Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167361 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #625 dnia: Wrzesień 10, 2014, 09:35:23 pm »
on this link u can check clans on Shatigon http://archeage.guildex.org/guilds/eu/shatigon
and clans on kyprosa : http://archeage.guildex.org/guilds/eu/kyprosa[/QUOTE]
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #626 dnia: Wrzesień 10, 2014, 11:46:20 pm »
Kyprosa słaby bo ruskich nie ma :hu_6_4:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #627 dnia: Wrzesień 11, 2014, 12:27:10 am »
Trwa "zazarta" dyskusja - kto, z kim, dlaczego. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie temu znaczna część klanu przetransferowała się spowrotem z Naia na Chronosa w L2, to może byc różnie.
Nie ma jeszcze odgórnej decyzji, że wszyscy (ktorzy chca) idziemy do AA.

Pozdrawiam

jakby było faktycznei nad czym debatować... L2 zdechło, a na NCwest programy dobiły go już 2-3 lata temu )))
widac niektorym l2 ciagle pasuje, na core tez jednak troche osob zostalo


przez te wasze zabawy z wyborem serwera nie wiem gdzie zaczynac, na szczescie po 4 dniach headstartu moze sie to troche ustabilizuje i znajdzie sie serwer na ktory bedzie mozna sie zalogowac o kazdej porze dnia i nocy
A co to za różnica dla bota :p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #628 dnia: Wrzesień 11, 2014, 02:50:57 am »


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #629 dnia: Wrzesień 11, 2014, 06:20:49 am »
Trwa "zazarta" dyskusja - kto, z kim, dlaczego. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie temu znaczna część klanu przetransferowała się spowrotem z Naia na Chronosa w L2, to może byc różnie.
Nie ma jeszcze odgórnej decyzji, że wszyscy (ktorzy chca) idziemy do AA.

Pozdrawiam

jakby było faktycznei nad czym debatować... L2 zdechło, a na NCwest programy dobiły go już 2-3 lata temu )))
widac niektorym l2 ciagle pasuje, na core tez jednak troche osob zostalo


przez te wasze zabawy z wyborem serwera nie wiem gdzie zaczynac, na szczescie po 4 dniach headstartu moze sie to troche ustabilizuje i znajdzie sie serwer na ktory bedzie mozna sie zalogowac o kazdej porze dnia i nocy
A co to za różnica dla bota :p
erm? ;s


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #630 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:24:05 am »
Trwa "zazarta" dyskusja - kto, z kim, dlaczego. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie temu znaczna część klanu przetransferowała się spowrotem z Naia na Chronosa w L2, to może byc różnie.
Nie ma jeszcze odgórnej decyzji, że wszyscy (ktorzy chca) idziemy do AA.

Pozdrawiam

jakby było faktycznei nad czym debatować... L2 zdechło, a na NCwest programy dobiły go już 2-3 lata temu )))
widac niektorym l2 ciagle pasuje, na core tez jednak troche osob zostalo


przez te wasze zabawy z wyborem serwera nie wiem gdzie zaczynac, na szczescie po 4 dniach headstartu moze sie to troche ustabilizuje i znajdzie sie serwer na ktory bedzie mozna sie zalogowac o kazdej porze dnia i nocy
A co to za różnica dla bota :p

o co ci chodzi? Oo


@Roli

Ogólnie fajnei by było ruskim mordę obić na PVP, ale jak serwer ma być w 70% hiszpański, 20% rosyjski i 10% international to wolę patrzeć perspektywistycznie by mieć pewność, że będzie można znaleźć ludzi do klanu i CP. To jakby iść na polaczkowo i się dziwić, że ludzi nie można znaleźć nawet by smoka w l2 ubić, choćby serwer był 1 sided zupełnie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #631 dnia: Wrzesień 11, 2014, 09:47:12 am »
huhu dawno mnie tu nie było

hai. ktoś już wybrał na jakim serwie ma zamiar grać? fajnie było by spotkać jakieś znajome nicki online
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #632 dnia: Wrzesień 11, 2014, 09:58:44 am »
on this link u can check clans on Shatigon http://archeage.guildex.org/guilds/eu/shatigon
and clans on kyprosa : http://archeage.guildex.org/guilds/eu/kyprosa
[/quote]

A tutaj jeszcze Dahuta, konkurencja dla Kyprosy - http://archeage.guildex.org/guilds/eu/dajuta


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #633 dnia: Wrzesień 11, 2014, 10:06:37 am »
huhu dawno mnie tu nie było

hai. ktoś już wybrał na jakim serwie ma zamiar grać? fajnie było by spotkać jakieś znajome nicki online

przeczytaj 2 ostatnie strony tego tematu. zdecydowana wiekszosc L2 comunity idzie na Kyprose. troche innych MMO klanow wybralo dahute, ale dla mnie to nadal idiotyczny pomysl isc na ostatni serwer z listy, bo latwo sobie wyobrazic na podstawie doswiadczen z innych MMo jak koncza ostatnie serwery...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #634 dnia: Wrzesień 11, 2014, 10:17:11 am »
Zdecydowana wiekszosc L2 comunity idzie na Kyprose.

Z tą zdecydowaną większością to troszeczkę naginanie faktów ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #635 dnia: Wrzesień 11, 2014, 10:34:00 am »
90%~ osób, które znam z L2 wybrało kyprose


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #636 dnia: Wrzesień 11, 2014, 11:01:45 am »
Zdecydowana wiekszosc L2 comunity idzie na Kyprose.

Z tą zdecydowaną większością to troszeczkę naginanie faktów ;)

nie, to nie jest naginanie faktow.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #637 dnia: Wrzesień 11, 2014, 11:37:33 am »
Co najmniej jeden klan z L2 idzie na Dahute, jakies ooc. Twierdza, ze byli swego czasu factorami. Zobaczymy co zademonstruja.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #638 dnia: Wrzesień 11, 2014, 12:02:07 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #639 dnia: Wrzesień 11, 2014, 12:07:52 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #640 dnia: Wrzesień 11, 2014, 01:24:39 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).

Elen a tak z ciekawości, kto z PL graczy "coś pokazał" ?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #641 dnia: Wrzesień 11, 2014, 01:25:35 pm »
Ja na Teonie two times hero! Am I factor right now?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #642 dnia: Wrzesień 11, 2014, 01:44:55 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).

jezeli ty porownujesz siebie do mojego CP to jestes smutny bardzo... i nie probuj nawet zmyslac nowych bajeczek, ze moje CP programow uzywalo, bo juz wystarczy ze enemy musieli (glownie wsciekle psy z BA) usprawiedliwiac swoje porazki.  takze ogarnij sie choc odrobine, juz dales popis mowiac, ze w komunie byloby lepiej niz teraz xDDDDDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #643 dnia: Wrzesień 11, 2014, 02:02:35 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).

jezeli ty porownujesz siebie do mojego CP to jestes smutny bardzo... i nie probuj nawet zmyslac nowych bajeczek, ze moje CP programow uzywalo, bo juz wystarczy ze enemy musieli (glownie wsciekle psy z BA) usprawiedliwiac swoje porazki.  takze ogarnij sie choc odrobine, juz dales popis mowiac, ze w komunie byloby lepiej niz teraz xDDDDDDD

Myślę Alarion, że czas wrócić do gimnazjum i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, gdzie napisałem o jakimś porównywaniu CP ? Jakich bajeczek ? Rizzer bardzo dobrze wyjaśnił jak działał wasz klanik, chcieliście być tak bardzo factor, że stworzyliście 2 podklany do rekrutacji, bo nie dawaliście rady na mass pvp a po straceniu kilku antków i valdków zrobiliście akcję pt. "RIOT" i cały serwer miał z was beke aż do quitu kilku CP. Najlepsze jest w tym to, że Alarion pożegnał się z 4game, ale do teraz pisze posty na ich forum xD Do dalszej części Twojego posta się nie odniosę, bo szkoda mi zaśmiecać temat :)
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #644 dnia: Wrzesień 11, 2014, 03:56:01 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).

jezeli ty porownujesz siebie do mojego CP to jestes smutny bardzo... i nie probuj nawet zmyslac nowych bajeczek, ze moje CP programow uzywalo, bo juz wystarczy ze enemy musieli (glownie wsciekle psy z BA) usprawiedliwiac swoje porazki.  takze ogarnij sie choc odrobine, juz dales popis mowiac, ze w komunie byloby lepiej niz teraz xDDDDDDD

Myślę Alarion, że czas wrócić do gimnazjum i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, gdzie napisałem o jakimś porównywaniu CP ? Jakich bajeczek ? Rizzer bardzo dobrze wyjaśnił jak działał wasz klanik, chcieliście być tak bardzo factor, że stworzyliście 2 podklany do rekrutacji, bo nie dawaliście rady na mass pvp a po straceniu kilku antków i valdków zrobiliście akcję pt. "RIOT" i cały serwer miał z was beke aż do quitu kilku CP. Najlepsze jest w tym to, że Alarion pożegnał się z 4game, ale do teraz pisze posty na ich forum xD Do dalszej części Twojego posta się nie odniosę, bo szkoda mi zaśmiecać temat :)
no mzoe tak, ale ten "smieszny klanik" trzymał cały serwer jak chiał i kiedy chcoiał przez rok?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #645 dnia: Wrzesień 11, 2014, 04:53:46 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).

jezeli ty porownujesz siebie do mojego CP to jestes smutny bardzo... i nie probuj nawet zmyslac nowych bajeczek, ze moje CP programow uzywalo, bo juz wystarczy ze enemy musieli (glownie wsciekle psy z BA) usprawiedliwiac swoje porazki.  takze ogarnij sie choc odrobine, juz dales popis mowiac, ze w komunie byloby lepiej niz teraz xDDDDDDD

Myślę Alarion, że czas wrócić do gimnazjum i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, gdzie napisałem o jakimś porównywaniu CP ? Jakich bajeczek ? Rizzer bardzo dobrze wyjaśnił jak działał wasz klanik, chcieliście być tak bardzo factor, że stworzyliście 2 podklany do rekrutacji, bo nie dawaliście rady na mass pvp a po straceniu kilku antków i valdków zrobiliście akcję pt. "RIOT" i cały serwer miał z was beke aż do quitu kilku CP. Najlepsze jest w tym to, że Alarion pożegnał się z 4game, ale do teraz pisze posty na ich forum xD Do dalszej części Twojego posta się nie odniosę, bo szkoda mi zaśmiecać temat :)
no mzoe tak, ale ten "smieszny klanik" trzymał cały serwer jak chiał i kiedy chcoiał przez rok?
jezeli patrzec na to w taki sposob, to czemu nie trzymal od startu az do teraz?


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #646 dnia: Wrzesień 11, 2014, 05:52:35 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

 Chyba jako pierwsi na Core zdobyli Aden i je utrzymywali w czasach, w których na serverze była największa konkurencja- dopóki dobo grał był to jeden z topowych clanów (nie wiem jak dalej)- czyli, że reszta topki z core to nie jakieś tam factory tylko też gówno?
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #647 dnia: Wrzesień 11, 2014, 06:01:14 pm »
Jakich bajeczek ? Rizzer bardzo dobrze wyjaśnił jak działał wasz klanik, chcieliście być tak bardzo factor, że stworzyliście 2 podklany do rekrutacji, bo nie dawaliście rady na mass pvp

no chyba w twoich bajkach, bo w większości przypadków (nie wszystkich oczywiście) gdy moje CP było pełne (czyli prime time) wygrywaliśmy większość PvP, a z naszym CP i tak nikt od roku prawie walczyć nei chciał, haxito od 6 miesięcy pisał "Soon Dolan".

Wziąłeś pod uwagę, że walczyliśmy zawsze vs 2 klany i przy maksymalnej mobilizacji z ich strony niczym nadzwyczajnym było przegrać. Ja zadałby pytanie: "Jak to się stało, że mimo takich warunków nadal większość wygrywaliśmy?".

BS I i BS II były równymi klanami pod kątem obowiązków i przywilejów (DKP, oly itd. itd.) więc możesz sobie w dupę schować te śmieszne teorie spiskowe.

a po straceniu kilku antków i valdków zrobiliście akcję pt. "RIOT"

a wysiliłeś się chociaż by dowiedzieć, dlaczego straciliśmy te kilka antków i valdków? Tak samo jak lilithów, anakimów i baiumum? Podpowiem ci, na pewno nie przez przegrane PvP (przynajmniej na smokach, bo reszta to siedzenie na zasranych twinkach low lvlowych od których mi się rzygać już chciało) bo wygrywaliśmy 80%+ mass PvP o smoki mimo BS (I i II, gdzie II miało mniejszą znacznie liczbę) vs RG + BA.


i cały serwer miał z was beke aż do quitu kilku CP.

Bo człowiekowi ręcę opadają, gdy po kojnym x-dziesiątym wygranym mass PVP, albo pod jakimiś zasranymi instancjami enemy wchodzą z carpet mode, bo mają lepiej ustawionego "klikacza". Osobiście gówno mnei obchodzi, czy to było z myszki, z nostromo, z klawiatury, czy z adrenaline czy innego gówna, efekt był taki, że PvP nie decydowało o wejściu na te epiki w najmniejszym nawet stopniu, ale skąd taki tępy osobnik może o tym wiedzieć, jakie był powody quita?

w skrócie:
- tysiące instancji
- brak PvP
- wejście o epiki decydowałą ilość kliknięc na sekundę
- 90% clan eventów na jakiś zrypanych twinkach (AQ, orfen, baium, lilith, anakim. frinteza) albo subach.
- coraz większa olewka inovy we wszystkim i masowe wprowadzanie Pay2win

I żeby była jasność, jako Pay2win, nie mówię o rzeczach, które dostępne były TYLKO ze sklepiku (np. koszulki). to mogłeś sobie kupić za adenę też. Mówię o butelkach na epiki, epikach, blessed broniach, co jest dostępne również w grze, ale dużo trudniejszą metodą. Prosty przykłąd, dla takich ułomnych jak ty:

komplet 10 butelek od smoka, to 5 udanych smoków. Zakładając, że twój klan ma ciągłość ich robienia to 5 x 11 dni, czyli 55 dni, czyli prawie 2 miesiące.
Teraz wchodzi sobie taki "Tarot event" do l2 store i 1 tylko zasranego dnia pojawia się na AH 10 butelek (tylko AH, a ile osób nie wystawiało, bo sam izbierali, albo czekali na inne okoliczności? nie każdy z butelką biegnie na AH od razu). 1 dnia zatem na serwerze mamy prawdopodobnie około 10-20 butelek, czyli 3-4 miesiące wisiłku największych klanów.

Co się stało z sensem robienia orfenów, AQ i innych to już nie będę nawet wspominał. to jest właśnie pay2win, a nie inne rzeczy jak płaczą sobie leszcze.
Najlepsze jest w tym to, że Alarion pożegnał się z 4game, ale do teraz pisze posty na ich forum xD Do dalszej części Twojego posta się nie odniosę, bo szkoda mi zaśmiecać temat :)

ale ty jesteś głupi, to ja nie mogę xDDD mam tam nadal znajomych, utrzymuję z nimi kontakt, troluję sobie wściekłe psy z BA, odpowiadam na pytania dot. ArcheAge i nie piszę, że "Elen nie gra w AA, ale spamuje w tym topicu". Chcesz to sobie pisz, ja będę też sobie pisał gdzie chcę, bo mogę, deal with it.


@Bula
w odpowiedzi dla Elena napisałem, dlaczego ja i Lempartus odeszliśmy. Coraz więcej graczy z L2 dostrzega to też i również odchodzą. Wiesz o tym bardzo dobrze sam

@Kaczor
W czasie największej konkurencji? Dobre xDDD W początkowym stadium serwera nie było żadnej konkurencji, 90% ludzi była rozsiana po mniejszych klanikach (jak nasze CP) i obserwowaliśmy sytuację będąc w Old Boyz. 1 poważna konkurencja zaczęła się, gdy była walka BS + TH vs HI (z wchłoniętymi resztkami OOC). w początkym etapie GoD'a klany poza zamkiem nie miały żadnego sensu, bo i tak nie dało się ubić żadnego klanowego epika xDDD Dopiero Glory days to zmieniło
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #648 dnia: Wrzesień 11, 2014, 06:49:59 pm »
czytajac twoje wypociny alarion  to sie zastanawiam czy my  w l2  na jakis innych serverach gralismy albo co bardziej prawdopodobne ty i reszta tobie podobnych  graliscie w alternatywnym swiecie na alternatywnym serverze


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #649 dnia: Wrzesień 11, 2014, 06:53:32 pm »
no dawaj, napisz swoją wersję, chętnie skonfrontujemy. bo ja grałem od początku do końca czerwca tego roku : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker