Witaj
Gość

Wątek: rate na serwie i serwery prywatne  (Przeczytany 7432 razy)

  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

rate na serwie i serwery prywatne
« dnia: Maj 25, 2007, 12:39:53 pm »
Witam

Zauwazylem tutaj pewien podzial pomiędzy graczami ktorzy uwazaja, ze jedyna sluszna gra w l2 odbywa sie na serwerze z rate x1 i najlepiej najbardziej zblizonego ustawieniami od oficjalnego :-)

Na poczatku powiem tylko dlaczego oficjalny serwer ma takie a nie inne ustawienia... ano po to zeby sie dluuugo gralo i w rezultacie duuuuzo placilo :-)

Poza tym mowienie ze gra na serwie np x5 (DN-infinity na ktorym sam grywam) to nie prawdziwy L2 jest dla mnie po prostu smieszne. Niestety nie kazdy ma te 12-18 lat, kiedy to moze 80% czasu wolnego poswiecac na zabawe. DN ma bardzo dobre ustawienia i dlatego graja tam raczej ludzie starsi. Osobiscie poznalem tam ludzi przede wszystkim powyzej 24-25 roku zycia.
Moim celem jest poznanie gry i dobra zabawa. Nie moge poswiecac grze duzo czasu dlatego zdecydowalem sie na DN. Moge tam szybko wylewelowac swoja postac proporcjonalnie do posiadanego czasu na gre. Jesli np 14 latek gra 10 godzin dziennie to ja gram 2 i mam to samo co on. Dlatego wywyzszanie sie osob grajacych na x1, x2 jest po prostu komiczne :-)


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2007, 01:29:50 pm »
 No nie do końca. Osoby grające na x1 jednak czegoś dokonują. Na każdy grade broni musza pracować w pocie czoła. Robią dużo więcej questow niż ty na x5 bo tobie jest to czasem zbędne. maja porostu pod górkę. Jednak grają dalej i nie wymiękają. poza tym już od początku maja frajdę chodząc na RB ponieważ jest im to niezbędne do przetrwania nawet na niskim lvlu bo skoro maja mało kasy to mogą sobie itemki wydropić z rb a ty poprostu na nie uzbierasz i kupisz sobie w giran.
Sam gram raczej na x5 (teraz przerwa może jak szybko serwer l2.bo powstanie i będą raty x5 to zacznę znowu) ponieważ nie mam czasu i ochoty. Uważam jednak, że ludziom grającym na x1 należy się szacunek za wytrwałość (co prawda wywyższać to się nie powinni ale jednak cos tam robią)
[bez urazy ale takie jest moje skromne zdanie ;p]
"One steep closer" LP
"Left Behind", "wait and bleed" SlipKnot
"Smells like teen spirit" Nirvana
TO SĄ TE KAWAŁKI


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2007, 02:27:55 pm »
Tu nie chodzi o rate serwera bo dobrze można się bawić zarówno na serwerze z ratami 1x jak 300x wszystko zależy od ludzi z którymi się gra przynajmniej ja tak uważam.
Na DN mówi się że to nie L2 nie z powodu rat serwera ale modyfikacji takich jak łączone subklasy, tatuaże biegu i tego typu udziwnienia które nie występują na innych serwerach.



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2007, 04:34:47 pm »
Chodz o to, że Lineage to gra bez rate. Nie ma mnożników, czysta jest jak łza :) Pod coś takiego została zaprogramowana, zaplanowana cała ekonomia, wszystko dostosowane. Questy, przeskoki grade'owe, RB, skille oraz bonusy związane z levelami. Nie da się tego odtworzyć na początku już coś zmieniając. 2, officiala na oczy nie widziałeś, a sądzisz, że grają tam ludzie 18>, a to zdziwienie, w moim byłym klanie średnia 26 lat ok., a obecnym jeszcze więcej. "Ludzie mają czas na granie w prawdziwe L2, a nie marnowanie czasu na privy" - zdanie kolegi z matki rosyyyji, ale dobrze obrazuje jak to jest. A podział levelowy w stosunku ile kto gra dobrze widać, dlatego mało kto, a raczej Ci wytrwali mają szanse dobić do 3rd class, a nie 3/4 servera. Dlatego tak się ceni wysoko levelowych graczy, a co do najwazniejszej rzeczy, a mianowicie ogranie - obejrzyj sobie Uprising2 i znajdź klan na privie co gra jak oni chodź w 1/10 to jesteś git i twoje teorie mają sens.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2007, 09:59:34 pm »
kazdy sobie sam wybiera serwer i rate na jakim chce grac. Ja gram na x5 bo mi to po prostu odpowiada. Wszystko dzieje sie duzo szybciej. Nie lubie wolno dochodzic do czegos w grach bo to tylko GRY nic wiecej. Jesli lubisz grac na x1 i wykonywac all questy? prosze bardzo jesli sie przy tym dobrze bawisz to jest super. Niektorzy lubia grac tak jak ja i zamiast wykonywac questy na zmiane profesji kupic potrzebne do tego itemy. Zalezy co kto preferuje. Nie mozna osadzac na takiej podstawie graczy. Nie mozna powiedziec ze np ja jestem glupi, debil, lama lub sie nie znam bo gram na x5 a inni ciezka praca dochodza do tego co ja moge kupic w girian (apropo na DN mozna kupic itemy tylko do C-grade). Kazdy dokonuje wlasnego wyboru i na tym koniec. Masz wiecej czasu, lubisz mozolnie piac sie do gory? - wybierasz x1 i officjala. Planujesz baardzo szybko rozwinac postac pomijajac inne rzeczy? wybierasz x30.

Z tym wiekiem moze troche przesadzilem bo w koncu sa tez i fanatycy takich gier:-) Ja osobiscie zamiast grac na x1 i tracic dlugie godziny nad dochodzeniem do pewnych rzeczy wole prowadzic i prowadze gre w realnym zyciu bo to jest najwieksze wyzwanie:-) W gry gram po to zeby je poznac dobrze sie pobawic przez jakis czas a potem zapomniec i znalezc cos innego :-)

Tak czy siak nie szufladkuje ludzi na lepszych i gorszych.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2007, 10:20:36 pm »
mianowicie ogranie - obejrzyj sobie Uprising2 i znajdź klan na privie co gra jak oni chodź w 1/10 to jesteś git i twoje teorie mają sens.
To masz fajnie marc1n sądząc że dobrych graczy i dobre klany spotkasz tylko na oficjalu, sądzisz że na privach klany nie istnieją po kilka miesięcy-lat żeby się ze sobą zgrać i stworzyć ekipe? Widocznie dawno priva nie widziałeś i masz małe pojęcie o tym



  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2007, 10:40:16 pm »
Tak apropo do wypowiedzi Marc1na - jak gra moze byc zaprogramowana tylko na x1? bo ja tego nie rozumiem  8) Troche przegiales z takim stwierdzeniem. x2 - dwa razy szybciej; x3 - trzy razy szybciej. Wszystkie zaleznosci pozostaja takie same. Poza tym mam uczucie ze masz jakis uraz do serwerow prywatnych. Moze cie wqurza to ze np koles z serwera x30 wiecej wie o postaci ktora grasz niz ty bo doszedl juz np do 78 lvlu i zdarzyl sie juz na niej lepiej poznac ?:-) tylko nie pisz, ze ty sie wiecej znasz bo grasz na officjalu bo takie teksty tutaj tez czytalem i mnie chyba najbardziej rozbrajaja :-)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2007, 11:22:56 pm »
nie, nie, nie. Na privie nie dostaniesz b grade na lowratach na 52 (chyba ze jestes krasiem). NA retku ejst to jak najbardziej mozliwe ....
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2007, 11:28:23 pm »
ry4n23, ale wniosek prosty. L2 to gra bez rate, wszystko inne nie jest już L2. Ja gram w L2, ty w DN x5, proste...
Truskawka, tak, z tego co wiem to dwa najlepsze klany w historii L2 privowej uchowały sie na DEXie. IFC i EK. EK już dostaje oklep na offku i nic sobą nie prezentuje, IFC obecnie też zdominowało server i teraz jadą na tym, chodź niektórzy grają nieźle jak na warunki... Ale nie chodzi mi o to, żeby doszukiwać się na privie klanu co potrafi grać, obejrzyj film i powiedz, czy znajdziesz ally, które gra w ułamku jak oni... a można powiedzieć, że wszędzie znajdą się perełki, na każdym z 10 US/EU serverów...
Cytuj
Tak apropo do wypowiedzi Marc1na - jak gra moze byc zaprogramowana tylko na x1? bo ja tego nie rozumiem
. Proste, ale żeby duzo nie przytaczać. Giniesz za 4/1%. Odrabiasz to, albo w godzine u Ciebie, albo w 5 u mnie. Czuć ból :?: Dalej... początek gry, na ssach wychodzisz i tak do przodu... u mnie wychodzisz duuużo to tyłu. U Ciebie są przekłamania rynkowe, np. chodzi mi o stosunek ile razy droższy jest set b, od c i b od a np. no i jak jest z kasą. Ze spoilem, z dropami. To wszystko rozwala ekonomie, jak leci anormalnie. Np. jest mniej ludzi co robi questy na recki a grade, a masa mattsów, recki tworzą wtedy podstawę ceny, bo jest ich mało stosunkowo do tego co leci. Tego jest masa, masa.
Cytuj
Moze cie wqurza to ze np koles z serwera x30 wiecej wie o postaci ktora grasz niz ty bo doszedl juz np do 78 lvlu i zdarzyl sie juz na niej lepiej poznac ?
LOL :?: A co to moja pierwsza postać :?: Zresztą, nie dobił na offie to sobie może wiedzieć...bo on nie gra w L2. Jak chcesz, moge Ci przeliczyć :?: Prosto i jaśnie... Na 78 lvl na Dragonie x30 potrzeba tyle samo expa, co na 51 lvl na Retailu :?: Ok, ile gracz zna swoją klasę mając 51... :?: Prawie w ogóle... no i tyle wie o niej ten twój kolega 78 z Dragona, a nawet mniej, bo Dragon ma takie odstępstwa od wzorca L2, jak 126p od bezawaryjności...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2007, 11:58:44 pm »
Marc1n i na tych samych 10US/EU znajdą się nooby.... to jest prosta sprawa to czy grasz na offie czy privie nie ma w tej kwestii ŻADNEGO znaczenia wszędzie są dobrzy graczy i wszędzie są nooby ale skoro myślisz że jest się pro tylko dla tego że płaci się za gre....

ry4n23, ale wniosek prosty. L2 to gra bez rate, wszystko inne nie jest już L2. Ja gram w L2, ty w DN x5, proste...
ooOO czyli mamy postęp bo jak gram na privie x1 to już gram w L2.....
Proste, ale żeby duzo nie przytaczać. Giniesz za 4/1%. Odrabiasz to, albo w godzine u Ciebie, albo w 5 u mnie. Czuć ból :?: Dalej... początek gry, na ssach wychodzisz i tak do przodu... u mnie wychodzisz duuużo to tyłu.
na serwerach priv 1x wychodzisz dokładnie tak samo....
U Ciebie są przekłamania rynkowe, np. chodzi mi o stosunek ile razy droższy jest set b, od c i b od a np. no i jak jest z kasą. Ze spoilem, z dropami.
kolejny bullshit.... wystarczy że spojrzysz po cenach na różnych serwerach oficjalnych i co zauważysz? że za ten sam set możesz zapłacić do kilkunastu % więcej niż na innym więc to nie przekłamania a po prostu inaczej rozwinięta gospodarka
Zresztą, nie dobił na offie to sobie może wiedzieć...bo on nie gra w L2. Jak chcesz, moge Ci przeliczyć :?: Prosto i jaśnie... Na 78 lvl na Dragonie x30 potrzeba tyle samo expa, co na 51 lvl na Retailu :?: Ok, ile gracz zna swoją klasę mając 51... :?: Prawie w ogóle... no i tyle wie o niej ten twój kolega 78 z Dragona, a nawet mniej, bo Dragon ma takie odstępstwa od wzorca L2, jak 126p od bezawaryjności...
gra w L2 tyle że na privie (nie wszystkie privy wyglądają jak DN) fakt są odstępstwa większe lub mniejsze, niedociągnięcia także ale jakby nie patrzeć to L2

Texty w stylu nie off to nie L2 przypominają mi texty w stylu nie jesteś człowiekiem bo nie masz białego koloru skóry.... Weź coś zrób z sobą bo twoja czarno-biała wizja świata ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, szarość nas otacza :P

nie, nie, nie. Na privie nie dostaniesz b grade na lowratach na 52 (chyba ze jestes krasiem). NA retku ejst to jak najbardziej mozliwe ....
Jak się ogarniasz to dostaniesz nawet bez tworzenia extra spoilera albo buffera (mówię oczywiście o serwerach z ratami poniżej 3)



  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2007, 12:19:42 am »
ry4n23, ale wniosek prosty. L2 to gra bez rate, wszystko inne nie jest już L2. Ja gram w L2, ty w DN x5, proste...

no wlasnie nie proste bo to totalna bzdura co powiedziales. Przypomina mi to kiedys dyskuje na jednym forum jaka prowadzilem na temat zespolu Metallica gdzie ludzie pisali, ze od black albumu Metallica to juz nie Metallica  :D

Obydwoje gramy w ta sama gre, roznica polega na tym ze ty wygrales wolniejsza droge a ja szybsza. Kazdy wedlug wlasnego gustu. Cieszysz sie ze grasz na oficjalu ? bardzo prosze ja sie ciesze ze gram na x5 DN i jest mi z tym jak najbardziej dobrze :-)



  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2007, 12:46:03 am »
I bardzo dobrze że się cieszysz :)
Ja osobiście podziwiam adminów Dn właśnie za te modyfikacje, wiedzieli że 2 oficjala nie zrobią więc postanowili zmodyfikować grę aby mocno się ona różniła przez co jest pod pewnymi względami nowa i ciekawa. Pozwoliło im to z kolei zdobyć olbrzymią rzeszę graczy którzy grają tam i świetnie się bawią przy tym a to że niektórzy mają tego typu serwery za G mają gdzieś i oto właśnie chodzi.

PS ja nie jestem graczem DN i nie zamierzam być bo jestem zwolennikiem tradycyjnego L2, ale też nie mam złego zdania na temat w/w serwera :)



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2007, 02:39:13 am »
Nie, napewno obydwoje nie gramy w tą samą grę. Ty grasz w faze GMa, ja gram w L2. Będę uparty, nadęty itd, ale DN za L2 nie uznam i basta. Cieszycie sie modyfikacjami, fajnie, ale nie porównujcie tego do L2, proste...
Cytuj
ooOO czyli mamy postęp bo jak gram na privie x1 to już gram w L2.....
Gra bez rate jest poprostu naturalna, ot o mi biega...
Cytuj
kolejny bullshit.... wystarczy że spojrzysz po cenach na różnych serwerach oficjalnych i co zauważysz? że za ten sam set możesz zapłacić do kilkunastu % więcej niż na innym więc to nie przekłamania a po prostu inaczej rozwinięta gospodarka
A wiesz czym to jest spowodowane :?: Nie chodzi mi o wachania rynkowe, a naprawde konkretne odchyły typu C grade set 10kk, b grade set 100kk, a grade set 1kkk...z palca nie wyciągnełem tego. Na DEXie jak kiedyś grałem to były takie niesamowite ceny i nic nie szło poradzić, a to tylko X4 niby...
Cytuj
gra w L2 tyle że na privie (nie wszystkie privy wyglądają jak DN) fakt są odstępstwa większe lub mniejsze, niedociągnięcia także ale jakby nie patrzeć to L2
. Każda zmiana klienta/servera odbiegająca ze wzorca to już nie jest L2, a mutacja-mod...
Cytuj
Texty w stylu nie off to nie L2 przypominają mi texty w stylu nie jesteś człowiekiem bo nie masz białego koloru skóry.... Weź coś zrób z sobą bo twoja czarno-biała wizja świata ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, szarość nas otacza
No i pozdro...
Cytuj
Metallica gdzie ludzie pisali, ze od black albumu Metallica to juz nie Metallica 
Na Masterach zakończyła się Metallica, zaczął się potem shit.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2007, 06:02:28 am »
Proponuje spróbować zagrać na retailu, wszyscy zobaczą różnicę na własne oczy a nie prowadzicie rozważania teoretyczne. Ja po przejściu na retaila nie potrafiłbym wrócić na priva, trudno się jeździ syrenką po jeździe mercedesem. Generalnie na retailu grają ludzie starsi i to sie chwali bo brak gów'niażerii co zamast GF puszcza wiązankę. Tak jak i u  Marc1na u mnie w klanie średnia wieku też jest powyżej 20 lat, kilku 30 latków, grają i 40 latkowie :)
Co do klanów, wiele klanów które było uber na privach dostaję w dupę na retailu pomimo high lvl, przykład SPECNAZ, może ktoś pamięta taki klan.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2007, 06:08:23 am wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2007, 08:39:27 am »
Nie, napewno obydwoje nie gramy w tą samą grę. Ty grasz w faze GMa, ja gram w L2. Będę uparty, nadęty itd, ale DN za L2 nie uznam i basta. Cieszycie sie modyfikacjami, fajnie, ale nie porównujcie tego do L2, proste...

Na Masterach zakończyła się Metallica, zaczął się potem shit.

Tak samo jak Metallica jest nadal Metallica tak samo L2 tutaj czy tam jest nadal L2, tyle ze bardziej lub mniej zmodyfikowana. Gracie moze troszke inaczej w zaleznosci od serwa bo tam musisz robic questy tutaj mozesz kupic profesje itd itp ale to wciaz L2. I to w co gramy nie zalezy od pogladu osob i ich widzimi sie lub jak sobie to nazwa, ale od faktu.

Zauwaz ze w wiekszosci gier karcianych mamy rozne odmiany. Tak samo tutaj. Ty grasz na oficjalnej wersji gdzie jest zrobione wszystko tak, jak autorzy gry chcieli. Ja natomiast gram na odmianie ale wciaz tej samej grze. No chyba ze u ciebie sa inne postacie, inny swiat inne czary inne itemy i w ogole wszystko jest inne:-) Ty sie po prostu czepiasz tego ze u ciebie sie gra inaczej masz inna strategie a ze grasz na officjalnym serwie to twierdzisz ze jestes szczesliwcem grajac w L2 a cala reszta nie waidomo w cogra :D


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2007, 09:05:47 am »
coshoo nikt nie twierdzi tutaj że retail i priv to to samo bo wiadomo że tak nie jest i dobrze wiem na czym polegają różnice bo sam tam kiedyś grałem po prostu uważanie się za pro bo gram na offie mnie dobija...

mar1n skoro 99,9% tego forum nie gra w L2 (w twoim odczuciu) to o czym ty z nami dyskutujesz? po co tutaj jesteś? wiesz są specjalne fora tylko dla graczy offa (wszyscy wiedzą o czym mówie :P) i może powinieneś tam błyszczeć...



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2007, 09:49:56 am »
Nie ma polskiego forum officialnych serverów L2, jest officialne forum wspólnej adoracji Metzgera...
Nie uważam się za pro, bo gram na offie, prędzej niektórzy mają coś nie tak z pojęciem o tej grze sądząc:
Cytuj
Moze cie wqurza to ze np koles z serwera x30 wiecej wie o postaci ktora grasz niz ty bo doszedl juz np do 78 lvlu i zdarzyl sie juz na niej lepiej poznac
Przecież to żal.pl...
Cytuj
Zauwaz ze w wiekszosci gier karcianych mamy rozne odmiany. Tak samo tutaj
Tak, to możesz nazwać odmiany tych privów, które L2 strickte nie są. A chcesz prawnie :?: Poczytaj EULE na stronie albo jak się do gry wchodzi: NCsoft uważa, że każda zmiana klienta i pliku host zmienia działanie gry, za takie zmiany grozi normalnie ban, gdyż jest to nielegalne. Każdy priv wymaga zpatchowania/zmiany hosta, więc każdy nie jest officialny, nie jest officialnym L2. No ale tak jak nie ma nie officialnych Mercedesów, tak nie ma nie officialnego L2, jest wymysł stwórcy, aaaaa, czuje moc zielonej strony mocy...
A teraz słowem podsumowania. Odemnie różnią was osobiście w większości dwie sprawy:
1wsza - sądzicie że nie grałem na privie, a to bęc, 2,5 roku tam zmarnowałem, od czasu privovego C1 do czasó pierwszych privowych C4 PTS...
2ga - ja grałem na privie i gram na offie, mam porównanie i wiem o czym mówie, wy jednak nie graliście na offie, na oczy go nie widzieliście może, a napewno nic nie osiągneliście, a usiłujecie wcisnać mi swoją nieobiektywnośc i niewiedze.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2007, 10:19:02 am »

Truskawka, tak, z tego co wiem to dwa najlepsze klany w historii L2 privowej uchowały sie na DEXie. IFC i EK. EK już dostaje oklep na offku i nic sobą nie prezentuje, IFC obecnie też zdominowało server i teraz jadą na tym, chodź niektórzy grają nieźle jak na warunki... Ale nie chodzi mi o to, żeby doszukiwać się na privie klanu co potrafi grać, obejrzyj film i powiedz, czy znajdziesz ally, które gra w ułamku jak oni...


A to jest twój obiektywizm.... kierujesz się filmikiem.... chyba nie wiesz jak wygląda tworzenie takiego filmiku, wybierane są odpowiednie momenty odpowiednio montowane i największy noob może na filmiku wyglądać jak pro player niszczący 10 graczy na raz więc żyj w swoim świecie gdzie filmiki są ważniejsze od "rzeczywistości" i gdzie gracze z offa to pro a gracze a z priv to nooby...

btw może osiągnąłeś coś na offie? nie bądź śmieszny pokaż screeny gdzie siedzisz jako hero w sali tronowej i otacza cie 300 żołnierzy z ally a może uwierzę.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:



  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 26, 2007, 10:54:23 am »
Elo,
ciekawy temat nawet, ja grałem na offie i gram na privach teraz znowu.
Na offie grałem 2 miechy na koncie kolesia(kupiłem prepaid a on udostepnil mi konto), to były poczatki C5, postac to był OL 57 lvl klanowy juz, a wiec co mi sie podobało tam:
- ludzie online ( serv teon)
- bez problemów dogadasz się po angielsku (ma privach jest czasem problem z tym, Ruscy, Polacy, ....itp)
- wtedy pełny C5 gdzie na priv C4
- ogarnięte klany: ten co ja byłem nie byl jakims uber dominujacym ale dobrze zorganizowanym i fajnie sie grało ( na  privach tez sa takie tylko na ofie jest ich duzo wiecej i to jest duzy atut offa)
- stabilny serv
"Złe" strony:
- płacenie za gre: niby nie tak wiele ale szkoda
- boty
- i co najgorsze pełno noliferow: granie po 8- 10 h dziennie nie dla mnie. (na priv tez sa)
  ludzie w przedziale wiekowym 25 +: ktoś powiedział ze to dobrze ale zastanówcie sie? Ja mam 20 lat jestem na studiach i gram dla zabawy kiedy mam czas którego ostatnio zaczyna brakować. NIe wyobrażam sobie siebie w wieku 25 grajacego w l2 lub jakas inna gierke ( czas pracowac i myslec o rodzinnnie powaznie)


Dlaczego gram na priv z powrotem:
- free
- szybciej
- gram z ludzmi których znam rl

Prywatne servery sa ciekawe, mozna dostosowac rate do swoich oczekiwan.
DN- duzo osob mowi ze to nie l2 to powidzcie dlaczego gralo tam duzo ludzi i swietnie sie bawili ( ja nie gralem) a pare osob na sile wmawia ze to nie l2.
Jednak zawsze bedzie ze off>priv bez dyskusji
Użytkownicy jak Marc1n powwini okazywac wiecej szacunku dla graczy priv zamiast wywyzszac sie bo gra sie na offie ( tak można wywnioskowac z Twoich postów) Granie na offie nie czyni nikoggo pro a granie na priv nie oznacza ze jest sie noobem
About UR2
Nie wiem dlaczego wszycy tak sie zachywaca tak tym filmikiem UpraisingRivals 2 ( chyba zle napialem , ale co tam ..  :))
Jeden  wielu filmików noncankillme na filmiku nie widac jakiejs uber taktyki, to ally z filmika ma maskryczny eq w porownaniu do przeciwników, poza tym w wielu walkach głowne postacie nie sa nawet pod ostrzalem. Co nie zmienia faktu ze to ally jest niesmowite zdobyc taki gear i zdominowac offa to jest cos.

Pozdro




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 26, 2007, 12:09:52 pm »
Truskawka, jaki Ty zabawny, hehe. Stary, co Ty o ich grze wiesz :?: Wiesz, że to najlepszy obecnie klan na serverach EU/US :?: Wygrali pojedynek między serverowy i niezła przewagą. Zrobili rekord w min. liczbie osób na Antharasa, mają bodajżę klan z najwyższą średnią levelową i wszystko legit. To jest osiągnięcie, a nie twoje gadanie jakby ktoś nie wiedzial, że do filmiku wybiera się najlepsze sceny... Wg. mnie powinni nagrywać nawet jak chodzą po miastach i biorą teleporty... to jest śmieszne, o to chodzi mi, żeby oglądać fajne akcje i fajne pvp, a nie wszystko nagrywane z wzorcową dokładnościa, jak do badań jakichś...
Cytuj
btw może osiągnąłeś coś na offie? nie bądź śmieszny pokaż screeny gdzie siedzisz jako hero w sali tronowej i otacza cie 300 żołnierzy z ally a może uwierzę....
Akurat Hero sprawa jest taka, że trzeba duuużo levelować, ale kwestia poświęcenia, mam nadzieje dotrwać. Co do 300 zółnierzy z ally, nie pokarze. Jestem po "ruskiej" stronie servera, w takim sensie, że są 3 klany, RM(z ally dla picu, dla cresta większego) i ich akademia(nie ma co ukrywać) czyli Tribunal i OGD. Więc niestety Ci nie pokarzę jakto wszystko wygląda w takiej perspektywnie jak na to patrzysz. Zresztą... nawet nie chce Ci nic udowadniac, bo nie mam po co i komu.
Cytuj
Dlaczego gram na priv z powrotem:
- free
- szybciej
- gram z ludzmi których znam z rl
I ide się założyć, że ostatni czynnik jest najważniejszy dla Ciebie, bo człowiek istotą społeczną jest :)
Cytuj
Użytkownicy jak Marc1n powwini okazywac wiecej szacunku dla graczy priv zamiast wywyzszac sie bo gra sie na offie
Wywyższam się, hmm, zależy jak to kto odbiera... raczej przeszkadzam udowadniać jakimś "pseudo pr0" co sądzą, że mają na ratach x30 78 level i sądzą, że są oh i ah. Mało tego, powiem, że na razie jestem pionkiem u siebie na serverze. Enemy są 3rd class, a main klan z mojej strony wojny przyjmuje od 3rd class. No cóż, ale jeszcze na wszystko jest pora.
eLitte Widzisz, inaczej podchodzimy do gry. Dla Ciebie zabawę daje wysoki level, szybko zdobyty... nie masz czasu(nie umiesz)grać na normalnych warunkach, twoja sprawa. Sądzisz, że granie mając 25 lat tez jest bez sensu... no ale ja nic na to nawet nie powiem. To jest twoja opinia, elegancko wyrażona...
BTW. Zajebiście dziwi mnie Polska mentalność. Wszystko co jest nienamacalne trzeba zapieprzyć. Nie mozna kupić nic z oryginalnego oprogramowania, wszystko z piracić, a potem uważać to za tak normalne, że Ci "legalni", nazwijmy ich tak, są gorsi, ooo... Dlatego nie lubie tego kraju. Wolą ukraść, niż zapłacić... tak, to jest prawdziwa opinia o Polakach...
HATE ME MOAR!


Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2007, 12:36:16 pm »
Cytuj
tak, to jest prawdziwa opinia o Polakach...

Czesciowo tak ..... a czesciowo nie, bo nie mozna calego narodu sadzic nawet jezeli taka postawe reprezentuje 90% ludzi.

Co do klanow i grania na privie/retku .... to z bolem zgadzam sie czesciowo z Marc1nem i czesciowo z eLitte, na privach nie znajdzie sie tylu zgranych klanow co na retku i to jest niestety prawda, aczkolwiek zdarzaja sie dobre klany, ktore moga dorownac najlepszym klanom z retka jest to bardzo rzadkie zjawisko, bo ludzie na privach bardzo czesto graja tylko przez miesiac, nawet mniej, a zeby cos znaczyc na retku, znalezc dobry klan, fajnych ludzi trzeba jednak poswiecic troche czasu.
A na privach ludzie graja bo chca zobaczyc jak to jest miec wysoki lvl super sprzet itd.(high rate) , albo chca sie dobrze bawic i graja na privach low rate, bo np: gra tam duza ilosc znajomych i nie trzeba placic(wiem Marc1n ze hm...jak ty to pisales?ze mozna przez 2 miechy oszczedzic na retka - zgadzam sie z tym calkowicie tylko ze nie zawsze sie chce oszczedzac, a na low rate serwach tez jest niezla zabawa).
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2007, 12:38:02 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2007, 12:48:43 pm »
raczej przeszkadzam udowadniać jakimś "pseudo pr0" co sądzą, że mają na ratach x30 78 level i sądzą, że są oh i ah
wiem tacy gracze sa smieszni jednak na servach x5/7 juz jest lepiej a dojscie do 78 jest trudniejsze.

Widzisz, inaczej podchodzimy do gry. Dla Ciebie zabawę daje wysoki level, szybko zdobyty... nie masz czasu(nie umiesz)grać na normalnych warunkach

Dla mnie zabawa w tej grze sa pvp czyli to do czego ta gra zostala stworzona ( nie tylko od strony DD, granie supprtem na siege , mass pvp tez wymaga umiejetnosci i opanowania postaci), wiem ze na offie jest ciezej bo traci sie tyle samo a by to odrobic to potrzeba wiecej czasu.

Najśmieszniejsze na privach sa donaty za itemy, enchanty, l2walkery ig
wiadomo priv serv musi byc oplacany jednkaze mozliwosc kupowania sprzetu  ssie ostro. Na offie ludzie kupuja sprzet tez od innych graczy ..., na privach zreszta tez.


Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2007, 12:58:35 pm »
Cytuj
Najśmieszniejsze na privach sa donaty  za itemy, enchanty, l2walkery ig

powiedzialbym ze jest to najsmutniejsze a zarazem....hm....negatywne dla donatora bo przynajmniej 50% serwa zaczyna go nienawidzic...

...na retku jest za to eBay :D ostatnio przegladalem jakis starszy filmik i zobaczylem EM hero...no po prostu n/c, ale faktem jest ze wiekszosc ludzi dochodzi do tego co posiada sama lub prawie sama(mysle o klanie/przyjaciolach itd.).


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2007, 01:55:41 pm »
Wywyższam się, hmm, zależy jak to kto odbiera... raczej przeszkadzam udowadniać jakimś "pseudo pr0" co sądzą, że mają na ratach x30 78 level i sądzą, że są oh i ah. Mało tego, powiem, że na razie jestem pionkiem u siebie na serverze. Enemy są 3rd class, a main klan z mojej strony wojny przyjmuje od 3rd class. No cóż, ale jeszcze na wszystko jest pora.

jak sie tacy wywyzszaja to sa po prostu lamy i tyle.

Cytat: Marc1n
Widzisz, inaczej podchodzimy do gry. Dla Ciebie zabawę daje wysoki level, szybko zdobyty... nie masz czasu(nie umiesz)grać na normalnych warunkach, twoja sprawa. Sądzisz, że granie mając 25 lat tez jest bez sensu... no ale ja nic na to nawet nie powiem. To jest twoja opinia, elegancko wyrażona...

Powiedz mi bo ja tego nie rozumiem, co tutaj maja wspolnego umiejetnosci jesli mowimy o szybkosci gry? Uwazasz ze posiadasz wiekszego skilla dlatego ze grasz na oficjalu? Z twoich wypowiedzi wlasnie to wynika... Ze niby dluzej do czegos dochodzisz to jestes lepszy... fajne rozumowanie

Cytat: Marc1n
BTW. -_-'iście dziwi mnie Polska mentalność. Wszystko co jest nienamacalne trzeba zapieprzyć. Nie mozna kupić nic z oryginalnego oprogramowania, wszystko z piracić, a potem uważać to za tak normalne, że Ci "legalni", nazwijmy ich tak, są gorsi, ooo... Dlatego nie lubie tego kraju. Wolą ukraść, niż zapłacić... tak, to jest prawdziwa opinia o Polakach...

Buahahahahaha gdzie ty sie wychowales? Gdyby nie piractwo to bysmy byli 100 lat za pigmejami.
Zobacz na ceny profesjonalnego oprogramowania i popatrz jakie sa zarobki w polsce a potem wysuwaj wnioski.

Tak poza tym ile masz lat w ogole?


Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2007, 02:52:41 pm »
Cytuj
Buahahahahaha gdzie ty sie wychowales?

Moze Marc1n jest idealista?
w Polsce JESZCZE istnieje wolnosc slowa i kazdy moze wypowiedziec sie na temat swoich pogladow na ten czy inny temat.