Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167357 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1125 dnia: Listopad 07, 2014, 09:52:31 am »


W takiej kolejności było na Dahuta. A jak tam Gondor i Black Swans ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1126 dnia: Listopad 07, 2014, 10:36:17 am »
Sun Tzu wzięło sobie od bocianów :P


W sumie, zmniejszyli ilość miejsc na serwerach, czy serio tyle osób znów gra, że wszystko na High?
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2014, 10:44:01 am wysłana przez Clovery »


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1127 dnia: Listopad 07, 2014, 01:39:04 pm »
tak to bylo u nas, 1 wielki lag

http://youtu.be/MTCq7rCTxLQ


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1128 dnia: Listopad 07, 2014, 01:53:18 pm »
tak to bylo u nas, 1 wielki lag

http://youtu.be/MTCq7rCTxLQ

Lagiem można nazwać halcyone gdzie faktycznie są kilku sekundowe opóźnienia na całym serwerze, na aurori serwer kompletnie przestał odświeżać położenie graczy i tak sobie stałem w środku 300 czerwonych z domkiem do kliknięcia i nikt mnie nie bił bo pewnie u nich nawet mnie tam nie było i tak przez kilka-kilkanaście minut w tym samym miejscu pośród setek nieruchomych czerwonych, prawie jak single player.


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1129 dnia: Listopad 07, 2014, 01:59:35 pm »
gra fajna, tylko kurwa trion wszystko rozpierdala co da rade, lemp dostal perma za reporty ingame w ilosci 100+ i nawet nie racza mu odpowiedziec, wyjebane. Daja nam aurorie gdzie nic nie szlo zrobic bo ziemniaczane serwery w dodatku to co nam dali to nawet nie jest wersja demo aurori, nic po za zamkami i insta 10 osobowa. Wszyskie moby 50 nawet nie ma po co ich bic, usuneli worki za 100lp, rowniez dobrze mozna sobie je narysowac w paincie, ten sam efekt.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1130 dnia: Listopad 07, 2014, 02:30:47 pm »
pewnie haxował :D

mi odpisali na ticketa um... po 1,5 miesiąca, całkiem nieźle.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1131 dnia: Listopad 07, 2014, 02:58:50 pm »
Siemanko tutaj "Sakulos" (Next Please) - szukałem Sfora L2 i jakoś tutaj trafiłem...
Ogólnie pvp było zero, ja się nastawiłem z ekipą na jakieś walki, że faktycznie po klapie na US coś poprawią, a tutaj tylko i wyłącznie wygrała organizacja. Cieszę się, że się nam udało dziabnąć kawałek zamku jako polska gildia w sojuszu First Blood.
Kto wie jak by to było gdyby dało się coś zrobić, no ale trzeba się dostosować do warunków albo zginąć i to też o czymś świadczy.
Nas przy eskorcie paka i ściganiu futilezów pokonał kraken, który nas zaskoczył swoimi mackami. :D
Ogólnie mega stres i walka z czasem, dla rozluźnienia atmosfery potrollowaliśmy trochę war legend wpychając do portali na halycone. :D

Graty dla VoTF polskiego CP, na bank się przyczynili do sukcesu.
PhK, Futilez to samo.

 Widzę, że jest tu Naito, hehe mały ten internet. :P


Teraz 6 tygodni trzeba czekać na siege i myślę, że tylko najwytrwalsze gildie (które teraz zbierają baty na forach) zostaną, żeby udowodnić reszcie, że coś znaczą. Jest to bądź co bądź dobry moment, żeby uciąć przygodę z Archeage dla wielu graczy.

Jak są jeszcze jakieś dobre koty na dahucie to zapraszam na pokład. ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1132 dnia: Listopad 07, 2014, 03:00:31 pm »
Daja nam aurorie gdzie nic nie szlo zrobic bo ziemniaczane serwery w dodatku to co nam dali to nawet nie jest wersja demo aurori, nic po za zamkami i insta 10 osobowa.

No ja również jestem zniesmaczony tymi lagami, które były i ogólnie całym tym rozwiązaniem z zamkami i terenami pod zabudowę na Aurorii. Zupełnie inaczej to sobie wyobrażałem. W tej chwili z całej tej aurorii mogę się jedynie cieszyć zamkiem, który nic prócz satysfakcji mi nie da i nie daje.

Szkoda, że nie rozwiązali tego w taki sposób, że tylko klan, który przejął strefę i uprawnieni sojusznicy mogą na niej cokolwiek budować...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1133 dnia: Listopad 07, 2014, 03:34:31 pm »
Najwiekszy dramat -  pomijajac juz fakt nieszczesnych lagow - to boty ktore przejely wiekszosc terenow pod domki w kilka sekund po zajeciu zamku... Nie wiem jak dlugo jeszcze Trion bedzie udawac, ze problem nie istnieje.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1134 dnia: Listopad 07, 2014, 04:08:24 pm »
Jak Futilezy położyły pakę to zgarnęliśmy u nich z 6 działek na jakieś 21 osób, także dało się...
Małe gildie i te którym słabo szło zbieranie po prostu rzuciły wszystko i poszły kampić spoty, a nie trudno było przewidzieć gdzie będzie zamek położony. Ciężko teraz rozsądzić, boty na bank były bo towarzyszą Archeage EU od pierwszego dnia, ale czy w takiej skali jak ludzie mówią to kij wie. Ja wiem jedno, że teraz się ustatkuje bo ta Auroria miała pchnąć PvP "to the next level", a zapowiada się stagnacja bo te 6 tygodni to za długo, szczególnie gdy ludzie mają na co narzekać.


Wprowadzili wyższe poziomy Hasli? Bo ja jeszcze sobie odpoczywam. ^^


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1135 dnia: Listopad 07, 2014, 04:52:07 pm »
Bo bardzo ciężko kliknąć w link do patch notes pod tym wielkim napisem "play" w glyphie...
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?106104-ArcheAge-Version-1.2-Build-4.14-Patch-Notes&p=1008667#post1008667


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1136 dnia: Listopad 07, 2014, 04:57:49 pm »
Małe gildie i te którym słabo szło zbieranie po prostu rzuciły wszystko i poszły kampić spoty, a nie trudno było przewidzieć gdzie będzie zamek położony.

Też planowałem tak zrobić, no ale jak 149 osób ze 150 które tam poszły z PK przejmowało zamek to nie mogłem być tym 1, który będzie na hide kampił spota pod i tak w sumie nie potrzebny mi domek. 2 działki 16x16 w Mahadevi wystarczają ^^

Widzę, że jest tu Naito, hehe mały ten internet. :P

A no mały mały :) Witaj Sakulos.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1137 dnia: Listopad 07, 2014, 11:21:52 pm »
lagi i boty, to jeszcze postoję i poczekam na rozwój sytuacji :P


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1138 dnia: Listopad 08, 2014, 02:27:27 pm »
a moze thunderstruck tree ktoś? :D


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1139 dnia: Listopad 08, 2014, 05:24:55 pm »
a moze thunderstruck tree ktoś? :D
~

nie czeba, mam 10 ;p


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1140 dnia: Listopad 08, 2014, 07:13:53 pm »
a moze thunderstruck tree ktoś? :D
~

nie czeba, mam 10 ;p

Kupowane drzewka za 50 golda czy z kieszeni ubyło parę złotówek ? :P
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1141 dnia: Listopad 09, 2014, 01:16:14 am »
z farmienia TS trees przerzucilam sie na dynie i kurczaki, smutłam :<


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1142 dnia: Listopad 09, 2014, 08:39:31 am »
ale reszta jest spoko przynajmniej z pkt widzenia low lvlowej postaci grajacej F2P ;)
Jak zrobia cos z botami to chetnie kupie APEXY i zrobie patrona. Jeszcze nie spotkalem sie z podobna gra F2P dajaca tyle funu dla casuala co wlasnie AA.


gra F2P ? nie ma czegoś takiego :P


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1143 dnia: Listopad 09, 2014, 07:37:27 pm »
gra F2P ? nie ma czegoś takiego :P

Pomijając fakt iż Item Shop w AA wpływa na rozgrywkę to ArcheAge może być 100% darmowe dla kogoś kto gra w to i stać go na kupno Apexów od innych graczy. Oczywiście za walutę ogólnodostępną w grze czyli złoto.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1144 dnia: Listopad 10, 2014, 02:46:03 pm »
Słyszałem, że to coś, co miało być mordercą L2 (o nazwie Archeage) powoli umiera?  hahaha  :afro:


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1145 dnia: Listopad 10, 2014, 02:53:22 pm »
Słyszałem, że to coś, co miało być mordercą L2 (o nazwie Archeage) powoli umiera?  hahaha  :afro:

to L2 jeszcze zyje ?? Offowe servery nie wiedza co sie dzieje, gra zyje dzieki privom a ncsoft tak zglupial na nowych kronikach ze sie cofa do c1, no naprawde supeł hubełt i jego supeł lokata na supeł płocent  :shock:


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1146 dnia: Listopad 10, 2014, 03:05:29 pm »
Core żyje i ma się dobrze


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1147 dnia: Listopad 10, 2014, 04:22:21 pm »
Core raczej nie jest stosowną wizytówką dla całego Lineage 2. Ale sama gra wciąż ma się dobrze.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1148 dnia: Listopad 11, 2014, 10:09:18 am »
Jak otworzą nowy serwer EU to zobaczycie jak martwy jest online na Core :)

To samo czeka aa, patrząc na temat tego typa z dragonsów co okradł swój klan to jest tam bardzo dużo racji:
- Lagi były już na halcyonie a typy bez żadnego fixa odpalają aurorie gdzie było coś co nawet nie wiem czy można nazwać lagiem.
- I wisienką było dodanie skrzynki która zawierała jeden z najważniejszych i najrzadszych itemów w grze którego cena wraz z otwarciem aurori powinna wzrosnąć, spadła 4-krotnie w przeciągu godziny :D:D Easy hajs, dodajmy najbardziej pożądany item do stora praktycznie za darmo = profit. Niestety debile nie przewidziały że najrzadsze składniki kraftu po coś są najrzadsze i teraz każda czynność w grze czy to posiadanie jakiejkolwiek farmy, robienie jakichkolwiek trade ranów(poza freedich, do czasu), farmienie mobów, kraftowanie czy robienie czegokolwiek poza łowieniem ryb wychodzi się na minus :D Normalnie kurwa laureaci nobla z ekonomi.

Posiadając 6x 16x16 i 1x 24x24 ledwo się wychodziło na plus przy cenach potek 20g, dzisiaj rano przywitało mnie 30g za potke :D Koleś farmił coin pursy z 50k++ larency, wczoraj powiedział że pierdoli bo nie wychodzi na plus, ciekawe co powie przy dzisiejszej cenie potki. Od 2 dni próbuje sprzedać 16x16, gdzie tydzień temu ludzie się zabijali o takie coś dzisiaj piszą że się po prostu nie opłaca posiadanie jakiejkolwiek ziemi... Łowisz albo giniesz :)

I tak trion jedną pazerną skrzyneczką usunął 99% możliwości zarobku a praktycznie i gry bo niestety bez laboru w aa grać się nie da a żeby mieć labor trzeba łowić. Oczywiście trion to widzi i można się spodziewać gigant nerfa na rybkach bo przecież nie zmniejszą ceny potki bo euro musi się zgadzać pytanie kiedy, ja osobiście czekam kilka dni grając na regenie i wpadam na allegro.



  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1149 dnia: Listopad 11, 2014, 12:04:37 pm »
Moim zdaniem aktualnie na powierzchni zostaną najlepiej zorganizowane grupy/gildie. Pomimo tego, że u mnie na 50 osób mieliśmy przed startem aurorii 3 fishing shipy to było też kilka innych sposobów na zarobek. Ja osobiście preferowałem pofarmić mobki na coinpursy na golda, albo sprzedawać hirafterki :D. Ten patch za dużo namieszał niestety. Interesuje mnie stricte PvP, ale dla 6 godzin tygodniowo walki w grupie gdzie czasami Hasla była zielona, a fredich pusty, trzeba się zastanowić czy to nie dobry moment, żeby ze sceny zejść. :D