Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167350 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1100 dnia: Listopad 05, 2014, 07:42:18 am »
grandeKrótko:
Gry które podałeś są OD LAT rozwijane. Porównanie ilości kont AA do powiedzmy WoW, czy L2 nie ma sensu - sam zauważyłeś, że obecnie na rynku jest jest wiele produkcji MMORPG. Jaka konkurencję miał WoW, czy L2 w momencie jak ZARAZAŁY ludzi mmo? Wielu z nich jest skażonych sposobem grania/prowadzeniaz tych gier. Odwieczna wojna o wyższości L2 na WoW i vice wersa i porównywanie kolejnych produkcji do tych dwóch tytułów o czymś świadczy.
To jest jak z młodzieńczą pierwszą miłością - nigdy nie umiera :D A każdą następną porównujesz choćby podświadomie z tą pierwszą.

Pozdrawiam
PS. Zdecydowanie preferuję farmienie na farmie AA niż farmienie w L2...
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1101 dnia: Listopad 05, 2014, 09:38:46 am »
Ta gra ma tak słaby end game a praktycznie nie ma go wcale.

Ta gra z założenia nie ma mieć czegoś takiego jak end game. Twórcy zapowiedzieli, że zawsze będzie dodawane coś co nada nowy sens grze. Swoją drogą, nawet jeśli ktoś czegoś takiego szuka to jak można w tej chwili to stwierdzić, skoro dopiero dzisiaj ma ruszyć to co najważniejsze w tej grze, czyli oblężenia zamków i walka o ziemie na Aurorii a w przyszłości możliwość tworzenia własnych frakcji przez graczy ?

0 raidów z których coś sensownego można zdobyć

A zabiłeś chociaż jednego World Bossa, typu Kraken ? Ja tak i jakoś nie wydaje mi się, aby tarcza która z niego dropi była słaba.

0 instancji

Przecież to gra z Open World co jest jej główną zaletą. Jeżeli ktoś lubi instancje to Tera Online i World of Warcraft. Wydaje mi się, że nie tu gdzie trzeba szukasz ;)

mimo że dopiero miesiąc po premierze to ekonomia już leży

Nie zauważyłem takiego zjawiska. Wszystko jest potrzebne i wszystko można znaleźć na rynku w odpowiednich cenach, które nie są oderwane od rzeczywistości.

pvp już w aionie było setki razy leprze, jedna lipna arenka której i tak nikt nie gra bo nie ma sensu to

Jeżeli szukasz PvP na arenkach to powodzenia... Przecież one nie do tego celu zostały zrobione i nie tu odbywa się PvP w tej grze. Załaduj statek handlowy 22 paczkami i zawieź go na Freedich Island zobaczymy czy nie ma PvP i nie ma ono sensu. Idź na Haslę i przejmij spot od czerwonych albo nawet od zielonych pkując, ciekawe czy nie będzie PvP... A no i kolejna sprawa Auroria, którą dzisiaj otwierają, tam też PvP nie braknie.

Jest tylko namiastka open pvp za które gówno jest, więc walka w tej grze mija się z jakimkolwiek sensem

Tego nawet nie skomentuję, to mógł napisać tylko ktoś, kto gra solo w tą grę.

120 klas, a grywalnych jest tylko 4-5.

Bzdura, w tej chwili jest ich zdecydowanie więcej. A będzie jeszcze więcej po zmianach w wersji 1.7 i ubraniu się ludzi w lepsze zbroje. Obecnie większość osób wybiera klasy zadające obrażenia na dystans, ponieważ zbyt mocne i łatwo dostępne bronie z hasli psują balans pomiędzy pancerzem a atakiem. Zdecydowanie łatwiej dzisiaj jest zrobić duży atak, więc wojownicy zanim dojdą do łucznika czy maga nie mają już 70% życia. Większość osób widząc takie coś postanowiło zmienić swoją profesję na dystansową. Niemniej jednak powoli sytuacja pod tym względem się normuje i widać coraz więcej close-combat postaci, które gniotą na jedno combo takiego łucznika i to już przed osłabieniem klas dystansowych w wersji 1.7 Dla przykładu: Darkrunner albo Shadowblade.
 

Ciekaw jestem jak tłoczno będzie na serwerach za rok czy dwa lata. Nie licząc crapów mmo które wychodzą co kilka dni i utrzymują się max rok na rynku to AA jest failem stulecia niestety.

Przykro mi to mówić Yewo, ale w tej chwili to Ty trochę Failujesz... Jedyne co może zagrozić tej grze to Black Desert, który obecnie zapowiada się na grę nowej generacji z prawdziwego zdarzenia. Oczywiści nikt nie wie jak będzie, w ArcheAge też nikt nie przewidywał błędów a się tak jak wszędzie pojawiły.

Ja osobiście jedyne do czego mogę się przyczepić to Zbyt duża ilość działających botów i archaiczne sterowanie, którego nie znoszę. Z botami widać walczą, a do sterowania będę musiał niestety przywyknąć i liczyć na rychłe wprowadzenie do gry zapowiedzianej "kolejki umiejętności" cokolwiek by to nie znaczyło.

Pozdrawiam :)

Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1102 dnia: Listopad 05, 2014, 02:19:15 pm »

Ja osobiście jedyne do czego mogę się przyczepić to Zbyt duża ilość działających botów i archaiczne sterowanie, którego nie znoszę. Z botami widać walczą...

I te boty to jedyne co odpycha mnie od tej gry, ale reszta jest spoko przynajmniej z pkt widzenia low lvlowej postaci grajacej F2P ;)
Jak zrobia cos z botami to chetnie kupie APEXY i zrobie patrona. Jeszcze nie spotkalem sie z podobna gra F2P dajaca tyle funu dla casuala co wlasnie AA.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2014, 03:02:27 pm wysłana przez OsamaInAden »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1103 dnia: Listopad 05, 2014, 02:47:47 pm »
Grande, nowa gra ma niedociągnięcia ale to nie zabija przyjemności z gry.

Czego się spodziewałeś? Boty są, były i będą.
Jedni to akceptują i bawią się doskonale inni pokroju ludzi kornesa, płaczą że są na 2 hity i bez pełnego autmomatu nawet nie wychodzą z instancji.
LF confirm Kornes szuka OOG bo do IG nie może się przyzwyczaić po Lilith :P


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1104 dnia: Listopad 05, 2014, 04:50:50 pm »
płakać to ja mogę ze śmiechu, czytając twoje nędzne próby na forum xD

przypomnij sobie ile napisałeś ticketów na nas do supportu błagając, żeby nas wreszcie zbanowali za te "WYZWISKA NA HV :C" i zadaj sobie pytanie, kto płakał (i jak widać dalej się nie otrząsną) po grze na Lilithu :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1105 dnia: Listopad 05, 2014, 07:46:49 pm »
W kilku punktach mógłbym się zgodzić z Grande, ale AA nie jest aż tak złą grą...

@Naito każda gra posiada end-game, niektóre słaby inne dobry ale nie zmienia to faktu ze każda gra po patchu/dodatku/uptade rozwija dany kontent, lecz ciągle posiada end-game.

Gre sobie czasem odpalam, dla mnie genialny symulator żeglugi, odpalić szanty i płynać, fajnie jest:P


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1106 dnia: Listopad 05, 2014, 08:01:59 pm »
@Naito każda gra posiada end-game, niektóre słaby inne dobry ale nie zmienia to faktu ze każda gra po patchu/dodatku/uptade rozwija dany kontent, lecz ciągle posiada end-game.

Zarówno w przypadku ArcheAge jak i Lineage 2 takie pojęcie nie istnieje. No chyba, że jako end-game uznasz jednorazowe przejęcie zamku i ubranie się w ostatnie przedmioty z questów to spoko. Dla mnie end-game w obu tych grach nie ma i nie będzie, ponieważ nie ma możliwości posiadania zamku do końca bez jego obrony, również bardzo mało prawdopodobne jest rozwinięcie swojej postaci do maksimum możliwości w każdym nowym dodatku. W przypadku Lineage 2 nie będziesz miał za każdym razem najlepszej dostępnej broni na plus 16 czy wyżej o ile się da w tej chwili. Tak samo w ArcheAge mało prawdopodobne jest, że ktoś za każdym razem będzie chodził w całym secie z przedmiotów Mythic.

Jakby nie było cały czas trzeba bronić ziem, które się zdobyło, grać i rozwijać swoją postać co nie jest łatwe i z każdym nowym dodatkiem zostaje rozbudowane o nowe możliwości. Nawet jeżeli komuś uda się to uzyskać i będzie członkiem w gildii, która bardzo długo ma zamek i będzie posiadał jakimś cudem wszystkie przedmioty ulepszone do maksimum to w wielu przypadkach może okazać się iż jednego jeszcze nie osiągnął w tej grze. Mianowicie nie jest liderem gildii, która ten zamek zdobyła i tak długi czas broni.

A i coś jeszcze mi przyszło na myśl. W sumie to każdy kto zaczyna grać w daną grę ma inne oczekiwania co do niej i co innego może być dla niego end-game. Dla mnie on w tym przypadku nie istnieje, ponieważ najważniejsze jest to co opisałem. Nie da się mieć tego dożywotnio, więc i nie ma end-game. Przynajmniej ja tak to widzę ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2014, 08:07:35 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1107 dnia: Listopad 05, 2014, 09:00:27 pm »
W l2 wszystko miało sens. Ludzie walczyli o spoty, o itemy, o bossy, o forty, były wojny klanowe które znowu miały sens bo dawały wymierne korzyści, rozwijanie postaci dawało bardzo dużo. Itemy dawało się zdobyć na miliony sposobów. A tutaj jaki to sandbox? skoro jest tylko jedna droga do end gamu, graj w symulator farmy aż wyfarmisz najlepsze itemy bądz zarobisz na nie. Dzisiejsze mmo można podzielić na takie jak np. gw2 gdzie samemu sobie obierasz cel i do niego dążysz, bądz takie jak teso czy ff15 gdzie gra ci narzuca cele, ale wszystkie mmo jakie wychodzą nie narzucają jednej ścieżki do osiągnięcia tych celów tylko da się je osiągnąć na wiele sposobów często nie zależnie czy jesteś graczem pve/pvp czy farmerem instancji/raidów wszystko da się zdobyć ty sobie tylko wybierasz tryb rozgrywki który cię interesuje. Natomiast AA jest strasznie liniowe dlatego uważam że ta gra jest taka zacofana.
Cechy które wymieniłem obecne mmo maja już w dniu premiery więc prosze mi to nie mówić że AA dopiero będzie rozwijane.
Jeżeli już tak bardzo chcą iść w stone pvp to powinni wywalić ten symulator farmy, dali by bosy z dropem itemów jak w l2 ludzie bili by się o te bosy oczywiście wszystko bez jakichkolwiek safe zonów i dla mnie taka gra była by o wiele lepsza niż ten syf co jest teraz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2014, 09:12:07 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1108 dnia: Listopad 06, 2014, 01:50:49 am »
@Naito każda gra posiada end-game, niektóre słaby inne dobry ale nie zmienia to faktu ze każda gra po patchu/dodatku/uptade rozwija dany kontent, lecz ciągle posiada end-game.

Zarówno w przypadku ArcheAge jak i Lineage 2 takie pojęcie nie istnieje. No chyba, że jako end-game uznasz jednorazowe przejęcie zamku i ubranie się w ostatnie przedmioty z questów to spoko. Dla mnie end-game w obu tych grach nie ma i nie będzie, ponieważ nie ma możliwości posiadania zamku do końca bez jego obrony, również bardzo mało prawdopodobne jest rozwinięcie swojej postaci do maksimum możliwości w każdym nowym dodatku. W przypadku Lineage 2 nie będziesz miał za każdym razem najlepszej dostępnej broni na plus 16 czy wyżej o ile się da w tej chwili. Tak samo w ArcheAge mało prawdopodobne jest, że ktoś za każdym razem będzie chodził w całym secie z przedmiotów Mythic.
End-Game to kontent który jest oferowany przez twórców po wbiciu cap lvl-u, więc owszem w obu grach występuje owy End-Game chyba ze u ciebie(widocznie tak jest) ta terminologia oznacza co innego...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1109 dnia: Listopad 06, 2014, 02:12:30 am »
Zauważyliście, że grande piszę to samo o każdym większym nowym MMO? :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1110 dnia: Listopad 06, 2014, 08:57:41 am »
End-Game to kontent który jest oferowany przez twórców po wbiciu cap lvl-u, więc owszem w obu grach występuje owy End-Game chyba ze u ciebie(widocznie tak jest) ta terminologia oznacza co innego...

ArcheAge jest grą Sandbox, która może posiadać różne zakończenia gry w zależności od odczekiwań poszczególnego gracza. Dla mnie jak już wspomniałem takie coś w tym przypadku nie istnieje. Samo wbicie obecnie maksymalnego 50 poziomu doświadczenia nie jest końcem gry i nie otwiera przed graczem jakichkolwiek nowych możliwości, których przed tym poziomem nie miał.

Jeżeli sądzisz, że w AA jest end-game to proszę powiedz mi co nim jest.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1111 dnia: Listopad 06, 2014, 09:23:56 am »
Zauważyliście, że grande piszę to samo o każdym większym nowym MMO? :D
Nie pisze o wszystkich tego samego. Aion do 2.1 był grą bardzo dobra, tera dla farmerów instancji tez jest ciekawą grą, Rift jest dobrym klonem wowa, gw2 jest bardzo dobrą grą, więc nie o każdym mmo tak pisze.

Naito dla ciebie sandboxem jest AA dla mnie to na przykład DayZ.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1112 dnia: Listopad 06, 2014, 09:35:11 am »
Naito dla ciebie sandboxem jest AA dla mnie to na przykład DayZ.

Tylko, że DayZ nie jest z tej samej półki co AA. Które inne MMORPG oferuje taką dowolność i różnorodność jak ArcheAge ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1113 dnia: Listopad 06, 2014, 09:47:58 am »
Naito dla ciebie sandboxem jest AA dla mnie to na przykład DayZ.

Tylko, że DayZ nie jest z tej samej półki co AA. Które inne MMORPG oferuje taką dowolność i różnorodność jak ArcheAge ?
Dałem tylko to jako przykład czym dla mnie jest sanbox.
A co do różnorodności to dla mnie obecnie większość mmo posiada o wiele większą dowolność rozgrywki niż AA, o jakie elementy chodzi mi wyjaśniłem parę postów wyżej.
Nawet na twitchu w większości co można zobaczyć to jak ludzie wożą paczki albo expią, od czasu do czasu trafi się tylko jakiś streamer pvp. L2 mimo że zabytek to często ma większą oglądalność niż AA.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2014, 09:55:49 am wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1114 dnia: Listopad 06, 2014, 09:55:33 am »
Naito dla ciebie sandboxem jest AA dla mnie to na przykład DayZ.

Tylko, że DayZ nie jest z tej samej półki co AA. Które inne MMORPG oferuje taką dowolność i różnorodność jak ArcheAge ?
Dałem tylko to jako przykład czym dla mnie jest sanbox.
A co do różnorodności to dla mnie obecnie większość mmo posiada o wiele większą dowolność rozgrywki niż AA, o jakie elementy chodzi mi wyjaśniłem parę postów wyżej.

zrob 3k infame pts, idz do piratow, wiekszosc ma 0 ziem (ten twoj symulator farm) i jakos daja rade z eq.
Jesli myslisz ze aa jest jednolinniowy, nie ma endgame i kase mozna robic jedynie na sadzeniu cebuli czekaniu az urosnie i ojebaniu za 130% cenny to usun ta gra albo wroc do lovly L2 i siedz na jakims toi pol dnia po q item gdzie w nastepnej kronice robia psikusa ludziom i robia z rb q monstera.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1115 dnia: Listopad 06, 2014, 10:00:26 am »
Naito dla ciebie sandboxem jest AA dla mnie to na przykład DayZ.

Tylko, że DayZ nie jest z tej samej półki co AA. Które inne MMORPG oferuje taką dowolność i różnorodność jak ArcheAge ?
Dałem tylko to jako przykład czym dla mnie jest sanbox.
A co do różnorodności to dla mnie obecnie większość mmo posiada o wiele większą dowolność rozgrywki niż AA, o jakie elementy chodzi mi wyjaśniłem parę postów wyżej.

zrob 3k infame pts, idz do piratow, wiekszosc ma 0 ziem (ten twoj symulator farm) i jakos daja rade z eq.
Jesli myslisz ze aa jest jednolinniowy, nie ma endgame i kase mozna robic jedynie na sadzeniu cebuli czekaniu az urosnie i ojebaniu za 130% cenny to usun ta gra albo wroc do lovly L2 i siedz na jakims toi pol dnia po q item gdzie w nastepnej kronice robia psikusa ludziom i robia z rb q monstera.
l2 ostatni raz miałem odpalone ponad 3 lata temu, a co do piratów to dla mnie jest jedyny ciekawy element w AA i na tym powinni się skupić rozwijając tą gre w przyszłości.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1116 dnia: Listopad 06, 2014, 11:08:13 am »
End-Game to kontent który jest oferowany przez twórców po wbiciu cap lvl-u, więc owszem w obu grach występuje owy End-Game chyba ze u ciebie(widocznie tak jest) ta terminologia oznacza co innego...

ArcheAge jest grą Sandbox, która może posiadać różne zakończenia gry w zależności od odczekiwań poszczególnego gracza. Dla mnie jak już wspomniałem takie coś w tym przypadku nie istnieje. Samo wbicie obecnie maksymalnego 50 poziomu doświadczenia nie jest końcem gry i nie otwiera przed graczem jakichkolwiek nowych możliwości, których przed tym poziomem nie miał.

Jeżeli sądzisz, że w AA jest end-game to proszę powiedz mi co nim jest.
Wielkość świata nie ma nic do tego, jak już pisałem End-Game to kontent który twórcy stworzyli na cap lvl, rozumiem ze wow sandbox tez nie ma endgame?:D albo ma różne zakończenia gry? sprzeczamy się tutaj o absurd...


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1117 dnia: Listopad 06, 2014, 12:26:40 pm »
Wielkość świata nie ma nic do tego, jak już pisałem End-Game to kontent który twórcy stworzyli na cap lvl, rozumiem ze wow sandbox tez nie ma endgame?:D albo ma różne zakończenia gry? sprzeczamy się tutaj o absurd...

Sandbox nie oznacza wielkości świata. ArcheAge jest taką grą ponieważ gracz jest ograniczony przez grę w bardzo małym stopniu. Ekonomia na serwerze zależy w głównej mierze od graczy. Sytuacja polityczna również. Gracz ma zawsze wybór strony dla której gra i może określić czy będzie złym dobrym lub neutralnym dla innych w świecie. To gracze decydują jak wygląda świat, jak ukształtują się poszczególne i nieograniczone do dwóch frakcje. Również gracze decydują o tym jak mają spędzać czas w tej grze. Ogólnie rzecz ujmując ArcheAge oferuje bardzo różnorodną i pozbawioną wielu ograniczeń rozgrywkę. Gra w ArcheAge nie kończy ani nie zaczyna się od wbicia maksymalnego poziomu doświadczenia.

End-Game to kontent, który został stworzony do gier pozbawionych sensu, gdzie po osiągnięciu maksymalnego poziomu nie ma co robić -> patrz World of Warcraft czy Tera Online. Obie ty gry zdecydowanie mają jak słusznie zauważyłeś End-Game aczkolwiek z pewnością nie są grami, które można określić mianem Sandbox.

Pozdrawiam i dzięki za ciekawą wymianę zdań ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1118 dnia: Listopad 06, 2014, 01:31:00 pm »
Wielkość świata nie ma nic do tego, jak już pisałem End-Game to kontent który twórcy stworzyli na cap lvl, rozumiem ze wow sandbox tez nie ma endgame?:D albo ma różne zakończenia gry? sprzeczamy się tutaj o absurd...

Sandbox nie oznacza wielkości świata. ArcheAge jest taką grą ponieważ gracz jest ograniczony przez grę w bardzo małym stopniu. Ekonomia na serwerze zależy w głównej mierze od graczy. Sytuacja polityczna również. Gracz ma zawsze wybór strony dla której gra i może określić czy będzie złym dobrym lub neutralnym dla innych w świecie. To gracze decydują jak wygląda świat, jak ukształtują się poszczególne i nieograniczone do dwóch frakcje. Również gracze decydują o tym jak mają spędzać czas w tej grze. Ogólnie rzecz ujmując ArcheAge oferuje bardzo różnorodną i pozbawioną wielu ograniczeń rozgrywkę. Gra w ArcheAge nie kończy ani nie zaczyna się od wbicia maksymalnego poziomu doświadczenia.

End-Game to kontent, który został stworzony do gier pozbawionych sensu, gdzie po osiągnięciu maksymalnego poziomu nie ma co robić -> patrz World of Warcraft czy Tera Online. Obie ty gry zdecydowanie mają jak słusznie zauważyłeś End-Game aczkolwiek z pewnością nie są grami, które można określić mianem Sandbox.

Pozdrawiam i dzięki za ciekawą wymianę zdań ;)

Ekonomia zależy od TRION .. wprowdzenie hasla tier 3 i tyle w temacie.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1119 dnia: Listopad 06, 2014, 02:13:42 pm »
Hasla to w dalszym ciągu tylko i wyłącznie bronie i to nie każdego rodzaju. Dodatkowo nie są to bronie, które można ulepszyć wyżej niż T3 a ten poziom to nic innego jak Heroic Epherium Sword więc nic nadzwyczajnego ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1120 dnia: Listopad 06, 2014, 07:32:20 pm »
gra ktos na melisara?:)


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1121 dnia: Listopad 06, 2014, 08:22:24 pm »
slaba gierka, wiec zdechla. to samo z wildstar jesli klepie sie schematy w kolko a jedyne nowosci nie maa wplywu na rozgrywke w jakimkolwiek stopniu to tego mozna sie spodziewac. mi jakos nie jest przykro


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1122 dnia: Listopad 06, 2014, 08:23:49 pm »


ez.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1123 dnia: Listopad 06, 2014, 09:22:03 pm »
To i ja się pochwalę :D



Niestety screena w momencie przejmowania nie kliknąłem, zajęty byłem budowaniem Farmhouse, który i tak mi zburzyli pod budowę zamku ^^
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1124 dnia: Listopad 06, 2014, 09:56:55 pm »
ja mam nagrane jak lider crestuje i 3 razy na 60% przerwane, pomijajac lagi po 50s i to ze ja go widzialem 130m od relica, dostawal tylko songi jak rzucalem heala czy cos to target is too far, tion i jego potato servery <3