Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167352 razy)

  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:53:14 pm »
zobaczymy my jutro zrobimy ostatnie zebranie przed premiera i trza bedzie temat przedyskutować bo faktycznie wciagu ostatnich 2 dni sporo ciekawych klanów zmieniło serwer
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 08, 2014, 08:32:20 pm »
Większość randomów pewnie będzie wybierała 1 lub 2.

Na jakiej podstawie wysnułeś takie wnioski ? Ja jestem również randomem i wybrałem serwer Dahuta. To, który jest pierwszy na liście nie ma w tej chwili jakiegokolwiek znaczenia. Tak czy siak wszystkie te serwery są pierwszymi, ponieważ powstały i wystartują w tym samym czasie.

Aktualnie mniej więcej wiadomo już co na którym serwerze może nas spotkać, za jakiś czas będzie również widać, który z serwerów jest najbardziej aktywny i najczęściej będzie miał kolor czerwony. W dużej mierze na to gdzie dany gracz postanowi rozpocząć swoją przygodę będą mieli ludzi grający na danym serwerze. Końcem końców bardzo często jest tak, że ci którzy już gdzieś grają wciągają do siebie swoich znajomych. To wszystko wówczas będzie decydowało o tym, gdzie ktoś zdecyduje się grać, a nie tylko i wyłącznie sama kolejność serwera na liście.

Aha i coś jeszcze mi przyszło na myśl. Ja osobiście jak zaczynam z jakąkolwiek grą, która nie jest już nowa w pierwszej kolejności zadaję pytanie wujkowi google odnośnie tego, który serwer jest serwerem zrzeszającym największą ilość osób posługujących się naszym językiem. Jeżeli nie znajduję odpowiedzi, zwykle omijam serwery z góry listy, ponieważ najczęściej są one tymi najstarszymi co wydaje mi się iż nie przemawia na ich korzyść ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 08:41:25 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 08, 2014, 08:37:31 pm »
Pewnie dlatego, że Bartz miał długo normalny online.

Zakładam, że nie ma ograniczej co na jeżyka w grze więc to co odstrasza to języki tylu grecki, rosyjski, hiszpański.

Tak czy inaczej szkoda, że więkoszość społeczności L2 wybiera tak różne serwery.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 08, 2014, 08:41:31 pm »
Jeśli ktoś czyta forum to na podstawie tematów promujących dany serwer sobie wybierze gdzie chce iść ale jeśli ktoś się nie interesuje tylko ściągnie grę to najczęściej wybierze 1 z góry. Chyba, że na jedynce będą kolejki po 5h ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #604 dnia: Wrzesień 08, 2014, 10:41:54 pm »
3ci serwer to Eanna.
E-anna?
ah, to dlatego rez go proponował.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:54:02 pm »
Wiele wskazuje na to, że jednak przeniesiemy się z Shatigona. Nie ma co kijem zawracać Wisły i lepiej iść na bardziej EU server. Na 90% będzie to Kyprosa, bo z całym szacunkiem dla was chłopaki (mówię o ekipie Milana) ale dahuta wg mnie to materiał na 2-3 miesiące a potem może nie dead serwer, ale mniej zaludniony od 1-ego i drugiego. Na Shatigon nadal będzie dochodzić dużo hiszpanów i rusków, a wg mnie po pewnym czasie większość international będzie jednak wybierać / przenosić się na Kyprosę. Zobaczymy, jutro zapadnie finalna decyzja.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #606 dnia: Wrzesień 09, 2014, 02:02:51 am »
dzondzy znowu się sprzedałeś !


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #607 dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:29:05 am »
Wiele wskazuje na to, że jednak przeniesiemy się z Shatigona. Nie ma co kijem zawracać Wisły i lepiej iść na bardziej EU server. Na 90% będzie to Kyprosa, bo z całym szacunkiem dla was chłopaki (mówię o ekipie Milana) ale dahuta wg mnie to materiał na 2-3 miesiące a potem może nie dead serwer, ale mniej zaludniony od 1-ego i drugiego. Na Shatigon nadal będzie dochodzić dużo hiszpanów i rusków, a wg mnie po pewnym czasie większość international będzie jednak wybierać / przenosić się na Kyprosę. Zobaczymy, jutro zapadnie finalna decyzja.

Dobrze to przemyslcie bo poza 2 w zasadzie ogarnietymi gildiami, reszta to tylko puste nazwy. Jezeli mialbym obstawiac gdzie predzej skonczy sie fun to wlasnie na Kyprosie gdzie endgame moze wygladac tak ze beda 2-3 wyfarmione, wielkie gildie i cala reszta randomow ktore nic nie beda znaczyc. Na Dahucie przynajmniej na poczatku bedzie co najmniej kilkanascie gildii ktore maja plany i przede wszystkim doswiadczenie i potencjal zeby cos znaczyc w end gamie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #608 dnia: Wrzesień 09, 2014, 11:17:36 am »
Wiele wskazuje na to, że jednak przeniesiemy się z Shatigona. Nie ma co kijem zawracać Wisły i lepiej iść na bardziej EU server. Na 90% będzie to Kyprosa, bo z całym szacunkiem dla was chłopaki (mówię o ekipie Milana) ale dahuta wg mnie to materiał na 2-3 miesiące a potem może nie dead serwer, ale mniej zaludniony od 1-ego i drugiego. Na Shatigon nadal będzie dochodzić dużo hiszpanów i rusków, a wg mnie po pewnym czasie większość international będzie jednak wybierać / przenosić się na Kyprosę. Zobaczymy, jutro zapadnie finalna decyzja.

Dobrze to przemyslcie bo poza 2 w zasadzie ogarnietymi gildiami, reszta to tylko puste nazwy. Jezeli mialbym obstawiac gdzie predzej skonczy sie fun to wlasnie na Kyprosie gdzie endgame moze wygladac tak ze beda 2-3 wyfarmione, wielkie gildie i cala reszta randomow ktore nic nie beda znaczyc. Na Dahucie przynajmniej na poczatku bedzie co najmniej kilkanascie gildii ktore maja plany i przede wszystkim doswiadczenie i potencjal zeby cos znaczyc w end gamie.

bez obrazy ale wlasnie to co napisales to prawie kazdemu kojarzy sie z opisem dahuty. Milan patrzysz przez pryzmat 2-3 miesiecy, a ja patrze w perspektywie min 1-2 lat gdzie dobrze znamy statystyki jak sie rozklada liczba nowych osob na juz nie nowych serwerach w grach mmo i gracze beda szli na 1 i 2 serwer zazwyczaj (z czego gdy shatigon pozostanie hiszpansko-rosyjski wtedy wiekszosc na drugi).

dla mnie te wszystkie futilizes to takie szczekajacy psy bardziej i pierwsi sie kwalifikuja do quita przy jakiejkolwiek powazniejsze porazce. zreszta dzis beda finalne decyzje, ale takie jest zdanie wiekszosci. nie wiem czemu wasz "max conflict" tak boli ten drugi serwer ze musicie na ostatni uciekac...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #609 dnia: Wrzesień 09, 2014, 11:38:44 am »
Gracze przede wszystkim wybiora serwer ktory z jakiegos powodu bedzie znany. Czy to czytajac o nim dramy na forum czy dowiadujac sie z innego zrodla od znajomych, etc. Tak jak w L2 ludzie wybierali Bartza czy Teona, tak jak w Gw2 ludzie wybierali serwery bedace nisko na liscie, tak samo bedzie tutaj. Jasne, czesc osob na pewno pojdzie na 1szy serwer - dlatego, ze to pierwszy serwer na liscie. Czy pojda na drugi tylko dlatego ze jest drugi na liscie? Moze tak, moze nie.

Wiekszosc z tych gildii ktore znam, a czesc z nich znam z DAoC czesc z GW2 to wszystko gildie ktore graly po kilka lat w dany tytul. I wiekszosc z nich planuje grac w AA do wyjscia CU, czyli do co najmniej 2016. No chyba ze wydarzy sie cos w samej grze, co spowoduje ze gildie quitna. Co do Kyprosy to dlugo byla brana pod uwage, ale jak tylko AE wylamalo sie z inicjatywy Max Conflict przestala sie liczyc, jako, ze za AE idzie cala masa randomow + plus niemieckie community. Padlo zatem na Dahute, na ktora na marginesie decyduja sie kolejne gildie.


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #610 dnia: Wrzesień 09, 2014, 11:56:20 am »
ostatnio sporo dram na temat nowych boxow w marketplace, tutaj pare info co z nich leci

http://www.reddit.com/r/archeage/comments/2fhz2h/archeum_supply_crates_100_37_packs_and_loot_info/

http://www.reddit.com/r/archeage/comments/2fidyg/archeum_chest_stats/

Zabawni sa ludzie co tera becza po forach "p2w wtf" i krzycza ze ida do banku po zwrot pieniedzy.


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #611 dnia: Wrzesień 09, 2014, 07:09:21 pm »
czy naprawde po 30+ levelu  jest ciekawiej? bo na razie mam 25  i motywacji do kolejnego biegania  za pierdolami brak  juz by mogli zrobic  mniej tych questow a mobow wiecej do zabicia :P

jak to jest z tymi farmami i  domkami trzeba ostro cis  po to  czy miejsca jest  dostatecznie duzo?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #612 dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:26:09 pm »
czy naprawde po 30+ levelu  jest ciekawiej? bo na razie mam 25  i motywacji do kolejnego biegania  za pierdolami brak  juz by mogli zrobic  mniej tych questow a mobow wiecej do zabicia :P

jak to jest z tymi farmami i  domkami trzeba ostro cis  po to  czy miejsca jest  dostatecznie duzo?

Tak, po 30 poziomie jest znacznie ciekawiej. Co do farm i domków. O nie rozpoczyna się wyścig szczurów już na samym początku. Coś jak Clan Hall w Lineage  2. Miejsce ma duże znaczenie, natomiast ilość miejsc jest ograniczona.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #613 dnia: Wrzesień 09, 2014, 11:09:09 pm »
No to nie fajnie rozwiązali system domków. Ktoś kto będzie chciał zacząć grać np kilka miesięcy po premierze będzie miał lipę. Mogli zrobić system phasingu jak w wowie, tylko na domki czy też farmy.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #614 dnia: Wrzesień 09, 2014, 11:12:22 pm »
po pierwsze jeśli ktoś nie opłaci podatku 2 razy z rzędu jego domek znika i miejsce się zwalnia
po drugie można handlować miejscem i domkiem juz tam postawionym więc nawet kilka mieśięcy później znajdziesz miejsce żeby postawić swoją chałupę
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #615 dnia: Wrzesień 10, 2014, 01:46:01 am »
potki za 300 i na 12h, cieszycie sie znow?:p

http://www.twitch.tv/trionworlds


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #616 dnia: Wrzesień 10, 2014, 10:30:43 am »
dla bumpa: BS i wiele osob z L2 idzie na Kyprosa (nie shatigon) jezeli chcecie grac na 1 serwerze i mie okazje na pvp zapraszamy wszystkich. nasz clan na west ))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #617 dnia: Wrzesień 10, 2014, 12:03:00 pm »


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #618 dnia: Wrzesień 10, 2014, 04:53:47 pm »
http://archeage.guildex.org/view-guild/12696

Wujek martel szuka scrypta do sadzenia ziemniakow.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #619 dnia: Wrzesień 10, 2014, 05:13:21 pm »
to fejk, bo Martel jeszcze nie dał sie namowic na AA :P


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #620 dnia: Wrzesień 10, 2014, 06:26:16 pm »
Trwa "zazarta" dyskusja - kto, z kim, dlaczego. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie temu znaczna część klanu przetransferowała się spowrotem z Naia na Chronosa w L2, to może byc różnie.
Nie ma jeszcze odgórnej decyzji, że wszyscy (ktorzy chca) idziemy do AA.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #621 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:21:57 pm »
jak wygląda sprawa z wbijaniem max lvla? ciągnie się linię fabularną i poboczne questy aż do 50tki kożystając z ekwipunku otrzymanego z questów a dopiero potem crafting/farming etc czy trzeba już wcześniej?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #622 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:46:43 pm »
Każdy ma swoje priorytety i możliwości. Inaczej robisz grając solo/duo/mała grupa a zupełnie inaczej w klanie.
Jeśli będziesz patronem to oczywistym priorytetem jest własny domek z ogródkiem. A do tego nie potrzeba lvlu tylko matsów i itemów z questów

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #623 dnia: Wrzesień 10, 2014, 08:48:35 pm »
Trwa "zazarta" dyskusja - kto, z kim, dlaczego. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie temu znaczna część klanu przetransferowała się spowrotem z Naia na Chronosa w L2, to może byc różnie.
Nie ma jeszcze odgórnej decyzji, że wszyscy (ktorzy chca) idziemy do AA.

Pozdrawiam

jakby było faktycznei nad czym debatować... L2 zdechło, a na NCwest programy dobiły go już 2-3 lata temu )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #624 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:30:52 pm »
Trwa "zazarta" dyskusja - kto, z kim, dlaczego. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie temu znaczna część klanu przetransferowała się spowrotem z Naia na Chronosa w L2, to może byc różnie.
Nie ma jeszcze odgórnej decyzji, że wszyscy (ktorzy chca) idziemy do AA.

Pozdrawiam

jakby było faktycznei nad czym debatować... L2 zdechło, a na NCwest programy dobiły go już 2-3 lata temu )))
widac niektorym l2 ciagle pasuje, na core tez jednak troche osob zostalo


przez te wasze zabawy z wyborem serwera nie wiem gdzie zaczynac, na szczescie po 4 dniach headstartu moze sie to troche ustabilizuje i znajdzie sie serwer na ktory bedzie mozna sie zalogowac o kazdej porze dnia i nocy