Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler [SH]  (Przeczytany 241783 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #275 dnia: Styczeń 27, 2007, 09:14:18 pm »
Jako, że się nie znam to mam pytanie:

Czemu większość poleca Sword of Valhalla, a nie Staff of Evil Spirit, mimo, że ta ma większy m.atk?

No i jeśli już ten sword, to jaką tarczę do niego i jak zrobić, żeby był to SoV Acumen??


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 28, 2007, 12:15:49 am »
Jako, że się nie znam to mam pytanie:

Czemu większość poleca Sword of Valhalla, a nie Staff of Evil Spirit, mimo, że ta ma większy m.atk?

No i jeśli już ten sword, to jaką tarczę do niego i jak zrobić, żeby był to SoV Acumen??

Czemu ludzie wola sova od soesa? to proste...SoeS nie ma SA acumena ktory jest jedynym sensownym SA do broni dla maga a sov wlasnie ma mozliwosc dodania acumen, dlatego sov>soes
Tarcza to byle jaka oby miala jak najwiecej pdefa
Zeby dodac acu do broni musisz zdobyc soul crystale,mozesz je kupic od innego playera lub samemu wykonac na nie questa ktorego bierze sie od Jurka w giran


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 30, 2007, 03:10:47 pm »
Skąd wziąć Red soul Crystal stage 9 potrzebny do zrobienia SoV Acumen??? Mam już ten kryształ, ale w poradniku na tym forum pisze, że potrzebny jest stage 9 a żeby to zrobić trzeba zabijać Doom Servants.. co to za potwory? W drop calculatorze nie ma ich...


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 30, 2007, 03:38:26 pm »
Cytuj
Skąd wziąć Red soul Crystal stage 9 potrzebny do zrobienia SoV Acumen??? Mam już ten kryształ, ale w poradniku na tym forum pisze, że potrzebny jest stage 9
Czegoś tu nie rozumiem, ale nvm...

Proponuje zakupić go od któregoś z graczy (ponieważ levelowanie go solo nie jest takie proste i wymaga sporo czasu), a jeżeli grasz na jednym z serwerów oficjalnych znajdziesz go w Luxary Shop.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:59:13 am »
Stage kryształu otrzymjesz poprzez przejmowanie dusz. Tzn jak określony potwór potrzebny do zrobienia określonega stage określonego kryształu ma mało hp, to używasz kryształu i jak ci się poszczęści to kryształ zaapsorbuje duszę i masz stage 1, potem 2 itd. Uważaj ! Kryształ może się rozlecieć.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

    • Strona klanowa
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:42:31 am »
Witam

Mam pytanie odnośnie tego, co mam teraz robić.. Np chodzi mi jakie tatuaże mam sobie zrobic i czy w ogole robić.

Mam 54 lvl, Blue Wolf robe set i Staff of Evil Spirit (zwykłą)
Jak zdobyć SA do niej i skąd wziąć Enchanted scrolls?

Dobra jest ta staff czy lepszy Sword of Valhalla?



Z gory dziekuje za pomoc :)

ps. Jeszcze takie pytanie techniczne.. Czemu jak do BW set zakladam helm to m.atk zmniejsza mi sie z 591 do 550?

BW robe to jest idealny set, ale dla buffera. Możesz go z powodzeniem wymienić na avadon + jeszcze dostaniesz dopłatę dla siebie ;-)
SoES jest również bronią niezbyt odpowiednią dla Ciebie ze względu na brak dobrego SA.
Jedyną racjonalną bronią dla maga z B grade jest Valhalla z SA acumen - masz 15% bonusu do casting speeda.
BW set obniza Inta, ktory jest odpowiedzialny za M atk. Bron- zdecydowanie cos z SA acumen (np valhalla), poczytaj sobie przyklejony topic w dziale help. Co do wyboru seta- czy przyapdkiem wybieralas set ze wzgledu na wyglad, ze nie wiesz do czego sluza poszczegolne bonusy seta? OSobiscie polecam Avadona, tani, polepsza casting spd, nie zmniejsza m atku. Tattoo- najczesciej wybiera sie +4int, +4 wit - 8 men i do tego +4con - 5str, sam wiekszego doswiadczenia w grze magiem nie mam i nie bede sugerowal czegos, co moze sie nie sprawdzic. Mysle, ze +4 int jest troche zbedne, dmg glownie zalezy od lvli i mocy skilli, mniej od matku.
+4 INT nie tylko zwiększa współczynnik ma, ale dodatkowo zwiększa szansę na wejście wszystkich klątw i debufów. Jest tak samo potrzebny SH jak +4 WIT.
A co do tego, ze avadon jest taki tani to się nie zgodzę. Tani to jest zubei robe set jeśli już...

Wyżej wymienione kombinacje to są na pvp.
Co do pve to jak ktoś wcześniej wspomniał idealnym rozwiązaniem jest demon set + overenchanted SoWD z SA magic power + SE na plecach i powerleveling na CDLu


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:27:17 pm »
SOES nie jest zły bo ma duży m atk, jeśli nie chcesz zakładać SA do broni B (ja np nie planuje do C:P) to zosatw sobie soesa :P On bodajże ma bodility blessing więc też nie jest aż tak źle ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

    • Strona klanowa
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 01, 2007, 09:10:02 am »
SOES nie jest zły bo ma duży m atk, jeśli nie chcesz zakładać SA do broni B (ja np nie planuje do C:P) to zosatw sobie soesa :P On bodajże ma bodility blessing więc też nie jest aż tak źle ...
Broń bez SA to prawie jak wyłącznie bssów podczas walki ;-) I tu prawie nie robi aż tak wielkiej różnicy jak w reklamach Żywca :-)
Skoro nie wkładasz SA to proponuję zrobić broń overenchanted D grade...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 01, 2007, 09:25:20 pm »
Niestety ale już mam homu na +3 :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 05, 2007, 12:57:06 pm »
witam. mam pytanko jako ze pierwszy raz gram magiem i wybralem sobie sh. mam 71 lvl i jakos nie mam pojecia gdzie expic na tym lvlu i wyzszym. mam na pve sowd+mp i zubeia. do tej pory bilem na fg. tym razem juz nie mam pomyslu gdzie moge sobie dobrze podexpic na lvl 72 i wyzej. prosze o jakies sensowne rady bo nie bede latal w okolicach gludin jak mi ktos poradzi :P czekam. pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 05, 2007, 01:15:13 pm »
witam. mam pytanko jako ze pierwszy raz gram magiem i wybralem sobie sh. mam 71 lvl i jakos nie mam pojecia gdzie expic na tym lvlu i wyzszym. mam na pve sowd+mp i zubeia. do tej pory bilem na fg. tym razem juz nie mam pomyslu gdzie moge sobie dobrze podexpic na lvl 72 i wyzej. prosze o jakies sensowne rady bo nie bede latal w okolicach gludin jak mi ktos poradzi :P czekam. pozdrawiam

Pozwiedzaj sobie świat.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 05, 2007, 01:20:59 pm »
Dużo mu ta mapa nie pomoże:P
jako Sh polecam Blazing swamp - mobki 65-75, blisko aden, wiec mozesz tam leciec nawet z kupionymi buffami, expilem tam Sh w demonie i sowd i spokojnie dawalem rade. Mozesz tez sprobowac Cursed village, albo jakies party. Dobij do 76 lvl i zabieraj sie za quest na 3klase -> mobkow do bicia i expienia bedziesz mial nadto:)
I mimo wszystko polecam demon set, + ewentualnie tatsy jesli nie masz -> nawet te +4/-5 sie bardzo dobrze sprawdzaja, jesli chodzi o szybki exp a pve.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 08, 2007, 08:07:25 am »
na bs nic dobrego nie znalazlem :P a cv jakos nie moje tereny i nie moj klimat ;) boje sie jak tam jestem :P jest jeszcze cos ? :) jakies ciekawe miejsce bo ta mapa rzeczywiscie za duzo nie pomaga, mam juz 73 lvl. Party nie mam mozliwosci jak na razie wiec dlatego musze sam. czekam na podpowiedzi i z gory dziekuje :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 08, 2007, 08:48:03 am »
Forest of the dead
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 08, 2007, 10:42:01 am »
przeciez cv i forest of dead to jest to samo :o a powiedzialem za tam nie chcem...


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 08, 2007, 11:40:43 am »
Widze że bardzo wymagający jestes :P na tym lvl'u samemu bedzie Ci ciężko jak bedziesz tak wybrzydzal :P dlaczego bs Ci nie odpowiada? na tych orkach overlord mozna spokojnie poexpic :) no ale jak Ci nie pasuje to sprobuj tutaj sam poszukac: http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/zones.php?order=level
Problem bedzie tylko taki ze wiekszosc tych 65-75 levelowych obszarów ma juz moby x2 albo x4 hp wiec uważaj ;)

Dodam jeszcze coś od siebie: SH na tym  lvl próbowałem jeszcze: Screaming Swamp - tam troche ciezko jest, niektore moby sa silne :p , poza tym Valley of Saints- ale tam znowu niskie lvl 60-70. Hmm pozostają już tylko Varka Silenos, Ketra Orc i Hot Springs - czyli miejsca gdzie bedziesz farmił moby robiac 3. profe, ale tam nawet w full buffach czasem jest gorąco :P
Może ktoś ma jeszcze jakies propozycje? chetnie sam poslucham :)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 11:47:21 am wysłana przez Kloni »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 08, 2007, 11:52:44 am »
przeciez cv i forest of dead to jest to samo :o a powiedzialem za tam nie chcem...

Idź na keltiry.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 08, 2007, 03:20:17 pm »
nie ma innego konkretnego miejsca do lvlowanie na 73 niz forest, ale  jak nie chcesz to idz do cata/necro i bij 2 mobki -> rest -> 2 mobki -> rest :P

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 08, 2007, 03:26:38 pm »
Polecam Wall of Argos.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 08, 2007, 09:22:52 pm »
ja nigdy nie byłem w FOD =D zawsze byłem w party na IT albo ketra i przyokazji sie brało questa na S rece ;p

Najlepszy exp jest ZAWSZE na RBP, jedynie lepszy jest na AOE party w cata ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 20, 2007, 05:42:50 pm »
Temat oczyszczony z oftopa i postów nic nie wnoszących do tematu
Następnym razem będą leciec OSTRZEŻENIA aż mił będzie patrzeć
Potraktować serio to o co prosze


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 24, 2007, 01:18:17 pm »
pytanko - jak zdobyć książkę z shadow flare ? szukam w drop calc i wychodzi że jakiś nightmare guide... ale problem w tym że takiego stworka... niema o_O czy jest jakiś sposób by zdobyć tego sb ?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 24, 2007, 01:51:31 pm »
pytanko - jak zdobyć książkę z shadow flare ? szukam w drop calc i wychodzi że jakiś nightmare guide... ale problem w tym że takiego stworka... niema o_O czy jest jakiś sposób by zdobyć tego sb ?
Taki mob istnieje i znajduje sie w Tanor Canyon...jezeli go tam nie ma tzn. ze na Twoim serwerze nie ma tego mobka  :o Ale w takim razie poszukaj moze jakiegos spellbook managera w miescie  :shock:


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 25, 2007, 08:43:13 pm »
Witam
mam takie pytanie mam ta postac ma 79LVL i zadaje nia tylko 700 damage mooba a postacia to 900 damage jak mam zrobic zeby zadawac wiecej damage w 1 hicie??


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

  • SK 4ever
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 25, 2007, 08:55:39 pm »
poprostu
zwieksz sobie INT poprzez dye i sety.
kup lepszy miecz (polecam soma najlepszy :p)
hmm... buffnij się....
używaj skilli hurricane vamriric rage i shadow flare...
i powinno to troszke zwiekszyc twoje hity :PPP