Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 168750 razy)

  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 01, 2006, 08:49:41 pm »
Nikt nie powiedzial ze grasz zle, grasz bardzo dobrze ...do lvl 65+ wiekszosc graczy gra pve a takie tatoo sa idealne na bicie mobkow

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2006, 11:53:28 am »
PR w rekach doswiadczonego gracza to b.dobra i gorzna postac...Mimo iz nie ma super wielkiej liczby hp to potrafi zdzialac wiele...Dzieki Hexowi,PB potrafi zajebiscie oslabic przeciwnika...Co do ekwipunku to sadze ze PR powinnien biegac w seciku BW light dlatego ze secik ten dodaje Cast +15% a  kazdy grajacy PRem wiem ze to sie przydaje(ze wzgledu na uzywanie Hexa,PB,FS) dlatego ze dzieku temu PR posiada Szybszy stun,DS...DLM niby dodaje dex +3 ale zabiera hp ktorego pr i tak ma malo...Wiec nie ma sensu oslabiac i tak juz slabego pt tej postaci,DLM dodaje takze P.Atak ktory dla niektorych moze wydawac sie wazny ale biorac pod uwage liczbe HP PRa widac od razu ze przyda sie tu zwiekszony P.Def ktory dodaje nam wlasnie BW light..BTW co do sily ataku PR ma +2 C.power wiec jego sa naprawde mocne...


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

    • http://www.arvegil-art.prv.pl
Phantom Ranger
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 07, 2006, 10:20:38 am »
Cytat: EviLeK
PR w rekach doswiadczonego gracza to b.dobra i gorzna postac...Mimo iz nie ma super wielkiej liczby hp to potrafi zdzialac wiele...Dzieki Hexowi,PB potrafi -_-' oslabic przeciwnika...Co do ekwipunku to sadze ze PR powinnien biegac w seciku BW light dlatego ze secik ten dodaje Cast +15% a  kazdy grajacy PRem wiem ze to sie przydaje(ze wzgledu na uzywanie Hexa,PB,FS) dlatego ze dzieku temu PR posiada Szybszy stun,DS...DLM niby dodaje dex +3 ale zabiera hp ktorego pr i tak ma malo...Wiec nie ma sensu oslabiac i tak juz slabego pt tej postaci,DLM dodaje takze P.Atak ktory dla niektorych moze wydawac sie wazny ale biorac pod uwage liczbe HP PRa widac od razu ze przyda sie tu zwiekszony P.Def ktory dodaje nam wlasnie BW light..BTW co do sily ataku PR ma +2 C.power wiec jego sa naprawde mocne...


Zgadzam się w 100%. Z c grade to Plated Leather Set +4STR -1CON (moćna to 1 con poświęcić dla 4 str). Zastanawiam się na dye i nie wiem co mu tu dać. Widziałem opcje +5STR -5CON ale to tylko do PvE. Jak myślicie?


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 12, 2006, 09:02:17 am »
Arvegil ja gdy gralem prem zastanawialem sie nad deyem DEX+4 Con-4 bo ogolnie pra STR ma duzo wic po co podrasowywac i tak jego mocna strone...gdy zrobisz Dex+4 Con -4 to twoj Pr stanie sie bronia masowej zaglady:D:D:D Bedzie mial 3 dexa wiecej od SR (Czyli naprawde czeste krytyki) a moc jego krytykow zostanie taka sama(czytaj zajebista;))Czyli w koncowym rozrachunku wyjdzie nam cos takiego(po dodaniu deya dex+4 con-4: PR duza ilosc krytykow o duzej sile;d


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Phantom Ranger
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:00:59 am »
Cytat: EviLeK
bo ogolnie pra STR ma duzo wic po co podrasowywac i tak jego mocna strone...

Chyba właśnie o to chodzi. Zrobić bohatera specjalizującego się w jednej rzeczy PORZĄDNIE, a nie jakąś Hybrydę. +Str -Con jest dobrym wyborem na PvE, ale na PvP to stuny wchodzą jak w masło.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 17, 2006, 01:07:57 pm »
Ja dzisiaj wbijam 40 lvl i robie Pr-a tylko pomozcie mi czy kupic BW light set czy Doom light set pls aha i takie jedno noobowskie pytanie co to sa te dye


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 17, 2006, 01:36:43 pm »
Cytat: EviLeK
PR w rekach doswiadczonego gracza to b.dobra i gorzna postac...Mimo iz nie ma super wielkiej liczby hp to potrafi zdzialac wiele...Dzieki Hexowi,PB potrafi -_-' oslabic przeciwnika...Co do ekwipunku to sadze ze PR powinnien biegac w seciku BW light dlatego ze secik ten dodaje Cast +15% a  kazdy grajacy PRem wiem ze to sie przydaje(ze wzgledu na uzywanie Hexa,PB,FS) dlatego ze dzieku temu PR posiada Szybszy stun,DS...DLM niby dodaje dex +3 ale zabiera hp ktorego pr i tak ma malo...Wiec nie ma sensu oslabiac i tak juz slabego pt tej postaci,DLM dodaje takze P.Atak ktory dla niektorych moze wydawac sie wazny ale biorac pod uwage liczbe HP PRa widac od razu ze przyda sie tu zwiekszony P.Def ktory dodaje nam wlasnie BW light..BTW co do sily ataku PR ma +2 C.power wiec jego sa naprawde mocne...

o ile sie orientuje to za szybkosc uzycia skilli fizycznych odpowiedzialny jest dex (przynajmniej tak powinno byc).

a czy bw czy doom :], i tak jest szybki, z z +3 do dex bedzie szybszy wiec jak rzuci tego hexa to zdazy odbiec, zreszta zalezy kto co lubi.

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 03, 2006, 12:39:18 am »
Cytuj
DLM niby dodaje dex +3 ale zabiera hp ktorego pr i tak ma malo...Wiec nie ma sensu oslabiac i tak juz slabego pt tej postaci,


Nie chce nic mówić ale zawsze myślałem, że lepiej nauczyć się wykorzystywać zalety danej klasy niż próbować naprawiac jej wady. A jak wszyscy więdzą zaletami PR to siła i potężne krytyki. On nie ma mieć dużo HP, on ma tak szybko zabić żeby te HP nie zdąrzyło sie ruszyć.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:34:09 pm »
Mam prosbe abyscie mi mogli zaproponowac kilka miejsc do expienienia. Mam 61 PR i nie wiem gdzie expic.. ;/ (bufferzy w poblizu mile widzianie) i zeby sie tez troche zwracalo :P z gory dziex :D


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Phantom Ranger
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:40:32 pm »
Ja miałem już kilka postaci, wszystkie magiczne. Dlatego postanowilem spróbować jakimś łucznikiem. Zastanawiam się nad Silver Rangerem, Phantom Rangerem lub Hawkeyem. Czy myślicie, że Phantom Ranger będzie dobry dla takiego trochę początkującego gracza (jeśli chodzi o fighterów).
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 04, 2006, 05:03:52 pm »
Ja mysle ze tak Phantom Ranger tez jest moim 1 lucznikiem i wypas sie nim gra :) ale najlepiej sie patrzy na te piekne DMG :) ktore na 60 lv wale juz 1600+ w mocne moby :):) Takie 2 crytyki i orc supply leader pada :) np :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 04, 2006, 06:35:57 pm »
Ja osobiscie tez wuazam ze PR to najlepszy lucznik.Z hexem daje to o wiele wiekszy dmg(widze po moim SK jak wejdzie hex to jest to ponad 50 dmg ronicy) teraz czekac na deadly eye :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 05, 2006, 10:59:46 pm »
PR to jedna z najciekawszych postaci w L2, ale jest dość tródna do opanowania. Napewno nie polecałbym go dla ludzi nie doświadczonych. Trzeba wiedzieć na jakiego przeciwnika rzucić np. tylko hex, a na jakiego najpierw wpakować freezing strike, otruć i rzucić hex.  Praktyka jednak czyni mistrza :) Gracz który opanuje tą postać jest naprawde bardzo silny. Na buffach zadaje wręcz kosmiczny dmg. ( rzędu 5k-10k ). Bardzo polecam tą postać wszystkim, bo jest naprawde godna uwagi, a ci którzy mówią, że najlepszym łucznikiem(dla noobów :twisted: ) jest HE poprostu nie umieją dobrze zagrać PR.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 06, 2006, 10:41:53 am »
Dobrze gadasz. I powiem, że dobry PR ownuje HE jak chce. Trudności jednak są nie powiem, bo nie raz nie wyjdziesz ze stuna :) Ale taki Fatal Counter po odpaleniu to tylko płakac, nic więcej.
Pisałem juz kiedyś, że siedziałem obok kumpla, który PR zownował (mało powiedziane) Glada, Hawkeye i Warcryera na raz.
Ekspił sobie na FG kiedy zauważyliśmy party 3 osobowe z HE PK. Bez zastanowienia healing potiom, buffy od Propheta, UE i jazda (prophet odszedł więc został sam). Dwa criticale po 2k i po HE. Overlordowi hexa, glad podszedl i zestunował prawie koniec ale zostało z 200hp i poszedł FC - 5k damage w Glada, ucieczka, stun w orka, 2 hity w glada KO. Overlord uciekał ale nie mógł przeżyć 2 criticalów z hexem. Zauważ, że miał dopiero 2 albo 1 lv FC, Bopa, BW light ale dyesów nie pamiętam.
Osobiście nie potrafie grać PR chociaż długo grałem masakratorem :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 09, 2006, 03:11:21 pm »
zgadzam sie ze fatal counter to bardzo dobry skill ale moim zdaniem jego wartosc uzytkowa w pvp i mass pvp jest zerowa.  aby osiagnac zamierzony efekt (czyt kosmiczny dmg) nasze hp musi oscylowac w granicy 100. kazdy kto gra lukiem wie jak szybko mozna wyrznac glebe gdy sie zagapimy . bieganie ze 100hp na mass pvp to niezbyc dobry pomysl , na pvp 1vs1 fatal counter tez sie kiepsko sprawdza bo a) przeciwnik musi nam ostro objechac hp i trafic w momwnt w ktorym zostanie nam ta 100 , b) po tym jak juz hp dyrastycznie opadnie musimy FC odpalic - a jak kazdy wie nie trwa to sekunde ani nie dwie :D . jak na mnie jest to dobry skill na party z tankiem umiejacym agrowac moby ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Phantom Ranger
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:29:53 am »
a na czym polega ten fatal counter?


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 10, 2006, 09:07:27 am »
im mniej mamy hp tym wiekszy dmg ten skill robi. dziala doklanie jak curse deth link neromanty i spellhowlera . aby osiagnąć pełną moc tego skilla należy zjechać poziom hp do jak najniższej wartość -1 albo 2 hp :) w naszym przypadku uzywanie tego skilla jest o tyle utrudnione ze nie zucamy go tak szybko jak magowie. zaleta jego jest to ze przy tak niskim poziomie hp robi on nawet ponad 2 k dmg a jak wejdzie overhit to mozna i nawet 6-7 k dmg nim zrobic


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:49:19 pm »
Jak miałem pvp z SK podczas ucieczki nie zauważyłem, że mam 1hp które nie rośnie bo bleed i poison siedział. Nie było wyjśćia fatal counter i w tanka z ressist archery za 3k poszło. Wcześniej troche oberwał to trup na miejscu :) Szkoda, że długo się chłodzi ten FC...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:56:28 pm »
Cytuj
w tanka z ressist archery za 3k poszło


I tak malo jak na ten skill.Zreszta gdyby jeszcze H.A.M dzialal normalnie to by dmg zszedl do 2,2k.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 10, 2006, 09:01:51 pm »
No mogłoby być więcej ale nie miałem dobrego sprzętu a SK ma niezłą obronę do tego jeszcze deflect arrow itp
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 16, 2006, 09:35:43 am »
Co w tych opisach klas jest tak cicho....
jak ktos gra PR to niech mowi ...
taktyki pvp ,gdzie expic i tak dalej a tu jest 1 post na miesiac ;/


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

    • http://www.arvegil-art.prv.pl
Phantom Ranger
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 16, 2006, 01:30:41 pm »
Hmm Ktoś mówił, że ciężko wyczuć moment ze 100hp żeby walnąć FC no ale zawsze można dać sobie zjechać hp i walić cp poty, trzeba eksperymentować. :P
Co do dye to zastanawiam się nad opcją -2CON+2STR i -3DEX+3STR Myślę, że ten DEX tak wielkiej różnicy nie zrobi.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Phantom Ranger
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 16, 2006, 01:44:05 pm »
Ja używam HP jak schodzi do poziomu, gdzie pasek hp się świeci :P Wtedy akurat   efekt jest zadowalający.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 16, 2006, 04:12:04 pm »
a ja mysle zeby zrobic jak w przypadku SH wszystko do #%$@ ale duzy dmg wiec dye polecam -4 CON + 4 STR ; -4CON + 4 DEX ; a ostatnia to  na +1 STR lub + 1 DEX  :D

PS: po takim czyms mamy tyle lub o 1 con mniej od SH ale dmg jest ogromny ;] no i stun prawie zawsze w nas wchodzi ;/
[poprawione błedy :P]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Phantom Ranger
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 16, 2006, 04:48:47 pm »
To Pr moze grzebac w MEN? myslalem ze summonerzy i healerzy moga mieszac.

DWM ale ten set jest taki ze do 60+ i majestic da sie dojsc ale wiesz pvp sobie daruj.Mam filmik z PR z takim setem tylko ze +5 DEX -5 CON + 4 STR - 4 CON i ma wlasnie tam soul bow(czy jaki tam top A) z quick recovery i zadaje po 2k z krytyka w PC wiec zle nie jest.Stunt to w niego weszly 3 przez 20 minut filmu(od WL i 2 od DA).