Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler [SH]  (Przeczytany 241800 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #975 dnia: Maj 28, 2011, 11:09:53 pm »
właśnie duzo ludzi pytałem i każdy inaczej odpowiadał . dla nuków za ataki krytyczne odpowiada cryt rite ? czy to tylko dla faiterów. bo duzo ludzi mi mówiło że nie wie albo że to tylko dla faiterów. a jeśli chodzi o talizmany to jakoś dam rade bo mam liste talizmanów :P


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #976 dnia: Maj 28, 2011, 11:11:15 pm »
Magic crt rate to nie to samo co crt rate.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #977 dnia: Maj 28, 2011, 11:17:39 pm »
ale nie widać go w statystykach ?? jak go sprawdzić i podnieść ?? czy jak argumentuje broń lub biżu to da rady dzieki temu podnieść ?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #978 dnia: Maj 28, 2011, 11:54:23 pm »
zapewne max critical cap na twoim serwerze będzie ok 30-40%. Za pięknych czasów Chaotic Chronicle można było wyciągnąć ponad 100%m.crt rate.

Ogólnie: wild magic, dance of siren, Valakas, augumenty i wartość WIT.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #979 dnia: Maj 29, 2011, 12:00:52 am »
a na co ethantowac skille ?? np. huricane na co dawać power czy wind, oczywiście mam w broni np. atryb 150 wind, co mi da wiekszy dmg ??? i vortexa na sznase ze wejdzie a sluga na ??


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #980 dnia: Maj 29, 2011, 12:07:17 am »
1) power albo vulnerability 2) power


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #981 dnia: Maj 29, 2011, 12:15:16 am »
a jak mam pvp to jak bić vortexa i po tym od razu sluga czy przed slugiem 2-3 huricany ??  bo ja np. bije vortexa+ slug hurican death spice i jak mam juz ubite hp to draina którego z ethantoałem na % wyssanego hp :) duzo osób pisze ze sh mam mały c.speed oczywiście to prawda i dlatego nie opłaca sie wbijać sleep czy slince itp. tylko nuki ładować bo niby sh robi taki dmg że mało kto wytrzumuje kilka hitów.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #982 dnia: Maj 29, 2011, 12:21:58 am »
1) Kwestia indywidualna. Enchant vampa imo zmaściłeś trochę.

Zresztą masz grać postacią po swojemu, nie pytaj ludzi o wszystko, bo co to za przyjemność :)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #983 dnia: Maj 29, 2011, 12:24:44 am »
ja tylko pytam kto jak gra a ja sobie z tego wyciągnę co najlepsze dla mnie :P a jak mam zrobić żeby degger mi w plecy nie wleciał jak w masło ?


Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #984 dnia: Maj 29, 2011, 12:30:09 am »
ja tylko pytam kto jak gra a ja sobie z tego wyciągnę co najlepsze dla mnie :P a jak mam zrobić żeby degger mi w plecy nie wleciał jak w masło ?
nie wiem co masz zrobic zeby ci "degger" nie wsadzil czegos w dupe, ale prosze cie

naucz sie pisac, albo zacznij pisac normalnie


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #985 dnia: Maj 29, 2011, 12:33:20 am »
moim zdaniem nic takiego złego nie napisałem, jak widać nowy jestem na forum, no ale jak chce postaram sie normalnie pisać :P


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #986 dnia: Maj 29, 2011, 01:16:04 am »
skoro masz 150 wind to nie ładuje death spicem ziom, samo hurri spamuj
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #987 dnia: Maj 29, 2011, 08:57:30 am »
no dobrze nie bede :P każdy zadaje pytanie i odpowiedz czemu np. na power na nie wind huricane, wszyscy pisza power ale nikt nie wytłumaczy czemu tak ?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #988 dnia: Maj 29, 2011, 09:08:10 am »
Czytam, czytam ... i zastanawiam się czy niewygodniej było by podpiąć rasy/klasy - dyskusje poza poradnikami pod OFICJALNE serwery, a resztę spalić/przenieść.


Co serwer to nowa taktyka ...


ok... po to jest to forum żeby pytać :P jakie subki polecacie ??? bo ja mam Counter Spirit, Counter Barrier, Counter Defense zastąpić któreś za CP ? bo jak np. uaktywnia mi sie CB a zaraz CD to CB sie usówa, więc nie opłaca się mieć naraz CB i CD :( i pozostałe z subek brac na M.defa ? czy lepiej na P.defa bo mało ma SH

6x MDEF
Zostawiasz certy, zapamiętaj na przyszłość, że ustawienia pod OPEN/CB/PVP są RÓŻNE.


Dodatkowo, każda postać ma x buildów, od Ciebie zależy czy chcesz któryś naśladować w tym wypadku polecam frapsy, czy zwyczajnie stworzyć własny.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #989 dnia: Maj 29, 2011, 09:17:07 am »
nie chce nasladować nikogo :) poprostu pytam co jak kto robi :) tzn zbieram doświadczenie. a z tego wszystkiego co się dowiem to wyciągnę to co najlepsze dla mnie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #990 dnia: Maj 29, 2011, 11:52:26 am »
nie chce nasladować nikogo :) poprostu pytam co jak kto robi :) tzn zbieram doświadczenie. a z tego wszystkiego co się dowiem to wyciągnę to co najlepsze dla mnie :)

Najlepsze doświadczenie wyciąga się z własnej gry i dobrych frapsów.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #991 dnia: Maj 29, 2011, 12:12:14 pm »
to wiem ale ja nie gram na oficjalnych serverach i często są też bugi  w nich a ja jako mało doświadczony gracz nie wiem dokładnie czy dana rzecz jest zbugowana czy nie. np gram teraz na h5 SH i np. taki kamael z bluntem wali mi po 4k dmg gdzie ja go bije po 2k i w takich sytuacjach nie wiem czy to bug czy nie :) i ten dmg nie jest związany ani ze sprzętem ani z lvl.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #992 dnia: Maj 29, 2011, 12:19:04 pm »
to wiem ale ja nie gram na oficjalnych serverach i często są też bugi  w nich a ja jako mało doświadczony gracz nie wiem dokładnie czy dana rzecz jest zbugowana czy nie. np gram teraz na h5 SH i np. taki kamael z bluntem wali mi po 4k dmg gdzie ja go bije po 2k i w takich sytuacjach nie wiem czy to bug czy nie :) i ten dmg nie jest związany ani ze sprzętem ani z lvl.
Kamael z blunta ? Oo mam nadzieję, że chodzi o blunta magicznego 
jeżeli chcesz pograć na w miarę dobrych plikach to pójdź na rpg club, mają tam też high rate, a jak nie to zapraszam na offa ;P


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #993 dnia: Maj 29, 2011, 12:26:12 pm »
nie ja raczej wolniejsze raty wole :D tak x7-15 raty najlepsze moim zdaniem :P

tak z magicznym bluntem

//Acid -- Używaj edit. Minus.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 12:52:25 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #994 dnia: Maj 29, 2011, 01:12:57 pm »
Masz armory z resistami powbijanymi? Nie znalazłem takiego info nigdzie(może przeoczyłem) w Twoich postach. W broni masz zaledwie 155 winda więc jak sam pewnie wiesz szału nie ma i nie zrobisz jakiegoś mega kuku w dobrze ubranego kamaola, który ma dość dobry m.def. Jeżeli on Cie trzepie bluntem 300 atri z sopa+++ to oberwać za 4k możesz to jasne, a Twoje 2k to chyba tak normalnie jak na phantoma+3+150. Postaraj się o lepszą broń skoro masz już 85 lvl i wbij koniecznie 300 atri. Zresztą postaraj się o jakiś talizman/agu na przeczekanie jego kradziejki, odpalasz echo,arcane i enli i jazda. Możesz próbować wbić silence albo feara. Nie wiem jaki tam reuse ma SD kamaola na oly, ale jak wszystko pójdzie dobrze to powinien już nie żyć do tego czasu  :)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #995 dnia: Maj 29, 2011, 01:26:47 pm »
ja phantoma na +3 a on blunta AM też nie więcej niż +3, argu mam w phantomie i on też nie biega w czymś wykoksanym bo w tym samym co ja czyli moira :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #996 dnia: Maj 29, 2011, 01:42:02 pm »
Pewnie typowy dmg z CoD te 4k. Jak z tymi resistami?


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #997 dnia: Maj 29, 2011, 01:50:49 pm »
słabo bo mam wite tylko 48 dark :( więc nie wiem czy on też ma jakieś resisty w secie bo server stoi dopiero miesiąc na ratach x10. to mało kto ma coś włożone w set.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #998 dnia: Maj 29, 2011, 02:16:20 pm »
słabo bo mam wite tylko 48 dark :( więc nie wiem czy on też ma jakieś resisty w secie bo server stoi dopiero miesiąc na ratach x10. to mało kto ma coś włożone w set.
Na x10 masz problem z resistami? Good server

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #999 dnia: Maj 29, 2011, 02:23:52 pm »
słabo bo mam wite tylko 48 dark :( więc nie wiem czy on też ma jakieś resisty w secie bo server stoi dopiero miesiąc na ratach x10. to mało kto ma coś włożone w set.

Drop kamienie i wbijaj czym prędzej, moirari to b.dobry set i jak sobie wbijesz dobry resist do tego broń z dużym elementem to na oly powinieneś sobie dawać radę bo nuki są b. dobre na start serwa, gdy nie ma wykoksanych tanków oraz ee/se/bp, na dodatek nic dziwnego skoro Cię dager tak szybko składa- póki co jak Ci fear nie wejdzie to jesteś trupem . Tak więc zdobądź kamyki i korzystaj póki możesz coby sobie skille zrobić czym prędzej  :wink: