Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167348 razy)

  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1300 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:13:57 pm »
"Narzekanie to typowo polska mentalność"

a myslalem ze tylko skarpetki do sandalow i  torebka z biedry


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1301 dnia: Grudzień 10, 2014, 10:45:27 pm »
"Narzekanie to typowo polska mentalność"

a myslalem ze tylko skarpetki do sandalow i  torebka z biedry
Nie myl stereotypów z zachowaniami :P
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1302 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:54:24 pm »
elen poza kradzieżami słyną też z wiecznego płakania, więc wpisuje się idealnie XD


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1303 dnia: Grudzień 11, 2014, 02:51:53 am »
w eu ludzie przez pół roku jedyne co mieli do licytacji to prawo do energi z ch...

Bo to był typowy casual klanik, nie rozumiałem tylko tych cp'ków, które tam siedziały i narzekały... że nic się nie dzieje a może to tylko polska mentalność :P
jak ja lubie jak sie pisze o tej "polskiej mentalnosci" i "polaczkowo", tak jak by kurwa na innych bylo inaczej, na core byla gorsza patola niz na lilith tylko ze gralo tam 10x wiecej ludzi.

Narzekanie to typowo polska mentalność, niestety sam jestem jej właścicielem :) Na core 10x więcej ludzi ? Dobry żart  hahaha

Jak Pazak nie czuwał to może było 10x więcej ludzi niż na lilith :P


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1304 dnia: Grudzień 11, 2014, 01:15:41 pm »
"ludzi" :D


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1305 dnia: Grudzień 11, 2014, 01:31:23 pm »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1306 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:18:56 pm »
wchodzisz w temat Archeage a tu Lineage 2
takie tam


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1307 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:35:40 pm »
Ktoś jeszcze gra w aa? 0_o


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1308 dnia: Grudzień 11, 2014, 07:10:19 pm »
Ktoś jeszcze gra w aa? 0_o
Tak! Słyszałem, że Alarion łowi rybki, bo tylko to się opłaca... a według mnie lepiej poszukać kolejnego exploita ;<
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1309 dnia: Grudzień 11, 2014, 09:08:14 pm »
po prostu sobie gramy, bez spinki, jest PVP i w sumei zawsze coś do roboty. Na pewno wolę to, niż L2 w obecnej postaci (same insty i wyścig szczurów "kto kliknei pierwszy na NPC do smoka") albo l2 classic, któy dla mnei z założenia failem polegającym na masochistycznym bicu mobów bez szotów, spamując F1 (bo takie były te stare kroniki) i utracie kilku godzin expa po zgonie na PvP. Ale przecież jak lubicie, to grajcie tam sobię, ja się w dział classica ani core nie wpie** więc co kto lubi. Exploity mnie rajcują, tylko psy z BA sobie bredziły inaczej )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1310 dnia: Grudzień 11, 2014, 09:49:48 pm »
po prostu sobie gramy, bez spinki, jest PVP i w sumei zawsze coś do roboty. Na pewno wolę to, niż L2 w obecnej postaci (same insty i wyścig szczurów "kto kliknei pierwszy na NPC do smoka") albo l2 classic, któy dla mnei z założenia failem polegającym na masochistycznym bicu mobów bez szotów, spamując F1 (bo takie były te stare kroniki) i utracie kilku godzin expa po zgonie na PvP. Ale przecież jak lubicie, to grajcie tam sobię, ja się w dział classica ani core nie wpie** więc co kto lubi. Exploity mnie rajcują, tylko psy z BA sobie bredziły inaczej )))
Z tym l2 w obecnej postaci się zgadzam :C 
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1311 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:19:14 pm »
GoD byłby genilany tak jest teraz, gdyby zrobil iwszystkie te bossy 99 lvl i open i po prostu czysty wyścig DPS pomiędzy 2 raidami. Wtedy codziennie byłyby mass PvP zaczynając od mrówki, kończąc na smoku, no ale korańce powiedzieli, że nie zamierzają zmieniać tych lvli w ogóle. Kwestia kosmicznego nerfa adeny drop to inna para kaloszy, Koreańce nei chcą zrozumieć, że Core nie ma jak koreańskie serwery po 500kkk w kieszeni każdego gracza, a trauma jaką mają developerzy po 10 latach prowadzenia serwerów co doszły do takiej hiper inflacji przełożyła się na to, że L2 classic ma teraz 1/6 drop rate'u i wszyscy się "dobrze" bawią, zarówno gracze na Core głowiący się skąd wziąć kasę na cokolwiek sensownego (względem tych co dawno biegają w ful lblessed +8 i full epikami i na l2 classic gdzie z moba na 40 lvlu dropi 20 adeny xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1312 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:44:56 am »


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1313 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:50:58 am »
Jakie l2 nie będzie to i tak jest lepsze od aa już nawet nie wspominając o tych bugach co wymiotły większą część graczy w przeciągu dni.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1314 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:56:11 pm »
Jakie l2 nie będzie to i tak jest lepsze od aa już nawet nie wspominając o tych bugach co wymiotły większą część graczy w przeciągu dni.

no niestety nie, napisałem dlaczego L2 nie może być lepsze przy tym co się obecnie tam dzieje. i nie pisz mi o privach, bo mnie serwery na tylko kilka miesięcy intesywnego no life'u i quit już przestały interesować wiele lat temu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1315 dnia: Grudzień 12, 2014, 01:22:37 pm »
Jakie l2 nie będzie to i tak jest lepsze od aa już nawet nie wspominając o tych bugach co wymiotły większą część graczy w przeciągu dni.

no niestety nie, napisałem dlaczego L2 nie może być lepsze przy tym co się obecnie tam dzieje. i nie pisz mi o privach, bo mnie serwery na tylko kilka miesięcy intesywnego no life'u i quit już przestały interesować wiele lat temu.

Nie pisze o privach bo na ostatnim grałem przed startem core. Dla mnie jedynym wielkim problemem l2 jest ten zjebany model f2p czy inaczej zwany p2w z którego patrząc na l2c ncsoft rezygnuje i tylko mam nadzieję że przyszłe serwery inovy na nowych kroniach też będą p2p. aa jest całkowicie zrobione pod p2w i dojenie ile tylko się da hajsu do tego gigantyczne bugi i bardzo bardzo słabe pvp,  wystarczy zobaczyć ile graczy aa zostało na serwerach...


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1316 dnia: Grudzień 12, 2014, 03:30:28 pm »
Jakie l2 nie będzie to i tak jest lepsze od aa już nawet nie wspominając o tych bugach co wymiotły większą część graczy w przeciągu dni.

no niestety nie, napisałem dlaczego L2 nie może być lepsze przy tym co się obecnie tam dzieje. i nie pisz mi o privach, bo mnie serwery na tylko kilka miesięcy intesywnego no life'u i quit już przestały interesować wiele lat temu.

Nie pisze o privach bo na ostatnim grałem przed startem core. Dla mnie jedynym wielkim problemem l2 jest ten zjebany model f2p czy inaczej zwany p2w z którego patrząc na l2c ncsoft rezygnuje i tylko mam nadzieję że przyszłe serwery inovy na nowych kroniach też będą p2p. aa jest całkowicie zrobione pod p2w i dojenie ile tylko się da hajsu do tego gigantyczne bugi i bardzo bardzo słabe pvp,  wystarczy zobaczyć ile graczy aa zostało na serwerach...

cos w tym jest :)



  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1317 dnia: Grudzień 16, 2014, 05:02:05 am »
Jakie l2 nie będzie to i tak jest lepsze od aa już nawet nie wspominając o tych bugach co wymiotły większą część graczy w przeciągu dni.

no niestety nie, napisałem dlaczego L2 nie może być lepsze przy tym co się obecnie tam dzieje. i nie pisz mi o privach, bo mnie serwery na tylko kilka miesięcy intesywnego no life'u i quit już przestały interesować wiele lat temu.
ile hajsu gruby wydales na aa juz?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1318 dnia: Grudzień 16, 2014, 07:30:04 am »
Jakie l2 nie będzie to i tak jest lepsze od aa już nawet nie wspominając o tych bugach co wymiotły większą część graczy w przeciągu dni.

no niestety nie, napisałem dlaczego L2 nie może być lepsze przy tym co się obecnie tam dzieje. i nie pisz mi o privach, bo mnie serwery na tylko kilka miesięcy intesywnego no life'u i quit już przestały interesować wiele lat temu.
ile hajsu gruby wydales na aa juz?
Panie chudy a po co panu 2 konta na forum? :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1319 dnia: Grudzień 28, 2014, 03:32:41 pm »


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1320 dnia: Grudzień 28, 2014, 03:45:43 pm »
Michal kluchy wpychal


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1321 dnia: Grudzień 28, 2014, 07:26:26 pm »
pograłbym w gry jakieś, co będzie niedługo najlepsze?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1322 dnia: Grudzień 28, 2014, 10:54:37 pm »
L2c euro


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1323 dnia: Grudzień 28, 2014, 11:59:15 pm »
Rusza/ruszyło? Ponołlajfiłbym, popatrzył na dramy
ciekawe, jakby się grało po paru latach goda


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #1324 dnia: Grudzień 29, 2014, 12:15:45 am »
umrzyj yiam!
:D