Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler [SH]  (Przeczytany 241805 razy)

  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 02, 2006, 04:29:39 pm »
Z c gratow bierz demona i homka, a z b avadona i soesa/valhalle. Zubei nie daje int tylko 10% to matacku no i -5% do mana regen. Doom o ile pamietam daje +2int +2men i -3wit.  (jesli zdecydujesz sie na robienie soea zostaw homka do pvp;])


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 10, 2006, 07:29:10 am »
Gram juz troche czasu SH i moge sie podzielic moimi spostrzezeniami.

Po pierwsze: NIE ISC W CAST SPEED!!! I tak nigdy nie przebijemy Sps'a Ss'a czy nawet Necro. Prawdziwa sila SH jest M.Atk. I na tym najlepiej skupic uwage. Obecnie mam ponad 4k m.atk i na ketrach czy varkach expie sam bez najmniejszych problemow. Wlasciwie to na wszystkich lokacjach z "gornej polki" za wyjatkiem FoG. Tam na poczatku jest klkanascie Mobow i chyba nik sam tam nie poexpi.(Aha i oczywiscie wxpie na full buffach - dostepne na serwie za free:)

Co do PvP.
Jedynie praktycznie lucznicy sa niedostepni choc i z nimi mi sie udawalo wygrac. Sleep->Surrender->Curse Chaos i liczymy na farta ze nas nie trafi.

Daggera jak uspimy to dobranoc. Slow->Surrender->Nuke.

Z tankami trzeba sie dluzej pobawic ale tez uspic, spowolnic, i znukowac.

Magowie - prosta sprawa. Jak nam wejdzie silence to po sprawie. Jak im wejdzie pierwszy sleep (lub nie daj boze anchor-nekro:/) to po nas choc czasem i z tego wychodzilem calo.(nie z nekro bo to nie mozliwe:/)

Bron:
To co powiem moze zostac roznie odebrane. Nie dajemy SA Accumen tylko Empower (lub M.Power)!. Od razu mowie ze ja sam nie mam broni z SA. Al jak tylko uzbieram kase to kupuje Imperial Staffa z Empower. Sadze ze do 5k m.atk dojde na tym. Bron oczywiscie z najwyzszym M.Atk i mozliwoscia dodania w.w SA. Co do zbroi to ja chodze w nightmare i jest mi bardzo przyjemnie. +do int i +8%m.atk mowia same za siebie.

Dyes:
Ja mam +do: wit i int kosztem men i +con -str. Ten dye +wit jest jedyna rzecza jaka kupilem do polepszenia cast speed.

Ogolnie SH to nie krabin maszynowy(sps) tylko bardziej bazooka:D Nie wali czesto ale jak walnie raz to zaboli. Mocno.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 10, 2006, 01:41:49 pm »
Dlaczego nie casting speed ? WG mnie bardziej sie opłaca taką silną postacią stzelić troche w c speed bo meele postacie moga do nas dojść. Z tego samego powodu się jedzie w Necro w c speed
Uśpisz ? Jesteś pewien ? Z castem sleepa 10 sekund ? :D
Gwarantuje ci że taki PW na mentalu cie rozpyka chociażbyś miał jakiekolwiek bufy. Ten slow kupe za przeproszeniem ci da, jak PW ma enthange + sprint. Do tego ma magic barrier. Ma najwięcej DEXA. Rozciacha cie 3 blowami + na oko 2 hitami ... (w c5 wystarcza mu 2 blowy i papa :P)
Cytuj
Z tankami trzeba sie dluzej pobawic ale tez uspic, spowolnic, i znukowac

Dużej pobawić ? tanki są najłatwiejszymi postaciami do zabijania jak grasz magiem.
Łucznik, tak ? Każdy łucznik pojedzie maga, wyjątkiem tu jest necro. Gloom + anchor i posprzatane.

Zresztą... SH tak jak necro może iść w 2 drogi - m atk, aczkolwiek dobrze sobie radzi z dużym c speedem. Najważniejsze jednak, żeby INTa mu nie tykać ... (chyba że chcemy go powiększyć)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 10, 2006, 02:08:30 pm »
Cytuj
WG mnie bardziej sie opłaca taką silną postacią stzelić troche w c speed bo meele postacie moga do nas dojść


Zawsze można slow zarzucić :)


A tak poza tym to zgadzam się w PvP trzeba mieć duży casting speed ( Avadon Robe Set ) o czym zawsze byłem i będę przekonany :) PvE to inna działka, ale o tym już ktoś kiedyś pisał ( de facto Demon/Zubei Robe Set + miecz z magical power tak jak napisał Ghidorah ). Niestety nie jest łatwo mieć 2 sety w plecaku - kasa, kasa, kasa...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 19, 2006, 08:43:40 pm »
Dyes:
Ja mam +do: wit i int kosztem men i +con -str. Ten dye +wit jest jedyna rzecza jaka kupilem do polepszenia cast speed.
Taka moja uwaga ......... po kiego kurde piszecie o zmienianiu statystyk fizycznych (con dex str) u magow skoro nie mozna ich zmieniac. tyle razy to bylo mowione przeciez, a jak gracie na "super" serwerach to sie nie chwalcie bo na nich kazdy chce grac :P bo najbardziej do globala sa podobne :/
Ja mam +4int +3men -7wit(dokladniej : +4int,-4wit i drugi +3men,-3wit) to z dye wyciagniete no i chodze z mieczykiem sword of "costam" (podobny do hom tyle ze szary ma kolor) z Magic Power 15% wiecej zuzywa many ale dodaje 99 do m.atk. No i Demon secik +4 do intu -1 wit i 270hp w plecy. Fakt caly dzien zuca czar ale na 65lvl 1067m.atk bez buffow to niezly wynik. No i kiedys widzialem pytanie czy gdy mamy juz int+5 to sie doda te +4 int z demon seta .... Tak dodaje sie ja mam 52int :D
Gram na Nightmare (30x) wmiare normalny jest ;P
Sorki za Offtopic ale mam pytanie jesli chodzi o subklasy
Jesli mam SH to czy gdy wezme sobie na subklase SE bede mial skille z obu postaci ?? Prosze o wyjasnienie
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2006, 08:46:06 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 20, 2006, 07:22:25 am »
Cytuj
Gram na Nightmare (30x) wmiare normalny jest ;P
I wszystko wiadome...
Cytuj
Sorki za Offtopic ale mam pytanie jesli chodzi o subklasy
Jesli mam SH to czy gdy wezme sobie na subklase SE bede mial skille z obu postaci ?? Prosze o wyjasnienie
W Lineage II nie, ale w DrakeAge wszystko jest możliwe...

Od siebie dodam, że magami można normalnie sterować con'em typu +con -str.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 20, 2006, 10:22:24 pm »
Cytuj
(con dex str) u magow skoro nie mozna ich zmieniac.
Za przeproszeniem, ale necro może ruszać con i str bo podchodzi też pod summonera :P Nie wiedział ? To idz poczytać więcej o l2 panie pr0
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 21, 2006, 02:39:49 pm »
itemy oraz sety nalezy dobierac pod wzgledem w jakim kierunku chcesz szkolic sh jesli na pvp proponowalbym glownie nightmare set (+15 c.speed i +70 sleep and hold resistance) wtedy nawet sps ci nic nie zrobi boma 30% szansy ze rzuci sleepa a ty przeciez masz silence jak mu sie nie uda kleryk tez  cie nie uziemi z tatualy ja nosze zwiekszajace wit dex i int a oslabiajace str i men i wymiatam na pvp jesli chcesz byc nukerem tylko na mooby proponowal bym set ktore zwiekszaja int gdyz moby bierze sie na raz z FD (im mniej zycia tym wieksze dmg zadaje) a zmiejszac mozna hp body to mind masz wtedy w kij many i biale moby padaja na raz (fd to jeden z najmocniejszych czarow gdy mialem 20hp i 55lvl zadawalem mobom 2800dmg a huricanem 1400 zreszta fd jest skillem opartym na magi wiatru wiec rzucajac surendera mozna wziąć  na raz nawet zoltego moba)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 21, 2006, 05:38:10 pm »
itemy oraz sety nalezy dobierac pod wzgledem w jakim kierunku chcesz szkolic sh jesli na pvp proponowalbym glownie nightmare set (+15 c.speed i +70 sleep and hold resistance) wtedy nawet sps ci nic nie zrobi boma 30% szansy ze rzuci sleepa a ty przeciez masz silence jak mu sie nie uda kleryk tez  cie nie uziemi z tatualy ja nosze zwiekszajace wit dex i int a oslabiajace str i men i wymiatam na pvp jesli chcesz byc nukerem tylko na mooby proponowal bym set ktore zwiekszaja int gdyz moby bierze sie na raz z FD (im mniej zycia tym wieksze dmg zadaje) a zmiejszac mozna hp body to mind masz wtedy w kij many i biale moby padaja na raz (fd to jeden z najmocniejszych czarow gdy mialem 20hp i 55lvl zadawalem mobom 2800dmg a huricanem 1400 zreszta fd jest skillem opartym na magi wiatru wiec rzucajac surendera mozna wziąć  na raz nawet zoltego moba)

Jak znajdziesz mi taki set, to dam Ci nobla.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 22, 2006, 04:56:03 pm »
mam pytanko, na low rate lepiej SOWD + Magic Power czy Homukulus+Acumen?
secik bedzie karmian, dye chyba zadnych (tylko na con)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 22, 2006, 05:37:57 pm »
jakbys umial(a) czytac od razu bys spostrzegla ze napisalem ze  nightmare robe ma takie wlasciwosci jakie opisalem a poza tym nie gram na dragon bo to lipny serw  :P gralem na virtue i na genesis w paradise i nie sadze zeby5x bylo wysoka rata a na virtue taka wlasnie byla ( mam nadzieje ze jeszcze paradise bedzie i nadal bede wymiatal sh)


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 22, 2006, 08:09:20 pm »
ciekawe od kiedy nightmare robe daje 15% casta ^^ bylby troszeczke imba w porownaniu do pozostalych :P

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 22, 2006, 09:15:14 pm »
mógł by ktoś napisać wszystkie skille które mam się nauczyć? Grając MYSTIC>Dark Wizard itd.


Z Góry THX :)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 25, 2006, 10:02:54 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 28, 2006, 10:53:58 am »
Zastanawia mnie... na pvp najlepszy Avadon i Homu/SoV+Acumen

a do pve?

nie lepszy jest zubei i SOWD+M power?

powoli, ale na jeden hit, wiec za zabcie moba place mniej many - moge dluzej expic bez odpoczynku

dobrze kombinuje? jak to wyglada w praktyce?
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 28, 2006, 03:55:34 pm »
Od zubeia lepszy demon^^


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 29, 2006, 01:49:01 pm »
Wudaje mi sie, ze najlepiej nim inwestowac w m.atk., a nie w casta :). Gram na C5 i SH jest dosc szybki ale przciez jego najmocniejsza strona jest M. atk. wiec ja chodzile w demonie i bylo git :D wszystkiem mobki sa kwestia 1 moze 2 strzalow...         Poza tym warto chodzic na raid bossy jak sie ma demona bo kilku takich SH i tanki szybko rozwalaja naprawde :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 29, 2006, 02:17:54 pm »
a demon gloves - skad wziąć?
chyba mi nie powiecie ze mam robic wishing potiona? ;p
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 29, 2006, 03:33:59 pm »
Z tego co wiem wiekszosc moich znajomych brala z tego questu z kolekcjonowaniem monet.


Dohid: Z lekka wyczyściłem temat, odpadły ponad 4 strony. Ale ogólnie nawet dobry jest.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2006, 09:34:16 pm wysłana przez Dohid »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 02, 2006, 12:56:25 am »
Mam pytanko ma Sh na 78 lvl w rece arcana+acumen+12 (gram na white Eagle full C5 PvP)  4k M. atk. to duzo na full bufkach??
Mam juz tatuaze 2x +4INT -4MEN i zastanawiam sie nad 3 dawac w WIT czy CON?? bo INta juz nie moge :D??
Jak moge jeszcze zwiekszyc M.atk. bo moge miec problem z SpS choc 90% typow mam na 3 pykniecia to jakos nie czuje sie mocny :? (NIE JESTEM DONATOREM i nie mam zamiaru nic kupowac za realna kase!!!)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2006, 01:01:16 am wysłana przez FokusPL »


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 02, 2006, 11:22:06 pm »
Zrob sobie -4 men +4 int -4 men +4wit i -4 str +4con/dex co wolisz.  Jak zwiększyć m.atk ? Jak masz 78 to wal arcane power kontrując z draina + potiony. Niezłe efekty daje vortex + surrender + hurricane jak jeszcze koleś od necro curse of gloom dostanie i dojedziesz go tym - to ginie od strzała.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 03, 2006, 02:35:24 pm »
SH dostaje dark vortexa ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 03, 2006, 03:07:46 pm »
Tak, dostaje na 76 lvlu po zmianie na Strm Screamera. Niedawno juz pisalem to w tym temacie, ale ktos uznal to za spam i usunal...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 03, 2006, 03:58:45 pm »
coraz bardziej mi sie ten SH podoba :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Spellhowler [SH]
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 04, 2006, 06:21:36 pm »
No na siege nie ma sobie równych. Necro rzuca mass curse of gloom, a "banda" SH dosłownie wycina koleszków z naprzeciwka. Podchodzą łuczniky i piszą "haha now we pwnt u all" a tu "lol" bo 2 hity i po kozakach z łukami  :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->