Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167363 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #950 dnia: Październik 07, 2014, 03:54:47 pm »
spoko, ruskie go zabijają exploitami, a u was? :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #951 dnia: Październik 07, 2014, 04:24:57 pm »
po ostatnim patchu juz chyba nie da rady tak wiecej...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #952 dnia: Październik 07, 2014, 07:29:41 pm »
Ma ktoś jakieś dobre edity darkrunnera/shadowblade? Najlepiej jakieś solo/5v5 czy inne małe grupki.



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #953 dnia: Październik 07, 2014, 11:29:01 pm »
spoko, ruskie go zabijają exploitami, a u was? :D

Rosjanie i MMO <3


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #954 dnia: Październik 08, 2014, 12:44:51 am »
po ostatnim patchu juz chyba nie da rady tak wiecej...
Trion może co najwyżej łatać exploity za 5 dolców które są publicznie abusowane przez dzieci które je kupiły. Najciekawsze triczki ruskie trzymają dla siebie i nie zostaną załatane, dopóki ktoś ich nie zacznie wrzucać na jutuba :D


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #955 dnia: Październik 08, 2014, 01:03:52 am »
spoko, ruskie go zabijają exploitami, a u was? :D

Rosjanie i MMO <3

Imo każdy kto przeszedł z l2 jest sam na siebie zły i tęskni za tymi prostymi bocikami bo to co odchodzi w aa to jest mała bania a te wszystkie teleporty, auto kupowanie ziem, wszystkie mody to tylko malutki czubek góry dostępny dla każdego w ładnym gui za 10$/miesiąc. A najgorsze że ta gra jest tak zrobiona i nic się z tym nie zrobi i wszystko co śmigało na rusku dalej śmiga tylko że na martwym serwerze.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #956 dnia: Październik 08, 2014, 10:04:45 am »
spoko, ruskie go zabijają exploitami, a u was? :D

Rosjanie i MMO <3

Imo każdy kto przeszedł z l2 jest sam na siebie zły i tęskni za tymi prostymi bocikami bo to co odchodzi w aa to jest mała bania a te wszystkie teleporty, auto kupowanie ziem, wszystkie mody to tylko malutki czubek góry dostępny dla każdego w ładnym gui za 10$/miesiąc. A najgorsze że ta gra jest tak zrobiona i nic się z tym nie zrobi i wszystko co śmigało na rusku dalej śmiga tylko że na martwym serwerze.

Patrząc co zrobili z WoW to raczej w AA niedługo też się to pojawi.Immortality,speed hack,przełażenie przez ściany czy nasz ulubiony Lag Hack.Ale i tak ruscy będą się bronić tym pierdoleniem że między sygnałem naszym a ich jest spory dystans i dlatego są takie dziwne lagi.Fakt że masz MS rzędu 10-14 ms niech nie przeszkadza.Oprócz tego że ci kutasiarze piszą po klingońsku to jeszcze 80% z nich oszukuje w grach i o ile nie jest to jakiś premade to są zazwyczaj leszczami w grach.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #957 dnia: Październik 08, 2014, 12:56:11 pm »
Po dołączeniu do EU gra z ruskimi wygląda tak:

1)Jak są premadem to zasadniczo gwałcą twój team (o ile nie masz sam premade).
2)Są tak do dupy że to straszne.

Na 10 teamów ruskich na arenach może z 1-2 teamy faktycznie walczą bo reszta to stoi i daję się klepać po dupie albo wychodzi (chociaż chyba teraz się nie da tak).Lub po prostu są cieńcy jak cholera skoro moim warriorem z gearem sezon w tył byłem wstanie zrobić 6v1 bez większego problemu (fakt że ele shaman miał poł hp) lub 3v3 jako WLD gdzie nasz druid dostał DC a my i tak facerollneliśmy enemy God Comp więc albo oni ssą albo ja mam skilla o którym nie wiedziałem.Co do hacków to nie wiem ale 90% moich walk z ruskimi to "nagłe" lagi którzy przypadkiem z premedytacją pojawiają się w momencie jak z nimi walczę.Akcje w stylu że rogue jest daleko ode mnie a ja dostaje dmg czy fakt że "stoję" na priescie a pojawia się komunikat że cel jest za daleko.I właśnie ruscy tłumaczą nam to tym że to wina połączenia między naszym serverem a ich...

A najlepsze jest to że ludzie strasznie marudzą na nich (na EU jest temat 150+ stron) a blizz ma to w dupie (czyli standard).


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #958 dnia: Październik 09, 2014, 02:55:39 am »
Nienawidzę ruskich ! Proszę nie piszcie już o nich i nie przypominajcie mi o tym, że ktoś taki w ogóle istnieje ^^

Przy okazji muszę się pochwalić iż udało i mi się w końcu postawić domek w Mahadevi na serwerze Dahuta. Czyli w tej chwili nie tylko duża farma ale i dom hah :P
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #959 dnia: Październik 09, 2014, 10:04:57 am »
Cytuj
Nienawidzę ruskich ! Proszę nie piszcie już o nich i nie przypominajcie mi o tym, że ktoś taki w ogóle istnieje ^^

Spoko :P

Coś mi w kompie poszło i muszę grać na starym.Gra dość muli (a raczej są przycięcia) a najlepsze jest to że po ustawieniu gry z low na normal gra chodzi lepiej...dafuq?

Jak tu działa ten system grindowania drzewek? Chodzi mi o to exp się dostaje za to że używa się skilli z tego drzewa czy za to że ogólnie exp dostajemy?


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #960 dnia: Październik 09, 2014, 10:41:14 am »
Ogólnie exp zdobyty


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #961 dnia: Październik 11, 2014, 04:23:19 pm »
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #962 dnia: Październik 11, 2014, 09:33:36 pm »
Tam jakiś tank go bierze na klate czy jak?


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: -2

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #963 dnia: Październik 11, 2014, 10:21:24 pm »
tank a za  nim heal/buff i tyle


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #964 dnia: Październik 12, 2014, 01:26:03 am »
Taki tam sobotni craft





  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #965 dnia: Październik 13, 2014, 09:03:38 pm »
tank a za  nim heal/buff i tyle

Jedna osoba jest w stanie tankować bossa który na ma 2-3 strzały galeon? Jakoś CD używał czy ma BiS gear razem z healerem?


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #966 dnia: Październik 13, 2014, 09:18:23 pm »
tank a za  nim heal/buff i tyle

Jedna osoba jest w stanie tankować bossa który na ma 2-3 strzały galeon? Jakoś CD używał czy ma BiS gear razem z healerem?

mniej wiecej tak to wyglada
http://youtu.be/e3jaM8hY8BU


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #967 dnia: Październik 14, 2014, 07:48:26 am »
Jedna osoba jest w stanie tankowac krakena. Co wiecej majac w miare dobry gear mozna go w zasadzie tankowac solo. To samo np z morpheusem.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #968 dnia: Październik 14, 2014, 08:00:37 am »
Te walki w wodzie widowiskowe jak konkurs szachów w przedszkolu. Już chyba wolę Istine tankować :D.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #969 dnia: Październik 14, 2014, 09:51:02 am »
Nie znam sie ale wygląda to latwiej niż antharas w l2gdzie czasem dostales  stuna

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #970 dnia: Październik 14, 2014, 11:15:21 am »
Nie znam sie ale wygląda to latwiej niż antharas w l2gdzie czasem dostales  stuna

jak ma sie gear owszem jest to banalnie latwe, ale to nie jest zadna instancia tylko otwarty teren, gdy jestes sam jest easy, jak ktos przeszkadza robi sie o wiele trudniej, ponizej 30-40% odpala sobie regen hp 5k na 1s. Kraken ma sam w sobie scrrpt ktory mimo agro tanka i tak i tak podplynie pod jakis galleon, hitnie go raz i wraca do tanka, wtedy go nikt nie bije i na tym regenie zwraca sobie tylko co zabrales mu przez 2-3min.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #971 dnia: Październik 14, 2014, 01:23:05 pm »
Nie znam sie ale wygląda to latwiej niż antharas w l2gdzie czasem dostales  stuna

jak jestes sam, to 50 osob, czyli grupa tanka i kilka galeonow wystarczy. cala zabawa zaczyna sie, gdy przychodza enemy. nawet grupa 20 osob rozwalic potrafi rajd 100 osob. sposobow masz dziesiatki. desent na ktorys z galeonow, zabicie drivera i podplyniecie galeonem pod krakena, by on go zniszczyl, podplynac pod woda (czesc osob na hide np) by zabic tanka.

plusy tego rajdu to:

szybkosc (jak nikt nie przeszkadza to padnie w 10-15 min, a nie jak smoki w L2 po kilka godzin)

open zone, gdzie przyjsc moze nawet kilkanascie klanow (w L2 lol instancje, gdzie o wszystkim decyduje, ktory CC lider "szybciej" klika na NPC)

szybki respawn (2 dni, a nie jak w L2 11 dni)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #972 dnia: Październik 14, 2014, 03:53:11 pm »
Dlaczego tak usilnie porównujesz AA do jednego z najlepszych mmo? :p
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #973 dnia: Październik 14, 2014, 06:45:01 pm »
Alarion prosze cię nie porównuj tych 2 gier, za krzty obiektywizmu, gdybyś grał w l2 to byś plusował zalety linejdza, taka prawda, punkt siedzenia zależy od punktu widzenia, każdy broni swoich gierek:) pomimo ze grywam w l2 teraz to i tak najlepszym MMO pozostanie WoW lecz nie porównuje tych 2 gier, albo staram sie tego nie robić na siłe:)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #974 dnia: Październik 14, 2014, 07:44:41 pm »
Plusowanie gry w którą się aktualnie gra, a porównywanie jej do innych - podobnych - to zupełnie dwie inne sprawy.

ArcheAge jest bardzo, ale to bardzo podobne do Lineage 2 i nie wiedzę tu nic dziwnego w tym, że do tej gry najczęściej jest porównywane. Kolejną sprawa, dyskutujemy na forum dotyczącym gry Lineage 2, w związku z tym automatycznie ludzie uczestniczący w tej dyskusji będą porównywali ArcheAge do gry w którą grają lub bardzo długo grali.

Kolejna kwestia, Lineage 2 jest bardzo starą grą MMORPG, którą można zaliczyć do grupy 1 generacji. ArcheAge natomiast to dopiero co wydana gra na rynku europejskim i amerykańskim, którą twórcy gry zaliczają do grupy 3 generacji.

Z pewnością obie te gry mają w sobie to coś co przyciąga graczy na dłużej, co to jest to już kwestia indywidualna.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans