Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler [SH]  (Przeczytany 241784 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #600 dnia: Kwiecień 11, 2008, 11:11:29 pm »
Na C grade bierzesz demon set i hom+acu, potem ja np pomijam b grade armor i na x30 to nawet bron bym pominal, na a grade som+acu i dc robe set, na s grade arcana robe i arcana mace+acu.

Pozostalbym przy DC robe zamiast Arcana, ew na rb czy koks gdzie bardziej niz c.speed liczy sie m.atk :)


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

  • BK...
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #601 dnia: Kwiecień 21, 2008, 12:56:08 pm »
A na IL jak najlepiej rozgrywać z TH lub łucznikiem?
TH to na dystans, ale jak lecieć z debuffami, a co do łucznika to jak z nim jest na dystans?? Tzn jaki on ma zasię, a jaki SH???
Muthapukkin G's

Nightmare (Dragon-Network) x30

Kalmatar ( sh/bd +noblesse ) OFF
Avalor ( aw/sk +noblesse ) OFF

L2 Dex x4

Kemper 4x( bounty hunter ) ON
EmpQueen 4x ( shillien elder ) ON


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #602 dnia: Kwiecień 23, 2008, 10:10:47 am »
gdzie expic na 74 ?? loa odpada bo za duze zageszczenie mobkow... no i chodze w b gradach i homkiem :P...

najlepiej solo



  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #603 dnia: Kwiecień 23, 2008, 02:50:39 pm »
z takim sprzetem to mozesz najwyzej sprzedawac sprzet w giran/aden :P
jak juz dorobisz sie przyzwoitego(som acu dc robe) to HS albo fotd....solo tzn rozumie ze masz min buffy se albo ch buffy....jak nie to idz sie zabij:p
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #604 dnia: Kwiecień 23, 2008, 02:58:56 pm »
ta tylko tam juz sa za słabe moby dla mnie  :o

expilem tam


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #605 dnia: Kwiecień 23, 2008, 03:47:59 pm »
z takim sprzetem to mozesz najwyzej sprzedawac sprzet w giran/aden :P
jak juz dorobisz sie przyzwoitego(som acu dc robe) to HS albo fotd....solo tzn rozumie ze masz min buffy se albo ch buffy....jak nie to idz sie zabij:p

Wypowiedź pana jestem pr0, bo gram na retailu. Jak nie masz top eq i full buff to nie wychodź z miasta, najlepsze są jarzyna builidy dla tanków i supportu, po co czerpać przyjemność z gry jak można być pr0, nie wychodź z miasta bez 9 osobowego party, bez buffów to nawet strach chodzić do sklepu oraz priv śmierdzi.


Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #606 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:10:07 pm »
Cytuj
ta tylko tam juz sa za słabe moby dla mnie 

expilem tam
zmien serwer jesli na hs/fotd masz za slabe moby na 74 lvl lololololol
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #607 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:29:30 pm »
A na IL jak najlepiej rozgrywać z TH lub łucznikiem?
TH to na dystans, ale jak lecieć z debuffami, a co do łucznika to jak z nim jest na dystans?? Tzn jaki on ma zasię, a jaki SH???

TH -slow jak tylko zobaczymy, chociaz i on moze niewiele pomoc, jezeli dobiegnie to staramy sie aura flashem zdetargetowac i odbiec zanim sie zorientuje, dasha pewnie zmarnuje na dobiegniecie, a jako ze ma wrzuconego slowa to raczej nas juz nie dogoni :)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #608 dnia: Kwiecień 23, 2008, 05:10:03 pm »
wind vort + slow i mozna go nawet zakitowac
new future.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #609 dnia: Kwiecień 23, 2008, 07:34:09 pm »
nie sa za słabe ale malo expa leci a killuje je na luzie wiec sie pytam

wlasnie kupulem dc i am


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #610 dnia: Kwiecień 23, 2008, 07:36:54 pm »
Idz na varke / ketre.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #611 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:30:18 pm »
Kupiłem sobie dla SH dzisiaj Talluma robe seta i wydaje mi się że to dobra alternatywa dla DC seta ( w sumie jedyna sensowna). Tylko mam pytanie odnośnie bonusa który daje DC set, mianowicie zmniejsza on szansę na przerwanie czaru czy dużo to daje w pvp czy raczej różnica jest znikoma??


Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #612 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:34:11 pm »
tallum dla nukera O.o

nie wiem czy to zmniejszenie szansy przerwania czaru cokolwiek daje ale DC bierze sie raczej ze wzgledu na +2INT :D


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #613 dnia: Kwiecień 27, 2008, 11:00:57 pm »
Cytuj
DC bierze sie raczej ze wzgledu na +2INT

...wez sie popraw...moderatorze, bo glupio to wyglada.

DC jest wprost idealny dla nukera. Wiekszy cast, mala szansa przerwania czaru, wiekszy p.def, szybszy bieg, anchora raczej nikt nam nie wsunie. Cud miod orzeszki
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 11:04:04 pm wysłana przez DEfan »
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #614 dnia: Kwiecień 27, 2008, 11:05:13 pm »
Cytuj
DC bierze sie raczej ze wzgledu na +2INT

...wez sie popraw...moderatorze, bo glupio to wyglada.

Wiadomo o co chodzi, ale źle to napisał.


Vascius Tallum to zła alternatywa dla nukera, szczególnie SH, który opiera się na M atk.
Porównaj sobie kilka rzeczy.
speed w DC robe > speed w tallumie
P def w dc robe > P def w tallumie ( bonus )
M atk w dc robe > m atk w tallumie
c speed w dc robe = c speed w tallumie
Tallum jest tańszy i jedyne zastosowanie ma u bufferów ewentualnie u biedaków. Jeżeli naprawdę chcesz alternatywny armor to weź MJ, masz gorsze staty, ale przynajmniej resist na stuna ma i na pvp z łucznikami warto ubrać.

A mp i m def to znikome ilości, no ten bonus trochę daje z talluma, ale i tak się nie opłaca.
Co do przerywania czarów to wydaje mi się, że w DC pomimo -men jest mniejsza szansa na przerwanie czaru ( bonus )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 11:06:48 pm wysłana przez Hermit »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #615 dnia: Kwiecień 28, 2008, 12:18:47 am »
No jak sobie porównalem na hi racie to nie było tak źle w DC miałem 10k m.atk i 1670 m.def a w Tallumie 9.5k m.atk i 1830 m.def. A speed to nukerowi jest potrzebny o.O?? I tak nie kupie tego DC bo nie mam na tyle kasy a 2 INT to nie tak dużo i tak mam najwięcej ze wszystkich nukerów, ale zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce.

EDIT:
No tak jakby nie było to DC daje 50% resista na paraliż więc musze z bólem serca przyznać że to DC jest lepsze ale jak u nas na servie Tallum robe set kosztuje 150kk a DC robe set 300kk to trzeba biegać w tym na co nas stać. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co sie ma ^__^. Mi i tak tallumek się podoba :D.

PS:
czy po unsealowaniu butów, glovsów da się je zamienić na inny rodzaj np. jak mam robe buty to później mogę z nich zrobić heavy??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2008, 12:24:08 am wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #616 dnia: Kwiecień 28, 2008, 08:15:10 am »
Cytuj
czy po unsealowaniu butów, glovsów da się je zamienić na inny rodzaj np. jak mam robe buty to później mogę z nich zrobić heavy??

Nie
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #617 dnia: Kwiecień 29, 2008, 08:45:03 am »
Cytuj
czy po unsealowaniu butów, glovsów da się je zamienić na inny rodzaj np. jak mam robe buty to później mogę z nich zrobić heavy??

Nie

nieprawda, da sie, wracasz do mammona i placisz od nowa w aa za zamiane robe na light/heavy , nie ma zadnych problemow z sealowaniem i odsealowywaniem tak jak uz wyklego kowala poza faktem ze aa trzeba placic


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #618 dnia: Kwiecień 29, 2008, 04:50:35 pm »
Aaaa teraz to już i tak nie ma znaczenie bo wpadłem w nałóg enchantowania homków i wyszłem na tym... ekhem nie za dobrze. Musze sprzedać talluma i biegać na razie w Ava T___T.


Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #619 dnia: Kwiecień 29, 2008, 06:55:51 pm »
Cytuj
I tak nie kupie tego DC bo nie mam na tyle kasy a 2 INT to nie tak dużo i tak mam najwięcej ze wszystkich nukerów, ale zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce.
-4 INT, bo DC daje +2 a tallum -2

Cytuj
A speed to nukerowi jest potrzebny o.O??
ano czasami sie przydaje :)



  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #620 dnia: Kwiecień 29, 2008, 07:11:05 pm »
Cytuj
I tak nie kupie tego DC bo nie mam na tyle kasy a 2 INT to nie tak dużo i tak mam najwięcej ze wszystkich nukerów, ale zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce.
-4 INT, bo DC daje +2 a tallum -2

jesli sie nie myle to DC robe daje +2 wit a nie +2 int O_o czy moze nadeszly zmiany w nowej kronice :P




Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #621 dnia: Kwiecień 29, 2008, 07:21:10 pm »
Cytuj
I tak nie kupie tego DC bo nie mam na tyle kasy a 2 INT to nie tak dużo i tak mam najwięcej ze wszystkich nukerów, ale zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce.
-4 INT, bo DC daje +2 a tallum -2

jesli sie nie myle to DC robe daje +2 wit a nie +2 int O_o czy moze nadeszly zmiany w nowej kronice :P
ano :D syplo mi sie


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwiec 28, 2008, 05:11:55 pm »
a jak myslicie, w c7 sh czy necro sie fajniej pkuje?


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwiec 29, 2008, 12:51:45 am »
pewnie chodziło o ct1 tylko se posty nabijacie
taa fajnie sie pekuje tylko szkoda mi tego sleep :(( i trzeba uważać jeszcze gdzie pekujesz na jakim lvl i kogo :D


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #624 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:31:44 pm »
Odrzucmy nabijanie sie z c7 :P Co do pytania:
Pekuje sie fajnieeeej SH chyba w wiekszosci kronik. Dlaczego? Bo SH ma masakryczny m.atk calkiem zadowalajacy cst.spd w dc robe i bron + acu (oczywiscie spsa z niego nie zrobisz), no i cala game nukow co pozwala na:
1) ciekawsze pk (nekro to w sumie vort+spam death spike no i summon i tp. Chyba ze jedziesz na cdlu - wtedy calkiem fajnie ale koniecznie z summonem) bo duzo czarow i mozna sie pobawic choc z reguly to surrender + vort + spam hurri lub vort+surrender+spam hurri :D. No a w Hellboundzie jescze Slug :D
2) Szybciej zabijasz powod? patrz wyzej.
Poza tym SH ma taki calkiem fajny klimacik... (moze tylko ja go czuje) A jak patrze nekromanta z twarza dziecka (taaa ta brodka jest dziwna i jej nie lubie x_x) to mnie troche na wymioty ciagnie... przynajmniej necro ma ladne summony :D (<3 Cursed "Parawanik" Man :D)