Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167326 razy)

  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #700 dnia: Wrzesień 13, 2014, 11:40:43 pm »
Dobra beka z tych którzy władowali tyle kasy w tą grę i maja takie problemy, trion was wydymał po raz kolejny po failu z marketplace teraz przyszła pora na problem z serwerami.

Swoją drogą problemy jakie teraz są nie są wcale takie duże porównując inne starty mmo. W takim FF14 nawet miesiąc po premierze były takie problemy jakie są dziś w AA.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2014, 11:43:10 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #701 dnia: Wrzesień 13, 2014, 11:45:07 pm »
godzina w kolejce, 10 minut grania, dc, wyjebane w taka gre :<
Może wprowadzą "Ultra patron" za 150zł, żeby ludzie nie czekali w kolejce :D
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #702 dnia: Wrzesień 14, 2014, 12:05:49 am »
Dobra beka z tych którzy władowali tyle kasy w tą grę i maja takie problemy, trion was wydymał po raz kolejny po failu z marketplace teraz przyszła pora na problem z serwerami.

co dokładnie? Bo potki znóq mają 12h coldownu (na prośbę graczy wrócili z 4h) i wywalili wszystkie skille ze strojów (teraz to czysta kosmetyka) i mounty zostały zunifikowane. Więc oświeć mnie swoimi teoriami : )
Swoją drogą problemy jakie teraz są nie są wcale takie duże porównując inne starty mmo. W takim FF14 nawet miesiąc po premierze były takie problemy jakie są dziś w AA.

dali dupy, ale każde hyped MMO miało takie same albo i większe problemy na starcie. Ja personalnie się cieszę, że nie zrobili jak na rusku, czyli:

"ok, ludzi za dużo, to jeb, otworzymy 10 koljenych " i po 3 miesiącach wszystkie pod merge się kwalifikują : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #703 dnia: Wrzesień 14, 2014, 02:19:56 am »
Bardziej chodziło mi z marketplace że w ostatnim momencie postanowili sprawdzić jak bardzo mogą sobie pozwolić wydymać graczy, płacz był ogromny więc w obawie przed stratą ludzi przywrócili kilka rzeczy do dawnego stanu. Myśle że to tylko kwestia paru miesięcy aż znowu wymyślą sposób na kolejne dymanie graczy którzy jak widać lubią to i bedą za to płacić dalej. Jak to ma miejsce właśnie teraz. Na forach ludzie płaczą że mimo fp nie mogą wejść na serwer a mimo to kolejne osoby nadal kupują wcześniejszy dostęp.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 02:21:31 am wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #704 dnia: Wrzesień 14, 2014, 03:54:16 am »
 Już widać, że z większością z Was ponownie spotkamy się w starym dobrym L2 :P (chociaż smutno, że przez tyle lat nikt nie potrafi stworzyć jakiejś alternatywy dla miłośników tej gry)
do zobaczenia ;)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #705 dnia: Wrzesień 14, 2014, 12:38:31 pm »
obawiam się Kaczor, że jesteś w strasznym błędzie, ale przekonamy się wkrótce : )

@Grande
jeżeli ty nazywasz to dymaniem, to ja nie wiem jak nazwać to, co Inova zrobiła ze swoim sklepikiem w ciągu ostatnich 4-5 miesięcy, a NCwest to chyba epitetów braknie, nie sądzisz?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #706 dnia: Wrzesień 14, 2014, 12:51:11 pm »
@Grande
jeżeli ty nazywasz to dymaniem, to ja nie wiem jak nazwać to, co Inova zrobiła ze swoim sklepikiem w ciągu ostatnich 4-5 miesięcy, a NCwest to chyba epitetów braknie, nie sądzisz?
Nie wiem w l2 nie gram i nie śledze newsow od ponad 2 lat. Napisałem to na podstawie doświadczeń ze startami dużych mmo z ostatnich kilku lat.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #707 dnia: Wrzesień 14, 2014, 01:04:40 pm »
To popłaczmy o sklepiku w gw2, bo przecież można wydać pieniądze! :D


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #708 dnia: Wrzesień 14, 2014, 01:19:30 pm »
Ja tam bym miał wyjebane i zostawił te potki 4h na ich miejscu. Kto ma grać i tak będzie grać, kto ma płacić to samo. Lepiej doić na maxa. Tym bardziej na początku.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #709 dnia: Wrzesień 14, 2014, 01:24:15 pm »
Ja tam bym miał wyjebane i zostawił te potki 4h na ich miejscu. Kto ma grać i tak będzie grać, kto ma płacić to samo. Lepiej doić na maxa. Tym bardziej na początku.
Z tym zgadzam się całkowicie.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #710 dnia: Wrzesień 14, 2014, 02:24:19 pm »


Banana run o 5 nad ranem, dobra pompka jak wpadła na nas 50lvlowa meduza xD Ale 4 faremki już stoją i zbierają drewno na następne 4 ;p


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #711 dnia: Wrzesień 14, 2014, 04:21:43 pm »


Banana run o 5 nad ranem, dobra pompka jak wpadła na nas 50lvlowa meduza xD Ale 4 faremki już stoją i zbierają drewno na następne 4 ;p

Nie zapomnijcie, że trzeba Alariona pocisnąć na pvp, żeby miał powód do quita i potem pisał jakie to AA ujowe i w ogóle :D
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #712 dnia: Wrzesień 14, 2014, 04:52:47 pm »


Banana run o 5 nad ranem, dobra pompka jak wpadła na nas 50lvlowa meduza xD Ale 4 faremki już stoją i zbierają drewno na następne 4 ;p

Nie zapomnijcie, że trzeba Alariona pocisnąć na pvp, żeby miał powód do quita i potem pisał jakie to AA ujowe i w ogóle :D

Chciałbyś leszczu : )

nie musieliśmy o 5 nad ranem, my płynęliśmy w prime time normalnie ))

widzę chłopaki, że nawet musicie nicki zakrywać, ostry avoid xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #713 dnia: Wrzesień 14, 2014, 04:59:48 pm »
To prawda, że grając f2p nie da się postawić własnej farmy ani domku?



  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #714 dnia: Wrzesień 14, 2014, 05:00:49 pm »
Obsess shatigon ??


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #715 dnia: Wrzesień 14, 2014, 05:06:10 pm »
To prawda, że grając f2p nie da się postawić własnej farmy ani domku?

Tak to prawda
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #716 dnia: Wrzesień 14, 2014, 05:32:05 pm »
Obsess shatigon ??

Myślisz, że teraz jakaś poważna gildia international będzie grać na shatigon? xDD

To prawda, że grając f2p nie da się postawić własnej farmy ani domku?

możesz zacząć jako Free2Play, nafarmić golda, kupić Patrona (Premium acount) in game przez auction house i wtedy będziesz mógłstawiać domki i farmy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 06:58:40 pm wysłana przez Kamal »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #717 dnia: Wrzesień 14, 2014, 05:37:40 pm »
Tiaa tylko ze już nie ma miejsca. To sobie nastawia :P Mi się udało tylko małą i dużą farmę. Chciałem przed chwilą postawić Farm House i nie ma już gdzie :D
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #718 dnia: Wrzesień 14, 2014, 05:37:49 pm »
@Gex na Kyprosie

Run o 5 bo wtedy dopiero banany urosły ;p Dobrze się złożyło bo niedługo wcześniej zaczęły działać itemy z founders packów i po runie kupiliśmy 500 logów po taniości, a dzisiaj już 3x droższe ;p

Ja mam swój nick... Ty masz we łbie z tym zakrywaniem nicków, tak się ładne screeny robi (f12 jakbyś nie wiedział)

BTW nie wiem jak wy gracie po 15 osób w 1 cp, my gramy we 4 tylko i jak nie jeden czeka 1,5h w kolejce to po 10 min następny -.-

@Naito
Dużo osób tak robiło, że rushowali 15 Gilda Starów i stawiali 1 domek na szybko żeby potem na farmę zamienić, co skutkuje tym, że zostajesz z 1 duża farmą, a jak chcesz następną to 2 regiony dalej jak będziesz miał szczęście to postawisz.
My np. rushowaliśmy do 80 gilda starów i postawiliśmy po farmhousie i po 2 domki pod farmy wszystko obok siebie, imo lepszy pomysł.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 05:55:43 pm wysłana przez Obsess »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #719 dnia: Wrzesień 14, 2014, 05:59:59 pm »
Na serwerze Dahuta nawet w Hasla po stronie wschodniej już nie ma miejsc :D
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #720 dnia: Wrzesień 14, 2014, 06:15:23 pm »
To prawda, że grając f2p nie da się postawić własnej farmy ani domku?

możesz zacząć jako Free2Play, nafarmić golda, kupić Patrona (Premium acount) in game przez auction house i wtedy będziesz mógłstawiać domki i farmy.
A jeżeli postawie domek mając patrona, po czym premium account mi się skończy to oczywiście tracę domek?



  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #721 dnia: Wrzesień 14, 2014, 06:35:16 pm »
Pierwsze 50ki juz wpadaja. Na dahucie pierwszy lvl50 zostal wbity po 26h. Farmy stoja. Jedziemy dalej.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #722 dnia: Wrzesień 14, 2014, 06:55:33 pm »
To prawda, że grając f2p nie da się postawić własnej farmy ani domku?

możesz zacząć jako Free2Play, nafarmić golda, kupić Patrona (Premium acount) in game przez auction house i wtedy będziesz mógłstawiać domki i farmy.
A jeżeli postawie domek mając patrona, po czym premium account mi się skończy to oczywiście tracę domek?

podatek do zapłacenia (który możesz opłacić tylko mając patrona) przychodzi co tydzień. Na zapłacenie masz bodajże 1 tydzień zwłoki, więc jak opłacisz po czym następnego dnia stracisz patrona, to masz prawie 2 tygodnie na skołowanie kolejnego (co nei jest wyczynem, można golda na patrona nafarmić w 1 dzień easy w kilka h).


@Obses
nie opłacało wam się zamiast zbierać 50 GS na duży, postawić więcej małych domków + z altów? bo potem małe możesz zastąpić dużymi, jak masz kilka małych obok siebie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #723 dnia: Wrzesień 14, 2014, 07:19:57 pm »
@Obses
nie opłacało wam się zamiast zbierać 50 GS na duży, postawić więcej małych domków + z altów? bo potem małe możesz zastąpić dużymi, jak masz kilka małych obok siebie.

Da się ale po 1 trzeba wtedy robić questy na większej ilości postaci po GS, a po 2 marnujesz gilda stary na recki na mały domek, które potem nie są i tak potrzebne. Do tego płacisz wstępne podatki za domki, które i tak burzysz.
Zresztą każdy sposób, który gwarantuje ziemię jest dobry, ważne że się udało zająć w chuj ziemi przy morzu w umiarkowanym klimacie, z tego co widzę na forum to już ludzie mają problemy ze znalezieniem miejsca.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #724 dnia: Wrzesień 14, 2014, 07:40:08 pm »
ale to jest bekowe :D.