Witaj
Gość

Wątek: Open Beta!  (Przeczytany 21844 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:09:13 pm »
ja sobie przebindowalem te alt+... na f1,f2 itd (przyzwyczajenie z l2 ;)) i zaznaczanie czlonka z pt na alt + 1... bo do heala sie przydaje :P

Też tak zrobię, zrobiłeś to w opcjach i opcje klawiszy normalnie?

Edit. Sprostowanie :P pomyliłem się pisząc o tych skrzydłach z edycji kolek. te z 30 to nie top, top są z 50, a poza tym to te z 50 kosztują 12kk, a te z 30 tylko 900k :) Przepraszam za pomyłkę ^^
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 10:43:44 pm wysłana przez Elenestir »




  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 13, 2009, 09:22:08 pm »
ja sobie przebindowalem te alt+... na f1,f2 itd (przyzwyczajenie z l2 ;)) i zaznaczanie czlonka z pt na alt + 1... bo do heala sie przydaje :P

Też tak zrobię, zrobiłeś to w opcjach i opcje klawiszy normalnie?
tak
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 15, 2009, 06:19:56 am »
hehe, Aion to najbardziej denna pod wzgledem expienia gra w jaka gralem, zrobcie wiecej niz 5 lev i dopiero sie podniecajcie jakie to sa super questy i jak nie trzeba bic tylko mobow. Bo w tej grze walenie tych samych mobow 3,4 dni to normalka. Sama walka z mobem, podkreslam MOBEM nie mobami bo 2 cie na 99% ubija jest masakrycznie dluga i nudna, dla przykladu templar zeby ubic 1 moba potrzebuje kolo 2 minut, uzycia jakis 5 skili odnawiajacych sie 3 razy, czyli lacznie 15 skili:P Questy sa beznadziejne. Ta gra przy l2 to wielka kupa(szkoda, ze znam ja na pamiec:( ) Zycze tez milej rozrywki w czasie kraftu, bo ja usnalem przy nim kilkanascie razy, bez sciemy ^^ Ja juz tego raczej wiecej nie wlacze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 06:29:08 am wysłana przez WidzialemUFO »
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 15, 2009, 06:40:28 am »
hehe, Aion to najbardziej denna pod wzgledem expienia gra w jaka gralem, zrobcie wiecej niz 5 lev i dopiero sie podniecajcie jakie to sa super questy i jak nie trzeba bic tylko mobow. Bo w tej grze walenie tych samych mobow 3,4 dni to normalka. Sama walka z mobem, podkreslam MOBEM nie mobami bo 2 cie na 99% ubija jest masakrycznie dluga i nudna, dla przykladu templar zeby ubic 1 moba potrzebuje kolo 2 minut, uzycia jakis 5 skili odnawiajacych sie 3 razy, czyli lacznie 15 skili:P Questy sa beznadziejne. Ta gra przy l2 to wielka kupa(szkoda, ze znam ja na pamiec:( ) Zycze tez milej rozrywki w czasie kraftu, bo ja usnalem przy nim kilkanascie razy, bez sciemy ^^ Ja juz tego raczej wiecej nie wlacze.

No. I coś jeszcze?
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:33:02 am »
hehe, Aion to najbardziej denna pod wzgledem expienia gra w jaka gralem, zrobcie wiecej niz 5 lev i dopiero sie podniecajcie jakie to sa super questy i jak nie trzeba bic tylko mobow. Bo w tej grze walenie tych samych mobow 3,4 dni to normalka. Sama walka z mobem, podkreslam MOBEM nie mobami bo 2 cie na 99% ubija jest masakrycznie dluga i nudna, dla przykladu templar zeby ubic 1 moba potrzebuje kolo 2 minut, uzycia jakis 5 skili odnawiajacych sie 3 razy, czyli lacznie 15 skili:P Questy sa beznadziejne. Ta gra przy l2 to wielka kupa(szkoda, ze znam ja na pamiec:( ) Zycze tez milej rozrywki w czasie kraftu, bo ja usnalem przy nim kilkanascie razy, bez sciemy ^^ Ja juz tego raczej wiecej nie wlacze.

Jeśli chodzi o ~16 lvl (dalej nie zaszedłem) to templar spokojnie weźmie na klatę 3 moby (i to w dośc słabym sprzęcie), oczywiście trzeba spamować potki. Może łaziłeś solo na elitki (lol). Zresztą w sumie na becie 90% czasu biegalem w party, czyli w taki sposób do jakiego ta gra została stworzona i oferuje pełnię funu (i pełnię szybkości robienia questów). Generalnie mogę powiedzieć, że w exp party templar jest zaj...ście potrzebny, zwłaszcza w questach typu blackclaw village (quest z 18 levelu, robiliśmy go grupą 14-16 lvl). Mój sprzęt to był frozen sword (zielony) +2, jakiś podstawowy plate armor (zielone gacie i rękawiczki, reszta biała), manastony 2x +crit, 1x +attack, reszta +block i +hp czyli setup typowy pod pve (jak konczyłem grę na becie to miałem prawie 800 block, nie wiem czy to dobrze na ten level :P )

Natomiast jak twoim zdaniem system craftu w Aion jest gorszy, i bardziej usypiający niż w L2 to już nie wiem, co powiedzieć. Może dla relaksu przerób sobie 20k animal bones na CBP (oczywiście bez boxa EE, w przeciwnym razie się nie liczy), aha i najpierw jeszcze wyleveluj dwarfa, żeby w ogóle mieć czym krafcić.
Craft w Aionie zresztą dodaje dodatkową głębię do wspólpracy w grupie , ale chyba szkoda czasu, żeby z  Tobą o tym dyskutować, bo wygląda to tak, jakbyś opinię o Aionie wyrobił sobie, jeszcze zanim zacząłeś w niego grać:)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 15, 2009, 11:11:33 am »
hehe, Aion to najbardziej denna pod wzgledem expienia gra w jaka gralem, zrobcie wiecej niz 5 lev i dopiero sie podniecajcie jakie to sa super questy i jak nie trzeba bic tylko mobow. Bo w tej grze walenie tych samych mobow 3,4 dni to normalka. Sama walka z mobem, podkreslam MOBEM nie mobami bo 2 cie na 99% ubija jest masakrycznie dluga i nudna, dla przykladu templar zeby ubic 1 moba potrzebuje kolo 2 minut, uzycia jakis 5 skili odnawiajacych sie 3 razy, czyli lacznie 15 skili:P Questy sa beznadziejne. Ta gra przy l2 to wielka kupa(szkoda, ze znam ja na pamiec:( ) Zycze tez milej rozrywki w czasie kraftu, bo ja usnalem przy nim kilkanascie razy, bez sciemy ^^ Ja juz tego raczej wiecej nie wlacze.


I jak, odważysz się odpowiedzieć na argumenty Falconka, czy tylko głośno szczekać umiesz? Jeżeli nie, to wracaj do budy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 15, 2009, 03:23:50 pm »
hehe, Aion to najbardziej denna pod wzgledem expienia gra w jaka gralem, zrobcie wiecej niz 5 lev i dopiero sie podniecajcie jakie to sa super questy i jak nie trzeba bic tylko mobow. Bo w tej grze walenie tych samych mobow 3,4 dni to normalka. Sama walka z mobem, podkreslam MOBEM nie mobami bo 2 cie na 99% ubija jest masakrycznie dluga i nudna, dla przykladu templar zeby ubic 1 moba potrzebuje kolo 2 minut, uzycia jakis 5 skili odnawiajacych sie 3 razy, czyli lacznie 15 skili:P Questy sa beznadziejne. Ta gra przy l2 to wielka kupa(szkoda, ze znam ja na pamiec:( ) Zycze tez milej rozrywki w czasie kraftu, bo ja usnalem przy nim kilkanascie razy, bez sciemy ^^ Ja juz tego raczej wiecej nie wlacze.


I jak, odważysz się odpowiedzieć na argumenty Falconka, czy tylko głośno szczekać umiesz? Jeżeli nie, to wracaj do budy.

Tzn jakie argumenty ? :P Ze zrobil 16 lev?  Wow gz ^^. Niech napisze to samo jak zrobi conajmniej 30 lev. Ze w l2 kraft 20k animal bones trwa dlugo i jest super fascynujacy? No wyobraz sobie, ze w Aion krafcisz tylko i wylacznie cos jak animal bones. Ze trzeba krasia wyexpic? Wybacz ale wole to niz expic kraft robiac godzinami "animal bones". Ze kraft w Aionie to praca zespolowa? Jesli twoi znajomi stoja obok ciebie jak krafcisz te swoje "animal bones" godzinami i dopinguja cie non stop do tego, to faktycznie mozna to nazwac praca zespolowa :P Co do grania to gralem kolo 3 miesiace w aiona.
Wiec panie Alarion idz i graj w tego swojego Aiona. W Tibie ludzie tez przeciez graja ;)
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 15, 2009, 04:01:08 pm »
a wbiles chociaz 20+ lvl i porobiles crafting? bo z tego co piszesz wydaje mi sie ze nie :) aion pod wzgledem expa jest ciekawszy chociazby ze wzgledu na to ze nie klikasz 20k razy danego moba zeby wbic lvl tylko poprostu grasz (nawet nie mowie farmisz) i lvle same leca. craft jest o tyle lepszy od innych gier ze nie musisz latac, skupowac/zbierac wiekszosci materialow zeby zaexpic craft a tez fajny jest system crafcenia rzadkich itemow ^^;. wracajac do twojego templara to ty chyba biles moby piesciami ze tyle ci zajmowalo o.O (no chyba ze nie wbiles nawet 10 lvlu i nie miales chaina,ktory by zadal wiecej dmgu :O)
http://www.youtube.com/watch?v=6MkoB3ZeA6I - z koreanca templar na crit buildzie (sprzet z abyssu wyplusowany ale przeciez enchant to nie jest wielki problem ^^)

Cytuj
Co do grania to gralem kolo 3 miesiace w aiona.
a ja gram 2 lata... -_-' z tego ile grasz jak -_-'isz glupoty jak polamany? (btw. fajnie ze grales 3 miechy w gre, ktora cie sie nie podoba bo to chyba o czyms swiadczy ;>)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 04:03:26 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 15, 2009, 04:55:08 pm »
hehe, Aion to najbardziej denna pod wzgledem expienia gra w jaka gralem, zrobcie wiecej niz 5 lev i dopiero sie podniecajcie jakie to sa super questy i jak nie trzeba bic tylko mobow. Bo w tej grze walenie tych samych mobow 3,4 dni to normalka. Sama walka z mobem, podkreslam MOBEM nie mobami bo 2 cie na 99% ubija jest masakrycznie dluga i nudna, dla przykladu templar zeby ubic 1 moba potrzebuje kolo 2 minut, uzycia jakis 5 skili odnawiajacych sie 3 razy, czyli lacznie 15 skili:P Questy sa beznadziejne. Ta gra przy l2 to wielka kupa(szkoda, ze znam ja na pamiec:( ) Zycze tez milej rozrywki w czasie kraftu, bo ja usnalem przy nim kilkanascie razy, bez sciemy ^^ Ja juz tego raczej wiecej nie wlacze.


I jak, odważysz się odpowiedzieć na argumenty Falconka, czy tylko głośno szczekać umiesz? Jeżeli nie, to wracaj do budy.

Tzn jakie argumenty ? :P Ze zrobil 16 lev?  Wow gz ^^. Niech napisze to samo jak zrobi conajmniej 30 lev. Ze w l2 kraft 20k animal bones trwa dlugo i jest super fascynujacy? No wyobraz sobie, ze w Aion krafcisz tylko i wylacznie cos jak animal bones. Ze trzeba krasia wyexpic? Wybacz ale wole to niz expic kraft robiac godzinami "animal bones". Ze kraft w Aionie to praca zespolowa? Jesli twoi znajomi stoja obok ciebie jak krafcisz te swoje "animal bones" godzinami i dopinguja cie non stop do tego, to faktycznie mozna to nazwac praca zespolowa :P Co do grania to gralem kolo 3 miesiace w aiona.
Wiec panie Alarion idz i graj w tego swojego Aiona. W Tibie ludzie tez przeciez graja ;)

Nie sądzę żeby styl bicia mobków zasadniczo zmieniał się z levelami a zwłaszcza nie sądzę, żeby z levelem możliwości postaci malały zamiast rosnąć. Śledzę kilka forów o Aionie i jesteś pierwszą osobą, która podaje takie rewelacje o biciu mobów. W czym problem, jeżeli 50 lvl w Aion to kwestia miesiąca-dwóch?
Filmik zapodany przez netherila chyba zresztą rozwiewa wątpliwości w tej kwestii.

Craft:
Po pierwsze nie musisz levelować craftu do max za jednym posiedzeniem. Posiedzisz na krafcie pół godziny-godzinę dziennie i zawsze będziesz mógł robić itemy dla swojego levelu. W dodatku nie jesteś ograniczony przez mp, masz przycisk create all, i możesz pisać na czacie w czasie kiedy stuff się krafci.
Jeżeli zamiast tego wolisz levelovać alta w L2 do lvl 70 (create item vl 9) to gl.
Po drugie, nie musisz levelować craftu wyłącznie na work orders, możesz krafcić stuff na sell, albo taki, którego będziesz używał.

I co do cholery masz na myśli, pisząc, że
Cytuj
No wyobraz sobie, ze w Aion krafcisz tylko i wylacznie cos jak animal bones.
???
Znaczy bronie, armory i potki to coś jak animal bones?

Cytuj
e kraft w Aionie to praca zespolowa? Jesli twoi znajomi stoja obok ciebie jak krafcisz te swoje "animal bones" godzinami i dopinguja cie non stop do tego, to faktycznie mozna to nazwac praca zespolowa :P
Ten fragment mógłbym skwitować słowem "retard", ale lubię się rozpisywać.
Chodzi o to, że możesz się dogadać ze znajomymi, że jeden krafci armory, drugi bronie itp, dzięki czemu wszyscy grają mainami,  masz stuff po kosztach materiałów, a nie musisz levelować wszystkich profesji. Profesje craftu nadają dodatkową głębię grze (oczywiście w porównaniu z l2, bo ogólnie w mmo to nie jest nowy wynalazek).


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 15, 2009, 05:51:36 pm »
Cytuj
Nie sądzę żeby styl bicia mobków zasadniczo zmieniał się z levelami a zwłaszcza nie sądzę, żeby z levelem możliwości postaci malały zamiast rosnąć. Śledzę kilka forów o Aionie i jesteś pierwszą osobą, która podaje takie rewelacje o biciu mobów. W czym problem, jeżeli 50 lvl w Aion to kwestia miesiąca-dwóch?
Filmik zapodany przez netherila chyba zresztą rozwiewa wątpliwości w tej kwestii.

co do poczatku to tylko powiem ze powyzej 30 lvl jest mniej questow a sporo wiecje exa potrzeba.

craft imo bardzo podobny do WoW'a choc nic w tym zlego nie widze, no i zgadzam sie z tym co napisales.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 15, 2009, 06:07:06 pm »

Craft:
Po pierwsze nie musisz levelować craftu do max za jednym posiedzeniem. Posiedzisz na krafcie pół godziny-godzinę dziennie i zawsze będziesz mógł robić itemy dla swojego levelu. W dodatku nie jesteś ograniczony przez mp, masz przycisk create all, i możesz pisać na czacie w czasie kiedy stuff się krafci.
Jeżeli zamiast tego wolisz levelovać alta w L2 do lvl 70 (create item vl 9) to gl.
Po drugie, nie musisz levelować craftu wyłącznie na work orders, możesz krafcić stuff na sell, albo taki, którego będziesz używał.

craft w aion jest banalnie prosty i nudny. Do zrobienia max lvl w crafcie wymagany jest tylko gold i czas, idzie sie do npc i robi "worko orders" az do max lvl. Na max lvl skupuje się recepty i można zarabiać :).
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 15, 2009, 06:56:31 pm »
Natomiast jak twoim zdaniem system craftu w Aion jest gorszy, i bardziej usypiający niż w L2 to już nie wiem, co powiedzieć. Może dla relaksu przerób sobie 20k animal bones na CBP (oczywiście bez boxa EE, w przeciwnym razie się nie liczy), aha i najpierw jeszcze wyleveluj dwarfa, żeby w ogóle mieć czym krafcić.
Craft w Aionie zresztą dodaje dodatkową głębię do wspólpracy w grupie , ale chyba szkoda czasu, żeby z  Tobą o tym dyskutować, bo wygląda to tak, jakbyś opinię o Aionie wyrobił sobie, jeszcze zanim zacząłeś w niego grać:)
:D Bez przesady, po pierwsze 20k animal bone to 2 crafty s broni :D ja, nie wiem jak wy przy każdym crafcie robiłem all u innych :D więc wiem co to znaczy i dla mnie to był też fun :D szczerze powiedziawszy mógłbym grać w L2 na samym rynku, a po drugie po co ci crafter do crafcenia? xD ja miałem go na 55lv i nie miałem problemów :D no tak dużą różnicę robi ci to 200k które wydasz na craft, przy tym jak zarobisz na broni s 200kk ^^ ok. Według mnie w L2 system zarabiania na craftach jest bardzo ciekawy :D Trochę nie jest mi wesoło z powodu tego że ma być łatwiej z tym craftem w Aion :( no ale cóż. Jak wtopie to 150zł to się wkurwie xD

Pozdrawiam




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 16, 2009, 07:42:33 pm »
Natomiast jak twoim zdaniem system craftu w Aion jest gorszy, i bardziej usypiający niż w L2 to już nie wiem, co powiedzieć. Może dla relaksu przerób sobie 20k animal bones na CBP (oczywiście bez boxa EE, w przeciwnym razie się nie liczy), aha i najpierw jeszcze wyleveluj dwarfa, żeby w ogóle mieć czym krafcić.
Craft w Aionie zresztą dodaje dodatkową głębię do wspólpracy w grupie , ale chyba szkoda czasu, żeby z  Tobą o tym dyskutować, bo wygląda to tak, jakbyś opinię o Aionie wyrobił sobie, jeszcze zanim zacząłeś w niego grać:)
:D Bez przesady, po pierwsze 20k animal bone to 2 crafty s broni :D ja, nie wiem jak wy przy każdym crafcie robiłem all u innych :D więc wiem co to znaczy i dla mnie to był też fun :D szczerze powiedziawszy mógłbym grać w L2 na samym rynku, a po drugie po co ci crafter do crafcenia? xD ja miałem go na 55lv i nie miałem problemów :D no tak dużą różnicę robi ci to 200k które wydasz na craft, przy tym jak zarobisz na broni s 200kk ^^ ok. Według mnie w L2 system zarabiania na craftach jest bardzo ciekawy :D Trochę nie jest mi wesoło z powodu tego że ma być łatwiej z tym craftem w Aion :( no ale cóż. Jak wtopie to 150zł to się -_-'ie xD

Pozdrawiam

Krafciłeś na manufakturach, czyli cudzych boxach i altach. To właśnie dowodzi, że ten system kraftu jest do d..


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 16, 2009, 09:23:03 pm »
Nom, muszę przyznać że tak, ale już bronie klikałem na main'ach :D bo znałem tych ludzi, ale mi się to podoba że sobie tam poklikam, mam te 60% szans że się uda, jest trochę emocji, funu :D nieraz miałem tak że za ostatnie 150kk crafciłem :P a i tak się udawało.




  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 12, 2010, 03:29:45 pm »
Czy serwery są już w 100% działające czy możne ciągle w fazach beta? Jeśli beta to czy są przybliżone daty startu serwerów?


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 12, 2010, 04:30:06 pm »
Czy serwery są już w 100% działające czy możne ciągle w fazach beta? Jeśli beta to czy są przybliżone daty startu serwerów?
Gz za odswiezenie, juz niema zadnej bety, normalnie grasz wszystko wystartowalo juz chyba dawno