Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571116 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1275 dnia: Maj 25, 2011, 06:59:13 am »
Pierwsza gra Vayne i 17 fragów wbiłem ^^. Jak to mówi, tzn pisze senaju - carryowałem grę!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1276 dnia: Maj 25, 2011, 09:07:15 am »
sprawnie im to patchowanie poszło... tyle, że nie widzę w sklepie 'summoner name change' :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1277 dnia: Maj 25, 2011, 02:00:27 pm »
Pierwsza gra Vayne i 17 fragów wbiłem ^^. Jak to mówi, tzn pisze senaju - carryowałem grę!
gud dzab
edit:
Co takie wielkie kolejki sa? Od mniej wiecej 20 minut mam over 9000, dodatkowo kiedy patrze ile zostalo jest ciagle "calculating"
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 02:44:04 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1278 dnia: Maj 25, 2011, 03:01:34 pm »
HS nie zmienił nicku.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1279 dnia: Maj 25, 2011, 03:27:22 pm »
Są jakieś problemy, gracze , którzy byli od rana w grze są w niej nadal, a reszta nie może wbić


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1280 dnia: Maj 25, 2011, 06:27:10 pm »
Dostałem bana na 24h, musze przestać bluzgać tych wszystkich tardów bo szkoda kasy władowanej w konto ;p


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1281 dnia: Maj 25, 2011, 06:35:21 pm »
Nie wiem czemu ja jeszcze nie dostałem a flejm z mojej strony czasami mocny leci :p
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1282 dnia: Maj 25, 2011, 08:34:31 pm »
Dostałem bana na 24h, musze przestać bluzgać tych wszystkich tardów bo szkoda kasy władowanej w konto ;p
praktycznie niemożliwym jest dostanie bana od razu, na początku dostajesz maila gdzie mówią Ci, żebyś 'się poprawił' (jak dostaniesz takiego maila to Twoje występki się zerują)
jak się nie poprawisz... to już inna historia
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1283 dnia: Maj 25, 2011, 09:40:09 pm »
Możliwe, o ile wcześniej już dostawał, ja miałem bana na dzień, potem kolejny dzień, potem 3 dni a teraz po miesiącu już nie mam w ogóle 'złego zachowania/leavów' i jakbym miał dostać teraz znowu to pierw oczywiście ostrzeżenie. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1284 dnia: Maj 26, 2011, 03:08:08 am »
Grałem 4 mecze pre made, w 4-ke z jednym randomem. 1 wygrana, 3x lose bo za każdym razem dawało nam jakiegoś feedującego randoma.

Moar luck plx pl0x

Zaś jak teraz gram solo, to enemy mają pięknie poskładane teamy jak powinno być z duża ilością CC, a ja dostaje jakichś pazi 4xsquishy bez CC grających jak 10lvle. Oczywiście powiedz takiemu że coś źle robi, że failuje, żeby nie chodził solo to od razu leci "STFU noob" i pogadane.

Even Moar luck plx pl0x

EDIT:

Upasłem się Xinem jak prosiak 19/9, na linii totalnie zniszczyliśmy Cait i Trynde, ale co z tego? Oczywiście jak zaczęliśmy wygrywać to mój noobski team poczuł za dużo luzu. Zaczęli farmić po kątach i solować zamiast szybko pushnąć i wygrać. W late nasza super LeBlanc zaczęła inicjować walki co kończyło się jej śmiercią w sekundę, natomiast nasz Jarvan nie umiał inicjować, nawet nie wiedział kogo łapać w ulti. Tak oto przegrałem "wygraną" już gre. Najlepsze to że mieli takiego żalowego trynde który non stop włączał ulti mając jakieś 50-75% życia. 

W poprzedniej grze 1st time free Zill wpieprzył się na solo topa i nafeedował enemy. Ulti chyba aż 3 razy przez całą grę.

Tacy ludzie to nie są nooby, oni wychodzą poza skale hoojowatości.

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 08:03:17 am wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1285 dnia: Maj 26, 2011, 09:32:10 am »
To są dzieci i myślą, że to single player


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1286 dnia: Maj 26, 2011, 10:07:19 am »
Z samych osób na forum macie możliwość złożyć spokojnie jakiś pre made. Ugadajcie się chociaż co 2-3 dzień na 2-3 mecze wieczorkiem full pre made ranked. Raz, że nie będzie można zwalić winy na randoma (bo z tego co każdy pisze w tym topicu nigdy się tak nei zachowuje ; p ),a 2, że będziecie mieć fajną grę na poziomie, bo grając normale pre made, to taka loteria. Czasem trafiasz na coś a la grupę polaczków idiotów, czasami enemy co dopiero testują nowy build przed kolejnym rankedem, a tylko sporadycznei jest gra na naprawdę wysokim poziomie.

Grałem kilka dni temu rankeda z kumplami. Koniec końców przegraliśmy, ale gra trwała jakoś ponad 80 min i zarówno my i enemy mając dobrze zbudowany team dawaliśmy z siebie wszysto, żeby wygrać i było naprawdę blisko (w ilości inhi byliśmy przez chwilę tak samo).

Owszem przegraliśmy, ale nie było złości, że ktoś coś ewidentnie mega zlamił (bo były co najwyżej drobne błędziki, takie, że pod koniec np. ja mając 400 ubitych creepów i staty jakieś 13/4, mogłem spokojnei dać pofarmić innym, zamiast na siłę feedować tylko siebie grając anivią). Taka gra każdemu sprawiła 10 x więcej radości, niż 10 ostatnich gier na solo ranked albo pre made normal, tudzież z randomami.

Think about it.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1287 dnia: Maj 26, 2011, 12:09:48 pm »
Gram pre made ale moja ekipa to glownie typy co pracuja, maja male dzieci, wiec gramy po 23, a w dzien tez lubie sobie jakis meczyk zagrac. Niestety jak ktos ma 30lvl a gra tak jakby mial 1lvl to nerwy czasem ciezko utrzymac na wodzy.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1288 dnia: Maj 26, 2011, 03:00:39 pm »
Dostałem bana na 24h, musze przestać bluzgać tych wszystkich tardów bo szkoda kasy władowanej w konto ;p
praktycznie niemożliwym jest dostanie bana od razu, na początku dostajesz maila gdzie mówią Ci, żebyś 'się poprawił' (jak dostaniesz takiego maila to Twoje występki się zerują)
jak się nie poprawisz... to już inna historia
Bullshit.
Dostalem od razu bana na 3 dni za flame, zadnego ostrzezenia na mailu...



  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1289 dnia: Maj 26, 2011, 03:01:52 pm »
ale ty dostałeś za głupotę nie za flejm  :P
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1290 dnia: Maj 26, 2011, 03:28:46 pm »
Za miłość do ojczyzny xD


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1291 dnia: Maj 26, 2011, 03:36:14 pm »
Dostałem bana na 24h, musze przestać bluzgać tych wszystkich tardów bo szkoda kasy władowanej w konto ;p
praktycznie niemożliwym jest dostanie bana od razu, na początku dostajesz maila gdzie mówią Ci, żebyś 'się poprawił' (jak dostaniesz takiego maila to Twoje występki się zerują)
jak się nie poprawisz... to już inna historia
Bullshit.
Dostalem od razu bana na 3 dni za flame, zadnego ostrzezenia na mailu...
a działał wtedy Tribunal ?
yyyy... nie?
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1292 dnia: Maj 27, 2011, 12:53:38 am »
Mnie nie złości samo przegrywanie, bo jak jest dobra gra na poziomie, zacięta walka do ostatniej minuty to mogę przegrać beż żalu. Tylko denerwują mnie gry gdzie w 10-15 min już wiem że grając z tym randomem nie mam jakiejkolwiek możliwości na podjęcie równej walki. Hmmm... właściwie to czasami już wiadomo jak się mecz wgrywa, jak widzę tarded picki na dobrze zbudowany team.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1293 dnia: Maj 27, 2011, 05:07:57 am »
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=781783

LOL, niezły fail by riot. :D

Wersja filmowa, dla ludzi którym nie chce się dokładnie wszystkiego czytać/bądź nie rozumieją: http://www.youtube.com/watch?v=hzEVLxywLYQ
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1294 dnia: Maj 27, 2011, 11:56:32 am »
who cares


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1295 dnia: Maj 27, 2011, 12:24:03 pm »
Muszę sobie zmienić nick, ale nie mogę nic fajnego wymyślić ;f


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1296 dnia: Maj 27, 2011, 01:15:28 pm »
Z samych osób na forum macie możliwość złożyć spokojnie jakiś pre made. Ugadajcie się chociaż co 2-3 dzień na 2-3 mecze wieczorkiem full pre made ranked. Raz, że nie będzie można zwalić winy na randoma (bo z tego co każdy pisze w tym topicu nigdy się tak nei zachowuje ; p ),a 2, że będziecie mieć fajną grę na poziomie, bo grając normale pre made, to taka loteria. Czasem trafiasz na coś a la grupę polaczków idiotów, czasami enemy co dopiero testują nowy build przed kolejnym rankedem, a tylko sporadycznei jest gra na naprawdę wysokim poziomie.
można poskładać, i to nie jedną drużynę, ale najpierw trzeba by zrobić kilka takich gier żeby się ludzie otrzaskali w grze ze sobą i poprawili ewentualne niedociągnięcia (nie ma grających idealnie) do tego taki team powinien jakiegoś komunikatora używać (dlatego ja odpadam bo coś mi lol się gryzie z komunikatorami... niech żyją muzealne kompy!) i można nawet forumową reprezentację zmontować :P


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1297 dnia: Maj 27, 2011, 02:17:44 pm »
Ja mogę pograć ^^ tylko pierw zmienię nick..
wszystko z Archonem zajęte.. nawet z symbolami ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1298 dnia: Maj 27, 2011, 07:11:24 pm »
Fuck yeah 1430 ELO, Tirius to nup (goras i vig0 tez) i maja mniejsze ELO niz ja.



Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1299 dnia: Maj 27, 2011, 07:24:56 pm »
nie chwal się - i tak Ci zresetują jak sezon 2 wejdzie :P