Witaj
Gość

Wątek: Szukam polskiego serwera  (Przeczytany 1796 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Szukam polskiego serwera
« dnia: Grudzień 09, 2020, 08:39:58 am »
Jak w temacie, czy istnieje jeszcze jakiś polski serwer z przetłumaczoną grą? Jak kiedyś Allseron czy Valdaron?


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam polskiego serwera
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2020, 03:55:06 pm »
Witam chciałbym serdecznie zaprosic Wszystkich Polskich graczy ktorzy zastanawiaja sie gdzie bedzie mozna dolaczyc  z kim pograc i poszukac   przygody w Swiecie L2 NoAdventage :slight_smile: z ziomeczka.  Klade nacisk na wspolprace i 50/50 podzial robicie to dla siebie i clanu od was bedzie zalezala nasza ogolna moc,,  chodzi mi o mila atmosferę gdzie kazdy znajdzie dla siebie miejsce, jak kazdy lubie potrolowac a czasami porzucać kurwami :),tryhard tez wchodzi w opcje ale nie 24/7 ma dawac fun ale nie mozna tez stac na ostatnim miejscu w rankingu :slight_smile:  gram od ok 11 lat w l2 jakies doswiadczenie jest nigdy nie bylem Leaderem Clanu nie musze tez nim byc :smile: Ale z wasza pomoca ,moge sie zaangazowac i poswiecic na to troche czasu zeby umilic wszystkim rozgrywke.
Wymagania:
- TS powiedzialbym obowizakowy kazdy raczej zna powody, ale tez nie zawsze akurat mozna byc , obowiazkowy na wazniejsze akcje.
- Kultura osobista , nie chodzi sterylne rozmowy ale o wzajemny szacunek organizacje
- Ambicje sa nie male bo chetnie bym wycial wszystkich do nogi lacznie z drzewami i chaszczami kolo giran,wykopal fose na 5m gleboka i nie pozwolil nikomu wejsc do miasta :D, powiem mam na To troche czasu jak kazdy pracuje i zyje na codzien, ale mam troche latwiej ^^. Na Ten moment  jest prawie cale jedno  party (8 osob) chyba ze chlopaki zmienia zdanie ale na dzien dzisiejszy nic sie nie zmienilo , + 7 moich znajomych + moja dziewczyna :smile: tak zostala namowiona na supporta :slight_smile: ponad polowa z moich 8 znajomych  bedzie zaczynala swoja przygote L2 tak ze osoby ktore chca sprobowac swoich sil maja dobra okazje bo bede musial Tlumaczyc troche rzeczy co i jak, swoim znajomym to tez sie zalapiecie :slight_smile: tak samo mile widziani sa Prosi z lepszym doswiadczeniem a duzo sie takich znajdzie :slight_smile: Zapraszam i pozdrawiam
Link do server      https://isekai-club.com/
OBT-- 20.12.2020
Live -- 02.01.2021


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam polskiego serwera
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2020, 07:50:29 pm »
Nigdy nie grałem na serwerze z substackiem.
Czy to oznacza, że grając np OL mogę od początku używac skilli destro?
BO rozumiem, że skile tylko w obrębie danej rasy wchodzą w grę.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam polskiego serwera
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2020, 10:14:40 pm »
akurat na tym servie dziala to na takiej zasadzien ze np stack sub 1+1 ta sama rasa, grasz olem i na 40 lvl biezesz stacksube ktorej skile pasywne i aktywne sie łączą w razie 2 takich samych nakladaja sie na siebie  i po wzieciu tej suby(destro) masz 80 lvl i teraz to wyglada tak ze masz maina Ola na 40 i teraz zeby miec skile destro musisz wszystkie wykupic  bo 80 lvl  juz masz . Ogolnie polecam wejsc na strone poczytac zobaczyc jezeli masz pytania pisz do GM Isekai Team bardzo mila osoba i chectnie Ci pomoze :) ja oczywiscie tez na ile moge :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2020, 10:30:45 pm wysłana przez Dragore »