Witaj
Gość

Wątek: Serwer z przyszloscia  (Przeczytany 4823 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Serwer z przyszloscia
« dnia: Czerwiec 23, 2019, 10:54:11 am »
Cześć czy w dzisiejszych czasach, gdzie serwery padaja po 3 miesiacach, znajdzie sie cos z dluzsza przyszloscia ?
Na celowniku mam classic club, ale moze jest cos jeszcze ?
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2019, 10:07:55 pm »
nie ma


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2019, 07:07:24 am »
nie ma
No i chyba tak to się skończy ;)
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2019, 09:38:44 am »
na razie nic sie nie zapowiada ale kto wie moze dadza ruska 4game classica na zime


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2019, 12:03:48 pm »
takie serwery sie pojawia gdy ktos skutecznie znajdzie sposob na blokowanie kazdego rodzaju bota/adrenaline.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2019, 12:40:03 pm »
Polecam l2elixir x3 (interlude)
Serwer stoi od końca maja 2019. Max online zanotowany 4300ppl. Obecnie serwer żyje, w giran około 200 sklepików (od D grade po S grade). Generalnie cały rynek zapchany sklepikami :D. Dużo pozytywnych zmian w kliencie które sprawiają że gra się przyjemniej jak:
- offlinebuff shopy
- offline trade
- dodatkowe teleporty (do kat, necro, cruma 2lvl, 3 pietra w ToI, Stakto nest itp)
- auction hause jak w H5 (tylko full itemy i enchanty)
- aktywni GM
- spoko serwer time GMT +3 (grecja)
- strefy handlu w giran dla graczy z VIP, bez VIP i strefa tylko z craftingiem
- klasyczna gospodarka (podatki z zamków, krafcenie szotów itp itd)
- od NPC podstawowe buffy dla wszystkich do 61 (pp+se), jak ktoś ma vipa to podstawowe buffy bez ograniczeń. Songi, dance, buffy summonerów tylko od graczy.

Są clan halle, manor, siege, mamnon tylko w kata (2tyg cykl). Boty są tępione. Jak ktoś boci to postać dostaje freeza na 36h. Można odpalić main + 2 boxy (HWID).
Jest bliźniaczy serwer x4 który stoi już rok i ludzie tam ciągle grają.
Dotacje zbalansowane. Ogólnie pozytywne wrażenia i ludzie którzy tam grają, mówią że o zmianie serwera nie myślą.

Taka trochę ziemia obiecana albo raj dla graczy L2 ale faktycznie jest bardzo, bardzo dobrze.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2019, 07:48:16 pm »
Bizzbor dzisiaj chce zaczac grac masz jakas ekipe?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2019, 11:31:41 pm »
Polecam l2elixir x3 (interlude)
Serwer stoi od końca maja 2019. Max online zanotowany 4300ppl. Obecnie serwer żyje, w giran około 200 sklepików (od D grade po S grade). Generalnie cały rynek zapchany sklepikami :D. Dużo pozytywnych zmian w kliencie które sprawiają że gra się przyjemniej jak:
- offlinebuff shopy
- offline trade
- dodatkowe teleporty (do kat, necro, cruma 2lvl, 3 pietra w ToI, Stakto nest itp)
- auction hause jak w H5 (tylko full itemy i enchanty)
- aktywni GM
- spoko serwer time GMT +3 (grecja)
- strefy handlu w giran dla graczy z VIP, bez VIP i strefa tylko z craftingiem
- klasyczna gospodarka (podatki z zamków, krafcenie szotów itp itd)
- od NPC podstawowe buffy dla wszystkich do 61 (pp+se), jak ktoś ma vipa to podstawowe buffy bez ograniczeń. Songi, dance, buffy summonerów tylko od graczy.

Są clan halle, manor, siege, mamnon tylko w kata (2tyg cykl). Boty są tępione. Jak ktoś boci to postać dostaje freeza na 36h. Można odpalić main + 2 boxy (HWID).
Jest bliźniaczy serwer x4 który stoi już rok i ludzie tam ciągle grają.
Dotacje zbalansowane. Ogólnie pozytywne wrażenia i ludzie którzy tam grają, mówią że o zmianie serwera nie myślą.

Taka trochę ziemia obiecana albo raj dla graczy L2 ale faktycznie jest bardzo, bardzo dobrze.
Skusiłem się tym opisem i chciałem zobaczyć tę 'Ziemię Obiecana" Lineage 2  A.D.2019

- brak  updatera
- strona w Rosji, serwer z dużym prawdopodobieństwem jest ruski
- nie można nikogo peemnąc do 15lvl
- nie można używać żadnego chatu do 25lvl (powodzenia w szukaniu akademii)
- trade chat tylko dla VIPów
- źle zaimplementowany NPC wydający bronie dla newbie, robiły to jakieś nieogary które nie znają się na modowaniu klienta
- większość postaci w miastach stoi/siedzi AFK (WTF?)
- prosty buffer dla newbie, ale nie ma gotowych setów i nawet nie sprawdzałem, czy można robić swoje
 - BARDZO często serwer wysyła wkurzający komunikat, że mam zagłosować na toplistach

+ sporo ludzi, w Giran faktycznie około 200, w Aden, Goddard po ok 20, ale nie-sklepiki w 80-90% AFK (WTF?  - że się powtórzę), i gdzie ta reszta liczona w tysiącach???
+ polski klan, nawet szukali ludzi, ale jacyś chyba nie ogranięci, bo łaziłem za rekruterem i mu machałem a nie domyślił się, że szukam aca i nie mogę go peemnąć

Więcej nie napiszę, nie sprawdzałem nawet standardowych bugów javki, bo późno i leniwy jestem, to co zobaczyłem mnie odstraszyło.

Nie sugeruję, że nie warto na nim grac, trochę graczy się jednak tam poruszało, i ktoś gadał na trade chat.
Relację dla Was z serwera przeprowadził char lvl 2 godzina 23.30
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2019, 07:12:34 pm »
na Elixirze w miastach ludzie stoją bo jak masz wykupioną premkę stoisz w mieście i wpiszesz odpowiednią komędę to co jakiś czas wskakuje Ci exp i drop (postać musi być online) jak zaczynaliśmy tam grać bardzo pomocne jak już się trochę dorobisz nie opłaca się kampa włączonego trzymać
(ale co może wiedzieć o tym gościu co nie poczytał opisu serwera a wbił na nim 2 lvl).

Li nie wiem co Ty kto Ty    tak mi się tylko wydaje albo zawsze krytykujesz serwery nie grając na nich (ciekawe czemu).

od razu wyzywasz administrację elixira od nieogarów
jak jesteś taki ogar to czemu sam nie stawiasz serwera albo nie pracujesz np. dla ncsoft i wszystkich błędów które są na ofach,
nie pokażesz im jak je naprawić błędy, jak modować klienty by na ofach nie było bugów

a taki z Ciebie ogar że tylko ktytykować umiesz  - BRAWO

ScovY zakładający ten temat zadał pytanie o serwer - ktoś inny proponuje mu serwer a Ty (Li) zamiast jak już podać mu alternatywę bombardujesz propozycję którą dał Blizzbor jeszce raz - BRAWO

co do tematu ScovY, to polecam Elixir dużo ludzi dużo nowych graczy polecam
widziałem na tym forum że na L2emi tez coś się zaczyna dziać jacyś gracze tam zaczynają możesz tam też zobaczyć

 


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2019, 07:54:10 pm »
Polecam l2elixir x3 (interlude)
Serwer stoi od końca maja 2019. Max online zanotowany 4300ppl. Obecnie serwer żyje, w giran około 200 sklepików (od D grade po S grade). Generalnie cały rynek zapchany sklepikami :D. Dużo pozytywnych zmian w kliencie które sprawiają że gra się przyjemniej jak:
- offlinebuff shopy
- offline trade
- dodatkowe teleporty (do kat, necro, cruma 2lvl, 3 pietra w ToI, Stakto nest itp)
- auction hause jak w H5 (tylko full itemy i enchanty)
- aktywni GM
- spoko serwer time GMT +3 (grecja)
- strefy handlu w giran dla graczy z VIP, bez VIP i strefa tylko z craftingiem
- klasyczna gospodarka (podatki z zamków, krafcenie szotów itp itd)
- od NPC podstawowe buffy dla wszystkich do 61 (pp+se), jak ktoś ma vipa to podstawowe buffy bez ograniczeń. Songi, dance, buffy summonerów tylko od graczy.

Są clan halle, manor, siege, mamnon tylko w kata (2tyg cykl). Boty są tępione. Jak ktoś boci to postać dostaje freeza na 36h. Można odpalić main + 2 boxy (HWID).
Jest bliźniaczy serwer x4 który stoi już rok i ludzie tam ciągle grają.
Dotacje zbalansowane. Ogólnie pozytywne wrażenia i ludzie którzy tam grają, mówią że o zmianie serwera nie myślą.

Taka trochę ziemia obiecana albo raj dla graczy L2 ale faktycznie jest bardzo, bardzo dobrze.
Skusiłem się tym opisem i chciałem zobaczyć tę 'Ziemię Obiecana" Lineage 2  A.D.2019

- brak  updatera
- strona w Rosji, serwer z dużym prawdopodobieństwem jest ruski
- nie można nikogo peemnąc do 15lvl
- nie można używać żadnego chatu do 25lvl (powodzenia w szukaniu akademii)
- trade chat tylko dla VIPów
- źle zaimplementowany NPC wydający bronie dla newbie, robiły to jakieś nieogary które nie znają się na modowaniu klienta
- większość postaci w miastach stoi/siedzi AFK (WTF?)
- prosty buffer dla newbie, ale nie ma gotowych setów i nawet nie sprawdzałem, czy można robić swoje
 - BARDZO często serwer wysyła wkurzający komunikat, że mam zagłosować na toplistach

+ sporo ludzi, w Giran faktycznie około 200, w Aden, Goddard po ok 20, ale nie-sklepiki w 80-90% AFK (WTF?  - że się powtórzę), i gdzie ta reszta liczona w tysiącach???
+ polski klan, nawet szukali ludzi, ale jacyś chyba nie ogranięci, bo łaziłem za rekruterem i mu machałem a nie domyślił się, że szukam aca i nie mogę go peemnąć

Więcej nie napiszę, nie sprawdzałem nawet standardowych bugów javki, bo późno i leniwy jestem, to co zobaczyłem mnie odstraszyło.

Nie sugeruję, że nie warto na nim grac, trochę graczy się jednak tam poruszało, i ktoś gadał na trade chat.
Relację dla Was z serwera przeprowadził char lvl 2 godzina 23.30

Mogłeś dac party I poprosić o academy na tamtym czacie...


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2019, 09:06:58 pm »
[...]
ScovY zakładający ten temat zadał pytanie o serwer - ktoś inny proponuje mu serwer a Ty (Li) zamiast jak już podać mu alternatywę bombardujesz propozycję którą dał Blizzbor jeszce raz - BRAWO

co do tematu ScovY, to polecam Elixir dużo ludzi dużo nowych graczy polecam
widziałem na tym forum że na L2emi tez coś się zaczyna dziać jacyś gracze tam zaczynają możesz tam też zobaczyć

Głownie to nostalgia przemawia, a rzeczywiście to brak czasu. Przymierzam się właśnie do l2emi rekreacyjnie cos pograc.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2019, 09:36:39 am »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2019, 01:28:32 am »
na Elixirze w miastach ludzie stoją bo jak masz wykupioną premkę stoisz w mieście i wpiszesz odpowiednią komędę to co jakiś czas wskakuje Ci exp i drop (postać musi być online) jak zaczynaliśmy tam grać bardzo pomocne jak już się trochę dorobisz nie opłaca się kampa włączonego trzymać
(ale co może wiedzieć o tym gościu co nie poczytał opisu serwera a wbił na nim 2 lvl).
No logiczne. Tak samo jak to, ze wchodząc na Interludia spodziewam się działającej podstawowej mechaniki gry i graczy, a nie zombie AFK.
Wiem, że to duże wymagania, no ale cóż....

Li nie wiem co Ty kto Ty    tak mi się tylko wydaje albo zawsze krytykujesz serwery nie grając na nich (ciekawe czemu).
Nie wiem czy dostrzegasz bezsens swojego twierdzenia - jeśli widzę, że serwer już na starcie to crapp to dlaczego miałbym na nim grać?
Better safe than sorry.
Wypisałem listę nienormatywnych zachowań serwera, coś źle opisałem? Możesz wytknąć w którym miejscu napisałem nieprawdę?
Tak, coś Ci się wydaje, przykro mi, drogi przyjacielu - więcej świeżego powietrza, mniej L2.

od razu wyzywasz administrację elixira od nieogarów
A to niekoniecznie jest prawdą, bardzo często klienta modują zewnętrzne, zatrudnione do tego osoby, niekoniecznie administratorzy.
To nie wyzwiska, to proste stwierdzenie faktu - jeśli ktoś implementuje NPC w klasie monster z paskiem HP i many to jest to nieogar.

jak jesteś taki ogar to czemu sam nie stawiasz serwera
:D
A gdzie w tym związek przyczynowo-skutkowy? Znam też angielski, ale nie pracuję jako tłumacz.

albo nie pracujesz np. dla ncsoft i wszystkich błędów które są na ofach,
nie pokażesz im jak je naprawić błędy, jak modować klienty by na ofach nie było bugów
Jak widać znów się kompromitujesz nie rozumiejąc znaczenia słowa "mod".
Na retailu wiedzą doskonale jak poprawić bugi  klienta, po prostu to niechluje, nie przeszkadza to bezpośrednio w grze to tego nie poprawiają.

a taki z Ciebie ogar że tylko ktytykować umiesz  - BRAWO

Swędzi Cię, to się podrap - ale zapamiętaj jedno - każda wypowiedź w której próbujesz dać wyraz swoim emocjom atakując innych ludzi stanowi też o obrazie jaki inni będą mieli o Tobie.

ScovY zakładający ten temat zadał pytanie o serwer - ktoś inny proponuje mu serwer a Ty (Li) zamiast jak już podać mu alternatywę bombardujesz propozycję którą dał Blizzbor jeszce raz - BRAWO
Nie znałem alternatywy, sam chętnie bym taką poznał, dlatego zachęcony opisem chciałem sprawdzić czy to taki cud, miód i orzeszki.
Są takie przypadki, że serwery są dobre i ciekawe, ale z innych powodów nie uzyskują popularności i szybko padają.
I czego doświadczyłem na serwerze opisałem by inni wiedzieli, z czym mogą się tam zetknąć. I to postacią tylko na 2 lvl'u.
Wbitym tylko dlatego, że chciałem sprawdzić newbie quest na shoty z Blue Gem.

co do tematu ScovY, to polecam Elixir dużo ludzi dużo nowych graczy polecam
widziałem na tym forum że na L2emi tez coś się zaczyna dziać jacyś gracze tam zaczynają możesz tam też zobaczyć
Elixir opisałem powyżej, co do Emi niestety nic z niego na chwilę obecną nie będzie - serwer ma zepsuty geoengine i to dokumentnie.

Widzisz, niewielu ludzi wie jak działa serwer od strony technicznej, Tobie totalną ignorancję można wybaczyć, gracz nie musi wiedzieć co kryje się za ścianą, co najwyżej sobie popyszczysz na forum obrażony, że ktoś ośmiela się coś złego powiedzieć o serwerze na którym akurat grasz.
Gorzej, gdy podobną ignorancję wykazuje admin serwera i rzuca się jak ryba w sieci (pozdro dla starego admina Berith, który też mi zarzucał, że na niskim lewelu nie można przetestować serwera).

Ja przegapiłem ten twój wpis, sam nie wiem jak to się stało.
Nie jest prawdą, że krytykuję wszystkie serwery lub tylko te na których nie gram.
Takie czasy, że większość serwerów to techniczny crapp, bez pomysłu, ze zdebalansowaną ekonomia, kiepskimi customami i paskudną dotacją.

Zawsze polecałem i chwaliłem L2Dawn, ale zdaje się, że jego 2 edycja nigdy nie wystartuje.
Ale.....
Surprise, surprise... 
BAM!
Znalazłem dobry i ciekawy serwer.
Niespodzianka, co nie?
Skończyłem przed chwilą na nim grę, grałem przez prawie tydzień, 4 chary, spoil 26, se 26, tk 36 i sr 40.
Zanim zdradzę nazwę:
minusy:
- stara geodata, nie przeszkadza aż tak, ale lekko wkurzająca, o tyle dziwne, ze jest dostępna publicznie lepsza
- strefa handlu w Giran wokół obelisku rządzi się swoimi prawami o których przypomina nachalnie wyskakujące okienko, które pomimo zamykania co chwila się otwiera na nowo - taka popierdółka, ale mnie irytowała
....
I kurdę z minusów to wszytko(???) - sam nie wierzę.
Przynajmniej podczas gry nie natknąłem się na nic więcej, może na wyższych lewelach.

neutralia:
+/- serwer jest rosyjski i większość to Rosjanie, ustawiony pod community rosyjskie i chińskie, na szczęście język w grze angielski z opcją przełączania na rosyjski lub chiński. Ciekawe, że pominięto community z krajów Am. Łacińskiej (hiszpański i portugalski)
+/- z customów mają sporo mountów i nie ma zakazu jazdy nimi w miastach, często motocykle blokują GK, i tak jest tłok a mounty tworzą chaos

plusy (cała litania, ale wszystkiego nie wypiszę, za długo by trwało):
+ masa ludzi, to serwer z autentycznie liczoną w tysiącach liczbą graczy. Nie wiem, czy licznik jest kręcony na stronie, ale było na nim raz 11k graczy (średnio ok 6k)
+ kulturalne community, przynajmniej ja nie doświadczyłem przeszkadzaczy, co prawda biega trochę PK i potem z Sin Eaterami lata sporo ludków, ale ja nie doświadczyłem chamskiego PK o spot - przyszedł ktoś, grzecznie się zapytał do której siedzę na spocie, o określonej przeze mnie godzinie przyszedł to sobie ja poszedłem. W drugą stronę też mi działało - przyszedłem, zapytałem się ile będzie okupowany spot, dostałem odpowiedz, przyszedłem 5 min przed czasem gostek bezkonfliktowo zszedł ze spota.
+ pomimo przewagi Rosjan i Chińczyków sporo Polaków
+ oryginalny updater
+ profesjonalna i klimatyczna strona www

Wrażenie generalne - za tym serwerem stoją doświadczeni ludzie, którzy włożyli masę pracy w przygotowanie dobrego i ciekawego serwera.
To widać, słychać i czuć.
Klient to prawdopodobnie zmodowany H5/GE z wielomai, ale dobrze zrobionymi customami.
Platforma l2off za co ręczę - ma drobne tradycyjne upierdliwości, które w l2jotach zostały zmienione (co nie znaczy poprawione, takie w originale pewnie były założenia).

A prawda:
https://valhalla-age.ru/

[edit]
Zmodyfikowałem trochę, powycinałem co uznałem za zbyt - cenne wskazówki dla adminów-retardów
[/edit]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2019, 03:42:24 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 09, 2019, 07:55:58 am »
Elixir trzyma się obecnie lepiej niż na początku, ciągłe eventy, outworld ktory po aktywowaniu daje Ci xp stojąc w mieście, łatwo odrobić straty, znaleźć PL CP i łupać! POLECAM!


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2019, 08:53:46 am »
Nie rozumiem ludzi którzy graja w 30 letnią grę po to by szukać w niej dziur... xD bo gdzieś go tam mobek uderzył o 2dmg więcej niż powinien...
Albo jeszcze lepiej, jest server niby idealny ale...

Cytuj
Ale.....
Surprise, surprise...
BAM!
Znalazłem dobry i ciekawy serwer.
Niespodzianka, co nie?
Skończyłem przed chwilą na nim grę, grałem przez prawie tydzień, 4 chary, spoil 26, se 26, tk 36 i sr 40.

Jest ideał, ale chuj nie będę na nim grał i cieszył się grą. xD
Ja pierdole mistrzostwo. xD

Do tego...
Tak wchodzisz sobie codziennie, biegniesz po Giran i tak mocno wkurwia cię to że sklepiki nie są poukładane od A do Z xD Ja pierdole...

Żyć po to by się ciągle do czegoś dopierdalać  :afro:

I tak, na Emi mamy tak niesamowicie chujową geodatę że serwer wrócił do życia i nikomu nic nie przeszkadza  :o a gra tuta jeden z większych klanów L2Dawn (Boga wszystkich serwerów).
A nie przepraszam, jedna osoba zgłosiła coś w MoS, zrobi się ;)

PS. Sam grałem na Offie Classica, tak z chęci zabicia czasu (kilka miesięcy temu) i mob mnie zajebał przez ścianę (serio...) co za crapp xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2019, 08:58:13 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2019, 04:10:40 pm »
Nie rozumiem ludzi którzy graja w 30 letnią grę po to by szukać w niej dziur... xD bo gdzieś go tam mobek uderzył o 2dmg więcej niż powinien...
Albo jeszcze lepiej, jest server niby idealny ale...

Cytuj
Ale.....
Surprise, surprise...
BAM!
Znalazłem dobry i ciekawy serwer.
Niespodzianka, co nie?
Skończyłem przed chwilą na nim grę, grałem przez prawie tydzień, 4 chary, spoil 26, se 26, tk 36 i sr 40.

Jest ideał, ale chuj nie będę na nim grał i cieszył się grą. xD
Ja pierdole mistrzostwo. xD

Do tego...
Tak wchodzisz sobie codziennie, biegniesz po Giran i tak mocno wkurwia cię to że sklepiki nie są poukładane od A do Z xD Ja pierdole...

Żyć po to by się ciągle do czegoś dopierdalać  :afro:

I tak, na Emi mamy tak niesamowicie chujową geodatę że serwer wrócił do życia i nikomu nic nie przeszkadza  :o a gra tuta jeden z większych klanów L2Dawn (Boga wszystkich serwerów).
A nie przepraszam, jedna osoba zgłosiła coś w MoS, zrobi się ;)

PS. Sam grałem na Offie Classica, tak z chęci zabicia czasu (kilka miesięcy temu) i mob mnie zajebał przez ścianę (serio...) co za crapp xD
Primo - L2 jakbyś nie liczył nie ma 30 lat .

Dwa - nie gram już w tę grę, testuję jedynie serwery. Dlaczego to robię - nie twoja sprawa, nie rozumiesz - twój problem.
Nie wiem o co chodzi z tymi sklepikami w Giran, jeśli coś bełkoczesz pod moim adresem, to ja pisałem o valhalla-age.ru - po wejściu do strefy handlu wyświetla się okienko HTML z zasadami regułami  tego obszaru, taki swojego rodzaju help dla graczy przypominający za co można dostać bana, niestety po zamknięciu wyskakuje na nowo. Wydawało mi się że to jasno opisane, jak widzę może nie dla wszystkich. Wskazałem to jako jedną z niewielkich upierdliwości serwera, generalnie gorąco go polecam.

Trzy - przestań kłamać, masa ludzi skarży się, że macie zjebane coś w geoengine/geodata, jedyne co potrafiłeś zrobić to przenieść serwer na nową, domyślam się silniejsza maszynę. Stałeś ok 3 tyg. temu w Giran, ludzie skarżyli się że na Ant Queen przy 15 graczach zaczynają się lagi i nie idzie grać - wtedy zaproponowałeś na shoucie, że zmienisz hosting "bo już nie wiem co robić" (po angielsku)
Oni nie widzą, że to zjebany geoengine, ja akurat wiem, miałem nawet screeny z moich potyczek w katakumbach co robił z moją postacią  geoengine, na szczęście dla Ciebie przy instalacji plików do valhalli-age skasowałem całego klienta emi gdzie miałem screeny.

Serwer nie wrócił do życia, chyba, że za taki uznać mniej niż 500 postaci online z czego ok 1/2 to sklepiki w Giran.
I nie wróci, przy większej ilości graczy się po prostu wyjebie. Pliki Willmisa nigdy nie były testowane pod dużymi obciążeniami a on sam robi raczej za klauna na MXC

Trzy razy robiłem podejście do twojego serwera, w dobrej wierze, bardzo szybko przekonywałem się, że z tego nic nie będzie.
To, czego tez nie zrozumiesz, bo nie masz doświadczenia - dobre wejście można mieć tylko raz.
Ty swoją szansę wykorzystałeś. Marka jest spalona.

Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2019, 08:40:34 pm »
Primo - L2 jakbyś nie liczył nie ma 30 lat .


Dwa - nie gram już w tę grę, testuję jedynie serwery. Dlaczego to robię - nie twoja sprawa, nie rozumiesz - twój problem.
Fajne hobby.

Trzy - przestań kłamać, masa ludzi skarży się, że macie zjebane coś w geoengine/geodata, jedyne co potrafiłeś zrobić to przenieść serwer na nową, domyślam się silniejsza maszynę. Stałeś ok 3 tyg. temu w Giran, ludzie skarżyli się że na Ant Queen przy 15 graczach zaczynają się lagi i nie idzie grać - wtedy zaproponowałeś na shoucie, że zmienisz hosting "bo już nie wiem co robić" (po angielsku)
Oni nie widzą, że to zjebany geoengine, ja akurat wiem, miałem nawet screeny z moich potyczek w katakumbach co robił z moją postacią  geoengine, na szczęście dla Ciebie przy instalacji plików do valhalli-age skasowałem całego klienta emi gdzie miałem screeny.
Dobrze że wiesz co było zjebane, tylko że to nie geoengine, problem już rozwiązany... :) Przecież Discord i forum jest otwarte, reportów dotyczących geo nie widać :) Serwer nie jest robiony pod jakiś zysk czy coś, więc po co mam kłamać?
A twoje problemy prawdopodobnie były spowodowane włączoną opcją "Falling to textures auto correction", ona pomaga ale potrafi też mieszać, dlatego to player musi zadecydować kiedy chce jej używać...

Serwer nie wrócił do życia, chyba, że za taki uznać mniej niż 500 postaci online z czego ok 1/2 to sklepiki w Giran.
I nie wróci, przy większej ilości graczy się po prostu wyjebie. Pliki Willmisa nigdy nie były testowane pod dużymi obciążeniami a on sam robi raczej za klauna na MXC

Teraz nic się nie wyjebie ;) Pliki były testowane po naprawie pod obciążeniem, bez problemu uciągały 3000 phantomów ;) Tak mamy Phantom System, ale nie używam go na live serwerze, tylko do testów.

Trzy razy robiłem podejście do twojego serwera, w dobrej wierze, bardzo szybko przekonywałem się, że z tego nic nie będzie.
To, czego tez nie zrozumiesz, bo nie masz doświadczenia - dobre wejście można mieć tylko raz.
Ty swoją szansę wykorzystałeś. Marka jest spalona.

To jest tylko twoje zdanie ;) Server jest prowadzony dla graczy, po to by mieli coś co nie padnie po miesiącu i to zdaje egzamin, plików nie mamy jak Ru bogowie, ale dajemy ludziom Fun i to się liczy, no i oczywiście ciągle pracujemy przy plikach :) Online ciągnie rośnie, ciągle jesteśmy wyżej i wyżej na toplistach, odwiedziny strony to samo ;) Więc nie wiem czy Marka spalona ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2019, 10:43:52 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2019, 12:30:30 am »
Li -
napisałeś : "...- większość postaci w miastach stoi/siedzi AFK (WTF?) .."  "...  sporo ludzi, w Giran faktycznie około 200, w Aden, Goddard po ok 20, ale nie-sklepiki w 80-90% AFK (WTF?) - że się powtórzę) ..."   (widzisz znak zapytania chyba sam go tam dałeś)
to chciałem wytłumaczyć - odpowiedzieć
..."na Elixirze w miastach ludzie stoją bo jak masz wykupioną premkę stoisz w mieście i wpiszesz odpowiednią komędę to co jakiś czas wskakuje Ci exp i drop (postać musi być online) jak zaczynaliśmy tam grać bardzo pomocne jak już się trochę dorobisz nie opłaca się kampa włączonego trzymać
(ale co może wiedzieć o tym gościu co nie poczytał opisu serwera a wbił na nim 2 lvl)...."
chciałem Ci tylko wytłumaczyc dlaczego ludzie stoja i się nie ruszają w miastach.

ale oczywiście dla pro "Testera" odp. nie może pozostać bez czepienia się, a potem piszesz coś o logice

"...No logiczne. Tak samo jak to, ze wchodząc na Interludia spodziewam się działającej podstawowej mechaniki gry i graczy, a nie zombie AFK.
Wiem, że to duże wymagania, no ale cóż...."

dla mnie jak ktoś zadaje pytanie to logiczne jest jak inna osoba odpowiada (ale zostawmy to), dla Ciebie logiczne jest zadać pytanie choć odpowiedzi już nie chcesz znać  BRAWO

napisałeś:
"...Nie wiem czy dostrzegasz bezsens swojego twierdzenia - jeśli widzę, że serwer już na starcie to crapp to dlaczego miałbym na nim grać?
Better safe than sorry.
Wypisałem listę nienormatywnych zachowań serwera, coś źle opisałem? Możesz wytknąć w którym miejscu napisałem nieprawdę?
Tak, coś Ci się wydaje, przykro mi, drogi przyjacielu - więcej świeżego powietrza, mniej L2. ..."

no to jedziemy po kolei Wypisałeś listę nienormatywnych zachowań serwera:
- brak  updatera  (no faktycznie wielki minus tylko dla większości graczy na serwerze bez znaczenia)
- strona w Rosji, serwer z dużym prawdopodobieństwem jest ruski ( no faktycznie jeszcze większy minus tylko że z dużym prawdopodobieństwem serwer postawiony jest w Twoim domu ale Ciiiii...)
- nie można nikogo peemnąc do 15lvl - nawet nie sprawdzałem al efaktycznie to problem dla best  pro testerów (jak Li), bo dla graczy grających na Tym serwerze bez znaczenia nawet nie zauważyłem i pewnie większość takich bez znaczenia spraw nie widzi
- nie można używać żadnego chatu do 25lvl (powodzenia w szukaniu akademii) = a dzięki dzięki zaczynaliśmy w 4 osoby i od razu mieliśmy akademię
- trade chat tylko dla VIPów - są tez inne chaty (ale to trzeba testować serwer a nie wbić 2 lvl)
- źle zaimplementowany NPC wydający bronie dla newbie, robiły to jakieś nieogary które nie znają się na modowaniu klienta - ja na modowaniu się nie znam, ale nieogary to raczej wyzwisko a Ci co są administracją na tym serwerze mogą być większymi ogarami niż Ty (2 lvl tester de best)
- większość postaci w miastach stoi/siedzi AFK (WTF?) - odpowiedziałem ale nie zrozumiałeś albo ...
- prosty buffer dla newbie, ale nie ma gotowych setów i nawet nie sprawdzałem, czy można robić swoje - o to mi się podoba tester wypowiadający się o serwerze pisze "... nawet nie sprawdzałem ..." GZ (best tester 2 lvl)
 - BARDZO często serwer wysyła wkurzający komunikat, że mam zagłosować na toplistach - jakoś muszą reklamować serwer jedną z reklam jest duża ilość głosów na top listach taki mieli pomysł by gracze głosowali na serwer  raz na 24 h głosujesz i tyle (jak chcesz tu grać ) = są gracze są głosy

chyba wsio
a po tym co napisałeś
"...Tak, coś Ci się wydaje, przykro mi, drogi przyjacielu - więcej świeżego powietrza, mniej L2. ..."
chyba tyczy Ciebie,  Ja wiem Tobie się wydaję patrz "... nawet nie sprawdzałem ..."
 
a w ogóle Zapomniałeś się odnieść do początkowego pytania tego tematy, o co pytał ScovY.
 "...Cześć czy w dzisiejszych czasach, gdzie serwery padaja po 3 miesiacach, znajdzie sie cos z dluzsza przyszloscia ?
Na celowniku mam classic club, ale moze jest cos jeszcze ? ..."

Logiczne było by odpowiedzieć na  pytanie zadane przez zakładającego ten temat, a nie odradzanie serwera pokazywanie nieistniejących problemów – tym bardziej jak się tam nie gra .

napisałeś "... Dwa - nie gram już w tę grę, testuję jedynie serwery. ..." pro tester wbić 2 lvl i już wiedzieć czy się opłaca grać i wszystko o serwerze wiedzieć jesteś naprawdę pro

pisałeś że ja się kompromituję raczej jest odwrotnie to Ty pro tester serwerów (2 lvl) się kompromitujesz 

podchodzisz do tych serwerów ("testowanych" ... :P przez Ciebie - 2 lvl  :P) jak stare powiedzenie      "... dajcie mi Człowieka paragraf się znajdzie..."
prawie każdy serwer ma swoje wady i zalety nawet oficjalne dlatego pisałem o ncsoft i bugech naprawach tych błędów raczej z ironią , nie zrozumiałeś no cóż jesteś pro
koniec dyskusji

p.s.
pracuję na stanowisku odpowiedzialnym, związanym z bezpieczeństwem sporo testujemy - dobrze że nie mamy takich testerów ja Ty  (2 lvl :P) bo były by same katastrofy :P (nawet chyba nie znasz znaczenia słowa test – testować)

p.s.1
nie ma sensu z tobą rozmawiać Li wszystko wiesz najlepiej i tyle (2 lvl  :P best  tester), trafiasz na tym forum razem z NędznySzczur na listę osób których się ignoruje! A przynajmniej Ja ignoruję – jak będę widział Li na początku nawet nie czytam – idę dalej radzę to samo reszcie czytającym to forum


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2019, 05:36:15 pm »

Primo - L2 jakbyś nie liczył nie ma 30 lat .

Nie rozumiem ludzi którzy graja w 30 letnią grę po to by szukać w niej dziur...
Lineage 2 2003 rok Korea, 2004 USA, ale nawet uwzględniając Lineage 1 - 1998.
Dzisiaj mamy 2019.
Matematyka na poziomie przedszkola nie przerasta Cię przypadkiem?
W razie czego użyj kalkulatora.

Dwa - nie gram już w tę grę, testuję jedynie serwery. Dlaczego to robię - nie twoja sprawa, nie rozumiesz - twój problem.
Fajne hobby.
Z logiki niedostateczny.
Pisałem - nie musisz wiedzieć dlaczego, nie rozumiesz - twój problem. W każdym bądź razie nie wysilaj się.

Dobrze że wiesz co było zjebane, tylko że to nie geoengine, problem już rozwiązany... :)
jedyne co potrafiłeś zrobić to przenieść serwer na nową, domyślam się silniejsza maszynę.
Przecież Discord i forum jest otwarte, reportów dotyczących geo nie widać :)
Cytat: Li
Widzisz, niewielu ludzi wie jak działa serwer od strony technicznej, Tobie totalną ignorancję można wybaczyć, gracz nie musi wiedzieć co kryje się za ścianą (...)
Gorzej, gdy podobną ignorancję wykazuje admin serwera
(...)
Oni nie widzą, że to zjebany geoengine, ja akurat wiem
Może coś było zepsute oprócz tego, nie wiem.
Mógłbym wkleić tutaj dwa filmiki porównujące działanie geoengine (testowane postacią na 1 lvl'u, lol).
Ale w sumie po co, świata i tak nie zbawię.... i tak za dużo czau poświęciłem na pisanie w tym wątku.

Pliki były testowane po naprawie pod obciążeniem, bez problemu uciągały 3000 phantomów ;)
Bardzo mnie to cieszy. Jeszcze chętniej zobaczę jak zachowa się pod 3k graczy online. Niestety obawiam się, że to nigdy nie nastąpi.

Trzy razy robiłem podejście do twojego serwera, w dobrej wierze, bardzo szybko przekonywałem się, że z tego nic nie będzie.
To, czego tez nie zrozumiesz, bo nie masz doświadczenia - dobre wejście można mieć tylko raz.
Ty swoją szansę wykorzystałeś. Marka jest spalona.
To jest tylko twoje zdanie ;) Server jest prowadzony dla graczy, po to by mieli coś co nie padnie po miesiącu i to zdaje egzamin, plików nie mamy jak Ru bogowie, ale dajemy ludziom Fun i to się liczy, no i oczywiście ciągle pracujemy przy plikach :) Online ciągnie rośnie, ciągle jesteśmy wyżej i wyżej na toplistach, odwiedziny strony to samo ;) Więc nie wiem czy Marka spalona ;)
"To jest tylko twoje zdanie ;)"


- strona w Rosji, serwer z dużym prawdopodobieństwem jest ruski ( no faktycznie jeszcze większy minus tylko że z dużym prawdopodobieństwem serwer postawiony jest w Twoim domu ale Ciiiii...)
Słuchaj chłopak, nie przeczytałem twojego bełkotu, nie byłem w stanie ze względu, że nieumiejętnie użyłeś funkcji forum pod nazwą "Cytuj"  + to, że  próbowałem przeczytać coś na wyrywki ale rozbolała mnie głowa.
Ten cytat akurat wyłapałem, więc especially for You:



Z racji, że za dużo czasu zajęło mi pisanie tej odpowiedzi będę się jedynie ograniczał do swoich uwag ogólnych na temat różnych serwerów, bez wdawania się w dyskusje, przekonywania i cytaty.
Kto chce, skorzysta z moich informacji, kto nie chce, to mnie skorzysta.

Jak na razie polecam:
https://valhalla-age.ru/

Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Serwer z przyszloscia
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 10, 2019, 08:17:27 pm »



Ja tylko czekam na to
Cytuj
Albo się wyleczę z nałogu albo coś mnie trafi i sam postawię  serwer...

Jak taki znaFca dojebie serwer, to Ruskie pewnie swoje ze strachu pozamykają  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2019, 08:20:51 pm wysłana przez Asgota »