Witaj
Gość

Wątek: Oficjalny QQ temat Ramony  (Przeczytany 47911 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 07, 2017, 07:30:01 pm »
Kiedy będzie dział nowego serwera ?


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 07, 2017, 07:45:38 pm »
L2 kiedyś w świecie MMO to była piękna, cudowna, subtelna kobieta z którą każdy chciał obcować, dzisiaj to dziwka z prowincji i wstyd nawet na nią spojrzeć.

Niestety każde jedno nowe mmo jest casualowym syfem nie oferującym nawet w części tak dobrego pvp, oly czy nawet samego grindu jak L2. BDO ładnie opakowane gówno, AA - porażka, Revelation jest tak paskudne i odpychające że powinni do tej gry oferować umowę z wynagrodzeniem dla grającego.
Jakie jest BDO a nie jest to już nie chcę mi się dyskutować, brakowało rywalizacji o bossy, coś na wzór oly, syndrom L2 zawsze się będzie ciągnął. Ale daily walka o spoty, gankowanie ludzi w pt, prowokowanie do gvg na grind spotach, to wszystko przez kilka miesięcy BDO mi zapewniło czego było brak w wielu innych MMO które wychodziły, poczułem się częściowo jak za starych dobrych czasów L2, dramy po pvp. Siege też były spoko.
Reasumując nie było tak źle, przynajmniej dla mnie. Kilka miesięcy fajnego pvp.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 07, 2017, 07:47:41 pm »
Rafau, przechodzicie tutaj z gamecoastu? jest szansa na nazwę Orfen :D

Od jakiegoś miesiąca tam nie gramy. Rosyjskie community nie jest tak rakowe jak polskie, to się znudziło.

Zastanawia mnie jak będzie z botami wyglądało... Jak party tazmana nie będzie zbanowane w ciągu 2 tygodni, to pewnie grać nie warto.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 07, 2017, 08:14:22 pm »
Od jakiegoś miesiąca tam nie gramy. Rosyjskie community nie jest tak rakowe jak polskie, to się znudziło.
Innova zbanowała w styczniu prawie wszystkich userów adrenaliny na 30 dni, więc robią więcej niż parę lat temu :P Zresztą teraz masz loop makr w grze, więc nawet bez bota można sobie iść semi-afk zamiast patrzeć w monitor.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2017, 08:18:02 pm wysłana przez kornes »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 07, 2017, 08:36:47 pm »
nowy dział dla nowego servera :)


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 07, 2017, 09:49:04 pm »
Co to bedzie za kronika i czy ktos kto pracuje i gra jak casual ma tam czego szukac ?
co do kroniki to juz znalazłem "Epic Tales of Aden 3.0: Helios"
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2017, 09:51:39 pm wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 07, 2017, 10:38:14 pm »
Będzie tak jak jest teraz na Core. Według mnie bez problemu można pograć casualowo, o party nie powinno być problemu, szczególnie jak będziesz grał titanem/evi, iss, heal- party znajdziesz zawsze.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 08, 2017, 01:29:26 am »
Ale jaja... Trochę mało czasu i chujowa pora, powinni to wypuścić w listopadzie poprzedniego/tego roku.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 08, 2017, 10:49:35 am »
Da ktoś linka do dobrego poradnika z tymi wszystkimi bajerami z heliosa ? Przebudzenia itp. wszystko co sie zmienilo od H5 czy tam GoD co musze wiedziec zanim zaczna grac ? :noob:


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 08, 2017, 12:50:29 pm »
serwer jeszcze nazwy nie ma, a już drama powoli się rozkręca - Lineage 2 <3 
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 08, 2017, 08:27:28 pm »
Mnie bardziej interesuje kwestia licencyjna L2. Dlaczego dopiero teraz decydują sie na otwarcie kolejnego serwera. Przedłużyli właśnie licencję u NCSOFTu z opcją nowego serwera? Jakby nie patrzyć były lepsze momenty na nowe projekty, zwłaszcza jeżeli chodzi im tylko o dimensional siege.

A jeżeli sprawa rozchodzi się głównie o siege to czemu tak opierają się sklejeniem tego z ich serwerami RU? Przecież to chyba stoi wszystko na jednym hostingu. Czy EU jednak we frankfurcie stoi?

Cóż, nowym serwerem ubijają życie na Core, które jeszcze się trzymało przez 5-ty rzut nierozgarniętych graczy, którzy napływali i robili ruch w widełkach 1-95 przez kilka miesięcy zanim sobie odpuszczali i szli gdzie indziej.

80% graczy to będą weterani Core i RMT, w sumie dobry serwer do pogrania przez max rok zanim pojawi się p2w IS i donatorzy ściągający ludzi na hita.

To jak tam, skrypty już gotowe?  :afro:


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 08, 2017, 08:43:22 pm »
cross-server siege będą tak odległe, że wątpie by były brane jakoś poważnie pod uwage przy stawianiu nowego serwera, raczej tylko dodatek :D

nie trzeba dużo analizować, żeby zobaczyć, że ludzie jeszcze grają w L2 w EU, ale nie koniecznie chcą zaczynać na 5(?) letnim serwerze, więc żeby dostać się do ich portfeli musieli otworzyć nowy serwer.

Obstawiam, że na ten serwer też wbiją ruskie szukać łatwego rmt, więc raczej będzie kogo bić,
w moim CP każdy wraca doL2 po X lat przerwy, wiec będziemy sobie nadrabiać content (i czytać wszystkie nowe questy XD) bez tryhardowania.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 08:44:59 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 08, 2017, 10:40:04 pm »
Cytuj
[...]wiec będziemy sobie nadrabiać content (i czytać wszystkie nowe questy XD) bez tryhardowania.

żart miesiąca.  hahaha


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 08, 2017, 10:52:04 pm »
Chyba dawno nie zaglądałeś na pudelka.

Chcesz grać 4fun i niczego więcej nie oczekujesz od tego serwera to jak najbardziej polecam.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 08, 2017, 10:55:34 pm »
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Innova i tak coś spieprzy jak zawsze...
Grzesiu kogo macie na tanku? Czemu jeszcze pma nie dostałem?
Chyba, że legato bierzecie. Na twitchu widziałem, że dalej tankami się interesuje.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 09, 2017, 12:20:00 pm »
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Innova i tak coś spieprzy jak zawsze...
Grzesiu kogo macie na tanku? Czemu jeszcze pma nie dostałem?
Chyba, że legato bierzecie. Na twitchu widziałem, że dalej tankami się interesuje.

Wstyd przyznać, ale chyba Palke  :oops:
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 09, 2017, 12:58:38 pm »
cross-server siege będą tak odległe, że wątpie by były brane jakoś poważnie pod uwage przy stawianiu nowego serwera, raczej tylko dodatek :D

nie trzeba dużo analizować, żeby zobaczyć, że ludzie jeszcze grają w L2 w EU, ale nie koniecznie chcą zaczynać na 5(?) letnim serwerze, więc żeby dostać się do ich portfeli musieli otworzyć nowy serwer.

Obstawiam, że na ten serwer też wbiją ruskie szukać łatwego rmt, więc raczej będzie kogo bić,
w moim CP każdy wraca doL2 po X lat przerwy, wiec będziemy sobie nadrabiać content (i czytać wszystkie nowe questy XD) bez tryhardowania.

Lepiej napisz, że skrypt i licencja na adrenaline wykupiona :D


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 09, 2017, 01:07:20 pm »
to tylko makro, all legit


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 09, 2017, 07:07:12 pm »
Ramona  hahaha


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 09, 2017, 07:12:46 pm »
Ramona  hahaha

Gorszej nazwy chyba nie można wybrać z tej listy...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • ReUnion Team
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 10, 2017, 06:47:37 pm »
Siema !
L2Ex Soultaker - Mithen
Core Aeore - Atsuka
Lilith Aeore - Atsuu
Ramona Aeore - Glick


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 10, 2017, 11:49:45 pm »
Jak to jest na tym Heliosie ? Robie 3 subki po certy jak na H5 i pozniej dobijam maina do 85 i robie ten awaking ? Czym sie sugerować przy robieniu np. healera albo buffera bo z tego co wyczytalem to to jest cos jak podwójna klasa. Dajmy to robie wc i na druga biore bd to mam laczone buffy z wc+bd na tym awaking(Iss) czy jak to mam rozumiec ?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 11, 2017, 09:54:09 am »
sube można zrobić po 85 (jak dobrze pamiętam), nie ma certyfikatów jak na H5, są jakieś dodatkowe skille alle nie mają znaczenia od wybranej klasy na sube (moge się mylić), dualclass masz tylko 1 i różni się tym, że możesz ją lvl jak main klasę, czyli nie ma ograniczenia levelowego, a subkę tylko do 85, nie ma łączonych skilli, jeśli grasz na dualklasie BD to jesteś Iss bladedancerem i nie masz żadnych skilli z main bishopa.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 11, 2017, 11:51:28 am »
Bedzie jakieś ostre party?? slota szukam do gry?


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 11, 2017, 02:39:49 pm »
sube można zrobić po 85 (jak dobrze pamiętam), nie ma certyfikatów jak na H5, są jakieś dodatkowe skille alle nie mają znaczenia od wybranej klasy na sube (moge się mylić), dualclass masz tylko 1 i różni się tym, że możesz ją lvl jak main klasę, czyli nie ma ograniczenia levelowego, a subkę tylko do 85, nie ma łączonych skilli, jeśli grasz na dualklasie BD to jesteś Iss bladedancerem i nie masz żadnych skilli z main bishopa.
Nie no mi chodzilo o to czy jak gram Iss Propkiem to mam inne buffy niz Iss bd ? Czy kazdy Iss ma te same buffy ?