Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167368 razy)

  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 07, 2014, 07:37:54 pm »
To i tak długo wytrzymałeś, tym razem nie pokonały Cie animacje skilli :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 07, 2014, 08:12:04 pm »
Zrozum prostaku, nikt normalny nie wypowiada się o kimś jeśli go nie zna. Tylko ludzki Twojego popkroju starają się zabłysną "mądrością" która tak naprawdę pokazuje jak ograniczonym burakiem jesteś.
Same Twoje określenia "chyba" "raczej" pokazują jakim niepewnym, bohaterem 17 rzędu jesteś.

Nie znam Cię ale Twoje posty pokazują jakiegoś "dorosłego" tylko ciałem ludzika co puszcza bączki na forum bo w życiu prwatnym jest zerem, bez sukcesów w każdym aspekcie życia.
ale po co mam sie wysilac zeby cie upokorzyc skoro robisz to sam?


a co do AA i serwerow, pogralem chwile na shatigonie, caly chat po hiszpansku, niemiecku i francusku, nawet rekrutacje do BS po wlosku widzialem :D

hahah jak widzisz nadal nic nie zrozumiałeś żal.pl :P Spytaj bardziej ogarniętych jaka jest rożnica z nazywania kogoś na podstawie zachowania, działań a określaniem kogoś na podstawie swoich odczuć.

Proponuje czytac ze zrozumieniem...jednakże jak wymagac tego od czlowiaka co wyglasza farmazony na podstawie "swoich mądrości".


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 07, 2014, 09:00:26 pm »
@Nerisu

Również wczoraj chciałem tutaj o tym samym napisać, aczkolwiek wyszedł mi tak WoT, że uznałem iż nie ma to sensu, ponieważ i tak nikt by tego nie przeczytał.

Odnośnie zmian w Marketplace mam dokładnie takie same odczucia co Ty. Gracze zostali jawnie oszukani, natomiast sama gra zaczyna zmieniać się w Pay To Win.

Dodam do tych potek na LP jeszcze przeniesienie do Marketplace możliwości powiększania plecaka i banku, które jest w tej grze wymagane, jeżeli chce się móc w nią normalnie grać. Dodanie do sklepiku Regrade Charms, które o 50% zwiększają szansę na ulepszenie przedmiotów i Archeum Chests z których to można wylosować rzadkie materiały. W przyszłości z tego co słyszałem mają pojawić się również całe bronie, zbroje itp. Fakt faktem, mają nie być lepsze niż te dostępne z poziomu gry. Aczkolwiek mogą być odrobinę słabsze. Przy dostępnym Regrade Charms w Marketplace sami możecie sobie odpowiedzieć jakie będą w rzeczywistości ;)

No ale cóż poradzić, pożyjemy zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:17:27 pm »
Jak ja "kocham" wszelkiej maści narzekaczy (nie dotyczy to bezpośrednio Ciebie, ale wszystkich co ponad Twoim postem Naito)...
Ludzie - nikt Wam nie każe, nie zmusza Was do grania... Nie podoba się to po prostu nie gracie.
Ileż to było płaczów w Lineage 2 z kroniki na kronikę, że taka do dupy, że tak spieprzyli grę, że C4 to taki miód i malina...

mnie pokonały tragiczne questy które polegają na "zbierz 10 x"tutaj wstawiamy, banany, poziomki i wszystko co można zjeść" następnie zabij 10 x"to samo co wyżej" i tak co każda lokacje do max lvla, czyli robimy te same 2-3 questy po 300 razy
Wyczuwam wielbiciela questa w Pagan...
Albo MoS...

Zaproponuj jakieś ciekawsze questy, pokrywające levelowanie do 50 i dodatkowo UCZĄCE ogarnięcia postaci - skilli, poruszania się, możliwości gry...

W Lineage 2 narzekaliście na małe możliwości. Wyszła gra z masą możliwości i dalej narzekacie...
Ech, naród...

A co do gry:
Pytanie - czy opłaca się levelować pieska? Na Beta na razie ma 31 lvl i nie bardzo wiem czy warto go ciągnąć. Konik ma 23. Może najpierw konika na maxa a potem pieska? Jakieś sugestie?

Czy zatrzymując quest od Honour managera (te na zabicie 50/100/200 mobow na danym obszarze) moge pozniej do niego wrocic i dokonczyc, nawet jesli jest juz out of lvl?

I jeszcze jedno - czy jest jakaś strona ze skilami z każdej profesji, ale wpisanymi w jakas tabelke, a nie pokazujaca możliwości skilla po najechaniu na ikonkę.

Pozdrawiam
PS. Czy jakiś mod mógłby wyczyścić wątek z tych dziecinnych postów i wpisów nie odnoszących się do gry, Proszę...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 10:25:26 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:23:27 pm »
Tak zwanym Max Conflict serverem po dzisiejszym spotkaniu zostala Dahuta. Bedzie sie dzialo.


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #580 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:38:32 pm »
Tak zwanym Max Conflict serverem po dzisiejszym spotkaniu zostala Dahuta. Bedzie sie dzialo.

huh ?? Dahuta ?


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #581 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:41:02 pm »
Zaproponuj jakieś ciekawsze questy, pokrywające levelowanie do 50 i dodatkowo UCZĄCE ogarnięcia postaci - skilli, poruszania się, możliwości gry...
w WoWie jest od cholery pomyslow jezeli chodzi o questy, takze skad brac jakies podstawy to akurat jest, pytanie tylko czy wtedy ludzie nie narzekaliby ze jest za duzo biegania po calym "kontynencie" bo zbyt rozbudowane questy :D


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #582 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:52:53 pm »
Jest jakaś ciekawa strona odnośnie AA ze zbiorem podstawowych informacji? Jest już jakieś miejsce w którym kumuluje się community? Pytanie do tych co już trochę pogrywają - społeczności bliżej do tej z L2 czy może WoW/TERA?

Co do samej gry, po godzinie wydaje się, że ilość pobocznych zajęć jest ogromna, nie ukrywam, że zawsze mnie to przytłacza na początku. W Terze zrobiłem 5 postaci na 60, ale nic nie zbierałem, ani nie craftowałem - battlegroundy i instancje mi wystarczały, żeby nieźle się bawić. AA jest skupione na farmieniu jak L2, czy szybki end game i napierdalanka? ;)

Jak potem wygląda kwestia skilli - brakuje klawiatury czy da się ogarnąć na spokojnie? No i podstawa - gra skupiona jest tylko na teamplay'u, CP, Gildia etc, czy solo casuale też znajdą coś dla siebie?

Trochę chaotycznie, ale sam już nie wiem co mam robić. Z jednej strony gdzieś tam ciągle mam ochotę zaangażować się w jakąś gierkę i pozarywać nocki, z drugiej miałem już parę nieudanych prób i obawiam się, że z tego wyrosłem czy coś:/.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #583 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:55:53 pm »
Jak ja "kocham" wszelkiej maści narzekaczy (nie dotyczy to bezpośrednio Ciebie, ale wszystkich co ponad Twoim postem Naito)...
Ludzie - nikt Wam nie każe, nie zmusza Was do grania... Nie podoba się to po prostu nie gracie.
Ileż to było płaczów w Lineage 2 z kroniki na kronikę, że taka do dupy, że tak spieprzyli grę, że C4 to taki miód i malina...

Aha czyli jak wyrażam własną opinię na temat gry to oznacza, że jestem "narzekaczem"  :afro:


Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #584 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:56:09 pm »
szukam info ile mozna trzymac nieukonczony dom jesli jest zaplacony podatek, na jakis forach pisza 3-4 dni a w grze w oknie info budynku jesli zaplacony podatek pisze ze budynek jest chroniony 2 tygodnie.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #585 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:00:02 pm »
Tak zwanym Max Conflict serverem po dzisiejszym spotkaniu zostala Dahuta. Bedzie sie dzialo.

Hah no to sobie serwer wybrałem ^^

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?37634-EU-DAHUTA-%28ENGLISH-SPEAKING%29-MAX-CONFLICT-PvP-SERVER%E2%80%8F
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #586 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:00:22 pm »
Jak ja "kocham" wszelkiej maści narzekaczy (nie dotyczy to bezpośrednio Ciebie, ale wszystkich co ponad Twoim postem Naito)...
Ludzie - nikt Wam nie każe, nie zmusza Was do grania... Nie podoba się to po prostu nie gracie.

Przecież nikt nie płacze, że jest pay 2 win tylko przedstawia prawdę a w tym przypadku są to zmiany jakie zaszły na kilkanaście dni przed startem serwera jak już wszyscy łyknęli przynętę i mało kto będzie chciał się wycofać bo szkoda hajsu :D.

Sama gra jest miodna. Mam nadzieję, że odniesie sukces i liczba graczy nie spadnie drastycznie po roku jak to miało miejsce przy Guild Wars 2.


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: -3

  • ;)
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #587 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:05:12 pm »
Ta gra jest ekstra. Czasy początku przygody z Lineage 2 się przypomniały. Pełno ludzi z l2 społeczności, masa znajomych nicków.  Ma ona coś w sobie co miał stary dobry lajnejdż.


Zapraszam na serwer Kyprosa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 11:07:56 pm wysłana przez Aresik »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #588 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:33:19 pm »
AA jest skupione na farmieniu jak L2, czy szybki end game i napierdalanka? ;)

Oficjalnie zostało zapowiedziane iż ArcheAge będzie grą, która nie posiada czegoś takiego jak End Game. W tej chwili osiągnięcie maksymalnego poziomu doświadczenia jest banalne i nie jest jakimkolwiek wyzwaniem. Chodzi w tym głównie o drobne poznanie świata w którym przyjdzie nam grać i zapoznanie się z mechaniką gry. Później zaczyna się zarówno gra ekonomiczna jak i napierdalanka w takim samym stopniu, ponieważ obie te rzeczy są ze sobą silnie powiązane i się nie wykluczają nawzajem.

Jak potem wygląda kwestia skilli - brakuje klawiatury czy da się ogarnąć na spokojnie? No i podstawa - gra skupiona jest tylko na teamplay'u, CP, Gildia etc, czy solo casuale też znajdą coś dla siebie?

Ilość umiejętności, z których można korzystać w jednej chwili jest ograniczona. Coś na wzór Diablo 3 z tym iż jest tego odrobinę więcej. 23 bodajże łącznie z umiejętnościami pasywnymi na poziomie 50. Kiedyś na 55 ma być 28. Umijętności pasywnych jest dość sporo, więc ilość aktywnych nie powoduje bólu głowy. Wydaje mi się iż będę w stanie sam to ogarnąć i nie łamać palców podczas grania. Co do pytania o CP, Gildie i Solo grę. Według mnie każdy znajdzie tutaj odpowiednie zajęcie dla siebie i swojego stylu gry. Po mojemu również solo można coś ugrać.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #589 dnia: Wrzesień 08, 2014, 12:46:13 am »
Tak zwanym Max Conflict serverem po dzisiejszym spotkaniu zostala Dahuta. Bedzie sie dzialo.

Milan z całym szacunkiem to że ktoś nazwie dany serwer nazwie max Conflikt nie uczyni z go takim. Skład i liczba klanów/Gildii naprawdę wypada blado i przy Shatigonie i Kyprosie  na którą zdecydował się wkroczyć sojusz stworzony przez DaVinci i Legion.
No Ale FU nie chcieli byc na tym samy serwerze co ruskie a póżniej pewnie ambicje zagrały i nie chcieli dojść do porozumienia z AE.
I w sumie dobrze może dzięki temu ludzie lepiej się porozchodzą na 3 serwery i da się normalnie grać

powodzenia
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #590 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:51:17 am »
Dzięki Naito, jeszcze jedna kwestia - gdzie zbiera się PL community? Zergujemy jeden serwer,
 czy standardowo rozdrabniamy się ; )?


EDIT: W sumie mały risercz i już widzę, że się rozdrabniamy.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 07:53:11 am wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #591 dnia: Wrzesień 08, 2014, 10:15:58 am »
Wczoraj na halcyonie http://youtu.be/iva9Dm3NX5I
PS. Shatigon
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 11:29:40 am wysłana przez TT0 »


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #592 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:18:59 am »
Tak zwanym Max Conflict serverem po dzisiejszym spotkaniu zostala Dahuta. Bedzie sie dzialo.

Milan z całym szacunkiem to że ktoś nazwie dany serwer nazwie max Conflikt nie uczyni z go takim. Skład i liczba klanów/Gildii naprawdę wypada blado i przy Shatigonie i Kyprosie  na którą zdecydował się wkroczyć sojusz stworzony przez DaVinci i Legion.
No Ale FU nie chcieli byc na tym samy serwerze co ruskie a póżniej pewnie ambicje zagrały i nie chcieli dojść do porozumienia z AE.
I w sumie dobrze może dzięki temu ludzie lepiej się porozchodzą na 3 serwery i da się normalnie grać

powodzenia

Byc moze tak bedzie, przekonamy sie jak juz live wystartuje. Ja sam glosowalem za Kyprosa ktora uwazalem za najlepszy serwer ale padlo na Dahute, tez ok. Co do shatigona to poza Wami i kilkoma solidnymi gildiami cala reszta to randomy i slabe gildie - w duzej mierze hiszpanskie i ruskie.

Btw. Wczoraj ubilismy pierwszego Krakena na becie EU na Dahucie. Pozniej wrzuce moze filmik jak bedzie dostepny publicznie.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #593 dnia: Wrzesień 08, 2014, 12:27:55 pm »
Cytuj
Btw. Wczoraj ubilismy pierwszego Krakena na becie EU na Dahucie. Pozniej wrzuce moze filmik jak bedzie dostepny publicznie.
W 1.7 już kraken nie będzie raidem a world eventem.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #594 dnia: Wrzesień 08, 2014, 05:23:43 pm »
Szkoda że się nie dogadali z tymi serwerami, teraz ciężko zdecydować między Kyprosą, a Dahutą ;/
Na Dahucie przynajmniej nie ma tony Hiszpanów ani Niemców ale 4 serwer z kolei, trochę słabo. Większość randomów pewnie będzie wybierała 1 lub 2.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 05:26:20 pm wysłana przez Obsess »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #595 dnia: Wrzesień 08, 2014, 05:50:08 pm »
jestę randomę i zostaje na kyprosie :< już wiecie gdzie nie iść :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #596 dnia: Wrzesień 08, 2014, 06:02:30 pm »
kto wie, rez coś ostatnio narzekał, że nie ma do kogo mruczeć i wysyłać sprośnych smsów


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #597 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:07:19 pm »
Szkoda że się nie dogadali z tymi serwerami, teraz ciężko zdecydować między Kyprosą, a Dahutą ;/
Na Dahucie przynajmniej nie ma tony Hiszpanów ani Niemców ale 4 serwer z kolei, trochę słabo. Większość randomów pewnie będzie wybierała 1 lub 2.

Dahuta to 3ci serwer i zostala wybrana zeby m.in po to zeby uniknac problemow z zakladaniem postaci wsrod gildii i miec troche mniejsze kolejki na starcie niz 1szy i 2gi serwer. A to, ze wszystkie serwery beda pelne nie ulega watpliwosci.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #598 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:16:57 pm »
kto wie, rez coś ostatnio narzekał, że nie ma do kogo mruczeć i wysyłać sprośnych smsów
rez to do wojtka nawet mruczal jak farmili czapeczki na fantasy isle  :P


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #599 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:39:14 pm »
Szkoda że się nie dogadali z tymi serwerami, teraz ciężko zdecydować między Kyprosą, a Dahutą ;/
Na Dahucie przynajmniej nie ma tony Hiszpanów ani Niemców ale 4 serwer z kolei, trochę słabo. Większość randomów pewnie będzie wybierała 1 lub 2.

Dahuta to 3ci serwer i zostala wybrana zeby m.in po to zeby uniknac problemow z zakladaniem postaci wsrod gildii i miec troche mniejsze kolejki na starcie niz 1szy i 2gi serwer. A to, ze wszystkie serwery beda pelne nie ulega watpliwosci.

3ci serwer to Eanna.