Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167348 razy)

  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1225 dnia: Listopad 22, 2014, 12:15:05 pm »
Łatwo sobie policzyć ile jest online na serwerze. Większość z grających osób robi quest na pelerynki za bycie sędzią. Po zalogowaniu do gry od razu wrzuca nas na sam koniec kolejki oczekiwania na możliwość udziału w procesie. Jak jeszcze grałem to po zalogowaniu się było przede mną 2000 osób po stronie mojej frakcji. Mniej więcej tyle samo powinno być po stronie przeciwnej frakcji. Odjąć od tego graczy, którzy tego questa jeszcze nie zrobili patrz jakieś maks 200. Odjąć tych, którzy sędziami być nie mogą patrz -> piraci czyli ze 100 osób wyjdzie wynik zbliżony do rzeczywistego online.

Z tego co ja kiedyś liczyłem to online na Dahucie wahał się w granicach od 3000 do 3500 osób. Wiadome, moje obliczenia obarczone są pewnym błędem aczkolwiek wynik, który wychodzi z pewnością jest bliski rzeczywistości.

Aha coś jeszcze, sprawdzałem to jeszcze przed wprowadzeniem Aurorii. W tej chwili jest pewnie zdecydowanie mniej.

licznik z bardzo powazna podstawa, to wkoncu czerwony czy niebieski samochodzik jest szybszy ?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1226 dnia: Listopad 22, 2014, 02:46:11 pm »
AA ma się bardzo źle, to widać i nikomu mówić nie trzeba. Wygląda to o wiele gorzej niż przed Aurorą, nawet nie zanosi się na poprawę po ostatnich wyczynach exploiterów/boterów, zniszczyli tą grę lub jak kto woli polityka Trionu sama sobie strzeliła w kolano wypuszczając tak podziurawiony produkt. Z jednej strony szkoda że się nie znało wcześniej takich exploitów, bo aż w oczy kłuje fakt iż Ci którzy używanli tricka z  Apexami, dostali banana na 24h i teraz nadal sobie grają mając już dziesiątki kk wydanego golda ingame, z drugiej strony satysfakcja że jednak do wszystkiego dochodzi się samemu i bardzo powoli jest.

Ja sam odczuwam bardzo dużą niechęć do grania, ale chyba nie ma lepszego tytułu na tą chwilę, bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1227 dnia: Listopad 22, 2014, 02:49:50 pm »
AA ma się bardzo źle, to widać i nikomu mówić nie trzeba. Wygląda to o wiele gorzej niż przed Aurorą, nawet nie zanosi się na poprawę po ostatnich wyczynach exploiterów/boterów, zniszczyli tą grę lub jak kto woli polityka Trionu sama sobie strzeliła w kolano wypuszczając tak podziurawiony produkt. Z jednej strony szkoda że się nie znało wcześniej takich exploitów, bo aż w oczy kłuje fakt iż Ci którzy używanli tricka z  Apexami, dostali banana na 24h i teraz nadal sobie grają mając już dziesiątki kk wydanego golda ingame, z drugiej strony satysfakcja że jednak do wszystkiego dochodzi się samemu i bardzo powoli jest.

Ja sam odczuwam bardzo dużą niechęć do grania, ale chyba nie ma lepszego tytułu na tą chwilę, bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

+1

Własnie dlatego obecnie sprzedaje konto na wypasie, a może tak za 3 miesiące zagram na nowym serwerze, na obecnych nie ma sensu.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1228 dnia: Listopad 22, 2014, 08:12:42 pm »
Cytuj
Nie wiem dokładnie jakie są capy w aa ale imo na żadnym z serwerów jak jest light to nie ma więcej niż 1k osób więc 2 ruskie classici zamiatają całego europejskiego aa nie wspominając że 90% graczy l2 gra na privach więc...

Kolejka do sędziego to mniej więcej 20-30% online, większość po dostaniu cloaka, ma już dawno 50+ karmy, lub sama nabija te 50 by nie wołało na jury.





  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1229 dnia: Listopad 22, 2014, 10:37:46 pm »
licznik z bardzo powazna podstawa, to wkoncu czerwony czy niebieski samochodzik jest szybszy ?

Chcesz mi na siłę dowalić a nawet nie potrafisz tego porządnie zrobić. W twoim głupim pytaniu nie ma jakichkolwiek danych na podstawie, których można cokolwiek szacować. W moich wyliczeniach są jakieś dane i w dodatku nie wszystkie przybliżone. Dodatkowo jakimś dziwnym sposobem są bliskie temu o których piszą na ruskich forach. Podsumowując w tym co liczę jest jakaś realna i przybliżona (mniej lub bardziej) wartość. Po twoim zaznaczam głupim pytaniu nie da się oszacować niczego, więc do czego niby to porównujesz ? O ile nie mogę podać realnego stanu online o tyle mogę powiedzieć, że z pewnością nie gra mniej osób niż to co podaje licznik kolejki do udziału w procesie. Jeżeli będzie 1500 z jednej strony i 1500 z drugiej to mogę powiedzieć iż online nie jest mniejszy niż 3000.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1230 dnia: Listopad 23, 2014, 04:03:43 am »


licznik z bardzo powazna podstawa, to wkoncu czerwony czy niebieski samochodzik jest szybszy ?

 Nie od dziś wiadomo, że czerwone są najszybsze ;)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1231 dnia: Listopad 23, 2014, 11:12:29 am »


licznik z bardzo powazna podstawa, to wkoncu czerwony czy niebieski samochodzik jest szybszy ?

 Nie od dziś wiadomo, że czerwone są najszybsze ;)
Niebieski mercedes jest szybszy od czerwonego lanosa.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1232 dnia: Listopad 23, 2014, 03:06:54 pm »


licznik z bardzo powazna podstawa, to wkoncu czerwony czy niebieski samochodzik jest szybszy ?

 Nie od dziś wiadomo, że czerwone są najszybsze ;)
Pogięło Cię? Nie od dziś wiadomo, że ŻÓŁTY to kolor sportowych bryk...
Monopol na Czerwone ma to tylko Ferrari...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1233 dnia: Listopad 23, 2014, 04:22:55 pm »


licznik z bardzo powazna podstawa, to wkoncu czerwony czy niebieski samochodzik jest szybszy ?

 Nie od dziś wiadomo, że czerwone są najszybsze ;)
Pogięło Cię? Nie od dziś wiadomo, że ŻÓŁTY to kolor sportowych bryk...
Monopol na Czerwone ma to tylko Ferrari...

Pozdrawiam
Ale czerwony to najszybszy kolor!

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1



  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1235 dnia: Listopad 23, 2014, 06:41:12 pm »
Pierwszy link nie dziala :)
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1236 dnia: Listopad 23, 2014, 06:50:19 pm »
Pierwszy link nie dziala :)

tak trino naprawia exploity, fixed


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1237 dnia: Listopad 23, 2014, 06:51:45 pm »
ale cwane, przekierowuje na logowanie zamiast wyświetlić standardowy komunikat ze temat nie istnieje :D
exploit polega na tym, żeby użyć apexa i wysłać go do siebie mailem w możliwie tej samej sekundzie


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1238 dnia: Listopad 23, 2014, 06:55:38 pm »
beka :D Nie znam gry i wydawcy, który robi bardziej w chuja swoich graczy i totalnie olewa temat + to chyba 1 gra, w której widziałem taki nawał botow i innych exploitów nazwet z poza gry.

Smutne.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1239 dnia: Listopad 23, 2014, 07:01:34 pm »
Boty nie są problemem tylko setki exploitow którymi da rade zrobić tyle golda w 1h co bot farmi w miesiąc...


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1240 dnia: Listopad 23, 2014, 09:29:33 pm »
Prime robili postacie u nas żeby pomóc Sun Tzu bronić zamek, wtf?:P


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1241 dnia: Listopad 23, 2014, 09:57:42 pm »
Miałem nosa żeby nie marnować kasy na Archeage'a  :D. Najbardziej trzeba współczuć tym co pokupowali dostęp do alphy/bety.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2014, 09:59:16 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1242 dnia: Listopad 23, 2014, 11:52:54 pm »
Miałem nosa żeby nie marnować kasy na Archeage'a  :D. Najbardziej trzeba współczuć tym co pokupowali dostęp do alphy/bety.
+1, heheszki
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1243 dnia: Listopad 24, 2014, 12:00:07 am »
Akurat tylko ci co grali na Alphie wiedzą jak dobre mogło być AA bez tego całego syfu i zjebanego marketplace, przez 3 miesiące mieliśmy dostęp do naprawdę dobrej gry. Do tego większość czasu przed syfiastym patchem 1.0


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1244 dnia: Listopad 24, 2014, 12:08:45 am »
slyszalem ze trion ma stawiac L2 eu/na classic :D


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1245 dnia: Listopad 24, 2014, 08:02:52 am »
Alarion 5vs5?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1246 dnia: Listopad 24, 2014, 05:49:09 pm »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1247 dnia: Listopad 24, 2014, 06:59:47 pm »
o.O

smuteł ;<


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1248 dnia: Listopad 24, 2014, 09:46:01 pm »
Gość ma kredytów na patrona na najbliższe milenium :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1249 dnia: Listopad 25, 2014, 12:35:14 am »