Witaj
Gość

Wątek: Tales czy nie Tales?  (Przeczytany 3294 razy)

  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Tales czy nie Tales?
« dnia: Luty 02, 2017, 12:56:34 pm »
QmQ wlasnei ze wiem bo bylo glosno na fb talesa o tym :) wiec tym razem ty masz peszek :D cy@


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2017, 03:56:20 pm »
QmQ wlasnei ze wiem bo bylo glosno na fb talesa o tym :) wiec tym razem ty masz peszek :D cy@
pewnie dlatego Brazon aka gm z rise/destiny/lionny wysmial achylka na mxc ze ma perma bana na l2drugs/dragon
no ale to pewnie i tak serwer Stalonka ktory jest bff z achujkiem
tak wiec...
WELCOME TALES


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2017, 12:54:54 am »
dla mnie == byles i tak dalej :D wiem swoje czytalem sledzilem temat wiec pisze ze to jest taleski server ze ty panie wszechwiedzacy  wiesz swoje a tak na prawde jeszcze raz == wiesz :D aaaaa czekaj wiesz jak donate wyslac zeby byc pro :D to juz twoja bajka :D ja skonczylem z tlesem od 2015 bo to syf nedza i tylko kasa sie liczy == :) cy@




=edited=
Wstrzymaj swój język... poza tym nie reklamujemy serwerów w wątkach innych serwerów...
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 01:07:26 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2017, 10:38:33 am »
dla mnie == byles i tak dalej :D wiem swoje czytalem sledzilem temat wiec pisze ze to jest taleski server ze ty panie wszechwiedzacy  wiesz swoje a tak na prawde jeszcze raz == wiesz :D aaaaa czekaj wiesz jak donate wyslac zeby byc pro :D to juz twoja bajka :D ja skonczylem z tlesem od 2015 bo to syf nedza i tylko kasa sie liczy == :) cy@




=edited=
Wstrzymaj swój język... poza tym nie reklamujemy serwerów w wątkach innych serwerów...
//Shanique
Konczyc z talesem w 2k15 a ciagle sledzic ich na FB, swietnie sie bawisz. Ide nerke sprzedac zeby troszke adenki na nowym STALONKOWYM serwerze kupic.
WELCOME TALES!


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2017, 12:42:13 pm »
Mama ich na talesie nie ze sledze tak a propo a ze widzialem ten post i drame co tam sie krecila to czytalem :D proste :P


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2017, 01:41:52 pm »
Mama ich na talesie nie ze sledze tak a propo a ze widzialem ten post i drame co tam sie krecila to czytalem :D proste :P
Twoja skladnia jest tragiczna, w poprzednich postach musialem sie domyslec co piszesz, nad tym siedze od 5ciu minut i nie mam pojecia co napisales.
ps.
chyba jeszcze tego nie pisalem wczesniej
WELCOME TALES!


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2017, 02:03:27 pm »
Mama ich na talesie nie ze sledze tak a propo a ze widzialem ten post i drame co tam sie krecila to czytalem :D proste :P
Twoja skladnia jest tragiczna, w poprzednich postach musialem sie domyslec co piszesz, nad tym siedze od 5ciu minut i nie mam pojecia co napisales.

Haha, dokładnie. Brzmisz jakbyś przeholował pixy :D. Pamiętaj o nawadnianiu się  :)


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2017, 12:52:09 am »
ciesze sie :D i to bardzo ze wam sie podoba moje pismo ale tak zastanawiam sie jak wy byscie pisali mieszkajac w UK od 8 roku zycia i nie mieli w szkole polskiego :D pozdrawiam ciolki :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2017, 07:09:58 am »
ciesze sie :D i to bardzo ze wam sie podoba moje pismo ale tak zastanawiam sie jak wy byscie pisali mieszkajac w UK od 8 roku zycia i nie mieli w szkole polskiego :D pozdrawiam ciolki :D

To tam 4 latki chodzą już do szkoły?


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2017, 03:50:54 pm »
ehh te polskie fora :D wiecznie jakies downy znajda sie co im sie cos nie podoba :D napisalem ze to taleski server a tu juz drama itp nagle inny probl;em z pisownia pisze ze no ciezko mi z polskim bo nie rozmawiam i nie pisze po polsku na codzien tylko sporadycznie a i tak ktos sie znajdzie i bedzie sral bo cos mu nie pasi :D to ze z pisma widac ze jestem szczylem o tyle pamietam z polskiego a pap juz 30+ wiec prosze o zrozumienie :)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2017, 11:42:53 pm »
pisz po angielsku, więcej ludzi cie zrozumie.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tales czy nie Tales?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2017, 10:14:37 pm »