Witaj
Gość

Wątek: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj  (Przeczytany 80119 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:46:51 pm »
 Witam wszystkich... Poszukuję chętnych osób do pomocy w otwarciu i utrzymaniu nowego serwera L2 Freya. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt na email [email protected]
 
 W emailu proszę napisać coś o sobie np. jakie masz doświadczenie w prowadzeniu serwera, na jakim poziomie znasz j.ang, ile masz lat, itp. itd.

 Oczekuję poważnych ofert, oraz z góry mówię że nie chcę zakładać serwa "dla jaj" tylko taki który miałby szanse wejścia w czołówkę polskich serwerów. Co do wynagrodzenia za pracę to już do uzgodnienia...

 O sobie mogę napisać że współpracowałem wcześniej przy innym polskim serwerze na plikach l2j Gracia Final. Mam 22 wiosenki, jestem po kierunku informatycznym, w l2 grałem 4 lata. A po za tym to mnie poznacie później;)

 Liczę na poważne emaile...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

    • L2EXtreme
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 20, 2011, 11:07:43 pm »
Rekrutacja na www.l2ex.pl znów rozpoczęta - poszukuję osoby/osób na stanowisko Event GMa/GM Helpera na serwerze L2EXtreme.

Wymagania odnośnie osoby:
 
 *. Wiek 18+ wymagany skan dowodu osobistego bądź innego dokumentu ze zdjęciem do mojego wglądu (czyt. ad 1)
 *. Duża kultura osobista i cierpliwość w stosunku do graczy
 *. Znajomość języka polskiego, gramatyki i ortografii. Umiejętność szybkiego i składnego pisania na klawiaturze i porozumiewania się z ludźmi.
 *. Znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość innych języków np. niemiecki, francuski, czeski
 *. Duża znajomość L2 - w tym postaci, skilli, questów, lokacji itp.
 *. Kreatywność i pomysłowość w tworzeniu eventów.
 *. Doświadczenie na stanowisku GMa, znajomość komend bądź panelu admina
 *. Duża ilość wolnego czasu do poświęcenia
 *. Mile widziany TS
 *. Nie posiadanie innej postaci na serwerze, jak również wskazane nie posiadanie znajomych na serwerze
 
Od razu zaznaczam aby nie było nieporozumień - Event GM ma ograniczony dostęp do komend admina, więc jeżeli ktoś liczy na full dostęp - nie ten adres.

Swoje 'aplikacje' proszę kierować na adres [email protected] z krótką charakterystyką swojej osoby, proszę także o informacje o doświadczeniu na podobnym stanowisku, propozycje eventów do zorganizowania, oraz krótkie uzasadnienie dlaczego akurat Ty masz zostać GMem na naszym serwerze

Dwu-zdaniowce i emaile z błędami ortograficznymi lądują w koszu.

Ad1. Jeżeli chodzi o skan dokumentu ze zdjęciem jest on tylko do mojego wglądu, nic poza tym, sry, ale mam dość dzieciaczków które po 5 min. bycia GMem puszczają reklame innego serv na announce, albo wymyślają podobne wybryki, poważne osoby nie bedą miały problemy z tym punktem.


Nie wiedziałem gdzie umieścić taki post, zrobiłem to tutaj. Gdyby któryś moderator uważał, że to nie ten dział prosiłbym o przeniesienie


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 20, 2011, 11:21:11 pm »
Myślę, że z tym skanem dowodu osobistego to zbyt duża przesada, gdyż wg. mnie wiele osób chętnych będzie się poprostu obawiać wysłania go całkiem nieznanej osobie (z wiadomych przyczyn oczywiście). Ale to tylko moje zdanie.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 20, 2011, 11:30:00 pm »
Dokladnie, nikt normalny nie posle Ci skanu swojego dowodu osobistego. Powinienes znalezc inny sposob na sprawdzenie czy ktos ma +18 czy nie.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

    • L2EXtreme
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 21, 2011, 07:55:52 am »
Taki wymóg na l2ex jest już od dawna, i każdy z przyjmowanych od tego czasu GMów go spełniał a było ich w tym czasie chyba czworo czy pięcioro. Żaden z nich nie sprawiał problemów, z każdym rozstaliśmy się w zgodzie i pokoju. Natomiast Ci którzy byli przyjmowani wcześniej - prawie każdy wyleciał za coś a nie odszedł. I nie chodzi to o potwierdzenie czyjegoś wieku. Bo równie dobrze jeśli ktoś spełnia resztę warunków to moze byc i 16latek ze skanem paszportu albo dowodu tymczasowego. Bardziej chodzi o świadomosć tego iż wiem kim jest ktoś kto ze mną współpracuje.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 21, 2011, 01:48:48 pm »
konkurs:  najlepszy applet zwiazany z l2 dla userów forum, wygrany dostaje etat.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 26, 2011, 04:58:22 pm »
Witam.

Jeżeli interesuje Cię chęć małego "dorobienie",a kochasz l2 przeczytaj ten temat.

Poszukuje GM-ów, grafików , osob ze znajomością html- osób potrafiących pomóc w utrzymaniu serwera low rate l2 interlude.

WYMAGANE :

-b. wysoka kultura osobista
- znajomość ortografii języka PL (mile widziana znajomość J.ANG )
-Dobra znajomość gry. (interlude)
- chęć do stworzenia serwera liczącego sie na arenia prywatnych serv l2, a zarazem stworzenia długoterminowego serwera.
- samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność w wykonywanej pracy.

Jeżeli myślisz ze sprostasz oczekiwaniom zgłoś sie do mnie. Z KAŻDYM bedzie przeprowadzona rozmowa "kwalifikacyjna"

Kontakt : [email protected]     gg 988637    tel kom. 504 509 120 - w przypadku telefonu prosze o kontakt po godz 18.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 29, 2011, 01:44:05 pm »
Poszukujemy osob chetnych i ambitnych do pomocy przy tworzeniu nowego projektu bazujacego na L2j
krotko i na temat wiecej info pod mailem : [email protected]


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 29, 2011, 08:36:42 pm »
Opisz tutaj jak możesz , jakieś szczegóły.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:17:45 pm »
Przepraszam za zwloke:
pod serwery x4-x15 :)
( wiecej info [email protected], podpowiem tylko ze niepodam oficjalnie szerszych informacji)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 09:20:28 pm wysłana przez paxidro7 »


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 31, 2011, 09:38:07 pm »
Opisz kogo szukasz , dev , gm , mod czy kogoś innego ? Jakie masz wymagania , co oferujesz , troche informacji musisz podać.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 04, 2011, 04:57:03 am »
Ad1. Jeżeli chodzi o skan dokumentu ze zdjęciem jest on tylko do mojego wglądu, nic poza tym, sry, ale mam dość dzieciaczków które po 5 min. bycia GMem puszczają reklame innego serv na announce, albo wymyślają podobne wybryki, poważne osoby nie bedą miały problemy z tym punktem.

Z calym szacunkiem ale aktualnie nie masz prawa nikogo prosic o zaden dokument, a fakt ze jest jedynie i wylacznie do Twojego wgladu nic nie zmienia. Czy aplikujacy GM moze liczyc na skan Twojego dokumentu ze zdjeciem w zamian? Watpie
Rownie dobrze mozesz chciec cos kombinowac ze skanem waznego dokumentu ze zdjeciem a nawet jesli to nie Twoja sprawka to ktos moze zglosic do prokuratury wniosek o wszczecie postepowania co do Twojej osoby... zwazywszy tez na to ze serwery prywatne nie sa rzecza do konca legalna bez wzgledu na to czy to L2J czy L2OFF, zwlaszcza ze czerpiesz z tego korzysci majatkowe w postacji tzw. dotacji. Nie wazne czy nawet zlotowka trafia do Twojej kieszeni, czy calosc idzie na utrzymanie serwera, to Ty bedziesz mial problemy :)
Zreszta, co Ci z tego ze przypuscmy dostaniesz skan dokumentu? W razie nieprawidlowosci zglosisz to na policje, czy jak? Nie wiem w jakim celu ma to sluzyc. A wnioskuje ze dokument do czasu "sluzby" jest gdzies tam magazynowany przez Ciebie, badz tez same dane z dowodu. A jak ktos Ci sie wlamie na komputer?

Bez obrazy kolego, chcialem sie tylko podzielic swoja opinia na ten temat.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 04, 2011, 07:36:14 am »
@darekDSG

Obawiam się, że nie masz racji w ani jednym przypadku jaki opisałeś...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 04, 2011, 12:18:10 pm »
@darekDSG

Obawiam się, że nie masz racji w ani jednym przypadku jaki opisałeś...
~(~p) <=> p


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 04, 2011, 05:30:02 pm »


wystarczy ze w photoshopie zrobisz znak wodny i masz pewnosć ze skanu nie da sie juz wykorzystać w żaden sposob
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 09, 2011, 06:55:03 pm »
Zakupiłem serwer dedykowany i chcę postawić serwer lineage 2 interlude high rate tyle że samemu to nie ma sensu stawiać poszukuję developerów,gmów,grafików ... więcej PM na Gadu-Gadu 33721828

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 02, 2011, 11:30:14 am »
Cytuj
Wiek 18+ wymagany skan dowodu osobistego bądź innego dokumentu

Proponuje rozmowe na skype z zalaczona kamera zamiast skan dowodu. Wydaje mi sie ze po rozmowie bardziej zorientujesz sie z kim masz do czynienia, nizeli patrzac na zdjecie w dowodzie.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 04, 2011, 12:42:56 pm »
@darekDSG

Obawiam się, że nie masz racji w ani jednym przypadku jaki opisałeś...

I tu się mylisz:

                                                            Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883
                                                                       USTAWA
                                                            z dnia 29 sierpnia 1997 r.
                                                          o ochronie danych osobowych1)

Art. 23.
1. Przetwarzanie danych jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy:
1) osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, chyba że chodzi o usunięcie
dotyczących jej danych,
2) jest to niezbędne dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku
wynikającego z przepisu prawa,
3) jest to konieczne do realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest
jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem
umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą,
4) jest niezbędne do wykonania określonych prawem zadań realizowanych dla
dobra publicznego,
5) jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych
przez administratorów danych albo odbiorców danych, a przetwarzanie
nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.
2. Zgoda, o której mowa w ust. 1 pkt 1, może obejmować również przetwarzanie
danych w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania.
3. Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne dla ochrony żywotnych interesów
osoby, której dane dotyczą, a spełnienie warunku określonego w ust. 1 pkt 1 jest
niemożliwe, można przetwarzać dane bez zgody tej osoby, do czasu, gdy uzyskanie
zgody będzie możliwe.
4. Za prawnie usprawiedliwiony cel, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, uważa się w
szczególności:
1) marketing bezpośredni własnych produktów lub usług administratora danych,
2) dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Art. 24.
1. W przypadku zbierania danych osobowych od osoby, której one dotyczą, administrator
danych jest obowiązany poinformować tę osobę o:
©Kancelaria Sejmu s. 9/9
2007-10-08
1) adresie swojej siedziby i pełnej nazwie, a w przypadku gdy administratorem
danych jest osoba fizyczna – o miejscu swojego zamieszkania oraz imieniu i
nazwisku,
2) celu zbierania danych, a w szczególności o znanych mu w czasie udzielania
informacji lub przewidywanych odbiorcach lub kategoriach odbiorców danych,
3) prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) dobrowolności albo obowiązku podania danych, a jeżeli taki obowiązek istnieje,
o jego podstawie prawnej.
2. Przepisu ust. 1 nie stosuje się, jeżeli:
1) przepis innej ustawy zezwala na przetwarzanie danych bez ujawniania faktycznego
celu ich zbierania,
2) osoba, której dane dotyczą, posiada informacje, o których mowa w ust. 1.

Rozumiem, że do skanu dowodu potencjalny GM dołącza również pismo, że zgadza się na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 05, 2011, 01:21:13 pm »
Cytuj
Rozumiem, że do skanu dowodu potencjalny GM dołącza również pismo, że zgadza się na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych?

Potencjalny GM nie znam sie na takich druczkach prawnych i mozna go naciagnac do podpisania petycji 30 stronicowej w ktorej gdzies tam poniekad jest wyszczegolnione ze zrzeka sie swojego majatku :P

PS. Gdy instalujesz nowa gre na komputerze i klikasz dalej, dalej, dalej w pewnym momencie musisz kliknac accept i zgodzic sie na warunki korzystania z tejze gry. Czy ty masz pojecie o co oni cie tam prosza ? :P:P:P a moze jestes juz czyims niewolnikiem ? :P


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 02, 2011, 06:52:24 pm »
Witam serdecznie.
Nie będę się tutaj rozpisywał , Szukam osób chętnych podjąć prace przy projekcie Lineage2 Server Freya. Projekt będzie posiadał taki jest zamysł własny projekt developerski wspierający server od strony technicznej.
=============================================================
Szukam Game Master:
-Wiek nie jest aż tak istotny.
-Język Angielski (Niemiecki lub Rosyjski) na poziomie komunikatywnym.
-Musi to być osoba kompetentna , znająca dobrze grę , oraz posiadająca wiedzę z zakresu (GameMaster)
-Częsta Aktywność w grze jak i na forum.
-Kultura osobista.
Proszę tylko poważne oferty składać.
=============================================================
Szukam też developerów tutaj nie będę opisywał.
Poszukuję też nie ukrywam osobę , która była by w stanie wspomóc projekt finansowo , ja wiem ,że jest to mało realne , ale co do warunków takiej pomocy można oczywiście się dogadać.

-------------------------------------------------------------
Proszę o składanie tylko poważnych podań , Dziękuje bardzo i Pozdrawiam.
=============================================================
Dane kontaktowe:
Kontakt na razie tylko drogą mailową : [email protected]
Lub poprostu tutaj na forum w formie pw :)

//Edit
Projekt jest na razie pomysłem ,który powoli staje się coraz bardziej realny , ta informacja ma na celu znalezienie odpowiednich osób.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

  • kubek inside <3
Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 14, 2011, 01:00:34 pm »
Witam,

Poszukuje osoby chętnej do współpracy przy serwerze l2j - a konkretnie chodzi mi o kogoś kto bardzo dobrze włada językiem angielskim (głównie chodzi mi o pisanie newsów).

Propozycję proszę składać na: [email protected]

@Update

Oraz dwóch osób z bardzo dobrą znajomością gry/języka ang. na stanowisko GM, EM/Helper. Wymagany wiek 18+ sporo wolnego czasu oraz mikrofon.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2011, 01:10:30 pm wysłana przez Prohax0r »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:12:10 am »
Hello guys,
since a week ago i've decided to set up a L2 Dedicated server again.
So that means that i need staff?
Nope, it means that i am looking for people with experience and time.
Because we are going to start from root.

It will be a freya server, high-rated and with a lot of pvp.
But i want the server totally in our custom design.
No more standard high-rate servers.
It will be a big project.

The total explanation about the server will be explained to the confirmed staff.

So what I'm looking for:
2 Developers (Database & Ingame & other) : X
2/3 (GameMasters with Ingame setup experience) : 1/3
1 WebDesigner (Once needed for a design) : X
1 WebMaster/ForumMaster (Could be the Designer) : X
ForumModerators : All people from the staff above
------------------------------------------------------------------------
MOST IMPORTANT: I'm looking for someone who can host the server temporary for free, so we can build and set it up.
If you are Developer or GameMaster and able to host a server for about a month, i would really appreciate it!
My computer isn't good enough for a good temporary host, that's why i'm asking this.
When the server is done, we will get a real host.
-------------------------------------------------------------------------
Mail me your info : [email protected]

Info for Developer: Personal info, experience, abilities, examples.
Info for GM: Personal info, experience, abilities.
Info for WD: Personal info, experience, examples.

Under the 17 years old is a no
Less than 2/4 years experience is a no
No examples is a no

Teraz coś od siebie. Nie jest to moje ogłoszenie, tylko znajomego, który nie pisze po polsku, a poprosił mnie o zamieszczenie tego na 2-3 polskich stronach. Uprzedzając od razu zdania typu "Tłumaczenie, albo do kosza", język jakim Staff będzie się porozumiewał, to angielski, więc jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem tego, to znaczy, że to nie jest propozycja dla niego. Tyle ode mnie. Cześć.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 29, 2011, 09:25:01 am »
Witam,

poszukuje osób przy nowym projekcie serwera. Serwer który jest rozwijany to serwer typu High Rate. Jednakże nie ma to być standardowy l2j-otowy high rate. Jako że samemu wszystkiego nie da się zrobić, poszukuje osób z którymi mogę współpracować.

A więc poszukuje:
1 Junior Developera - drobnostki typu poprawienie htmla, css, wykonanie malego skryptu i temu podobne
3 Testerów - osoby które będą sprawdzały serwer jako gracz. Przy otwarciu serwera Testerze staną się Game Master'ami którzy będą pilnować porządku na serwerze
1 Moderatora/Junior Admina forum - osoba pilnująca porządku na naszym forum a także pisała najpotrzebniejsze ogłoszenia. Osoba musi być obeznana w Phpbb by przemo forum.
1 osobe od Linux'a - nie jestem aż tak zaznajomiony z tym systemem (aczkolwiek daje rade tylko że powoli). Chodzi o osobe która szybko zainstaluje serwer na przyszłym dedyku a w późniejszym czasie będzie kontrolowała logi serwera.

Jeżeli chcesz aplikować na któreś z wymienionych stanowisk, pisz na mail [email protected].
W treści musisz zawrzeć swoje doświadczenie na danym stanowisku, poprzeć je skryptami/stronami/screenshotami (czymkolwiek). Im więcej napiszesz tym lepiej. Oczywiście zgodnie z prawdą.

Co do zapłaty - musimy dogadać się indywidualnie.

PS: W związku z tym że dużo osób lubi zrywać współprace zabierając ze sobą cudzą pracę, albo co gorzej niszcząć ją, prawdopodobnie będę wymagał jakieś Twojego dowodu tożsamości (skan).

Co do serwera - stoi on na razie na moim prywatnym komputerze, wymaga jedynie parunastu zmian (okolo 1-2 max tygodnie pracy). Sam serwer zamierzam postawić pod koniec wakacji.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 29, 2011, 08:45:30 pm »
Witam,

poszukuje osób przy nowym projekcie serwera. Serwer który jest rozwijany to serwer typu High Rate. Jednakże nie ma to być standardowy l2j-otowy high rate. Jako że samemu wszystkiego nie da się zrobić, poszukuje osób z którymi mogę współpracować.

A więc poszukuje:
1 Junior Developera - drobnostki typu poprawienie htmla, css, wykonanie malego skryptu i temu podobne
3 Testerów - osoby które będą sprawdzały serwer jako gracz. Przy otwarciu serwera Testerze staną się Game Master'ami którzy będą pilnować porządku na serwerze
1 Moderatora/Junior Admina forum - osoba pilnująca porządku na naszym forum a także pisała najpotrzebniejsze ogłoszenia. Osoba musi być obeznana w Phpbb by przemo forum.
1 osobe od Linux'a - nie jestem aż tak zaznajomiony z tym systemem (aczkolwiek daje rade tylko że powoli). Chodzi o osobe która szybko zainstaluje serwer na przyszłym dedyku a w późniejszym czasie będzie kontrolowała logi serwera.

Jeżeli chcesz aplikować na któreś z wymienionych stanowisk, pisz na mail [email protected].
W treści musisz zawrzeć swoje doświadczenie na danym stanowisku, poprzeć je skryptami/stronami/screenshotami (czymkolwiek). Im więcej napiszesz tym lepiej. Oczywiście zgodnie z prawdą.

Co do zapłaty - musimy dogadać się indywidualnie.

PS: W związku z tym że dużo osób lubi zrywać współprace zabierając ze sobą cudzą pracę, albo co gorzej niszcząć ją, prawdopodobnie będę wymagał jakieś Twojego dowodu tożsamości (skan).

Co do serwera - stoi on na razie na moim prywatnym komputerze, wymaga jedynie parunastu zmian (okolo 1-2 max tygodnie pracy). Sam serwer zamierzam postawić pod koniec wakacji.

Rozumiem, że masz zgodę MSW na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Poszukiwania GM'a, Developera - tutaj
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:00:33 pm »
Stworze stronę internetową na zamówienie. W razie problemów jestem w stanie zrobienia wszystko od zera tj. od wykupienie domeny poprzez wrzucenie na serwer dedykowany tudzież hosting na napisaniu wszystkich informacji. Wszystko od początku do końca . Co do cen możemy chyba się dogadać. Jak masz jakiś problem pisz na moje gadu gadu 294470.