Witaj
Gość

Wątek: Shillien Elder [SE]  (Przeczytany 80130 razy)

  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 09, 2006, 07:32:40 am »
jak masz kase to skladaj divine'a jeżeli nie to postaraj się o karmiana
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Shillien Elder
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2006, 04:02:35 pm »
Cytat: Yoker
Nie consitution tylko condition


A właśnie że Constitution co "na polskie" oznacza mniej więcej budowę ciała, Condition samo w sobie logicznie również by tu pasowało jednakże w przypadku współczynnika CON jestem absolutnie pewien że chodzi jednak o Constitution.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:35:08 pm »
Cytat: tyr16
No więć grałem ta klasą i już ją trochę znam...


Polemizowalbym.

Cytuj
Na ogól jesteśmy wsparciem, sami nie dajemy rady... Ale uwaga ! tylko an początku! po 52lvl bierzemy SlS*SlS + BW Light i lecimy!


Lecimy- to nearrest village.

Cytuj
DYES to -9INT/+4MEN,+4WIT

Przykro mi, rybciu, nie da sie tak:(

Cytat: em
tak sie ostatnio zastanawialem nad  subclasa dal elderka :) czy np sword singer byl by dobra subclasa? songi + bufki elderka i do tego duale co sadzicie o takim rozwiazaniu?

Przykro mi kochaniutki, subklasa sws bedzie miec tylko skille swsa, tylko wyglad i nick zostaje taki sam...poza tym DE nie moze miec suba LE i na odwrot

Cytat: em
jeszcze co do taktyki to polecam wlasnie BW lighta i jakies dulae najlepiej z SA focus. dzieki czestym krytyka (focus 3 lvl i SA ktore daje 52) z VR naprawde rzycie nam w ogóle nie spada ;) ja swoim elderkiem spokojnie klade w ten sposob moobki o 10 lvl wyzsze ;) jak masz malo HP mozesz odbiec i uzyc Vampiric Touch, fakt ze mobkowi zabiera malo HP ale conajmniej 400HP ci przywruci i to czasami nam dupe uratuje ;)


Pan mowi o biciu mobkow <30lvl?
ps: slownik ftw, chociaz do worda wklejaj pan.

Cytuj
a jednak to SE bym wybrał dagger z focusem, jak wiadomo SE ma najlepsze buffy dla daggerowców ;]


To se ma haste, blessy, zerka i buffy na evasion? Myslalem ze vr ma tylko :O

Cytuj
Jesli postac ma juz empowera na 3 lvlu to taktyka z duami staje sie nie madra bo to zwieksza nam tylko czas bicia lepiej zaopatrzyc sie w soesa lub inna bron z duzym m atakiem obowiozkowo zrobic tatoo na c speeda dodatkowo avadon robe i wtedy z empowerem mozna bic spokojnie czarami z 14 lvlu na przemian (ja na 60 lvlu z empowerem i soesem +8 mialem ponad 1600 m ataku).


O....jakos moje skile dziwnym trafem zadaja 1 damage.....ciekawe dlaczego...pewnie hindemith zabugowany jest:(

Cytuj

Po trzecie - sprawdzcie czy przypadkeim na waszych serwerach disrupt undead nie dziala na ludzi. BO czasem to sie zdarza... i mial niespodzianka.

LMAO

Cytuj
Grasz z magiem - masz EMPOWER. To tak jakbys odawal wlasna magie nukerowi i to jeszcze rozmnozona. Jest taki zabawny skill, ktory maja nukerzy - nazywa sie mana recharge (albo podobnie nie chce mi sie teraz sprawdza) i on powoduje, ze mag dostaje X razy wiecej many za twoja mane wydana na empower. Zamiast "pomagac" recznie - dodawaj magii...


Mi sie wydawalo ze emp zwieksza matk a 'recharge' dodaje mp....

Cytuj
Grasz z wojownikiem - po pierwsze go leczysz. Twoj heal pozwala mu atakowac silniejsze moby albo woiecej - po prostu utrzymasz go przy zyciu.
Po drugie - jesli grasz np z daggerem, jtory z zalozenia nie ma duzo wlasnej many, ale za to jego ciosy zadaja kosmos - znowu empower na niego.
Glad, tyrant podobnie..lucznicy.. pewnie znalazloby sie wiecej przykladow.


Dwarfowi tez empower dajesz zeby spoil lepiej wchodzil?


Cytat: L

Tatuaze.. ja gram na C4 i nie pamietam jak bylo w c3 , ale jedna uwaga: wszystkie klasy bufferow nie moga ruszyc intelligence...
To tyle na temat tatuazu -9 do INT. Bylby najlepszy.. tyle ze sie nie da.
A na pewno na C4 wmiare podobnym do retail'a. Jesli u was dziala - super.
Jesli nie.. -men +wit i mozna jeszcze 2 na fizyczne. NA pewno zdejmowac strength... +con +dex (opcjonalnie oba albo jeden z nich, co wolicie).


Dobrze mowi, wódki mu dać.


SE to buffer-healer, Taktyka: Grac w party, leczyc ,buffowac, rootowac,shacklowac zagrozenie (w pvp tez)

Wyposazenie: wszystkie sety z -int dodajace casting spd. Dyesy -str +con/dex, mozna lekko - men +wit ale nie polecam (chyba ze przy majestic secie)
Bron: z acumen(najlepiej jednoreczna + shield)
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2006, 10:19:17 am »
Cytuj
Lecimy- to nearrest village.


OWNED :D

Nie wiem po jaka faje healerzy biora light.Light to jest dla summonerow jezeli chodzi o magow.

Tylko na prywatkach tak masz ze kleryk lazi tobie w light i jest cacy na globalu jest inaczej(no moze wyjatek to battle propeth).


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 13, 2006, 10:21:31 pm »
Mam pytanko: czy mozna rzucac recharge ne siebie? I czy to jest wydajne? Przeczytalem forum i mysle ze nie daje to nic, ale pytam. Wiec??


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Shillien Elder
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 13, 2006, 10:26:16 pm »
Ej a patrzyles jak ten skill dziala ? On tak jakby przekazuje mane. Czyli Tobie odbiera a komus innemu daje. Bo on Cie kosztuje np 70 many a komus innemu zregeneruje wlasnie 70many.


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 13, 2006, 10:29:06 pm »
Chyba ze ktos kogo rechargujesz ma pasywny skill mana gain, dzieki ktoremu dostaje wiecej (SElvl70, mp cost: 130, sps71 dostawal 210mp o ile dobrze pamietam)
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 14, 2006, 09:30:56 am »
witam,
mialbym prosbe o doradzenie mi ekwipuniku dla SE. Czytalem caly watek ale widze tu jednak sporo roznych zdań. NAjbardziej interesowalyby mnie opinie ludzi grajacych na globalu, lub servach max x3.
Moze od razu naświetle moja sytuacje: w moim klanie znaczna przewage maja DD, magow mamy sladowe ilosci, wiekszosc z nich to necro. Zawsze bede mial zapewnione party, prucz mnie przewaznie w party bedzie jeszcze 7x warcryer lub overlord, bd lub sws. Przez prawie dwa lata gralem Bishopem, lecz tamta postac byla wyraznie zdefiniowana, i wieidzlaem na co polozyc nacisk, tu nie jestem tego pewny.

Interesuje mnie sprzet od c gradu w zwyz.
Rowniez chcialbym wiedzec w jakie dye zainwestowac. Patrzalem na staty i nie za baradzo widze od czego moge odac a do czego dodac.


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 14, 2006, 09:37:59 am »
karmian+homu w/aq, BW+homu w/conv+homu w/aq +5wit/-5men (naprawde -5men zabiera niewiele mp) +4con /-5str
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 14, 2006, 09:51:37 am »
Sprzęt C
divine robe set - nic nie daje takiego kopa w mane
homunkulus sword z acumenem - przy naszym bazowym cast speedzie trzeba inwestowac szybkośc... chyba że chcemu, żeby ludzie z którymi gramy dostali białej gorączki przy buffowaniu
(jeżeli nie mamy tyle kasy karmian + stick of fate z mana up'em - to samo co crystal staff ale jednoręczna)

Sprzęt B
BW robe set - tutaj nie ma żadnych wątpliwości, bonus +3 WIT'a daje podobnego kopa w cast speed co avadon robe, a do tego mnóstwo many :)
Co do broni, to możemy używac valhalli, ale jeżeli zostaniemy przy homunkulusie, to nikomu nie stanie się krzywda

Sprzęt A (jeszze nie wypróbowane :P)
Patrząc na sety A, to dochodzę do wniosku, że majestic robe byłby dla nas idealny - bonus do cast speeda, many, a do tego 50% rezista na stuna (nie raz są kłopoty z obszarowym stunem, na pamięc znam scenariusz, ja dostaję stuna, w tym czasie party member potrzebuje o heala, a dalej się domyślcie...

Co do dye- z magicznych właściwości możemy ruszac jedynie WIT'a i MEN'a... WIT to cast speed, MEN to regen many; więc ja bym zostawił wszystko tak jak jest, lub EWENTUALNIE deliatnie dodał do WIT'a

Co do fizycznych współczenników - proponuję -4STR +4CON; -4STR +4DEX
więcej życia i szybsze bieganie zawzse się rpzyda, a STR nam nie jest potrzebny :)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 14, 2006, 11:38:25 am »
Majestic jest bardziej na pve, Jesli jestes healerem w pvp wez tallum i jedz z cast spd. na max.(-5men+5wit)

+4dex dodaje 3 albo4 speeda (nie pamietam:P)
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 14, 2006, 12:38:46 pm »
jak dla mnie właśnie majestic bardziej się do pvp nadaje, pierwsze co leci to stun na heallerów, ale to moje zdanie
a co do tego dex'a, to zawsze to te pare speed'a więcej, blok tarczą większy, wprawdzie różnice nie są znaczące, ale skoro mamy miejsce na jeden więcej tatuaż, to czemu by tego nie wykorzystac :)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Shillien Elder
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 14, 2006, 01:35:00 pm »
Moim zdaniem SE najodpowiedniejszy bedzie rowniez majestic=]


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 28, 2006, 06:28:40 pm »
---------- 12:53 27.08.2006 ----------

Jestem Spellhowlerem, po subklasie będę SE. Mam dwa pytanka:
1. Jaki set nosić po subie ? ROBE czy LEATHER ?
2. Jaki najlepszy będzie b grade i a grade ?

---------- 17:28 28.08.2006 ----------

Do moderatora: Mówisz, że mamy nie zakładać nowych tematów tylko pisać w przyklejonych... tutaj nikt nie odpisuje :>


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Shillien Elder
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 28, 2006, 08:58:04 pm »
Jesli grasz w l2 w ktorym sub jest subem to dla SE polecam bw robe, zreszta caly temat o tym, a jesli skille klas dzialaja razem to moim zdaniem zostaw set ktorego uzywales bedac SH.


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Shillien Elder
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:43:05 pm »
BW robe,dyes+men-wit homunkulus z conversion(+60% MP -40% HP) i mozesz rechargowac non stop najlepsze ustawienie po 52 lvlu gdy masz zgrany klan


FullMetal Alchemist fan


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:41:24 am »
To najlepsze ustawienie do popelnienia zbiorowego samobojstwa przez Ciebie i twoje party.
Zalozmy ze ktos Cie poslucha i bedzie chcial maxowac men. W bw robe bedzie mial 22 wit - 5 wit =17 wit.

Zgodnie ze wzorem
Casting Spd. = (333*WIT modifier*Fast Spell Casting)*Armor Multiplier*Armor Bonus*Weapon Bonus*M.Def. Bonus*Buffs

Otrzymamy supermagiczne 315 casting speed pozwalajace w mrgnieniu popelnic samobojstwo, rozwalajac sobie głowe o monitor;]*

*liczone ze skillem fast spell casting lvl3(najwyzszy)
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Shillien Elder
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:12:10 am »
Cytat: ixi
To najlepsze ustawienie do popelnienia zbiorowego samobojstwa przez Ciebie i twoje party.
Zalozmy ze ktos Cie poslucha i bedzie chcial maxowac men. W bw robe bedzie mial 22 wit - 5 wit =17 wit.

Zgodnie ze wzorem
Casting Spd. = (333*WIT modifier*Fast Spell Casting)*Armor Multiplier*Armor Bonus*Weapon Bonus*M.Def. Bonus*Buffs

Otrzymamy supermagiczne 315 casting speed pozwalajace w mrgnieniu popelnic samobojstwo, rozwalajac sobie głowe o monitor;]*

*liczone ze skillem fast spell casting lvl3(najwyzszy)


Gralem na takim ustawieniu...nie jest tak zle jezeli masz party z nukerami to lepszego ustawienie nie ma...
Btw z berserkiem+acumen ten casting jest przyzwoity...a poza tym na cholere ci spory cast do recharge?
Jezeli bierzesz dyes +wit-men to kompletny bezsens bo odbierasz sobie mp i jej regeneracje a to jest najwazniejsze u SE casting jako taki masz z buffow


FullMetal Alchemist fan


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:33:44 am »
jesli odejmiesz WIT nie bedziesz w stanie naladowac nukere mana, z powodu z byt wolnego casta. SE to nie tylko recharger ale tez buffer/healer wiec jak najwiekszy cast jest mu potrzebny. -5 men zabiera niewiele MP a regenerecja MP jest przyzwoita (teraz mam -4men). Liczy sie casting spd, zebys zdazyl wyleczyc/zrechargowac/zbuffowac. Jesli dasz -wit +men po zbuffowaniu party bedziesz musial zaczynac od poczatku :F
ps Ja buffuje full party w 2 min, a ty?
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:56:22 am »
jakby ixi sobie wyjechal wit to nigdy nie polozylibysmy "mysticfor4ver" sorcerer +65, a tak z wysokim wit czyli duzym cast speed bedac SE wyspamowal mnie battle healem i polozylismy zlego magika :F
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:58:56 am »
To nie byl battle heal :F
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 01, 2006, 02:27:51 pm »
Ixi ma rację i to w 100%... w duo z nukerem bardzo ważny jest cast speed ze względu na szybkośc recharge'a
szybszy recharge = więcej siedzenia = więcej zregenerowanej many
Do tego wszystkiego według mnie +MEN daje stosunkowo małego kopa w regenerację many i bosta do many - inaczej w przypadku WIT'a, który daje konkretnego kopa

A trzeba jeszcze pamiętac, że dla SE duo z nukerem to nie jedyne rozwiązanie
Poole party - potrzeba cast speed'a do heala
TOI party z nukerami - potrzeba cast speed'a do root'a
TOI party z archerami - potrzeba cast speed'a do healowania / sprawnego rebuffu
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Shillien Elder
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 01, 2006, 02:33:28 pm »
czyli WIT daje casting speed lol a ja myslalem że int :|
dzięki za onfo :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Shillien Elder
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 01, 2006, 02:37:26 pm »
Cytat: DevouringOne
czyli WIT daje casting speed lol a ja myslalem że int :|
dzięki za onfo :D


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

1. Strength (STR)

- patk

2. Dexterity (DEX)

- Increases speed attack
-physical skill speed
- accuracy
- evasion
- critical
- success rate of dagger skills
- speed
- Shield defense success rate

3. Constitution (CON)

- HP quantity
- CP quantity
- HP recovery speed
- weight limit
- Shock resistance
- Bleeding resistance

4. Intelligence (INT)

- Magic Attack
- Curse success probability

5. Wit (WIT)
- Magic casting speed

- Increases chance of magic critical hits
- resistance to curses (such as HP degeneration, decreased HP recovery rate, increased skill re-use time, and decreased effect of heals).
- Resistance to abnormal conditions (root, sleep)

6. Mentality (MEN)

- Magic defense
- MP quantity
- MP recovery speed
- Decreases probability of magic interruption
- Poison resistance
- curse resistance
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 01, 2006, 03:59:02 pm »
Bez jaj SE to najbardziej zajebisty kaplan z wszystkich ^^

Might+Shield+Focus+DW+Guidance+Noc+Empower+Koncentracja+Vamp Rage+Wild Magic+WW I robie taki rozpierdol ze nie komentuje ^^ Mimo ze traci prawie cale MP(no przesadzam) to jednak mnie nei musi leczyc.Ostatnio w takim duecie rozwalilem calego deadlorda z obstawea tracac tylko 1/4 hp ^^ z PP tyle nie wyciagam