Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167345 razy)

  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #725 dnia: Wrzesień 14, 2014, 07:57:30 pm »
Czytam cały czas o jakiś domkach... w simsy gracie czy w AA ?
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #726 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:02:46 pm »
Gdyby się dało wejść na ten *** serwer i wbić lvl potrzebny do pvp to byśmy pewnie pisali o pvp -.-


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #727 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:16:08 pm »
Czytam cały czas o jakiś domkach... w simsy gracie czy w AA ?
Też nie wiem czym kierowali się twórcy gry, ale no cóż...
Czekam na mmorpg gdzie mając premium posiadasz wirtualnego pomocnika płci przeciwnej i możesz mieć dzieci, które pomogą ci w walce...

A tak ogólnie to mało czytałem na forumkach i w ogóle. Czy ten bulid daje radę? Głownie pod jakieś ganki, mniejsze pvp jako taki typowy glass cannon.
http://arche-base.com/builds/generator#1.8.4/TJ2Zzma1vCE
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 08:17:50 pm wysłana przez seken »



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #728 dnia: Wrzesień 14, 2014, 08:23:46 pm »
Dziś to już przegileli od 17 nie można się zalogować.

Cały dzień relog= od nowa logowanie.

No kurw... mac


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #729 dnia: Wrzesień 15, 2014, 01:03:17 am »
sopek lamusek kupił founders packa żeby wbić 7 lvl i zfailować? gg xD


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #730 dnia: Wrzesień 15, 2014, 05:06:00 am »
Czytam cały czas o jakiś domkach... w simsy gracie czy w AA ?

Wejdź, zagraj i sam zobacz a nie głupio pytasz. Gdybyś czytał ze zrozumieniem to co zostało tutaj napisane o tej grze, wiedziałbyś iż domki sromki faremki itp itd są elementem bardzo ważnym aczkolwiek nie najważniejszym. AA oferuje bardzo dużo możliwości drogi rozwoju i swojej przydatności w świecie, która powoduje iż dany gracz ma się z czego utrzymywać i za co rozwijać. Jeżeli ktoś nie chce mieć jakiegokolwiek domku, nie musi go mieć. Nie wliczając w to Domku Farmera są one mało przydatne. Jeżeli ktoś lubi tylko i wyłącznie PvP również nie ma problemu aby robić tylko to. Wystarczy uzbierać Gidla Stary na własny statek i okradać statki handlowe. Można również za opłatą robić za najemnika, który będzie osłaniał party farmerów chodzących po spotach przeciwnej frakcji lub w tych, w których toczy się wojna i istnieje możliwość atakowania innych graczy. Bardzo dobry gracz PvP również znajdzie swoje miejsce w bardzo dużych gildiach, które chcą mieć własny zamek. Ilość osób z danej gildii, która będzie mogła brać udział w ataku na zamek czy też jego obronie jest ograniczona do 100 osób na drużynę. W związku z tym atakować lub bronić będą najlepsi w gildii. Reszta farmerów zapewni utrzymanie ekonomiczne zamku, materiały na jego rozbudowę i sprzęt dla graczy nastawionych w gildii na PvP.

Z resztą co tu dużo pisać. Co kto sobie wymyśli to będzie robił. Ta gra cechuje się właśnie tym, że nikt z góry za wiele nie narzuca.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #731 dnia: Wrzesień 15, 2014, 03:35:48 pm »
sopek lamusek kupił founders packa żeby wbić 7 lvl i zfailować? gg xD

Piszesz o mnie bo nadal nie możesz przeżyć, iż byłeś, jesteś dywanem? :P


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #732 dnia: Wrzesień 15, 2014, 04:39:31 pm »
bez farmy da sie grac ale ciezko bedzie :) przy tej ilosci  ludzi sianie w terenie tez ryzykowne w chuj wszedzie sie ktos plata ale zobaczymy jutro oczywiscie jesli uda sie wbic raz na jakis czas:P

odnosze dziwne wrazenie ze servery  zostaly sztucznie pogrupowane
 te pierwsze   przewaznie zapchane  ludzmi z founder packami  te dalsze dla szarej masy  :P co w perspektywie dlugoczasowej  gry mija sie z celem zanim nakminisz konkretny sprzet to 70% populacji z dalszych serverow  odejdzie kto bedzie chcial cos pokozaczyc bedzie musial za ciezki hajs wykupic transfer  na wyzszy server

ten kraken i pirat to jedyne konkretniejsze rbki czy jest tego wiecej na mapce??


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #733 dnia: Wrzesień 15, 2014, 05:45:20 pm »
ten kraken i pirat to jedyne konkretniejsze rbki czy jest tego wiecej na mapce??

Zalezy co masz na mysli piszac konkretne, pamietaj ze na core robiles istine w 4 pt :D


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #734 dnia: Wrzesień 15, 2014, 05:54:39 pm »
ten kraken i pirat to jedyne konkretniejsze rbki czy jest tego wiecej na mapce??

Zalezy co masz na mysli piszac konkretne, pamietaj ze na core robiles istine w 4 pt :D
ludzie chyba ci sie pomylili :D


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #735 dnia: Wrzesień 15, 2014, 06:21:07 pm »
ten kraken i pirat to jedyne konkretniejsze rbki czy jest tego wiecej na mapce??

Zalezy co masz na mysli piszac konkretne, pamietaj ze na core robiles istine w 4 pt :D
ludzie chyba ci sie pomylili :D
Sprawdzilem - slowa jego clan lidera z Czerwiec 19, 2012, 10:39:45 am "Gra klanowa polega na dostosowaniu się do większości grających, jeżeli umowa jest robimy istine w 10PT i tak chce większość to się idzie razem a nie osobno. Możecie się śmiać ale to gra z ludzmi a nie NPC." :) :D


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #736 dnia: Wrzesień 15, 2014, 06:52:18 pm »
ale to nie o sobka chodzilo ?


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #737 dnia: Wrzesień 15, 2014, 06:59:07 pm »
No przeciez nie cytowalem sobka :P, nawet nie wiem kto to, z tego co tu czytalem to jakis random z Lilith ktorego najdluzsze pvp do momentu klikniecia to village trwalo 5 sec  :noob:


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #738 dnia: Wrzesień 15, 2014, 07:23:20 pm »


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #739 dnia: Wrzesień 15, 2014, 07:36:43 pm »
ponawiam pytanie  co ma istina nawet w 15 pt do tego co napisalem w tamtym poscie ?? jestes uposledzony  ze nie rozumiesz prostego pytania ?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #740 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:05:48 pm »
Dziś to już przegileli od 17 nie można się zalogować.

Cały dzień relog= od nowa logowanie.

No kurw... mac

Nie wiem z czym masz problem.... zero problemu z logowaniem w ciągu ostatnich dni, Raz tylko czekałem w kolejce jakies 30 minut.
Vive la US servers :D:D

Pozdrawiam

PS. Czy ktos z administracji mógłby wyczyścić topic o AA z postów typu "bo ja mam większe jaja od Ciebie" .... prosze....
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #741 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:10:49 pm »
ponawiam pytanie  co ma istina nawet w 15 pt do tego co napisalem w tamtym poscie ?? jestes uposledzony  ze nie rozumiesz prostego pytania ?

:D

Odpowiedzialem ci na to pytanie 2 strony temu, pewnie do tej pory zastanawiales sie co odpisac i zamiast tego udajesz , ze nie zauwazyles mojego posta  hahaha  Chyba to nawet bardziej zalosne od robienia istiny na 4pt :D


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #742 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:41:53 pm »
Dziś to już przegileli od 17 nie można się zalogować.

Cały dzień relog= od nowa logowanie.

No kurw... mac

Nie wiem z czym masz problem.... zero problemu z logowaniem w ciągu ostatnich dni, Raz tylko czekałem w kolejce jakies 30 minut.
Vive la US servers :D:D

Pozdrawiam

PS. Czy ktos z administracji mógłby wyczyścić topic o AA z postów typu "bo ja mam większe jaja od Ciebie" .... prosze....
Tak też przypuszczałem, że NA będzie bardziej dopieszczone. Można spytać na jakim serwerze grasz?


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #743 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:13:05 pm »
kornes to robił tylko z dywan jak go iroth na oli pięknie przejzdzal :D


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #744 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:53:56 pm »
iroth :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #745 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:54:38 pm »
welp, a ja ciagle myslalem ze tekst z 4party istina to do sobka, jakos tak samo z siebie pasowalo

Bula jak zwykle "myślałeś" :P

Efekt jak zawsze.

Epic fail 2014


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #746 dnia: Wrzesień 15, 2014, 09:56:37 pm »
no nie, random z lilith znowu mnie zniszczyl ;c


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #747 dnia: Wrzesień 15, 2014, 10:40:53 pm »
Ale wam się nudzi w tych kolejkach :D
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #748 dnia: Wrzesień 15, 2014, 11:21:27 pm »
A ja mam taki problemik. Żeby zalagować się na glypha muszę potwierdzić Auth. Code, bo coś tam zmieniłem miejsce gry i to jest niby zabezpieczenie i już 10 raz klikam Resend Code, bo chyba go wcześniej usunąłem, a na interia.pl dalej nic nie przyszło :D. Myślicie, że to wina przeciążenia ich serwerów czy interia.pl coś nie ten teges z glyphem?


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #749 dnia: Wrzesień 15, 2014, 11:26:17 pm »
Przeciążenie, mam ten sam problem z tym że ja chcę sobie już ściągnąć grę na preorderze znajomego. Rano mail dochodził bez opóźnienia, wieczorem tak długo szedł że aż znajomy poszedł spać :D