Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167350 razy)

  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #650 dnia: Wrzesień 11, 2014, 07:46:49 pm »
no mzoe tak, ale ten "smieszny klanik" trzymał cały serwer jak chiał i kiedy chcoiał przez rok?

gdyby nie LT to moglibyście sobie potrzymać co najwyżej balasa ....

a OOC tłukło wAs po ryjkach w 60 kiedy chciało; dopiero rozłam sprawił, że ruszyliście z kopyta, a teraz cóż...
rekrutujecie na forum ?




"Alarion


grubasku !
masz jakiegoś schiza na temat tego tWojego śmiesznego cp.... jakby wszystko się wokół niego kręciło

równe DKP dla wAs i ally ? takie kity możesz wciskać na fitnesie tWoim koleżankom

Jak tam Rosjanka cwaniaczku ? ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2014, 07:51:43 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #651 dnia: Wrzesień 11, 2014, 07:47:49 pm »
;P


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #652 dnia: Wrzesień 11, 2014, 07:57:04 pm »
byli gownem nie factorami, no ale niech sobie dobo mysli co chce xDD

ma ktos ten jego filmik z baiuma podrzucic? nie chce mi sie archiwum zeszlorocznego przekopywac xDDD

Alarion sory, ale nie jesteś osobą kompetentną żeby oceniać kto był factorem a kto nie, bo sam wiele nie pokazałeś oprócz słynnych tekstów mój klan nie boci a na valakasa wchodzimy ze skrypta ;).

jezeli ty porownujesz siebie do mojego CP to jestes smutny bardzo... i nie probuj nawet zmyslac nowych bajeczek, ze moje CP programow uzywalo, bo juz wystarczy ze enemy musieli (glownie wsciekle psy z BA) usprawiedliwiac swoje porazki.  takze ogarnij sie choc odrobine, juz dales popis mowiac, ze w komunie byloby lepiej niz teraz xDDDDDDD

Myślę Alarion, że czas wrócić do gimnazjum i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, gdzie napisałem o jakimś porównywaniu CP ? Jakich bajeczek ? Rizzer bardzo dobrze wyjaśnił jak działał wasz klanik, chcieliście być tak bardzo factor, że stworzyliście 2 podklany do rekrutacji, bo nie dawaliście rady na mass pvp a po straceniu kilku antków i valdków zrobiliście akcję pt. "RIOT" i cały serwer miał z was beke aż do quitu kilku CP. Najlepsze jest w tym to, że Alarion pożegnał się z 4game, ale do teraz pisze posty na ich forum xD Do dalszej części Twojego posta się nie odniosę, bo szkoda mi zaśmiecać temat :)
no mzoe tak, ale ten "smieszny klanik" trzymał cały serwer jak chiał i kiedy chcoiał przez rok?
jezeli patrzec na to w taki sposob, to czemu nie trzymal od startu az do teraz?
nie znam klanów które od same poczatku do konca trzymały serwer? no własnie, jak ja konczylem w marcu to 90 % smoków nasze aden nasze było, ba bez zamku biegało a i rg było kilka razy bez zamku
no mzoe tak, ale ten "smieszny klanik" trzymał cały serwer jak chiał i kiedy chcoiał przez rok?

gdyby nie LT to moglibyście sobie potrzymać co najwyżej balasa ....

a OOC tłukło wAs po ryjkach w 60 kiedy chciało; dopiero rozłam sprawił, że ruszyliście z kopyta, a teraz cóż...
rekrutujecie na forum ?




"Alarion


grubasku !
masz jakiegoś schiza na temat tego tWojego śmiesznego cp.... jakby wszystko się wokół niego kręciło

równe DKP dla wAs i ally ? takie kity możesz wciskać na fitnesie tWoim koleżankom

Jak tam Rosjanka cwaniaczku ? ;)
nie pamietam tego kiedy chciało. No moze i masz racje biorąc pod uwagę ze zaczelismy miesiac pozniej niz inni i ooc mialo 97-98 gdy my 95. No ale no excuses, pofaktorowali 2 miesiące pozniej HI trochę, Next my czyli HB, i zmiana klanu na BS i tak to było
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2014, 08:22:22 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #653 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:17:47 pm »
no mzoe tak, ale ten "smieszny klanik" trzymał cały serwer jak chiał i kiedy chcoiał przez rok?

gdyby nie LT to moglibyście sobie potrzymać co najwyżej balasa ....

a OOC tłukło wAs po ryjkach w 60 kiedy chciało; dopiero rozłam sprawił, że ruszyliście z kopyta, a teraz cóż...
rekrutujecie na forum ?




"Alarion


grubasku !
masz jakiegoś schiza na temat tego tWojego śmiesznego cp.... jakby wszystko się wokół niego kręciło

równe DKP dla wAs i ally ? takie kity możesz wciskać na fitnesie tWoim koleżankom

Jak tam Rosjanka cwaniaczku ? ;)

nie wiem co ty piszesz, ale problem z mózgiem masz ty ostre ))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #654 dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:44:30 pm »
Na wstępie chciałbym uprzejmie zaznaczyć iż w dalszym ciągu jest to temat związany z ArcheAge ;)

Co do dramy, która ma tu miejsce. Ja zapytam inaczej. Czy wszyscy musicie być tymi jedynymi najlepszymi ? Tak ciężko być jednym z najlepszych bez względu na to po której stronie barykady się było i na jakim serwerze ? Przecież zapewne większość z osób tu obecnych i bardzo długo grających w Lineage 2 w pewnym momencie swojej przygody z tą grą przeżywała swoje zarówno chwile chwały jak i upadku...

@Alarion

Gdybym ja stwierdził na tym forum coś procentowo lub w taki sposób jak TY patrz -> zdecydowana większość. Niejedna z osób tu piszących zapytała by mnie w taki sposób. "A skąd te informacje wyssałeś ? Z tyłka twojej starej ?"

Ja natomiast zapytam nieco inaczej, wydaje mi się w zdecydowanie bardziej kulturalny sposób. Czy ktoś policzył ilość osób należących do społeczności Lineage 2, która gra obecnie lub ma jakąś przerwę na wszystkich serwerach do tej gry wliczając w to również serwery prywatne ? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć ile wynosi ta liczba i gdzie taką informację mogę otrzymać. Chciałbym dowidzieć się również, czy Ty jako osoba prywatna jesteś zarejestrowany na wszystkich polskich i zagranicznych forach internetowych dotyczących gry Lineage 2. Pytam z tego względu iż chciałbym wiedzieć czy Twoja osoba jest na tyle kompetentna do tego, ażeby operować takimi danymi statystycznymi.

Ja osobiście nie zgadzam się z tą opinią w związku z czym ją neguję. Możliwe iż na serwerze Kyprosa będzie odrobinę więcej osób grających niegdyś w Lineage 2 w porównaniu z innymi serwerami. Aczkolwiek pewności co do tego nie ma. Być może będzie tam również trochę więcej Polaków, niemniej jednak 100% pewności co do tego również nie ma. Z pewnością natomiast nie ma pewności co do tego iż na Kyprosa będzie grała zdecydowana większość społeczności graczy Lineage 2.

Pozdrawiam i zapraszam na serwer Dahuta :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #655 dnia: Wrzesień 11, 2014, 10:50:51 pm »
Alarionek ma swój świat ;(
 hahaha
a teksty : "mam życie poza l2/aa" bawią mnie do łez xD nie było dnia, by jegomość nie przesiadywał na tsie
Dzień w dzień fatman Analion -> tryb no-life ... a teraz puszcza ściemy na forum 4game, że niby l2 to sh1t :)
i tak nawet nie zamierzam czytać tych jego wypocin xD xD
a swoje teorie mozesz schowac miedzy te faldy tluszczu... az dziw ze jestes jeszcze w stanie chodzic (chociaz szybciej byloby Ci sie turlac)



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #656 dnia: Wrzesień 11, 2014, 11:07:31 pm »
Alarionek ma swój świat ;(
 hahaha
a teksty : "mam życie poza l2/aa" bawią mnie do łez xD nie było dnia, by jegomość nie przesiadywał na tsie
Dzień w dzień fatman Analion -> tryb no-life ... a teraz puszcza ściemy na forum 4game, że niby l2 to sh1t :)
i tak nawet nie zamierzam czytać tych jego wypocin xD xD
a swoje teorie mozesz schowac miedzy te faldy tluszczu... az dziw ze jestes jeszcze w stanie chodzic (chociaz szybciej byloby Ci sie turlac)

Myśle, że komuś przydała by się maść na ból dupy.

:P


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #657 dnia: Wrzesień 11, 2014, 11:38:00 pm »
czytajac twoje wypociny alarion  to sie zastanawiam czy my  w l2  na jakis innych serverach gralismy albo co bardziej prawdopodobne ty i reszta tobie podobnych  graliscie w alternatywnym swiecie na alternatywnym serverze

I pisze to czlowiek ktorego klan na core robil istine w 4 pt, jeszcze zaraz przyjdzie Mel i bedzie klamal ze udalo mu sie wygrac z kims 7vs7 :D


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #658 dnia: Wrzesień 12, 2014, 04:20:38 am »
z party botow w loa co najwyzej :<


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #659 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:40:57 am »
z party botow w loa co najwyzej :<
zdazalo sie ze wpadal z logym i wybijal ludzi na boxach, zazwyczaj konczylo sie 7/7 na moscie w loa

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #660 dnia: Wrzesień 12, 2014, 10:06:32 am »
ja bardzo chcialbym zobaczyc party botow z feohem zamaist wynnow w LoA co farmi wszystkie 3 spoty przechodzac na shadow miedzy mobami petrifikujacymi xDDD

ludzie nadal sa zbyt tepi, zeby zrozumiec, ze mnie boty na inovie nie rajcowaly i wolaem nastackowac feoha epikami i farmic recznie z 5 kontami niz uzywac bota jak 90% ludzikow z lilith, a tyle razy ile wpadal jakis mad dog z BA i RG co za duzo propagandy sie nasluchal i dostal wpierdol jak sie zdazylem na Alariona switchnac to szkoda pisac.

zabawne jest, ze jak w glory days farmilem tak samo jak pt defra bylo codziennie pvp i 0 posadzen o boty, jak wrocilem do tej farmy w Lindvior z runkami na drop rate na feohu to juz wsciekle psy szczekaly, ze bot xDDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #661 dnia: Wrzesień 12, 2014, 10:26:06 am »
mad dog, wściekłe psy, mad dog, wściekłe psy, mad dog, wściekłe psy, powtarzaj do skutku aż staniesz się Alarionem :D

Z kolejnego tematu udało mi się zrobić kompletny offtopic i gównoburzę, nie musicie dziękować.  :afro:
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #662 dnia: Wrzesień 12, 2014, 10:39:36 am »
ja bardzo chcialbym zobaczyc party botow z feohem zamaist wynnow w LoA co farmi wszystkie 3 spoty przechodzac na shadow miedzy mobami petrifikujacymi xDDD

ludzie nadal sa zbyt tepi, zeby zrozumiec, ze mnie boty na inovie nie rajcowaly i wolaem nastackowac feoha epikami i farmic recznie z 5 kontami niz uzywac bota jak 90% ludzikow z lilith, a tyle razy ile wpadal jakis mad dog z BA i RG co za duzo propagandy sie nasluchal i dostal wpierdol jak sie zdazylem na Alariona switchnac to szkoda pisac.

zabawne jest, ze jak w glory days farmilem tak samo jak pt defra bylo codziennie pvp i 0 posadzen o boty, jak wrocilem do tej farmy w Lindvior z runkami na drop rate na feohu to juz wsciekle psy szczekaly, ze bot xDDDD
bo defro jest legit a ty nie, idz sobie

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #663 dnia: Wrzesień 12, 2014, 01:59:38 pm »
przeciez dzondzy tap boter, zbanowal mi issa, a alarion mowi ze nikt u niego nie botowal :<



http://forums.archeagegame.com/showthread.php?40220-ArcheAge-Version-1.2-Build-4.8-Patch-Notes
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2014, 02:17:21 pm wysłana przez Clovery »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #664 dnia: Wrzesień 12, 2014, 02:32:29 pm »
nie wiem co robili ludzie zanim dolaczyli, ale u mnie w CP zawsze jasno stawialem sprawe, ze to nie gowno NCwest i w tym CP nie uzywamy niczego. kazdy to akceptowal. sam botowalem na Franz i nie bede sie kajal z tego powodu do konca zycia. Inova na rusku uswiadomila mnie, ze swietnie sie mozna bawic bez tego syfu i tyle.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #665 dnia: Wrzesień 12, 2014, 02:38:22 pm »
nabijam sie a Ty lykasz to wsio jak pelikan i zaraz wall of text z tlumaczeniem sie, plz, tak jakby kogos to obchodzilo :/


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #666 dnia: Wrzesień 12, 2014, 05:33:14 pm »
przeciez dzondzy tap boter, zbanowal mi issa, a alarion mowi ze nikt u niego nie botowal :<



http://forums.archeagegame.com/showthread.php?40220-ArcheAge-Version-1.2-Build-4.8-Patch-Notes

POMÓWIENIA I OSZCZERSTWA!


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #667 dnia: Wrzesień 12, 2014, 06:17:03 pm »
przeciez dzondzy tap boter, zbanowal mi issa, a alarion mowi ze nikt u niego nie botowal :<


POMÓWIENIA I OSZCZERSTWA!
true, dobrze wiadomo kto na tamtym issie na polaczkowie botowal!


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #668 dnia: Wrzesień 12, 2014, 06:21:15 pm »
czytajac twoje wypociny alarion  to sie zastanawiam czy my  w l2  na jakis innych serverach gralismy albo co bardziej prawdopodobne ty i reszta tobie podobnych  graliscie w alternatywnym swiecie na alternatywnym serverze

I pisze to czlowiek ktorego klan na core robil istine w 4 pt, jeszcze zaraz przyjdzie Mel i bedzie klamal ze udalo mu sie wygrac z kims 7vs7 :D
a co ma istina na 4 pt do tego  co napisalem czlowieku wez to moze  rozwin jakos bo mi strach sie znizyc do twojego poziomu, jeszcze tam zostane i cale zycie spartolone


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #669 dnia: Wrzesień 12, 2014, 06:43:38 pm »
sOBEK-SNOBEK

a tY leć po wazelinkę ! xD xD

bb


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #670 dnia: Wrzesień 12, 2014, 07:00:12 pm »
sOBEK-SNOBEK

a tY leć po wazelinkę ! xD xD

bb

:P Kolejny post najwyższej jakości :D

GL


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #671 dnia: Wrzesień 12, 2014, 07:10:24 pm »
nie dziala mi :<


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #672 dnia: Wrzesień 12, 2014, 07:14:13 pm »
Chyba nikomu ta gównoburza nie przeszkadza bo nikt nie reportuje postów.
Tak czy siak byle bez wyzwisk etc.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #673 dnia: Wrzesień 12, 2014, 07:16:23 pm »
Uszanowanko, chodzą głosy, że Alarion szykuje tap taktyki na AA stworzone z zakrętek po "pepsi" i "coca-coli", niestety nie dostałem zezwolenia na opublikowanie zdjęcia od nadawcy tej jakże fascynującej informacji.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #674 dnia: Wrzesień 12, 2014, 08:01:06 pm »
AA headstart HYPE

http://www.twitch.tv/kirugorka

Kappa