Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167357 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 12, 2014, 08:46:36 pm »
ding 50,
a wy biedaki?


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:36:51 pm »
ding 50,
a wy biedaki?
Nie no w portfelu mam jeszcze z trzy stówki, więc nie ma tragedii, ale dzięki, że się o mnie martwisz.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:46:21 pm »
jakbys pomruczal to bys mial headstart za free  : DDDDD


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 13, 2014, 12:09:57 am »
czytajac twoje wypociny alarion  to sie zastanawiam czy my  w l2  na jakis innych serverach gralismy albo co bardziej prawdopodobne ty i reszta tobie podobnych  graliscie w alternatywnym swiecie na alternatywnym serverze

I pisze to czlowiek ktorego klan na core robil istine w 4 pt, jeszcze zaraz przyjdzie Mel i bedzie klamal ze udalo mu sie wygrac z kims 7vs7 :D
a co ma istina na 4 pt do tego  co napisalem czlowieku wez to moze  rozwin jakos bo mi strach sie znizyc do twojego poziomu, jeszcze tam zostane i cale zycie spartolone

Masz racje, przepraszam za ten skrot myslowy, nie powinienem oczekiwac od czlowieka ktory robil istine w 4 pt, ze cokolwiek zrozumie. Chodzilo mi o to, ze jako przedstawiciel klanu ktory byl posmiewiskiem serwera, klanu ktorego jedyne wygrane pvp w przeciagu 3 lat wygladalo tak:



Zarzucasz Alarionowi, ze pisze wypociny, a skad ktos taki jak Ty moze wiedziec jak sytuacja wygladala na prawde skoro sam nigdy nie brales udzialu w zadnym daily pvp np. o gilotyne , ktore czesto przeradzalo sie w male siege nie wspominajac juz o Antku czy Valdku.


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:57:19 am »
czytajac twoje wypociny alarion  to sie zastanawiam czy my  w l2  na jakis innych serverach gralismy albo co bardziej prawdopodobne ty i reszta tobie podobnych  graliscie w alternatywnym swiecie na alternatywnym serverze

I pisze to czlowiek ktorego klan na core robil istine w 4 pt, jeszcze zaraz przyjdzie Mel i bedzie klamal ze udalo mu sie wygrac z kims 7vs7 :D
a co ma istina na 4 pt do tego  co napisalem czlowieku wez to moze  rozwin jakos bo mi strach sie znizyc do twojego poziomu, jeszcze tam zostane i cale zycie spartolone

Masz racje, przepraszam za ten skrot myslowy, nie powinienem oczekiwac od czlowieka ktory robil istine w 4 pt, ze cokolwiek zrozumie. Chodzilo mi o to, ze jako przedstawiciel klanu ktory byl posmiewiskiem serwera, klanu ktorego jedyne wygrane pvp w przeciagu 3 lat wygladalo tak:



Zarzucasz Alarionowi, ze pisze wypociny, a skad ktos taki jak Ty moze wiedziec jak sytuacja wygladala na prawde skoro sam nigdy nie brales udzialu w zadnym daily pvp np. o gilotyne , ktore czesto przeradzalo sie w male siege nie wspominajac juz o Antku czy Valdku.

ten screen przypomina mi CP REJIEGO Z averii (luty, roku bieżącego) gdzie po miesiącu gry mieli dc sety na nukerach o rzekomym prime 20-24, gdzie inne cp z tym prime latały w min. 900:D


To biegali tym swoim lol cp na lokacje 60-70 i zabijali tam randomów w full PT, aż podbiegli do mojego cp memebera lvlującego subę i go próbowali zabić w 9os:D


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #680 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:35:12 pm »
Jak tam start loczki?


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #681 dnia: Wrzesień 13, 2014, 02:42:23 pm »
umrzyl ;<
to wsio sie ciagle psuje, mogliby zrobic wipe naprawic wsio i jeszcze raz wlaczyc :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2014, 02:44:38 pm wysłana przez Clovery »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #682 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:36:59 pm »
Teraz sobie pomyślcie misie co będzie we wtorek jak już teraz są takie kolejki i tak się serwy sypią, a zapewne 16 dużo więcej osób będzie chciało się zalogować.

// paczy tutaj na Alariona

Cytuj
Trion bardzo powaznie podszedl do testowania obciazen serwerow w trakcie CB

Są na tyle poważni, że nie potrafili obliczyć ile osób kupiło founder paki, że już przy headstarcie "dla wybranych" będa kolejki po 2k+ ludzi, i że nie ma najmniejszej szansy by 4 serwery eu wystarczyły 16 września?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #683 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:49:41 pm »
Są na tyle poważni, że nie potrafili obliczyć ile osób kupiło founder paki, że już przy headstarcie "dla wybranych" będa kolejki po 2k+
to jest chyba największy joke tego startu xD


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #684 dnia: Wrzesień 13, 2014, 03:55:10 pm »

taki dowciap dla tych ktorzy nie moga sie zalogowac :<


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #685 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:01:52 pm »
NA ma wszystko ladnie cacy, nawet packi z itemami z doty, a EU sie sypie ;( :(


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #686 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:12:11 pm »
na NA tez sie nie da zalogowac :P


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #687 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:22:29 pm »
NA ma wszystko ladnie cacy, nawet packi z itemami z doty, a EU sie sypie ;( :(

Na NA niektórzy dostali po 6x founders itemy na 1 postać i z daaru chestów mieli gilda stary na 10 domków na starcie ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #688 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:23:16 pm »
Teraz sobie pomyślcie misie co będzie we wtorek jak już teraz są takie kolejki i tak się serwy sypią, a zapewne 16 dużo więcej osób będzie chciało się zalogować.

// paczy tutaj na Alariona

Cytuj
Trion bardzo powaznie podszedl do testowania obciazen serwerow w trakcie CB

Są na tyle poważni, że nie potrafili obliczyć ile osób kupiło founder paki, że już przy headstarcie "dla wybranych" będa kolejki po 2k+ ludzi, i że nie ma najmniejszej szansy by 4 serwery eu wystarczyły 16 września?

Nie ma co usprawidliwiać, sam byłem zdziwiony, że tylko 4 serwery na head (spodziewałem się 5 i może jeszcze 6-ego na Free2Play start) i wyszło jak wyszło. Największej tragedii życiowej nie ma, bo możemy sobie porównać do startu innych MMO (podobnie a często dużo gorzej). Dla przykłądu ruski AA kolejki po 20h i zlockowanie tworzenia postaci na serwerze na tydzień, co było rzekomym "excusem" tych śmiesznych klaników z "max conflict". U nas wątpię, by lock postaci się pojawił, no ale to już inny topic.

Koniec końców naszemu CP udało się wbić 20 lvl i postawić farmy i domki łącznei z altami i przygotować pierwsze trade runy, więc najgorzej nie jest. Ale dobrze na pewno też nie : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #689 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:27:58 pm »
Teraz sobie pomyślcie misie co będzie we wtorek jak już teraz są takie kolejki i tak się serwy sypią, a zapewne 16 dużo więcej osób będzie chciało się zalogować.

// paczy tutaj na Alariona

Cytuj
Trion bardzo powaznie podszedl do testowania obciazen serwerow w trakcie CB

Są na tyle poważni, że nie potrafili obliczyć ile osób kupiło founder paki, że już przy headstarcie "dla wybranych" będa kolejki po 2k+ ludzi, i że nie ma najmniejszej szansy by 4 serwery eu wystarczyły 16 września?

Nie ma co usprawidliwiać, sam byłem zdziwiony, że tylko 4 serwery na head (spodziewałem się 5 i może jeszcze 6-ego na Free2Play start) i wyszło jak wyszło. Największej tragedii życiowej nie ma, bo możemy sobie porównać do startu innych MMO (podobnie a często dużo gorzej). Dla przykłądu ruski AA kolejki po 20h i zlockowanie tworzenia postaci na serwerze na tydzień, co było rzekomym "excusem" tych śmiesznych klaników z "max conflict". U nas wątpię, by lock postaci się pojawił, no ale to już inny topic.

Koniec końców naszemu CP udało się wbić 20 lvl i postawić farmy i domki łącznei z altami i przygotować pierwsze trade runy, więc najgorzej nie jest. Ale dobrze na pewno też nie : )

Jest dobrze ludzie wydali 150zł i nie mogą wejść na serwer, mega  hahaha hahaha
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #690 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:30:30 pm »
NA ma wszystko ladnie cacy, nawet packi z itemami z doty, a EU sie sypie ;( :(

Na NA niektórzy dostali po 6x founders itemy na 1 postać i z daaru chestów mieli gilda stary na 10 domków na starcie ;p

Ta widzialem na streamie koles dostal 3 paczki, ciekawe co z tym zrobia jak ktos postawil pare domkow za free


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #691 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:49:17 pm »
wszystkie EU down ?


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #692 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:51:11 pm »
Chyba tylko login, ten gość niby na Shatigonie gra http://www.twitch.tv/wpokami


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #693 dnia: Wrzesień 13, 2014, 04:56:00 pm »
Teraz sobie pomyślcie misie co będzie we wtorek jak już teraz są takie kolejki i tak się serwy sypią, a zapewne 16 dużo więcej osób będzie chciało się zalogować.

// paczy tutaj na Alariona

Cytuj
Trion bardzo powaznie podszedl do testowania obciazen serwerow w trakcie CB

Są na tyle poważni, że nie potrafili obliczyć ile osób kupiło founder paki, że już przy headstarcie "dla wybranych" będa kolejki po 2k+ ludzi, i że nie ma najmniejszej szansy by 4 serwery eu wystarczyły 16 września?

Nie ma co usprawidliwiać, sam byłem zdziwiony, że tylko 4 serwery na head (spodziewałem się 5 i może jeszcze 6-ego na Free2Play start) i wyszło jak wyszło. Największej tragedii życiowej nie ma, bo możemy sobie porównać do startu innych MMO (podobnie a często dużo gorzej). Dla przykłądu ruski AA kolejki po 20h i zlockowanie tworzenia postaci na serwerze na tydzień, co było rzekomym "excusem" tych śmiesznych klaników z "max conflict". U nas wątpię, by lock postaci się pojawił, no ale to już inny topic.

Koniec końców naszemu CP udało się wbić 20 lvl i postawić farmy i domki łącznei z altami i przygotować pierwsze trade runy, więc najgorzej nie jest. Ale dobrze na pewno też nie : )

Jest dobrze ludzie wydali 150zł i nie mogą wejść na serwer, mega  hahaha hahaha

Ja wydałem 90 EURO :D:D:D i to 10 min przed startem na grę która mi się nawet nie podoba :D:D:D Kazali mi karmić kaczki po czym się nie można zalogować...


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #694 dnia: Wrzesień 13, 2014, 05:03:31 pm »
kto bogatemu zabroni

ale w sumie zalowalam ze wydalam 150 zl na gw2 2 lata temu, teraz zaluje ze wydalam  300 na AA :D


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #695 dnia: Wrzesień 13, 2014, 05:06:32 pm »
Teraz sobie pomyślcie misie co będzie we wtorek jak już teraz są takie kolejki i tak się serwy sypią, a zapewne 16 dużo więcej osób będzie chciało się zalogować.

// paczy tutaj na Alariona

Cytuj
Trion bardzo powaznie podszedl do testowania obciazen serwerow w trakcie CB

Są na tyle poważni, że nie potrafili obliczyć ile osób kupiło founder paki, że już przy headstarcie "dla wybranych" będa kolejki po 2k+ ludzi, i że nie ma najmniejszej szansy by 4 serwery eu wystarczyły 16 września?

Nie ma co usprawidliwiać, sam byłem zdziwiony, że tylko 4 serwery na head (spodziewałem się 5 i może jeszcze 6-ego na Free2Play start) i wyszło jak wyszło. Największej tragedii życiowej nie ma, bo możemy sobie porównać do startu innych MMO (podobnie a często dużo gorzej). Dla przykłądu ruski AA kolejki po 20h i zlockowanie tworzenia postaci na serwerze na tydzień, co było rzekomym "excusem" tych śmiesznych klaników z "max conflict". U nas wątpię, by lock postaci się pojawił, no ale to już inny topic.

Koniec końców naszemu CP udało się wbić 20 lvl i postawić farmy i domki łącznei z altami i przygotować pierwsze trade runy, więc najgorzej nie jest. Ale dobrze na pewno też nie : )

Jest dobrze ludzie wydali 150zł i nie mogą wejść na serwer, mega  hahaha hahaha

Ja wydałem 90 EURO :D:D:D i to 10 min przed startem na grę która mi się nawet nie podoba :D:D:D Kazali mi karmić kaczki po czym się nie można zalogować...

To były gęsi...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #696 dnia: Wrzesień 13, 2014, 05:53:39 pm »
ding 50,
a wy biedaki?
Biedaki?
Tylko 20, ale domek, poletko i kupa drzewek po róznych lokacjach.
A Ty?

ale w sumie zalowalam ze wydalam 150 zl na gw2 2 lata temu, teraz zaluje ze wydalam  300 na AA :D
Nic nie poradzisz...
Inflacja...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2014, 06:26:55 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #697 dnia: Wrzesień 13, 2014, 08:26:42 pm »
teraz zaluje ze wydalam  300 na AA :D

Najwyraźniej podczas grania przebywasz w nieodpowiednim towarzystwie :P -> patrz takim, które nie potrafi cieszyć się wspólną grą ze znajomymi.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #698 dnia: Wrzesień 13, 2014, 10:25:43 pm »
godzina w kolejce, 10 minut grania, dc, wyjebane w taka gre :<


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #699 dnia: Wrzesień 13, 2014, 10:53:39 pm »
ding 50,
a wy biedaki?
Biedaki?
Tylko 20, ale domek, poletko i kupa drzewek po róznych lokacjach.
A Ty?


co to farmerama z naszej klasy?