Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167423 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #875 dnia: Wrzesień 26, 2014, 03:26:17 am »
Nie chce wyjść na ignoranta naprawdę ale on po za healowaniem nic nie robi, czasem w odpowiednim czasie odpali def cd-ki i tyle...

Coś mi się wydaje, że kilka postów wyżej narzekał Pan na to iż pvp w AA jest gorsze bo nie ma w nim miejsca dla supportów typu healer, tank, buffer. Teraz natomiast pisze, że nadal jest źle bo ten healer tylko leczy i nic więcej. Gdyby robił coś więcej to wszyscy by takim grali i nie było by wówczas miejsca dla różnych klas pomocniczych.

Pasowałby się w końcu zdecydować albo przestać narzekać na AA i zacząć grać w tą grę ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2014, 07:27:56 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #876 dnia: Wrzesień 26, 2014, 11:49:30 am »
Ja gram i również jestem zdania że pvp w aa dzieli kilka lat rozwoju od tego z l2. Co do dynamiki... skille castowane z prędkością self buffa w l2 a target ginie tylko dlatego że jego healer też ma dynamike self buffa z kronik poniżej c4, jedyną dynamiczną rzeczą jaka występuje w tych pvp to jak ktoś da blinka albo 2x spacje i ucieknie na lotni... Też nie rozumiem dlaczego na areny 5/5 nie można zapisać się swoją 5 tylko trzeba grać tam ze średnio inteligentnymi szympansami do tego połowa z nich jest z obcej rasy i nie widać co piszą. Areny 1/1 są chyba tylko po to żeby dziennie wygrać 3 rundy i dostać 1 gwiazdkę, gdzie jest jakiś ranking 5/5 premade albo 1/1 oly? Mówicie że super combo system... W l2 całe party to jedno wielkie combo gdzie trzeba wszystko timeowac w 7 osób co do sekundy albo nic nie zabijesz/wyjedziesz, tutaj natomiast tępo wciskasz co masz na reusie i combuje się z drugim skillem który masz na reusie z dodatkiem typu bijemy luka ponieważ nicki są poprzedzone jakimiś idiotycznymi tytułami, gdzie jest genialne rozwiązanie crestu żeby oddzielić przeciwnika od identycznie wyglądającego moba(ten sam kolor, ten sam hp bar, jeżeli nie porównujemy do jakiegoś dużego ogra albo zwierzaka to też te same tekstury). CC chyba miało w założeniu zrobienie jednego dużego party które skończyło się dużą migającą plamą z lewej strony monitora.


Tak czy inaczej pvp to tylko malutki dodatek do każdego mmo a aa oferuje rzeczy przy których l2 nawet nie stało i pewnie nigdy nie będzie stać: takie jak craft, profesje, ten cały system trade runów, morze itd. A pvp mam nadzieję będzie szło w stronę króla i za kilka lat zobaczymy ideał bo potencjał jest i online go pokazuje :)


Uprzedzając odpowiedzi typu "pewnie nie grałeś w nowe mmo, teraz tak wszędzie jest" albo "to idz graj w l2" PLS DONT. Opinia czysto subiektywna i obiektywna w skrócie, mówię jak jest.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #877 dnia: Wrzesień 26, 2014, 12:20:47 pm »
Ja gram i również jestem zdania że pvp w aa dzieli kilka lat rozwoju od tego z l2. Co do dynamiki... skille castowane z prędkością self buffa w l2 a target ginie tylko dlatego że jego healer też ma dynamike self buffa z kronik poniżej c4, jedyną dynamiczną rzeczą jaka występuje w tych pvp to jak ktoś da blinka albo 2x spacje i ucieknie na lotni... Też nie rozumiem dlaczego na areny 5/5 nie można zapisać się swoją 5 tylko trzeba grać tam ze średnio inteligentnymi szympansami do tego połowa z nich jest z obcej rasy i nie widać co piszą. Areny 1/1 są chyba tylko po to żeby dziennie wygrać 3 rundy i dostać 1 gwiazdkę, gdzie jest jakiś ranking 5/5 premade albo 1/1 oly? Mówicie że super combo system... W l2 całe party to jedno wielkie combo gdzie trzeba wszystko timeowac w 7 osób co do sekundy albo nic nie zabijesz/wyjedziesz, tutaj natomiast tępo wciskasz co masz na reusie i combuje się z drugim skillem który masz na reusie z dodatkiem typu bijemy luka ponieważ nicki są poprzedzone jakimiś idiotycznymi tytułami, gdzie jest genialne rozwiązanie crestu żeby oddzielić przeciwnika od identycznie wyglądającego moba(ten sam kolor, ten sam hp bar, jeżeli nie porównujemy do jakiegoś dużego ogra albo zwierzaka to też te same tekstury). CC chyba miało w założeniu zrobienie jednego dużego party które skończyło się dużą migającą plamą z lewej strony monitora.


Tak czy inaczej pvp to tylko malutki dodatek do każdego mmo a aa oferuje rzeczy przy których l2 nawet nie stało i pewnie nigdy nie będzie stać: takie jak craft, profesje, ten cały system trade runów, morze itd. A pvp mam nadzieję będzie szło w stronę króla i za kilka lat zobaczymy ideał bo potencjał jest i online go pokazuje :)


Uprzedzając odpowiedzi typu "pewnie nie grałeś w nowe mmo, teraz tak wszędzie jest" albo "to idz graj w l2" PLS DONT. Opinia czysto subiektywna i obiektywna w skrócie, mówię jak jest.
Całkowicie się z tym zgadzam(wcześniej post pisany po pracy+treningu to sie wypultać nie moglem:D) ogólnie ta gra oferuje zajebistą rozrywkę, jest duzo bardziej rozbudowana od l2, mnie tylko chodziło o fakt ze system pvp nie jest jakiś "epicki" tak jak był reklamowany, bo sama w sobie gra jest wlasnie świetna.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #878 dnia: Wrzesień 26, 2014, 07:34:01 pm »
tutaj natomiast tępo wciskasz co masz na reusie i combuje się z drugim skillem który masz na reusie z dodatkiem typu bijemy luka ponieważ nicki są poprzedzone jakimiś idiotycznymi tytułami, gdzie jest genialne rozwiązanie crestu żeby oddzielić przeciwnika od identycznie wyglądającego moba(ten sam kolor, ten sam hp bar, jeżeli nie porównujemy do jakiegoś dużego ogra albo zwierzaka to też te same tekstury).

Niestety to prawda...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #879 dnia: Wrzesień 27, 2014, 11:07:04 am »
Czyli co? Jak chce sobie pograć czymś w rodzaju tanka z Battlerage,Defense i (tu nie wiem) Occultism/Witchcraft/Vitalism to sobie jakiegoś tam pvp nie porobię? Solo pvp mnie nie kręci zawsze grałem klasami które najlepiej w grupie działają (tanki,healerzy czy hybrydowe klasy).


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #880 dnia: Wrzesień 27, 2014, 11:31:27 am »
Dobry i przydatny tank to Abolisher (Battlerage, Defense i Auramancy) - Sam nim gram i polecam :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #881 dnia: Wrzesień 27, 2014, 12:39:36 pm »
Dobry i przydatny tank to Abolisher (Battlerage, Defense i Auramancy) - Sam nim gram i polecam :)

Dobry do jakiego stylu gry? Właśnie chce robić tanka i za uja nie wiem jakiego :/.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #882 dnia: Wrzesień 27, 2014, 01:06:17 pm »
Jego rolą jest głównie trzymanie przeciwników przy sobie i przyciąganie ich do siebie. Ciężko ma kogoś dopaść, ale jak już to zrobi to nie puści, dzięki czemu pozostali taką "złowioną" i "zamęczoną" osobę za pomocą stunów, przewróceń i osłabień wykończą w kilka sekund. Tyczy się to zarówno PvE jak i PvP. Po odpowiedniej modyfikacji i zwiększeniu możliwości ofensywnych w walce 1 vs 1 również radzi sobie bardzo dobrze. Złotego środka i konkretnych zestawów nie podam - nie jestem kimś kto poznał tą klasę w każdych warunkach i każdych ustawieniach - aczkolwiek z tego co zdążyłem sam zauważyć na sobie i zaobserwować u innych polecam wszystkim. W razie problemów z tą profesją łatwo można zrobić bardzo dobrego DPS-a wymieniając Auramancy na Shadowplay. Plate Armor zostanie 1H Sword również, kwestia zmiany tarczy na kolejny 1H Sword i gramy jako DPS.

Jedyny minus to taki, że w zaludnionych miejscach gdzie brakuje mobów w pojedynkę ciężko coś ustrzelić jako pierwszemu, tak aby zabicie stwora zostało zaliczone nam. Trzeba, więc być przygotowanym na grę w party lub przeżycie drobnej męczarni ^^
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #883 dnia: Wrzesień 27, 2014, 01:53:20 pm »
Super dzięki za info, jeszcze pytanko właśnie q mobów. Komu liczy sie quest - 1st hit /  last hit czy najwięcej dmg?
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #884 dnia: Wrzesień 27, 2014, 02:14:00 pm »
1hit zdobywa mobka

Abolisher swietna klasa na pvp, ma burst cd-ka z roara+buffa z auramancy, więc bez kryta może hitnac za 4.5k spokojnie:) mamy sporą defensywe+masa cc jak stuny/przewrócenia+silence+przyciąganie, ogólnie w kwestii 1v1, jak już wejdziemy na odpowiedni range to nie ma szans żeby przeciwnik uciekł, mozemy tak jak naito wczesniej powiedział wymęczyc przeciwnika a i dps nie jest zły, polecam latać ofc z mieczami gdyż typ obrażenia to "cięcie" które najlepiej się przebija przez "robe", a to wlasnie z magami są najwieksze problemy, oczywiście w kwestii 1v1:)

Na end game polecam leather seta, plate to samobójstwo vs magowie a robe nic nam nie da, leather jest optymalne, mamy i tak duzą obroną dzieki battlerage+defensive vs fizyczne obrażenia ze nie potrzebujemy chodzic w plate, no chyba ze koniecznie chcemy ale wtedy musimy się przygotować na oneshotowanie od magów, bo sama tarcza z auramancy nam pojedynku nie wygra;d
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2014, 02:18:56 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #885 dnia: Wrzesień 27, 2014, 07:09:19 pm »
a co myslicie o tricksterze?


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #886 dnia: Wrzesień 27, 2014, 07:39:19 pm »
Archery+shadowplay to standardowe połączenie a witchcraft daje ci głównie cc+m def, ogólnie takie sobie, dużo bardziej polecam wczesniej wspomnianego połączenia auramancy z czego powstanie ci primeval, obecnie best archer pod pvp, może nie bedziesz mial cc jak w przypadku witchcrafta lecz mobilność i defensywa znacznie się zwiększą+burst dmg dzięki inspiration stackom^^


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #887 dnia: Wrzesień 27, 2014, 07:48:03 pm »
Vs magowie Witchcraft nie będzie lepszy? Dużo CC żeby podejść plus bonus do m defa i cancel.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #888 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:09:56 pm »
Do tanka ryltar? witchcraft jest okej, z tego tworzy sie hexblade, ogólnie jest okej vs magowie lecz musisz pamietać ze wtedy nie masz blinka, nie masz tarczy magicznej która jest "cool":D no i w dodatku twój burst button aka boastfull roar+shrug it off traci znacznie na sile, zresztą tak samo heal od def drzewka, musisz sam zdecydować, ogólnie jak bedziesz miał lasso na cd to bez blinka nawet z tymi cc bedziesz mogl mieć ciezko podejść:D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #889 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:35:49 pm »
ja właśnie lubię fakt, że można tyle kombinować z klasami. Nie ma dla mnie 1 jedynej słusznej i z przynajmniej 30-40% kombinaci klas da się wycisnąć naprawdę dużo. dopasować do swojego playstyle i tyle. Wiele osób nie wie również, że wybranie 3 klas i ew. chęć zmiana na inną(inne) nie wiąże się z kasacją postaci, tylko wyexpieniem nowych drzewek od 10 lvla ponownei do 50, podczas gdy stare na 50 nadal zostają i można do nich wrócić w każdej chwili.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #890 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:44:32 pm »
A Auramancery/Witchraft/Defense czysto pod party pvp/peeling i CC? Wygląda też na dość twarda klasę która ciężko CC'nać.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #891 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:54:10 pm »
No dobra ryltar ale co ci to da:D jeśli już to occu/aura/def i ci wychodzi skullnight który jest naprawdę dobry na pvp, widze koniecznie sie uparłes na tego witcha, ogólnie możesz spróbować lecz witch po za cc+m def nic nie daje przy postaci która opiera swój dmg na fizycznym, to drzewko nabiera bardziej kolorów jak łączysz magiczną klase(co do nukowania), taki skullnight jest tego pieknym przykładem, ew zrób defilera ktory jest z occu/witchcraft/def


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #892 dnia: Wrzesień 27, 2014, 09:57:44 pm »
Skullknight/Defiler najlepsze tanko klasy do inicjowania walki w mid-large scale.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #893 dnia: Wrzesień 28, 2014, 12:22:08 pm »
Z tym że jak milan napisał ja raczej szukam czegoś co może inicjować walkę z dość dużą ilością CC.Chodzi mi o to że nie ma masakrować ludzi w PvP dmg tylko ma lockować typów i supportować team.


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #894 dnia: Wrzesień 28, 2014, 01:36:11 pm »
Z tym że jak milan napisał ja raczej szukam czegoś co może inicjować walkę z dość dużą ilością CC.Chodzi mi o to że nie ma masakrować ludzi w PvP dmg tylko ma lockować typów i supportować team.

http://archeagedatabase.net/us/calc/162321


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #895 dnia: Wrzesień 28, 2014, 02:19:43 pm »
Całe drzewko witchcraftu i brak ostatniego pasywa? :P Wywal Telekineze i dodaj w ten pasyw.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #896 dnia: Wrzesień 28, 2014, 03:29:31 pm »
Fizyka w AA  :D


Na górze wszystko co potrzeba, żeby napić się herbatki...


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #897 dnia: Wrzesień 28, 2014, 05:09:17 pm »
jak dzialaja buffy od songcrafta? Z tego co szylszalem to jezeli sie ich uzyje, po czym wykona jakikolwiek inny skill to efekt znika, czyli: jezeli puszcze buffa to w sumie moge tylko biegac i walic zwykle ataki?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #898 dnia: Wrzesień 28, 2014, 05:38:49 pm »
jak dzialaja buffy od songcrafta? Z tego co szylszalem to jezeli sie ich uzyje, po czym wykona jakikolwiek inny skill to efekt znika, czyli: jezeli puszcze buffa to w sumie moge tylko biegac i walic zwykle ataki?

Zwykłych ataków też nie możesz, tylko 2 skill z songcraftu nie przerywa songów.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #899 dnia: Wrzesień 28, 2014, 05:46:22 pm »
co za zjebany motyw, do tego trzeba wiekszych masochistów niz do gry WC
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith