Witaj
Gość

Wątek: Shillien Elder [SE]  (Przeczytany 80551 razy)

  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:47:32 pm »
Pewnie, widziałem też fajny filmik SE z cadmusa w pt mieli o ile dobrze pamiętam SE, EE, 2xdaggera i SB i genrealnie kombinacja SE + EE bardzo mi się podobała to samo w mage pt zamiast SB/Tanka był SE podobało mi się jak sobie radzili.
U mnie w pt nie ma dd co potrzebują many żeby karać, więc shitowy skill z 83 nas tak bardzo nie boli.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 11:58:23 pm wysłana przez pokit »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:34:58 am »
Ta mana głównei jest dla Cardiego/ EE lub SE : P

Chociaż nasz nóż bardzo się wypłukuje z many i jemu recharge też się przydaje, tylko że BoE nikt bezpośrednio na daggera by nie rzucił.

BoE ma jeszcze 1 zaletę:
Gdy SWS nie ma songa z 83, albo jest on na coldownie, to jest to jedyny ratunek by czasem z bisha ściągnąć jakiś shitowy debbuf po kroju silence itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:39:42 am »
Ta mana głównei jest dla Cardiego/ EE lub SE : P

Chociaż nasz nóż bardzo się wypłukuje z many i jemu recharge też się przydaje, tylko że BoE nikt bezpośrednio na daggera by nie rzucił.

BoE ma jeszcze 1 zaletę:
Gdy SWS nie ma songa z 83, albo jest on na coldownie, to jest to jedyny ratunek by czasem z bisha ściągnąć jakiś shitowy debbuf po kroju silence itd.

No u was jest też SB którym trzeba się dodatkowo zaopiekować, noże mają przesrane z maną bo jak siedzą na plecach cardiego/ee/se to pierwsze co na nich idzie to magical backfire żeby się obrucić przodem a potem mana burny :D a to chwila nieuwagi z cleanse i dagger bez many.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:44:57 am »
Na szczęście ruskei mało kiedy tego magicala ogarniają, a jak coś to rzucają na jakieś ciulowe targety, jak tank, sws, bd... Ale jak już pisałem w swoim poradniku dla Cardiego, to jest najlepszy sposób na noż-a magical + burny i pilnować by stać dzięki temu przodem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:52:14 am »
Na szczęście ruskei mało kiedy tego magicala ogarniają, a jak coś to rzucają na jakieś ciulowe targety, jak tank, sws, bd... Ale jak już pisałem w swoim poradniku dla Cardiego, to jest najlepszy sposób na noż-a magical + burny i pilnować by stać dzięki temu przodem.

Bo nie pilnują swoich targetów po agro :D a odnośnie cleansy najbardziej mnie irytuje walka z mage pt i na pasku debuffow kazdy po 3-5 debuffy a na mass pvp debuffy z wysokim enchantem od high lvl oli wchodzą w nas praktycznie w 90% to jest dopiero paranoja dla cardiego, szkoda że ze skill linka nie można cleasy wybrać, przydałoby się :D 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 25, 2011, 01:35:38 am »
Jeżeli walyczcie na waszych lvlach z OL-em +84 z OE skilli mocno powyżej +15 to ląduje w was wszystko po kolei. U nas było identycznie, teraz jest trochę lepiej. Kwestia gearu i OE skilli i ofc waszych lvli.

Na takie walki, warto by cardi nosił talizman of vocalization, bo silence na nim potrafi zakończyć grę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 25, 2011, 08:24:39 am »
noże mają przesrane z maną bo jak siedzą na plecach cardiego/ee/se to pierwsze co na nich idzie to magical backfire żeby się obrucić przodem a potem mana burny :D a to chwila nieuwagi z cleanse i dagger bez many.

Chciałbym zobaczyć jak Ci dagger na plecy wejdzie z hidem czy zdążysz cokolwiek w niego rzucić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 10:46:16 am wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:37:54 am »
O ile dagger nie miażdzy go lvlem/gearem/buffem/OE skilli i wszystkie te aspekty są na mniej więcej równym poziomie, to raczej zdąży.

Wiadomo, że to kwestia ogaru i trochę szczęścia w lądowaniu scrytowanych skilli. Ale nawet jak go zabijesz, to powinien szybko dostać reza, a kolejny hide masz za... 1,5 min? Nie znam dokładnego re use'u.

Ja wiem po prostu jak to wygląda u mnie.

Aha, na daggera przy hidzie są dobre metody, jak np. ja lubię "przytulić" się wtedy Deliosa, który walnie jakieś mass para/aoe skill damage i wytrąci daggera z hide, który już gdzieś tam zachodzi mnie za plecy ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:03:18 am »
Wiadomo, że zależy to od kilku czynników. Gdy jest sytuacja s80 vs. s84 to ciężko jest złożyć nawet robe usera.
Miałem na myśli raczej równe lvle.
Ja z Johnem (TH) często rzucamy hide dość daleko od przeciwnika (gdy jest to możliwe), następnie bierzemy na tgt bisha/ee po BS, ew. SS i drugi BS i raczej pidżama ma marne szanse na przeżycie, dodatkowo często przydaje się bluff który też ładnie wchodzi na oe, co daje nam już na samym początku walki dość znaczną przewagę, wiadomo, że jak pt ogarnia to to pvp na takim etapie się nie zakończy.
Nie zgadzam się tylko ze zdaniem pokita, że dagger ma przesrane z powodu jednego debuffa którego da się zdjąć/raczej i tak nie będzie miał czasu rzucić we większości przypadków gdy dagger siedzi mu na plecach.

Praktyka > teoria.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 11:04:52 am wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:20:34 am »
Masz też mniej i bardziej ogarniętych SE/EE/Cardi, z reguły mniej  ; )

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:40:16 am »
To też prawda. :)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 25, 2011, 05:44:23 pm »
Wiadomo, że zależy to od kilku czynników. Gdy jest sytuacja s80 vs. s84 to ciężko jest złożyć nawet robe usera.
Miałem na myśli raczej równe lvle.
Ja z Johnem (TH) często rzucamy hide dość daleko od przeciwnika (gdy jest to możliwe), następnie bierzemy na tgt bisha/ee po BS, ew. SS i drugi BS i raczej pidżama ma marne szanse na przeżycie, dodatkowo często przydaje się bluff który też ładnie wchodzi na oe, co daje nam już na samym początku walki dość znaczną przewagę, wiadomo, że jak pt ogarnia to to pvp na takim etapie się nie zakończy.
Nie zgadzam się tylko ze zdaniem pokita, że dagger ma przesrane z powodu jednego debuffa którego da się zdjąć/raczej i tak nie będzie miał czasu rzucić we większości przypadków gdy dagger siedzi mu na plecach.

Praktyka > teoria.

Znam praktyke :] Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, nie chodzi mi o jednego skilla tylko o to że dagger musi mieć manę , jak jej nie ma to ee/se musi nim się zaopiekować i nie mów że mana burny i magical backfire to nie jest zmora daggerów. Ja mam na pierwszym pasku wszystkie możliwe debuffy i ciskam tym na lewo i prawo :D bish jak ogarnia to sobie poradzi, no chyba że widzę na nim jakieś wieksze skupienie dmg-u. Jeżeli chodzi o Twój hide, to przy 9vs9 na początku to normalne że bish/ee/se padają bo tak czy siak na starcie dd skupiają się na nich, ale po resie to już tak z tym targetowaniem healerów tak kolorowo nie jest przy wielu walkach :D


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 23, 2011, 02:09:00 pm »
Takie małe dwa pytanka :)
Kronika Freya
Na co enchantować wind shackle i czy jakiś arti w broni zwiększa szanse wejścia dryad root ?? :D
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 03:53:48 pm wysłana przez wodzu3000 »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 23, 2011, 05:01:11 pm »
Takie małe dwa pytanka :)
Kronika Freya
Na co enchantować wind shackle i czy jakiś arti w broni zwiększa szanse wejścia dryad root ?? :D
OE root na chance.
Jest to atak ziemi, więc Earth w broni powinien działać. Ale to tylko teoria. Nie znam praktyki.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 23, 2011, 05:58:31 pm »
Ja mam wind shackle na cost ktory tez daje nam time a sam enchant i tak podbija nam lvl skilla. Nie wiem czy earth zwieksza szansę na wejście roota, ale nawet jeżeli zwieksza to w niewielkim stopniu z racji na wysokie rezisty w armorach ten root nie wchodzi w odpowiednio przygotowane i zbuffowane postacie, nawet jak wysoko go zenchantujesz.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 23, 2011, 11:15:49 pm »
Jakie subki byscie polecili na SE co za tym idzie pozniej certy?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 23, 2011, 11:25:05 pm »
Jakie subki byscie polecili na SE co za tym idzie pozniej certy?
spiryt/celka/ud


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:21:42 am »
Jakie skille wziąć dla SE uzywajac Holy Pomander?
Magical Backfire/Trance/Clarity i co jeszcze do tego mozna dorzucic ?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:48:00 am »
Clairty, Magical Backfire, Resist Shock. Te to na pewno, a ostatni chyba Major heal. Chociaż na pvp też fajnie wyglądają mana storm i mass ressurection, a na oly celestial shield. Trance się nie opłaca za bardzo.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:53:12 am »
Imo poza oly: clarity, resist shock, major heal, major group heal - w przypadku gry w mage pt to zamiast resist shocka (ktorego moze wziac bp) wybrac magical backfire.
new future.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 26, 2011, 12:54:54 pm »
Chodzi mi bardziej pod Olympiade :)...Wiec slucham propozycji?!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 26, 2011, 01:03:39 pm »
Chodzi mi bardziej pod Olympiade :)...Wiec slucham propozycji?!

GBH, resist shock, magical backfire, celestial
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 26, 2011, 01:07:50 pm »
Chodzi mi bardziej pod Olympiade :)...Wiec slucham propozycji?!

GBH, resist shock, magical backfire, celestial

Pod oly bardzo dobry zestaw, do party już gorzej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 26, 2011, 02:38:57 pm »
po co Celestial skoro z certyfikatow mozna wziąć ud/celka...


Odp: Shillien Elder [SE]
« Odpowiedź #274 dnia: Kwiecień 26, 2011, 02:51:26 pm »
po co Celestial skoro z certyfikatow mozna wziąć ud/celka...
po to ze jest roznica miedzy active skillem a trigger skillem z 3% szansa odpalenia