Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167353 razy)

  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1175 dnia: Listopad 14, 2014, 06:07:23 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=OWBd1hNTP1k

gra stoi jak stoi i ma wiele minusow dzieki "solidnej" firme trion, wiele rzeczy nie powinno byc na stracie chocby broni z hasli, tak nawet 1 teriu nie powinno byc, ludzie by sie bardziej skupili na crafcie i ten byl by oplacalny i bardziej wartosciowy a nie to jak bylo przed auroria ze polprodukt drozszy od gotowego produktu.Co do gry brak jej paru rzeczy na tym endgame ale to mloda gra i wiele moze sie w mniej zmienic temu daje jej szanse, patrze pod wzgledem jak sie rowijal L2 na przyklad. Brak mi w aa epicow ktore maja respa np co 2 tyognie i sypia sie jak choinka, takie bossy byly by bardziej wartosciowe od np krakena ktory dropi 1item (2bronie, tarcze i glider) co 2 dni+ server rr. Jest niby ten reddragon i inne epic wodny ale za nim do nas to dojdzie to trion nas zabije marketplejsem, nigdy nie sadzilem ze znajde cos gorszego od innovy :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1176 dnia: Listopad 14, 2014, 06:25:29 pm »
Akurat RIFT jest bardzo dobrą i nadal trion jest jednym z najlepszych wydawców EU, a że chcieli sobie dorobić troche na boku na AA ja im tego za złe nie mam.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1177 dnia: Listopad 14, 2014, 06:26:17 pm »
Next Please też przechodzi w stan hibernacji w Archeage.
 :oops:


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1178 dnia: Listopad 14, 2014, 10:25:36 pm »
Cały model gry opiera się o hajs i gdzie w l2 nie wydając nawet złotówki miałeś dostęp do 100% gry to tutaj bez dotacji to nawet drzewa nie możesz ściąć czy wystawić itemka na ah :D I nie piszcie że można kupić apex bo z powietrza ani z wody on się nie bierze, ktoś musi wpłacić euro na niego.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1179 dnia: Listopad 15, 2014, 12:43:54 am »
(...) w l2 nie wydając nawet złotówki miałeś dostęp do 100% gry (...)
Do wszystkich koszulek ze sklepiku, potek, 1 dniowych dejów?
Chyba, że masz na myśli kroniki zanim, pojawił sie ingejmszop.

Albo inna grę...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1180 dnia: Listopad 15, 2014, 01:09:40 am »
(...) w l2 nie wydając nawet złotówki miałeś dostęp do 100% gry (...)
Do wszystkich koszulek ze sklepiku, potek, 1 dniowych dejów?
Chyba, że masz na myśli kroniki zanim, pojawił sie ingejmszop.

Albo inna grę...

Pozdrawiam

Grałem na kronice przed nową klasą czyli 3-4 miesiące temu i koszulka najlepsza była octavisa/istiny, a najlepsze deje były z giran/rune/aden. Jak możesz porównywać potki które zwiększają expa czy tam sp do potek które dają labor który jest odpowiedzialny za 100% działań w aa, bez laboru nawet ziemniaka nie możesz zebrać. Zagraj sobie w aa nie kupując ani jednej rzeczy która jest w storze, zakładając że bedziesz 6h w grze dziennie to będziesz miał 360 laboru co starczy na złowienie 3 ryb, ścięcie 36 aspenów bądź zrobienie 3 paczek i ich oddanie albo otwarcie 70 purse, oczywiście masz całkowicie zablokowane ah, posiadanie ziemi.

Więc nie wiem jak możesz porównać jakieś śmieszne koszuleczki czy potki na expa do laboru o który aa jest całkowicie oparty a który pochodzi w 95% jak nie więcej z doty a bez niego nie ma że jest trudniej czy wolniej, po prostu nie grasz.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1181 dnia: Listopad 15, 2014, 06:54:42 am »
nie wiem tazman do ktorego l2 przyrownujesz, bo chyba nie przez ostatni rok.

power koszulki
scrole do enchantu
blessed itemy + butelki smocze + inne epiki
hunter talizmany
runki na drop rate

i byłoby więcej, ale już mi się pamięcią sięgać nie chce. I idąc twoją logiką "też ktoś to musi kupić, żebyś ty to mógł kupić z AH"

porównaj mi to teraz proszę do LP potek, bo ja nijak to widzę. I btw, są rzeczy w tej grze, które da się bez labora robić, a o ile nie grasz nałogowo, tylko kilka h dziennie, to powiem ci, że ostatnio Labor naładowany z bycia online (w czasie pobytu na uczelni / w pracy) + 1 LP potka co 3-4 dni mi całkowicie styka.

Inna sprawa, że są rzeczy całkowicie nie opłacalne robienia. Podam przykład:
 Potka na HP: Midsummer Meteor  (1670 HP co 9 sec)  których wolę używać, bo są w crafcie 2-3 x tansze od topowych, a lecza z 500 HP mniej. Chocbym nie wiem jak sie staral, to koszt craftu przy najtaniej skupowanych matsach to 12-14 gold / 100 potek podczas gdy ludzie baaardzo czesto sprzedaja je po 8-11 gold /100 potek.  W sumei to pewnie jakbys nawet sadzil grzyby pojedynczo i wszystko recznie przerabial (strata labora) to nie osiagne tak niskiej ceny jak na AH. Po prostu czesc debili tak bardzo zaniza ceny, ze ja mimo posiadania 60k alchemy wole po prostu przycampic 1000 potek za 180 golda za kase z lowienia / gankow / paczek
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1182 dnia: Listopad 15, 2014, 01:52:58 pm »
No faktycznie są inne rzeczy które możesz robić bez laboru... pvp, dungi, hasla, chociaż, hasla nie, bo potrzebujesz laboru żeby crafcić broń... to pvp też słabo bo w questowych itemach w tej chwili mało zrobisz ;P no i nikt bez broni z hasli bądź czegoś lepszego Cie nie weźmie na dunga :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1183 dnia: Listopad 15, 2014, 04:58:54 pm »
hasla to jednorazowy wydatek na który nawet F2P sobie pozwolić może. I pragnę zauważyć, że 80% serwera biega w quest itemkach z ew. hasla bronią i setem z GHA, który zazwyczaj jest zielony i wtedy ma takiego p defa jak questowe itemy (chociaż bonus lepszy oczywiście).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1184 dnia: Listopad 15, 2014, 07:18:19 pm »
Ale pisałeś o rzeczach które można BEZ laboru robić, tak na prawdę nic nie możesz, bo do odsealowania armorów i broni z questa też potrzebujesz laboru ;P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1185 dnia: Listopad 15, 2014, 07:29:01 pm »
Ale pisałeś o rzeczach które można BEZ laboru robić, tak na prawdę nic nie możesz, bo do odsealowania armorów i broni z questa też potrzebujesz laboru ;P

nie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1186 dnia: Listopad 15, 2014, 11:43:38 pm »
spoko gruby, za parę miesięcy jak zostaną tylko BSy, będziesz mógł napisać, że to przez ciebie pouciekali do innych gier :D


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1187 dnia: Listopad 16, 2014, 03:24:12 am »
O ile zawsze Alarion uzywasz konkretnych argumentow (mniej lub bardziej prawdziwych bo nie zawsze wiem co sie dzieje na danych serwerach) i lubie czytac Twoje wypowiedz,  to tym razem mam wrazenie ze jestes slepy, naiwny, lub naiwny.

zrobili to raz, zrobia i drugi (...). Po Tyrionie duzo wiecej sie spodziewalem.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1188 dnia: Listopad 16, 2014, 05:59:52 am »
nie wiem tazman do ktorego l2 przyrownujesz, bo chyba nie przez ostatni rok.

power koszulki
scrole do enchantu
blessed itemy + butelki smocze + inne epiki
hunter talizmany
runki na drop rate


Spoko mineły 2 miesiace od startu Archeage a w docie pojawily sie skrzynki ktore maja 10% szans na Thunderstruck Three czy tam log (nie wiem nie zaglebialem sie w te skrzynki). Nagle cena tego najbardziej pozadanego itemu jeszcze sprzed tygodnia wynosila 800-1000g za drzewo a teraz 80g (?) przez co farmy tez stracily duze znaczenie.
A to tylko dopiero 2 miesiace od startu zobaczymy co bedzie za miesiac lub dwa jezeli ta gra tego dozyje to pewnie bedzie mozna kupic bron z Hasli za 600 kredytow pewnie.

Wybacz ale mimo wszystko nawet jezeli w Lineage 2 pojawiaja sie itemy z doty typu: to co wymieniles i wiele innych nie wiem kamienie pvp do zbroji lub broni to ma to tak mala szanse ze nie wplywa zbytnio na obnizenie ich aktualnych cen na rynku, a nie dawanie rzadkiego i pozadanego itemu z szansa 10%  to jakis zart.

Bylo już wiele P2W doty w L2 jakos nie zauwazylem abym mogl za kilka milionów aden kupic sobie pvp kamienie lub epiki qq. A w Archeage po tygodniu czekania na store update moge sobie kupic thunderstruck o 900% taniej.

PS: PvP w L2 >>>>>> PvP w Archeage ? Oo


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1189 dnia: Listopad 16, 2014, 07:07:31 am »
uhm, jezeli ty TS porównujesz do wymienionych itemków w l2 to myślę, że możemy skonczyć dyskusję tutaj...


I jezeli uwazasz, ze dota w l2 nie miala wplywu na rynek to szczegolnie nie mamy o czym gadac ))))


@gandam

Ale ja nie zmuszam do gry. my się póki co bawimy dobrze, ludzi i tak 10 x wiecej niz na jakimkolwiek ofie l2 ogólnie większość elementów z l2 które lubimy tutaj są. Nie widzę opcji, by w najbliższym czasie (kilka miesięcy) coś lepszego się pojawilo, wiec my sie po prostu bawimy, wy chcecie, mozecie sobie pisac co chcecie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1190 dnia: Listopad 16, 2014, 12:44:08 pm »
Na rpgu jest wiecej osób niz na wszystkich AA:D a tak poważnie to chyba zapominasz o czasie który ma tutaj bardzo duży wpływ nie porównuj produktu który się kończy i ma swoje lata do AA które ma 2 miesiące i już za pieniążki można mięc wieel


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1191 dnia: Listopad 16, 2014, 03:01:57 pm »
uhm, jezeli ty TS porównujesz do wymienionych itemków w l2 to myślę, że możemy skonczyć dyskusję tutaj...


I jezeli uwazasz, ze dota w l2 nie miala wplywu na rynek to szczegolnie nie mamy o czym gadac ))))


@gandam

Ale ja nie zmuszam do gry. my się póki co bawimy dobrze, ludzi i tak 10 x wiecej niz na jakimkolwiek ofie l2 ogólnie większość elementów z l2 które lubimy tutaj są. Nie widzę opcji, by w najbliższym czasie (kilka miesięcy) coś lepszego się pojawilo, wiec my sie po prostu bawimy, wy chcecie, mozecie sobie pisac co chcecie.

brak argumentow wiec mozna napisac ze nie mamy o czym gadac zalosne ))))


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1192 dnia: Listopad 16, 2014, 03:08:11 pm »
I kolejny bug działający od początku serwerów :D :D 1 skrzynka - 1 rare item :D :D Alarion i spóła, jeżeli tak świetnie się bawicie to mam do zaoferowania full konto za 5 stówek od ręki.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1193 dnia: Listopad 16, 2014, 04:14:38 pm »
(...) w L2 jakos nie zauwazylem abym mogl za kilka milionów aden kupic sobie pvp kamienie lub epiki qq. (...)

:D:D:D:D:D:D
Nawet nie masz pojęcia ile ludzie realnej kasy ładują w L2.

Tazman - Twoją wypowiedź porównującą sklepiki L2 i AA wkładam na półkę z bajkami.

Jak ktoś ma kwadrylion farm i nie widzi świata poza lowieniem to ma problem z Labor. Ja przy 1x24, 1x16, 3x8 nie mam większego problemu. Labor poty łykam jak lvluje jakąś profkę po skupieniu matsów z AH. Kwestia tego CO się sadzi...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1194 dnia: Listopad 16, 2014, 04:25:44 pm »
(...) w L2 jakos nie zauwazylem abym mogl za kilka milionów aden kupic sobie pvp kamienie lub epiki qq. (...)

:D:D:D:D:D:D
Nawet nie masz pojęcia ile ludzie realnej kasy ładują w L2.

Tazman - Twoją wypowiedź porównującą sklepiki L2 i AA wkładam na półkę z bajkami.

Jak ktoś ma kwadrylion farm i nie widzi świata poza lowieniem to ma problem z Labor. Ja przy 1x24, 1x16, 3x8 nie mam większego problemu. Labor poty łykam jak lvluje jakąś profkę po skupieniu matsów z AH. Kwestia tego CO się sadzi...

Pozdrawiam
mysle ze jeszcze nie wiesz ocb tazmanowi :D, przyznac trzeba ze smutne to, 1 rok alphy i tyle bugow.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1195 dnia: Listopad 16, 2014, 04:30:03 pm »
Jeśli ktoś nie czyta forum to poinformuję, że od startu działał exploit ze skrzynkami z marketplace.

1. Kupujemy 1 Striped Archum Supply Crate
2. Kupujemy 1 Superior Red Regrade Charm/Lucky Moonpoint/Lucky Sunpoint
3. Zapychamy całe inventory np. dzieląc Logi i zostawiamy tylko 1 slot wolny
4. Klikamy na Striped Archum Supply Crate z Shiftem
5. Jeśli ze skrzynki nie wypadanie Superior Red Regrade Charm/Lucky Moonpoint/Lucky Sunpoint wyświetli nam się "Bag is full" i skrzynka spróbuje otworzyć się jeszcze raz
6. Jeśli trafimy 1 z przedmiotów, które już mamy w inventory skrzynka zniknie, a my dostaniemy na 100% jeden z najdroższych itemów z danej skrzynki
7. To samo robili ludzie z Flashy Racing Kit, żeby na 100% dostać 1-3 Rumbling Tree

Jeszcze wczoraj Superior regrade charmy chodziły po 200g+ a lucky sunpointy po 400g+.
Ktoś kto znał ten exploit od startu jest bogatszy od Buffetta.
Ktoś kto kupował te skrzynki za chory hajs i otwierał je normalnie jest idiotą.

Trion dostaje euraski za skrzyneczki, więc ma wyjebane i tylko kasuje topiki o tym bugu już od kilku dni.

Cool story.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2014, 07:30:12 pm wysłana przez Obsess »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1196 dnia: Listopad 16, 2014, 06:51:38 pm »
pomysłowe :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1197 dnia: Listopad 16, 2014, 11:54:39 pm »
Jeśli ktoś nie czyta forum to poinformuję, że od startu działał exploit ze skrzynkami z marketplace.

1. Kupujemy 1 Striped Archum Supply Crate
2. Kupujemy 1 Superior Red Regrade Charm/Lucky Moonpoint/Lucky Sunpoint
3. Zapychamy całe inventory np. dzieląc Logi i zostawiamy tylko 1 slot wolny
4. Klikamy na Striped Archum Supply Crate z Shiftem
5. Jeśli ze skrzynki nie wypadanie Superior Red Regrade Charm/Lucky Moonpoint/Lucky Sunpoint wyświetli nam się "Bag is full" i skrzynka spróbuje otworzyć się jeszcze raz
6. Jeśli trafimy 1 z przedmiotów, które już mamy w inventory skrzynka zniknie, a my dostaniemy na 100% jeden z najdroższych itemów z danej skrzynki
7. To samo robili ludzie z Flashy Racing Kit, żeby na 100% dostać 1-3 Rumbling Tree

Jeszcze wczoraj Superior regrade charmy chodziły po 200g+ a lucky sunpointy po 400g+.
Ktoś kto znał ten exploit od startu jest bogatszy od Buffetta.
Ktoś kto kupował te skrzynki za chory hajs i otwierał je normalnie jest idiotą.

Trion dostaje euraski za skrzyneczki, więc ma wyjebane i tylko kasuje topiki o tym bugu już od kilku dni.

Cool story.

nieaktualne.

Inna sprawa, że ręce opadają jak kolejny wydawca daje ciała.


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1198 dnia: Listopad 17, 2014, 12:03:40 am »


nieaktualne.

Inna sprawa, że ręce opadają jak kolejny wydawca daje ciała.

to dzialalo od 1 dnia servera, ale co tam, to kiedy ten l2c eu ? :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1199 dnia: Listopad 17, 2014, 12:10:17 am »