Witaj
Gość

Wątek: Szybka refleksja.. AW - TH  (Przeczytany 2668 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« dnia: Luty 20, 2006, 08:50:47 am »
Abyss Walker czy Treasure Hunter ? Który mistrz sztyletów.. ? Wiem wiem.. szukaj szukaj.. ale chodzi mi o zebranie opinii i szybką refleksje po której temat bedzie mógł być usunięty ..  z góry dziękuje !


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2006, 08:59:37 am »
Zalezy na jakim serwerze:p TH jest zazwyczaj overpoverd i to cholernie mocno overpovered:p Na Extreme zeby pokonac TH trzeba bylo byc magiem:P Reszta zazwyczaj odpadala na samym poczatku, a TH w siegach i bitwach robil taka sieczke ze szkoda w ogóle gadac, teraz gram na Paradise nie widze na razie zeby TH byl az tak dobry jak na Extreme ale przypuszczam ze jest podobnie. Zalezy ktorym ci sie lepiej gra.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2006, 09:02:18 am »
jesli serv jest c3/c4 to lepszy jest AW (jesli dziala binding blow i nie ma bugow) bo troche zrabali TH w c3 i c4 , ale jeszcze lepszy od nich jest PW :) jak na c4 gram to moj PW bez problemu pokonuje AW i TH (a server nie jest zbugowany).


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2006, 11:04:43 am »
PW jest dobry na archerów, zewzględu na wysokie evasion i trudno go trafic, ale tez czesto stuny na nim siedza. Ja osobiście z tych 3 daggerow najbardziej lubie AW, dla mnie najlepszy.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2006, 11:10:27 am »
Moim zdaniem AW to najbardziej klimatyczna postac , podoba mi sie choc widzisz daggerowcy nie maja stuna dlatego sposrod nich najlepszy jest PW , ale jesli PW walczy z kims kto ma stuna np. DA to ma mniejsze szanse niz TH ktory ma wiecej CON i HP...


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2006, 01:33:08 pm »
Ja bym zrobił PW albo AW... Za dużo TH mi zalazło za skóre... mam jakiś uraz do niego bo za dużo dzieci albo i łomów nim gra...


Cytat: Livien
(a server nie jest zbugowany).

To jaki to serwer? :>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2006, 03:03:57 pm »
Server czy chcesz czy nie(prywatny) bedzie zbugowany.Ja wole AW bo to DE a TH to taka Lama co posiada skile i PW i AW.Swoja droga NCSoft mogli mu dac nizszy crit power i crrit chance bo dla mnie to glupie jak jest jebityny w tym i wtym.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2006, 03:36:27 pm »
Ale za to nie posiada magii jak np AW, HEX, dwa drainy, power brake, poison itp. Ja bez wachanie wybrałbym AW ze względu na mega dupny power kryta, co prawda żadko co wchodzi... ale mały focus w broni i po kłopocie:]
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 20, 2006, 03:51:02 pm »
NOm tylko ze PW ma najszybszy atak w grze , wiec wiecej critow moze zadac :P


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2006, 03:57:05 pm »
do tego ma na szanś kryta skilla pasywnego... ale nigdy bym go nie wziął chocby ze względu na sam wygląd :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2006, 04:09:40 pm »
Mi sie najbardziej podoba TH bo ja lubie ludzi:D Teraz robie TH na paradise, zobaczymy co z tego wyjdzie;p Do TH jestem przyzwyczajony ze w akcji jest niesamowity(akcja = jakas wieksza rozroba), bo jak sie dostanie do jakiegos maga na dashu a wlasciwie to do kogokolwiek by sie nie dostal(chyba ze destro i tanki) to robil bo prostu czystke. AW nie lubie bo nie lubie DE;p a PW nie bardzo mi sie podoba, jakis chudy(a wyglad ma juz w ogóle jakis;p w BW light wyglada fatalnie a Doom Light to zbroja dla lucznikow). Tylko ze moge jeszcze zrobic HE a nie TH wiec tak na marginesie doradzcie;p


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 20, 2006, 05:05:07 pm »
Ja nie nawidze TH , bo mam jakas zraze do niego :P ogolnie lubie ludzi ale TH to ostatnia postac jaka mam zamiar grac , rox to jest Tyrant na dagger z bugiem fist fury i symbolami 1600 atk speed :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 20, 2006, 06:42:26 pm »
Cytuj
HEX, dwa drainy, power brake


Od kiedy AW ma 2 drainy?

Cytuj
NOm tylko ze PW ma najszybszy atak w grze


Ja myslalem ze TH jest najszybszy w ataku.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2006, 12:33:21 am »
rozpędziłem się... jeden drain
A mi sie wydawało, że tyrant ma najszybszy:> a nawet jestem etgo pewien
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 21, 2006, 06:44:18 am »
PW jest najszybszy w ataku , TH ma podobny jak tyrant , jesli sa greater swift potiony , symbole ,tatoo to tyrant bedzie mial nawet szybszy atak niz TH.Atutami TH nie jest szybkosc ataku tylko najwiekszy CON z daggerowcow i najwieksza ilosc HP.

Cytat: Jancia
rozpędziłem się... jeden drain
A mi sie wydawało, że tyrant ma najszybszy:> a nawet jestem etgo pewien


Z tego co sprawdzalem to Tyrant ma minimalnie mniejszy atk speed niz PW (zaznaczam ze PW podrasowali w ostatnich C , choc i tak nikt nim nie gra) ale tyrant ma duzo wiekszy CON , ilosc HP i atak , co wychodzi ze moim tyrantem PW zjechal mi tylko CP. Najlepiej dac tyrantowi Tatoo of avadon,greater swift attack potion , fist fury i spirit of puma (ja wyciaglem 1100 atk speed).Zreszta roznie na serverach jest, na niektorych sa zbugowani Tyrantowie (fist fury dziala przy daggerze , i mozna miec 1370 atk speed+)

Mysle ze rozwiazalem problem  :twisted:


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 21, 2006, 02:16:18 pm »
A czy AW będzie jakąś trudną postacią dla początkującego gracza..? i prosiłbym o link do rozwoju skilli dark elf fightera do AW.. z góry thx.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 21, 2006, 02:25:24 pm »
www.lineage2.com masz skille , AW czy ja wiem raczej tak on jest najtrudniejszy mdaggerowcem , w ogóle jest trudno , ale jeszcze zalezy czy na PVE czy PVP , bo na PVE to nei musi za wiele kabinowac.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 21, 2006, 02:54:32 pm »
Skille skillami .. chodzi mi o przykładowe buildy .. coś na czym moge sie wzorować , bo taktyki gry PVE czy PVP da sie opanowac i zmienić .. a skillów już raczej od nowa sie nie rozplanuje..


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Szybka refleksja.. AW - TH
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 21, 2006, 03:51:23 pm »
No, jakby nie spojrzeć to th jest lepszy... ale nienawidze tej postaci.
AW grałem już kilka razy i jest to jedna z moich ulubionych postaci.

Jeśli robisz AW to koniecznie postaraj się dla siebie o sztylet z SA focus, gdyż jeśli go nie posiadasz blowy nie lądują za często.

Cytat: Livien
PW jest najszybszy w ataku , TH ma podobny jak tyrant


Eee?? Najszybszy ma tyrant. Jeśli chodzi o daggerów to najszybszy ma TH, potem PW i na końcu AW, ale różnice nie są duże.

Cytat: Livien
Zreszta roznie na serverach jest, na niektorych sa zbugowani Tyrantowie (fist fury dziala przy daggerze


To nie jest zabugowane... Fist fury działa ze wszystkim.
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath