Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167317 razy)

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #550 dnia: Wrzesień 07, 2014, 05:20:27 am »
sobek, a pytanie kto twoj nick kojarzy?


chyba tylko ludzie ktorzy z takim debilem musieli miec do czynienia bo nikt z wyboru raczej by sie w cos takiego nie pakowal


non-factor forever mimo najwiekszych wysilkow


btw, fanboy, nie funboy; mialem nadzieje ze od moich czasow w gimnazjum troche zwiekszyli poziom nauczania angielskiego, ale jak widac dalej bieda z nedza



  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #551 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:41:15 am »

Zaznacz sobie w opcjach Auto-select target when using skills. Zaznacz sobie również opcję Click-to-Move/Auto-Move to Skill Range

Po tych zmianach sterowanie i używanie umiejętności będzie zdecydowanie przyjemniejsze. A i co najważniejsze. Ja kiedyś po zostawieniu Lineage 2 i sprawdzeniu Tera Online również po 20 minutach grania uznałem iż sterowanie w tej grze to jakaś porażka i zostawiłem ją w spokoju. Okazało się to wielkim błędem, ponieważ po kilku miesiącach znajomi namówili mnie na Tera Online, więc dałem jej drugą szansę. Okazało się iż po rozegraniu kilkunastu godzin zakochałem się w tym sterowaniu do tego stopnia iż na chwilę obecną uważam sterowanie w Tera Online jak również rozwiązanie z systemem combo na spacji za najlepsze z jakim do tej pory spotkałem się w tego rodzaju grach.

Z pewnością tak samo jest w przypadku ArcheAge kwestia pogrania trochę i powinno być okej.

Pograłem dziś trochę, rzeczywiście jest znacznie lepiej. Też uważam TERE za aktualnego lidera wielu rozwiązań w mmo, movement jest super i idzie się w niego wczuć. Natomiast sama gra jakby nie daje mi tej radości co L2, dlatego pogrywam casualowo od 2 lat czy więcej (jeszcze płaciłem w tej grze abonament :D), ale szukam już czegoś nowego.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #552 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:12:17 am »
wyglada na to ze shatigon bedzie w 80% spanish, a kyprosa bardziej EU

http://archeage.guildex.org/guilds/eu/shatigon

http://archeage.guildex.org/guilds/eu/kyprosa


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #553 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:26:59 am »
sobek, a pytanie kto twoj nick kojarzy?


chyba tylko ludzie ktorzy z takim debilem musieli miec do czynienia bo nikt z wyboru raczej by sie w cos takiego nie pakowal


non-factor forever mimo najwiekszych wysilkow


btw, fanboy, nie funboy; mialem nadzieje ze od moich czasow w gimnazjum troche zwiekszyli poziom nauczania angielskiego, ale jak widac dalej bieda z nedza

Zrozum prostaku, nikt normalny nie wypowiada się o kimś jeśli go nie zna. Tylko ludzki Twojego popkroju starają się zabłysną "mądrością" która tak naprawdę pokazuje jak ograniczonym burakiem jesteś.
Same Twoje określenia "chyba" "raczej" pokazują jakim niepewnym, bohaterem 17 rzędu jesteś.

Nie znam Cię ale Twoje posty pokazują jakiegoś "dorosłego" tylko ciałem ludzika co puszcza bączki na forum bo w życiu prwatnym jest zerem, bez sukcesów w każdym aspekcie życia.

Fanboy – główny bohater serialu. Ma 11 lat, aktywną wyobraźnię, zapał do zabawy na igraszki i przygody. Pochodzi ze starego rodu woźnych. Lubi spędzać cały swój czas ze swoim najlepszym przyjacielem, Chum Chum'em. Swoją niechęć do nauki ma po swoim dziadku Grandboyu. Zawsze broni Chum Chuma przed Yo. Nosi zielono-fioletowy strój.

Kto mnie kojarzy? pewnie bardzo mała ilość graczy. Nie jestem osobą która czuję potrzebę bycia ustach wszystkich w grze np HV. Zapewnie jesteś zbyt tępy aby to zrozumieć ale popatrz na to w ten sposób, od podstawówki Ciebie wyśmiewali i tak już będzie całe życie.

A teraz, idź do kogoś ze swoich napinaczy, w grupie ustal co można odpisać, potem razem napiszcie to samo i z zadowoleniem uznaj, że pokazałeś swoją mądrość, mnie upokorzyłeś etc.

A teraz ząbki umyj, bajkę oglądnij, daj buzki mamusi i możesz iść spać.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #554 dnia: Wrzesień 07, 2014, 01:01:41 pm »
apropo wyboru serwera, pozyjemy zobaczymy na razie to bardziej wyglada ze strony nie ktorych na zaklinanie rzeczywistości na siłę, najpierw miał być ruski zerg teraz hiszpańska inkwizycja hmm....

jeśli z Kyprosy odrzucisz fake wpisy i klaniki po 10-20 osob to co Ci pozostanie ?.

Ja już wiele klanów widziałem które na papierze przed startem miały mieć po 300 i więcej osób a pożniej kilka dram i klan przestawał istnieć.
Dla każdego klanu wybór jego serwera będzie najlepszy dla AE tylko Kyprosa, dla futilizów pewnie Dahuta a dla nas czy Redów na ten moment Shatigon ( notabene Warl Legends wg tej tabelki też wybrało Shatigona
,nie ma co gdybać trza się szykować na dobrą zabawę
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #555 dnia: Wrzesień 07, 2014, 01:53:50 pm »
Nie śledziłem w ogóle zmian w tym całym Archeage ale ta gra się zwinie szybciej niż Guild Wars 2 xD Piękne wykorzystanie Marketplace. Świetne zmiany na kilka dni przed premierą żeby doić konsumenta xD .

Co by nie mówić dobrą mają politykę.

Ludzie nakupowali dostępu do Alphy/Bety(headstart) a teraz zmieniają COOLDOWN na POTKĘ z 12 na 4 godziny :D przecież ludzie się nie wycofają bo już kasę wtopili a tamci mogą ich ruchać na tym sklepiku jeszcze bardziej :D a zachęta jest taka że obniżyli cenę tej POTKI o połowę(z 300 na 150) więc zamiast dwóch dziennie(600 creditsów) można użyć 6 dziennie(900 creditsów) więc +300 creditsów(1,5 €) dziennie od nie wiadomo jakiej puli graczy, a to tylko jest liczone na jedną postać :D . Wiadomo, że odpalić 6 dziennie będzie trudniej, ale pewnie znajdą się i takie osoby, które będą do tego zdolne, więc obrywają jak zawsze Ci co mają prace i normalne życie.

Spryciarze z nich :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 02:45:37 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #556 dnia: Wrzesień 07, 2014, 02:00:38 pm »
Nie śledziłem w ogóle zmian w tym całym Archeage ale ta gra się zwinie szybciej niż Guild Wars 2 xD Piękne wykorzystanie Marketplace. Świetne zmiany na kilka dni przed premierą żeby doić konsumenta xD .

Co by nie mówić dobrą mają politykę.

Ludzie nakupowali dostępu do Alphy/Bety(headstart) a teraz zmieniają COOLDOWN na POTKĘ z 12 na 4 godziny :D przecież ludzie się nie wycofają bo już kasę wtopili a tamci mogą ich ruchać na tym sklepiku jeszcze bardziej :D a zachęta jest taka że obniżyli cenę tej POTKI o połowę(z 300 na 150) więc zamiast dwóch dziennie(600 creditsów) można użyć 6 dziennie(900 creditsów) więc +300 creditsów dziennie od nie wiadomo jakiej puli graczy, a to tylko jest liczone na jedną postać :D . Wiadomo, że odpalić 6 dziennie będzie trudniej, ale pewnie znajdą się i takie osoby, które będą do tego zdolne, więc obrywają jak zawsze Ci co mają prace i normalne życie.

Spryciarze z nich :D
Dokładnie tak samo jak do tej pory nie podali oficjalnie ceny patrona. Albo podadzą po OB albo po starcie gry. Która normalna firma daje cene premium/abonamentu po starcie gry albo pare godzin przed?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #557 dnia: Wrzesień 07, 2014, 02:14:45 pm »
non-factor forever mimo najwiekszych wysilkow
this.
Postać sobka po 12 miesiącach gry nie miała pewnie nawet noblessa, bo nie zdążył go zrobić zbierając na 120 do armoru 95.
Nie wiem czy był na lilithu ktokolwiek bardziej nieogarnięty od tego lamusa, więc przestrzegam przed braniem go do cp w AA 8)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #558 dnia: Wrzesień 07, 2014, 02:37:35 pm »
non-factor forever mimo najwiekszych wysilkow
this.
Postać sobka po 12 miesiącach gry nie miała pewnie nawet noblessa, bo nie zdążył go zrobić zbierając na 120 do armoru 95.
Nie wiem czy był na lilithu ktokolwiek bardziej nieogarnięty od tego lamusa, więc przestrzegam przed braniem go do cp w AA 8)

hahah widzę, że nabijanie się z ciebie na lilith nadal boli :P

Pr0 player który był taki top ze na lol poziomie lilith musial oszukiwać od początku.

1 epika mieliscie, na botach po ilu miesiącach? 10? buahahhah.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #559 dnia: Wrzesień 07, 2014, 02:52:42 pm »
Trochę przesadzacie z tymi Labour potkami, 150 kredytów to ~1$ dzięki czemu będzie ich tona na AH i każdy ogarnięty gracz będzie sobie je kupował za gold, tak samo jak vit potki w L2.
Labour Potiony to właśnie takie vit potki i runy z L2, jakoś nikt nie płakał, że kupując L2 stora można wbić 99lvl w niecały tydzień, a nie kupując nic w 6 miesięcy, w straszliwych męczarniach...
Co do 4h cd to tym lepiej, nie będzie trzeba kupować 6 character slotów po 12k labour dziennie, po zmianie wystarczą 2 podstawowe sloty, a i tak nie mam czasu na zużycie 36k LP, które można w tym momencie wyciągnąć.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #560 dnia: Wrzesień 07, 2014, 03:15:18 pm »
Obniżyli cenę do 150 ale w ogólnym rozrachunku używając sześć potionów DZIENNIE bo przecież będziesz chciał rywalizować to po tej zmianie w ogólnym rozrachunku wydajesz 300 kredytów więcej, czyli 2$ więcej DZIENNIE na postać bo dali Ci taką możliwość :D.

Tutaj nie chodzi o to, że tragedia czy nie tragedia bo wiadomo, że ogarnięty gracz trochę zainwestuje a później będzie operował już tylko goldem. Tutaj chodzi o to jakie zmiany wprowadzili dopiero po tym jak już zgromadzili  zamierzoną pulę graczy, która dała się namówić na founders pack'a. Może być tak, że po jakimś czasie jak już ludzie dużo zainwestują i będzie im szkoda odpuścić grę to dodadzą jeszcze lepsze rzeczy do Marketplace bo czemu nie :D. W Chinach czy w Japonii w Marketplace już są sadzonki na thunderstruck tree :D.


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #561 dnia: Wrzesień 07, 2014, 03:41:17 pm »
Obniżyli cenę do 150 ale w ogólnym rozrachunku używając sześć potionów DZIENNIE bo przecież będziesz chciał rywalizować to po tej zmianie w ogólnym rozrachunku wydajesz 300 kredytów więcej, czyli 2$ więcej DZIENNIE na postać bo dali Ci taką możliwość :D.

Tutaj nie chodzi o to, że tragedia czy nie tragedia bo wiadomo, że ogarnięty gracz trochę zainwestuje a później będzie operował już tylko goldem. Tutaj chodzi o to jakie zmiany wprowadzili dopiero po tym jak już zgromadzili  zamierzoną pulę graczy, która dała się namówić na founders pack'a. Może być tak, że po jakimś czasie jak już ludzie dużo zainwestują i będzie im szkoda odpuścić grę to dodadzą jeszcze lepsze rzeczy do Marketplace bo czemu nie :D. W Chinach czy w Japonii w Marketplace już są sadzonki na thunderstruck tree :D.
opisujesz to tak jak bys na samym starcie chcial wycinac jakis mega wielki las i inne matsy farmic by szybko wybudowac zamek. Tak jak pisal obsess, im taniej za kase tym taniej na AH gdzie dostep ma kazdy bez wydawania real kasy. Zwykly Kowalski bedzie mogl wydac 5golda i kupic potke.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #562 dnia: Wrzesień 07, 2014, 03:43:32 pm »
Zrozum prostaku, nikt normalny nie wypowiada się o kimś jeśli go nie zna. Tylko ludzki Twojego popkroju starają się zabłysną "mądrością" która tak naprawdę pokazuje jak ograniczonym burakiem jesteś.


Nie musi Cie znać, żeby odnosić się do tego co piszesz, a to, że wybrałeś role forumowego klauna to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa  :P




  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #563 dnia: Wrzesień 07, 2014, 04:10:41 pm »
opisujesz to tak jak bys na samym starcie chcial wycinac jakis mega wielki las i inne matsy farmic by szybko wybudowac zamek. Tak jak pisal obsess, im taniej za kase tym taniej na AH gdzie dostep ma kazdy bez wydawania real kasy. Zwykly Kowalski bedzie mogl wydac 5golda i kupic potke.

Przecież to tylko 6000 labour pointsów. Otwierając paczki, ścinając drzewa, kopiąc skałki i ogarniając farmę to to nie jest chyba dużo. Kto mówi o starcie? Nic nie wspominałem o starcie. No ale jak już zacząłeś to Ci co znają dobrze Archeage'a to pewnie nawet na starcie to wykorzystają.

Ja po prostu przedstawiłem, że po tej zmianie ludzie mogą płacić więcej o 2$ dziennie na same poty dla jednej postaci bo mają taką możliwość.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 04:17:17 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #564 dnia: Wrzesień 07, 2014, 04:50:45 pm »
opisujesz to tak jak bys na samym starcie chcial wycinac jakis mega wielki las i inne matsy farmic by szybko wybudowac zamek. Tak jak pisal obsess, im taniej za kase tym taniej na AH gdzie dostep ma kazdy bez wydawania real kasy. Zwykly Kowalski bedzie mogl wydac 5golda i kupic potke.

Przecież to tylko 6000 labour pointsów. Otwierając paczki, ścinając drzewa, kopiąc skałki i ogarniając farmę to to nie jest chyba dużo. Kto mówi o starcie? Nic nie wspominałem o starcie. No ale jak już zacząłeś to Ci co znają dobrze Archeage'a to pewnie nawet na starcie to wykorzystają.

Ja po prostu przedstawiłem, że po tej zmianie ludzie mogą płacić więcej o 2$ dziennie na same poty dla jednej postaci bo mają taką możliwość.

Zgadza sie, owszem, ale powiem ci ze wole takie znizki niz jakies mega free dodatki do Premium paczek ktore byly by OP i bez nich nie szlo by grac i wszystko po to bys kupil PA


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #565 dnia: Wrzesień 07, 2014, 04:58:08 pm »
Potki, potkami... większą falę quitów spowoduje ten start 4 dni przed dla wybrańców z founders packami co zniechęci sporo graczy rozpoczynających grę później. Nie trzeba być wielkim znawcą gier mmo, są one napędzane rywalizacją a w 4 dni w AA można zrobić dużą przewagę szczególnie w lvlu i lockować jakieś rb czy co tam przynosi "przychody" ;).
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #566 dnia: Wrzesień 07, 2014, 05:09:16 pm »
Jeśli na head start będą tylko te 4 serwery to na start na 100% będą musieli otworzyć nowe i wtedy to ci z head startem będą w dupie bo nikt na starcie nie przyjdzie na 4 dniowy serwer jak będą nowiutkie tylko dla nich.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #567 dnia: Wrzesień 07, 2014, 05:38:05 pm »
Nie musi Cie znać, żeby odnosić się do tego co piszesz, a to, że wybrałeś role forumowego klauna to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa  :P
każde forum musi mieć swojego klauna.

sapek "tak się śmiał", że kamelia musiała nas co parę dni upominać, żebyśmy go już więcej nie wyzywali na HV, "bo otwiera codziennie nowy ticket i domaga się zbanowania nas za obrażanie"
gf lamusku XD


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #568 dnia: Wrzesień 07, 2014, 05:39:51 pm »
@Elen

Ci co chcą się liczyć to na pewno kupią headstart, więc wątpię żeby ktokolwiek się zniechęcił oprócz masochistów, którzy planują grać  w 100% za darmo. Zniechęcić to się ludzie mogą jak będą wielkie kolejki na serwerze na którym gra ich gildia/cp. Każde DC - kolejka :D.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #569 dnia: Wrzesień 07, 2014, 06:39:17 pm »
@Elen

Ci co chcą się liczyć to na pewno kupią headstart, więc wątpię żeby ktokolwiek się zniechęcił oprócz masochistów, którzy planują grać  w 100% za darmo. Zniechęcić to się ludzie mogą jak będą wielkie kolejki na serwerze na którym gra ich gildia/cp. Każde DC - kolejka :D.

Dużo jest takich osób, które chcą kupować "dote" za golda i są one skazane na późniejszy start. Ogólnie wprowadzenie czegoś takiego już pokazuje jaka jest polityka firmy, która chce prowadzić serwery AA... np. na Innovę można narzekać za cholerne P2W, ale na starcie każdego serwera jedyną dostępną dotą przez pół roku  były tylko vity/xp/sp i boxy z bardzo małą szansą na coś dobrego a w AA już na start można dostać 96h farmy więcej :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 06:41:17 pm wysłana przez Elen »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 07, 2014, 06:57:05 pm »
Zrozum prostaku, nikt normalny nie wypowiada się o kimś jeśli go nie zna. Tylko ludzki Twojego popkroju starają się zabłysną "mądrością" która tak naprawdę pokazuje jak ograniczonym burakiem jesteś.
Same Twoje określenia "chyba" "raczej" pokazują jakim niepewnym, bohaterem 17 rzędu jesteś.

Nie znam Cię ale Twoje posty pokazują jakiegoś "dorosłego" tylko ciałem ludzika co puszcza bączki na forum bo w życiu prwatnym jest zerem, bez sukcesów w każdym aspekcie życia.
ale po co mam sie wysilac zeby cie upokorzyc skoro robisz to sam?


a co do AA i serwerow, pogralem chwile na shatigonie, caly chat po hiszpansku, niemiecku i francusku, nawet rekrutacje do BS po wlosku widzialem :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 06:58:46 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 07, 2014, 06:58:02 pm »
Ja nie rozumiem ludzi ktorzy wyzalaja sie na forum AA i pisza sugestie co do marketplace aby zwiekszyli reuse potki do 48h i zeby byly na konto a nie na postac i zeby usuneli te skrzyneczki z matsami. Juz to widze XDDD


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 07, 2014, 07:05:17 pm »
Zrozum prostaku, nikt normalny nie wypowiada się o kimś jeśli go nie zna. Tylko ludzki Twojego popkroju starają się zabłysną "mądrością" która tak naprawdę pokazuje jak ograniczonym burakiem jesteś.
Same Twoje określenia "chyba" "raczej" pokazują jakim niepewnym, bohaterem 17 rzędu jesteś.

Nie znam Cię ale Twoje posty pokazują jakiegoś "dorosłego" tylko ciałem ludzika co puszcza bączki na forum bo w życiu prwatnym jest zerem, bez sukcesów w każdym aspekcie życia.
ale po co mam sie wysilac zeby cie upokorzyc skoro robisz to sam?


nice self-owned  :D


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 07, 2014, 07:12:00 pm »
Nie musi Cie znać, żeby odnosić się do tego co piszesz, a to, że wybrałeś role forumowego klauna to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa  :P
każde forum musi mieć swojego klauna.

sapek "tak się śmiał", że kamelia musiała nas co parę dni upominać, żebyśmy go już więcej nie wyzywali na HV, "bo otwiera codziennie nowy ticket i domaga się zbanowania nas za obrażanie"
gf lamusku XD
O, o! mam gdzieś nadal screeny, zaraz poszukam :D


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 07, 2014, 07:24:29 pm »
@Elen

Ci co chcą się liczyć to na pewno kupią headstart, więc wątpię żeby ktokolwiek się zniechęcił oprócz masochistów, którzy planują grać  w 100% za darmo. Zniechęcić to się ludzie mogą jak będą wielkie kolejki na serwerze na którym gra ich gildia/cp. Każde DC - kolejka :D.

Dużo jest takich osób, które chcą kupować "dote" za golda i są one skazane na późniejszy start. Ogólnie wprowadzenie czegoś takiego już pokazuje jaka jest polityka firmy, która chce prowadzić serwery AA... np. na Innovę można narzekać za cholerne P2W, ale na starcie każdego serwera jedyną dostępną dotą przez pół roku  były tylko vity/xp/sp i boxy z bardzo małą szansą na coś dobrego a w AA już na start można dostać 96h farmy więcej :D

Można sobie potem sprzedać golda za hajs na allegro tak samo w l2 na start musisz kupić pa/potki za hajs. Skrzynki to raczej zły przykład bo każdy kto otwierał te skrzynki, niezależnie od gry mówi jasno że jest to kradzież. A polityka firmy jest jak najbardziej poprawna, ma zarabiać hajs i tyle jeżeli ktoś myśli inaczej to pora przestać używać komputera.
Nie żebym bronił tej gry bo mnie pokonały tragiczne questy które polegają na "zbierz 10 x"tutaj wstawiamy, banany, poziomki i wszystko co można zjeść" następnie zabij 10 x"to samo co wyżej" i tak co każda lokacje do max lvla, czyli robimy te same 2-3 questy po 300 razy... Ja się poddałem na lvlu 20-25 w początkowych betach... 2 osoby od nas przetrwały do 30+ i mówią że spoko, zobaczymy.