Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167329 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #975 dnia: Październik 14, 2014, 08:57:49 pm »
Dlaczego tak usilnie porównujesz AA do jednego z najlepszych mmo? :p

Dlatego, że te gry są cholernie do siebie podobne w w naprawdę wielu aspektach i dlatego przyciąga tak wielu graczy z L2.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #976 dnia: Październik 14, 2014, 11:22:44 pm »
różność, taniość i łatwość obłsugi botów i exploitów przyciąga mnóstwo osób :).


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #977 dnia: Październik 15, 2014, 12:28:26 am »
różność, taniość i łatwość obłsugi botów i exploitów przyciąga mnóstwo osób :).

Oj piszesz tak, jakby w Lineage 2 nigdy tego nie było. A, że było i jest wszyscy dobrze do tej pory wiedzą. Ja tu widzę tylko kolejny współczynnik, który zbliża obie te gry względem siebie ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #978 dnia: Październik 15, 2014, 01:42:36 am »
różność, taniość i łatwość obłsugi botów i exploitów przyciąga mnóstwo osób :).

Oj piszesz tak, jakby w Lineage 2 nigdy tego nie było. A, że było i jest wszyscy dobrze do tej pory wiedzą. Ja tu widzę tylko kolejny współczynnik, który zbliża obie te gry względem siebie ;)

Bez przesady, w l2 bociki farmiły to co każdy mógł farmić a w aa boty mogą/mogły się teleportować z punktu a do b a nawet summonowac sobie npc do craftu i oddania paczki. A najlepsze że trion o tym wiedział bo na forum było setki topicow o tym z filmikami jak bociki śmigają portujac się a i tak otworzyli serwery, dopiero jak przy każdym możliwym gold traderze boty spadały jak grad a na forum 90% topicow było o tym to fixneli.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2014, 01:45:24 am wysłana przez NotTheFakeTazman »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #979 dnia: Październik 15, 2014, 07:16:47 am »
nie każdy ma ochotę bawić się tym ścierwem, na szczęście większość woli grać normalnie, co widać. Na PVP nie doświadczyłem niczego, botów kilka widziałem, ale dosłownie kilka (żeby nie było, że zmyślam, wystarczy popytać ludzi z BS grających, nie wiem jak na east side, chociaz w nocy po low lvl spotach nie biegam) i jednak Trion cały czas poprawia pewne aspekty i zaczyna banować coraz częściej. Wystarczy popatrzeć, jak niemalże zanikł problem spamerów golda. Fakt, pewne ruchy z ich strony były za późno, ale nie można mówić, ze nic nie robią.

Zreszta tego typu topiców narobilo sie calkiem sporo w ostatnim czasie: http://forums.archeagegame.com/showthread.php?88209-Scapes-Still-banned-after-sinking-a-ton-of-money-to-the-game.

Wiem, ze to walka z wiatrakami, ale wystarczy popatrzec na przykladzie inovy kiedy im sie jeszcze chcialo (albo teraz niedawno po zrywie, jak pol naszego klanu przestalo grac) vs ncwest. I tu i tu tam sa boty, tylko na ncwest stanowia one 80% serwerów, a na inovie kilka % max (nie mowie o lol polaczkowym serwerze, ktorym byl failem z zalozenia). Czas pokaze, czy Trionowi blizej pod tym katem do inovy, czy ncwest'u. Patrzac na doswiadczenai z innych MMO, ktore maja pod swoim iskrzydlami, jednak pokazywali wielokrotnie, ze licza sie czesciej z opinia graczy i dbaja o serwery. Zobaczymy, poki co ja nie narzekam i na nic powaznego sie nie nacialem jeszcze (mowie szczegolnie o PvP).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #980 dnia: Październik 15, 2014, 12:49:55 pm »
Nie mieliście gold spamerów, bo nie dało się tworzyć postaci po waszej stronie, zobaczysz dzisiaj.
Na razie poradzili sobie z teleportami ale zwykłe boty, radary i mody dalej działają, takie Aurorian Empire np. widzi niewidzialnych ;p


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #981 dnia: Październik 15, 2014, 03:09:23 pm »
Obsess, a Ty co taki obeznany w działaniu botów i innych programów wspomagających ? Czyżbyś był jednym z tych, którzy nie potrafią grać bez nich ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #982 dnia: Październik 15, 2014, 03:59:54 pm »
Obsess, a Ty co taki obeznany w działaniu botów i innych programów wspomagających ? Czyżbyś był jednym z tych, którzy nie potrafią grać bez nich ?
wiedziec jak dzialaja boty = nie umiec grac bez botow


czy ty kiedykolwiek miales mozg?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #983 dnia: Październik 15, 2014, 04:42:05 pm »
Obsess, a Ty co taki obeznany w działaniu botów i innych programów wspomagających ? Czyżbyś był jednym z tych, którzy nie potrafią grać bez nich ?

A co tu do obeznania? Tydzień temu jak podszedłeś do jakiegoś paczkomatu to w środku były wieże z botów, jedne znikały następne się portowały, tam gdzie się oddawało paczki to boty z nieba jak deszcz leciały(co mniejszy idiota portował się pod textury pod npcem), trade runy z np. hasli do ynystere albo z ruin do ynystere pozbijane do 80% 24/7 to samo z kontynentalnymi runami po przeciwnej stronie wszystkie były zbite do 80%. I z dnia na dzień po maintance wszystkie runy wracają do 130%, potki spadają z 17g do 7g i wystarczy podejść pod paczkomat żeby wiedzieć co się stało.

Do tego co rusz na forum jakiś pół mózg chcąc się czymś pochwalić wrzuca filmik/screen z zoomem, sekundami na ah czy z przezroczystą wodą a najwięksi laureaci nagrody Darwina nawet streamuja z tym... A co do radarów to 2 typków z aurorian empire tak nas sprowadziło na ziemię że nawet źli nie byliśmy. Jedynym pocieszeniem jest to że trion to nie innova i z bomby lecą permy więc jest nadzieja że się zabiorą za ten gównomodpak za kilka dolarów który nawet na oficjalnym forum się ogłaszał.

Trzeba być kompletnym debilem albo ignorantem żeby tego nie widzieć i wysuwać takie stwierdzenia jak ty.

Tutaj masz filmik jakiegoś typa z forum:
http://www.youtube.com/watch?v=7f0FCRVnpk8

Takie coś było 24/7 od sekundy startu serwera do jakiegoś tam maintenca z przed tygodnia. Botów było tak dużo że na KAŻDYM serwerze nawet trade runy za 5 golda były farmione bo te wszystkie droższe były zbite do 80%.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2014, 04:47:52 pm wysłana przez NotTheFakeTazman »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #984 dnia: Październik 15, 2014, 05:14:35 pm »
Coś tam pewnie zbanują ale radarów raczej nie da się wykryć.

W ogóle dobra pompka była, robiliśmy sobie szczur runa na freedich dokończyć merchant ship, stoję sobie grzecznie na niewidce tuż pod powierzchnią wody z dala od brzegu, a tu gość z AE biegnie na koniku po plaży, nagle się zatrzymuje i bez zbędnego udawania, że mnie szuka - wsiada na lotnie i leci prosto do mnie, myślałem, że jebnę xD



W sumie nie ma co się dziwić jeśli ma się coś takiego na ekranie:

http://youtu.be/LS_ZZcEREeQ?t=2m1s

Przeciwnicy są w czerwonych ramkach, nie ma znaczenia czy ktoś jest na niewidce czy za górą/domkiem/pod wodą...

Tak czy inaczej gra się całkiem spoko, polecam ;p
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2014, 05:17:25 pm wysłana przez Obsess »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #985 dnia: Październik 15, 2014, 06:08:53 pm »
Coś tam pewnie zbanują ale radarów raczej nie da się wykryć.

stoję sobie grzecznie na niewidce tuż pod powierzchnią wody z dala od brzegu, a tu gość z AE biegnie na koniku po plaży, nagle się zatrzymuje i bez zbędnego udawania, że mnie szuka - wsiada na lotnie i leci prosto do mnie, myślałem, że jebnę xD


skad ja to znam :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #986 dnia: Październik 15, 2014, 08:55:01 pm »
w środku walki o krakena z 500 ludzi w sumie w pobliżu i serwer crash xDD

Najlepsze, że już teorie spiskowe dziejów, że GM-i pomagają naszej frakcji bo kraken miał 50% HP!  Biedne koty, nie wiedzą, że zabawa zaczyna się poniżej 45%, a my już do tego czasu rozwaliliśmy im 10 galeonów  )))))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #987 dnia: Październik 15, 2014, 09:02:07 pm »
bsPazak on duty xD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #988 dnia: Październik 15, 2014, 09:03:04 pm »
to samo u nas na TS-ie mówili )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #989 dnia: Październik 15, 2014, 09:11:05 pm »
To już wiadomo dlaczego serwer padł... To samo na halcyonie jak, west idzie to cały serwer ma 5 sekundowe lagi.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #990 dnia: Październik 15, 2014, 09:52:26 pm »
Trzeba być kompletnym debilem albo ignorantem żeby tego nie widzieć i wysuwać takie stwierdzenia jak ty.

Trzeba być kompletnie głupim, aby pisać do mnie teksty w stylu, że ja czegoś nie wiedzę lub cokolwiek stwierdzam. Znajdź mi w moich wypowiedziach chociaż jedno zdanie w którym napisałem iż w ArcheAge boty i wspomagacze gry nie działają jak również takie w którym uważam iż gra wolna jest od błędów. Znajdź mi chociaż jedno zdanie w którym zaznaczam stwierdziłem iż ktokolwiek używa tego typu programów. Pytanie to nie stwierdzenie. No chyba, że według Ciebie tak, to już nie mój problem...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #991 dnia: Październik 15, 2014, 10:20:46 pm »
buła już ci to napisał, ale widocznie jednak nie masz tego mózgu xD

Pisząc "a co ty taki obeznany" sugerujesz, że trzeba exploitować, żeby mieć o nich jakąkolwiek wiedze. Skoro się dziwisz (zadając takie pytania), że z ogólnodostępnych filmików czy własnych obserwacji ktoś zna tyle wad AA, to sam musisz je ignorować. Więc cytat tazmana jak najbardziej tu pasuje :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #992 dnia: Październik 16, 2014, 12:03:20 am »
Kolejny wyszkolony. Nawet samo to co zacytowałeś nie jest stwierdzeniem. Swoją drogą całą wypowiedź zakończyłem pytaniem co również nie jest stwierdzeniem. Jak już na siłę chcecie się przyczepić to pasowałoby się odrobinę postarać a nie robić z siebie kretynów. Co jeden to lepszy od drugiego :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #993 dnia: Październik 16, 2014, 01:09:24 am »
czy ty kiedykolwiek miales mozg?


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #994 dnia: Październik 16, 2014, 01:17:23 am »
to moze nawrzucam ci i dorzuce jeszcze pare grozb karalnych ale na koncu dodam znak zapytania, wtedy bedzie to calkowicie wporzadku, nie?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #995 dnia: Październik 16, 2014, 02:18:19 am »
Wstawiłeś znak równania tam gdzie nie powinien się znajdować i chcesz jeszcze wcisnąć, że ja pytaniem coś stwierdziłem. No proszę...

Dobra mi już wystarczy. Wystarczająco się uśmiałem :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #996 dnia: Październik 16, 2014, 01:35:48 pm »
przeciez tymi swoimi niby pytaniami zasugerowales ze jezeli ktos ma jakas wieksza wiedze o botach, to nie potrafi bez nich grac; gdyby to bylo zwyczajne pytanie, a nie sugestia to byloby skontruowane w taki sposob ze nikt nie odebralby tego jak atak na osobe do ktorej te pytania skierowales


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #997 dnia: Październik 16, 2014, 02:47:53 pm »
co ja paczu  :o  ??


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #998 dnia: Październik 16, 2014, 05:24:16 pm »
No widzę Panie @bula, że w końcu jakiś normalny ton rozmowy. Jako, że dyskusja idzie w dobrym kierunku - chociaż nie związanym z tematem - odniosę się do tego raz jeszcze. Posiadanie obszernej wiedzy na temat programów 3 wspomagających zarówno Lineage 2 jak i ArcheAge może być jednym z czynników, które pozwolą myśleć iż dana osoba używa wyżej wspomnianych programów. Nie jest to jednak w 100% pewne, ponieważ tak jak zostało w tym temacie wyjaśnione, istnieje również możliwość, że ktoś najzwyczajniej spotkał się z przypadkami używania takich programów podczas grania, po czym zobaczył jak one działają na Youtube.

Reasumując ta wiedza może wynikać z używania tych programów ale i nie musi, więc zadałem tu podkreślam pytanie w którym niczego nie stwierdziłem co zostało głupio i na wyrost zarzucone.

Obsess, a Ty co taki obeznany w działaniu botów i innych programów wspomagających ? Czyżbyś był jednym z tych, którzy nie potrafią grać bez nich ?

Wystarczyło odpowiedzieć po części tak jak później zostało to zrobione i całej tej głupiej dyskusji o tym, że coś stwierdziłem by nie było.

Na koniec jeszcze raz dodam, aby było zrozumiane. Zdania pytające to nie zdania twierdzące. Te, które coś sugerują niczego również nie stwierdzają. Pozdrawiam.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #999 dnia: Październik 17, 2014, 11:10:41 pm »
Jeszcze powinni dać Aim Bota do AA bo gry robią się za trudne...