Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj  (Przeczytany 80109 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 23, 2010, 11:28:18 pm »
"Zróbmy pierw na domówce a później się kupi dedyka" - Wszystko wyjaśnia.

Eh, tak odrzucilem twoja propozycje to juz sie na forum leci.. e boze boze. Otoż ten jak sie sam okreslil "szanujacy sie devoloper" Uznal, ze trzeba od razu -_-'ac z 2 tysiaki, na dedyka tylko po to zeby popracowac nad plikami.. Moim zdaniem jest to poprostu wyrzucanie kasy w bloto.. O wiele rozsadniej jest zrobienie najpierw jakichkolwiek plikow pod Gracia 2 (bo taki mam zamiar stawiac serv) , a potem wbijanie z tym na profesjonalny sprzet, potem przerobki, poprawki, testy itp.. poza tym, zly twoj charakter mi sie nie podoba. Nie lubie strasznie ludzi ktorzy zgrywaja cwaniakow.

Czekam dalej na oferty.





Pokaz mi gdzie napisalem serwer za 2tys, pokaz mi gdzie napisalem "na dedyka tylko po to zeby popracowac nad plikami"
wtedy porozmawiamy, oki?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 23, 2010, 11:32:38 pm »
heh no własnie pisales :) po za tym Skoro nie masz zamiary pracowac na `domowce`, to chyba wiadome ze masz zamiar wszystko robic juz na profesjonalnym sprzecie.. A niestety serva w miech raczej nie zrobisz.. 2-3 miesiace ciezkiej pracy..  za ten czas trzeba bedzie zaplacic.. I to nei malo.. Tak ja sponsoruje serv, wszystko ok, ale nie bede wywalal kasy na dedyka, na 3 miesiace, na ktorym beda 2 osoby.. no sryy..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 11:36:03 pm wysłana przez Tikey »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:15:39 am »
Wklej rozmowe z gg i pokaz w ktorych miejscach to napisalem.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:41:30 am »
heh no własnie pisales :) po za tym Skoro nie masz zamiary pracowac na `domowce`, to chyba wiadome ze masz zamiar wszystko robic juz na profesjonalnym sprzecie.. A niestety serva w miech raczej nie zrobisz.. 2-3 miesiace ciezkiej pracy..  za ten czas trzeba bedzie zaplacic.. I to nei malo.. Tak ja sponsoruje serv, wszystko ok, ale nie bede wywalal kasy na dedyka, na 3 miesiace, na ktorym beda 2 osoby.. no sryy..

Mówi to osoba która gdy do mnie napisała chciała robić stronę serwera 1 dzień przed startem?;D pojęcie o reklamie FTW


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 24, 2010, 01:27:57 pm »
Postanowilem ze moglbym sie poswiecic i byc "Developerem". Tzn. zajme sie zakupem Dedyka ;) Jednak na początek szukam admina/gma, ktory pomoze mi z praca nad `tworzeniem` serva.. Licze ze bedzie sie on dobrze znal na plikach l2j,free.. oraz ma juz doswiadczenie z stawianiem serva. W zamian oferuje stanowisko gm'a, oraz miesieczne wynagrodzenie. Wszystko do ustalenia..

Ohh to moze ja tez, szukam 3 devow co za mnie wszystko z serwerem zrobia, w zamian oferuje kazdemu 5% z miesiecznej dotacji! A i poswiece sie i kupie na poczatek dedyka! Umiem htmla, wiec stronke sam zrobie!


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 24, 2010, 01:37:52 pm »
Postanowilem ze moglbym sie poswiecic i byc "Developerem". Tzn. zajme sie zakupem Dedyka ;) Jednak na początek szukam admina/gma, ktory pomoze mi z praca nad `tworzeniem` serva.. Licze ze bedzie sie on dobrze znal na plikach l2j,free.. oraz ma juz doswiadczenie z stawianiem serva. W zamian oferuje stanowisko gm'a, oraz miesieczne wynagrodzenie. Wszystko do ustalenia..

Ohh to moze ja tez, szukam 3 devow co za mnie wszystko z serwerem zrobia, w zamian oferuje kazdemu 5% z miesiecznej dotacji! A i poswiece sie i kupie na poczatek dedyka! Umiem htmla, wiec stronke sam zrobie!

wlasnie hehe nie kupi;p


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 24, 2010, 03:08:32 pm »
Spam został usunięty i każdy następny podzieli ten sam los - Proszę na przyszłość tego w tym temacie nie robić ;)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 08, 2010, 07:40:00 pm »
Poszukuje developerów do wprowadzenia poprawek w kodzie Novo's AIONE Unique.

Interesują mnie tylko osoby chętne do współpracy za realne pieniądze.
Współpraca na zasadzie poprawka – zapłata


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 08, 2010, 10:41:41 pm »
Cytuj
kodzie Novo's AIONE Unique.

A cóż to.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 09, 2010, 08:13:07 am »
Emulator serwera gry Aion, Aion-Unique. Dość podobny do L2j


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 09, 2010, 07:31:20 pm »
no chyba nie tu


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:00:34 am »
Poszukuje developerów do wprowadzenia poprawek w kodzie Novo's AIONE Unique.

Interesują mnie tylko osoby chętne do współpracy za realne pieniądze.
Współpraca na zasadzie poprawka – zapłata


Mozesz podac na przykladzie, za jakiego typu poprawke ile bys zaplacil ?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:46:54 am »
Jeżeli robiłeś kiedykolwiek coś za kasę powinieneś wiedzieć, że zlecenia a zlecenie to dwie różne ceny.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 15, 2010, 10:30:46 pm »
Postanowilem ze moglbym sie poswiecic i byc "Developerem". Tzn. zajme sie zakupem Dedyka ;) Jednak na początek szukam admina/gma, ktory pomoze mi z praca nad `tworzeniem` serva.. Licze ze bedzie sie on dobrze znal na plikach l2j,free.. oraz ma juz doswiadczenie z stawianiem serva. W zamian oferuje stanowisko gm'a, oraz miesieczne wynagrodzenie. Wszystko do ustalenia..

Ohh to moze ja tez, szukam 3 devow co za mnie wszystko z serwerem zrobia, w zamian oferuje kazdemu 5% z miesiecznej dotacji! A i poswiece sie i kupie na poczatek dedyka! Umiem htmla, wiec stronke sam zrobie!

Ja chętny :D pisz na gg :D możemy się dogadać mogę brać 4%


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:29:40 am »
Poszukuję osób chętnych na stanowisko GMa. PM lub lepiej GG: 782837.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 28, 2010, 09:56:55 pm »
Witam.

Poszukuje webmastera. Potrzebna mi jest strona do serwera który jest zrobiony tylko i wylącznie dla zabawy.
Wymagania:
-Wiek: 14+
-Umiejętność tworzenia strony
-Ogarnięty także w grze
Nagroda:
-Pełne prawa na stronie (to wiadomo)
-GM w grze

Kontakt GG: 6615263

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 28, 2010, 10:47:03 pm »
Witam.

Poszukuje webmastera. Potrzebna mi jest strona do serwera który jest zrobiony tylko i wylącznie dla zabawy.
Wymagania:
-Wiek: 14+
Ma być starszy od Ciebie?
Nagroda:
-Pełne prawa na stronie (to wiadomo)
W nagrodę ma zapierdalać przy Twojej stronie...
-GM w grze
...i męczyć się w grze pilnując porządku?

Ruszyła kolejna fala lolserwerów, ktoś spróbuje ją zatrzymać ?
;)
Tak, to spam, wiem, nie powinienem, ale niech w końcu ktoś to zacznie ogarniać i cenzurować takie śmieszne ogłoszenia .
Złodzieje na Dragonie - barcwelona, Reina/Arkaren (tak, tutejszy VIP to zwykły złodziej:http://forum.lineage2.com.pl/index.php?action=profile;u=6396), HansPL/DarckanPL, XSALSAX aka xleonsiox


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: -1

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 30, 2010, 03:15:29 pm »
On chyba chciał powiedzieć to bardziej w formie "by GM-em to jak służba honorowa", czyli ku chwale ojczyzny, Panie Prezydencie ;p
A dostęp do stronki ? Hmm... są webmasterzy, którzy potrafią tak zrobić i zabezpieczyć stronkę, że się potem okazuje, że sami nie mają do niej dostępu (to nie żart ! Osobiście znam taką osobę, to się nazywa "webmaster ze skillem proffesional security" ;p)
I dlaczego restrykcja co do wieku ? Trochę "dupnie" byłoby gdyby Admin ogarniał tylko HTML-a, a GM Jave+Pythona ? ;p Ok, wystarczy, bo wybuchnę śmiechem ;p


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 10, 2010, 10:09:43 pm »
Grupa 3 developerów szuka osoby ze sprzętem do postawienia serwera.  Posiadamy dużą znajomość Javy, plików l2j itp. Wszyscy powyżej 18 lat.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 15, 2010, 07:04:48 pm »
Student informatyki poszukuje goscia z wiedza o javie/html/mysql/php oraz umiejetnoscia angielskiego na poziomie komunikatywnym  do wspolpracy przy tworzeniu servera, 50%/50% na zakup VPS'a
kontakt:

GG 326763
e-mail [email protected]

próg wiekowy 18+

ps. wiecej informacji takich jak np cos o mnie na gg lub mail nie odpowiadam na pw
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 07:10:09 pm wysłana przez Rismok »


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 17, 2010, 10:25:12 pm »
Student informatyki poszukuje goscia z wiedza o javie/html/mysql/php oraz umiejetnoscia angielskiego na poziomie komunikatywnym  do wspolpracy przy tworzeniu servera, 50%/50% na zakup VPS'a
kontakt:

GG 326763
e-mail [email protected]

próg wiekowy 18+

ps. wiecej informacji takich jak np cos o mnie na gg lub mail nie odpowiadam na pw

to dobry z ciebie student informatyki jak szukasz kogoś kto ogarnia htmla, php.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: -1

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 17, 2010, 10:31:08 pm »
Cytuj
to dobry z ciebie student informatyki jak szukasz kogoś kto ogarnia htmla, php.

... żałuj, że mojego otoczenia pseudo-informatyków nie znasz. On przynajmniej wie co to html i php (no, html już ogarniają, ale z php to jak przez mgłe).


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 18, 2010, 11:32:21 am »
Student informatyki poszukuje goscia z wiedza o javie/html/mysql/php oraz umiejetnoscia angielskiego na poziomie komunikatywnym  do wspolpracy przy tworzeniu servera, 50%/50% na zakup VPS'a
kontakt:

GG 326763
e-mail [email protected]

próg wiekowy 18+

ps. wiecej informacji takich jak np cos o mnie na gg lub mail nie odpowiadam na pw

to dobry z ciebie student informatyki jak szukasz kogoś kto ogarnia htmla, php.

napisalem gdzies ze ja tego nie ogarniam ? gosciu najpierw pomysl pozniej napisz, co za ludzie trzeba wam wszystko na talerz wykładać post jest tylko dla zainteresowanych a nie trafi sie jakis pierwszy i flame idz pograj w tibie czy cos... tak jak zostalo napisane wiecej info o mnie na gg wiec nie podoba ci sie to co napisalem nie odpowiadaj proste chyba nie ? takich ludzi powinni od razu banowac za samo iq na minusie, jest taki dobry cytat wiesz co w twoim kierunku odnosi sie w 100% "Pomyśl jeśli potrafisz", myslisz ze ze spamowałeś forum na 1502 postow i jestes kims ze sie liczysz ? prosze cie... "Take live, Not nolive" mama kupila komputer i synek siedzi bo czuje sie kozak po drugiej stronie kabla ? czy jak to jest?, nawet jak nie mama to i tak sie czujesz jak bog w internecie bo nikt cie nie widzi, nikt nie wie jak wygladasz, nikt cie tu nie zna, po prostu jestes GOSC

btw: szukam kogos na pokrycie VPS'a 50/50 ale nie trzeba mi goscia ktory ma hajs tylko ktory posiada wiedze we 2 latwiej wszystko skonsultowac fixnac i ciekawsze pomysly na upgrade sa od dwoch osob a nie tylko od jednej predzej czy pozniej i tak bym musial ogarnac jakiegos deva drugiego
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 11:43:24 am wysłana przez Rismok »


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 19, 2010, 02:18:48 pm »
Szukam GM i DEV. GG 782837. 4 dedyki.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:05:59 pm »
Proponuje, zeby ludzie zaczeli umieszczac info o wynagrodzeniu dla deweloperow. Kazdy pisze ze szuka, ze takie a takie wymagania i oczekuje ze ludzie beda za darmo pracowac. Programisci na etapie uczenia sie chetnie dolacza za darmo do tego typu projektow, jednak tacy, ktorzy juz maja konkretne doswiaczenie ( a takich tutaj ludzie szukaja ) za darmo raczej nie beda dla nikogo robic.

pozdrawiam