Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571112 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4600 dnia: Październik 03, 2012, 10:43:56 pm »
Umm nie chcesz bym powtarzal inne osoby slowo w slowo o tobie.

PEACE))
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4601 dnia: Październik 03, 2012, 10:45:49 pm »
Umm nie chcesz bym powtarzal inne osoby slowo w slowo o tobie.

PEACE))

K trashu , to nie ze mnie się śmieje mój team ze mnie -_-'ą tylko z Ciebie :D , 5vs5 OH WAIT przecież Sam stwierdził że jesteście x poziomem za nami i taka gra niema sensu bo byście dostali w 20 minut <sadpandaface>

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4602 dnia: Październik 04, 2012, 12:21:18 am »
YO BEST PLAJERZE Z EU TY CIAGLE O TYM, MYSLALEM ZE PO LAST POSTACH NABRALES POKORY SMIECIU)

Wait, ty przeciez znowu tylko szczekasz, tak samo jak -_-' vs dolendilowi w 20min, tak samo teraz vs noobkowi, awwwww zapomnialem, przegrales bo 'tu podaj kolejne 10 excusow'

A co do tego co sam powiedzial to ty sie dziwisz?? Lold, mam konto bez champow i run, mielismy nowego topa i supporta ktory zreszta byl tylko testowany. :o

get mad.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4603 dnia: Październik 04, 2012, 01:08:50 am »
COŚ CZUJĘ, ŻE BĘDZIE SOLÓWA NA PROVIDING GROUNDS!


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4604 dnia: Październik 04, 2012, 01:59:42 am »


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4605 dnia: Październik 04, 2012, 11:48:02 am »
YO BEST PLAJERZE Z EU TY CIAGLE O TYM, MYSLALEM ZE PO LAST POSTACH NABRALES POKORY SMIECIU)

Wait, ty przeciez znowu tylko szczekasz, tak samo jak -_-' vs dolendilowi w 20min, tak samo teraz vs noobkowi, awwwww zapomnialem, przegrales bo 'tu podaj kolejne 10 excusow'

A co do tego co sam powiedzial to ty sie dziwisz?? Lold, mam konto bez champow i run, mielismy nowego topa i supporta ktory zreszta byl tylko testowany. :o

get mad.

I ja szukam excusów top ten sam co z westa , testowanego supporta ok , ale i tak dostawaliście baty od 1200-1400 elo na ranked teamach :D więc jesteś trashem i tyle :( . To że jesteście 0 w grze teamowej to nie excuse tylko prawda potwierdzona przez leadera twojego teamu więc idź przegrywać solo q na ~1500 east :( .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4606 dnia: Październik 04, 2012, 06:18:39 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4607 dnia: Październik 04, 2012, 06:49:05 pm »
HAHAHAHAHAHAHA TY MNIE SERIO CIAGLE NAZYWASZ TRASHEM?? ;DDD


http://www.elmaz.pl/index.php?page=profile&aid=51133

UMIERAM -_-' ZE SMIECHU. ; DDDDDDDDDDDDD


 - _-' looser, ciezko w szkole bylo? podpierdalali kanapeczki? 1k zlotych zarabiasz, niezle jak tam na ziomka ktory 'ma zycie'(tak przynajmniej sie nazywa)

k dam ci troche odpoczac smieciu.


SUP DOTA SCRUBZZZ, JAK TAM SIE CZUJECIE BEDAC CIAGLE SA LOLEM?

Okolo 200k ludzi JUZ TERAZ oglada(ledwo co sie zaczelo) a co dopiero na finale.. :o
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 07:01:00 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4608 dnia: Październik 04, 2012, 08:12:26 pm »
HAHAHAHAHAHAHA TY MNIE SERIO CIAGLE NAZYWASZ TRASHEM?? ;DDD


http://www.elmaz.pl/index.php?page=profile&aid=51133

UMIERAM -_-' ZE SMIECHU. ; DDDDDDDDDDDDD


 - _-' looser, ciezko w szkole bylo? podpierdalali kanapeczki? 1k zlotych zarabiasz, niezle jak tam na ziomka ktory 'ma zycie'(tak przynajmniej sie nazywa)

k dam ci troche odpoczac smieciu.


SUP DOTA SCRUBZZZ, JAK TAM SIE CZUJECIE BEDAC CIAGLE SA LOLEM?

Okolo 200k ludzi JUZ TERAZ oglada(ledwo co sie zaczelo) a co dopiero na finale.. :o

Seriously byłeś aż takim dzieckiem ze zrobiłeś mi konto na jakiejś stronce ? HAHA , so low seriously :D , i jakbyś chciał tak bardzo wiedzieć to zarabiam dużo więcej na tyle dzieciaku że mam własne mieszkanie + samochód etc. a Ty ciągle jesteś prawiczkiem żyjącym na utrzymaniu rodziców so sad :( . Serio Rickert szkoda mi Ciebie , na każdym serwie na jakim grałeś gdzie ponoć WEST BEST , us mid , east trash masz takie samo elo, w real life też nic nie masz , jesteś jak taki wrzód na dupie aż mi szkoda twoich rodziców :) , jak wbijesz trochę elo lub podrośniesz to spróbuj mnie flamować bo na razie to mi się przykro robi gdy myśle o Tobie aż nie mam siły się więcej śmiać z Ciebie serio :D . Jak napiszesz coś sensownego w tym topicu to daj znać bo nawet nie chcę mi się już odpisywać na twoje posty , grow up kid .

Ps. Załóż mi więcej kont na lol stronkach używając tej fotki z facebooka , i dalej failuj z argumentami dotyczącymi mojego real life o którym nic nie wiesz , ja o twoim wiem trochę więcej bo twoi "przyjaciele" na co dzień się ze mną śmieją z Ciebie :(.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 08:21:18 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4609 dnia: Październik 04, 2012, 08:23:16 pm »
SUP DOTA SCRUBZZZ, JAK TAM SIE CZUJECIE BEDAC CIAGLE SA LOLEM?

Okolo 200k ludzi JUZ TERAZ oglada(ledwo co sie zaczelo) a co dopiero na finale.. :o
Who cares, dyskutowano na ten temat juz miliard razy, ale slaba glowka nadal nie ogarnia.


Swoja droga /popcorn. Coraz to ciekawsze argumenty i linki do chu wie jakich stron.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4610 dnia: Październik 04, 2012, 08:27:58 pm »
HAHAHAHAHAHAHA TY MNIE SERIO CIAGLE NAZYWASZ TRASHEM?? ;DDD


http://www.elmaz.pl/index.php?page=profile&aid=51133

UMIERAM -_-' ZE SMIECHU. ; DDDDDDDDDDDDD


 - _-' looser, ciezko w szkole bylo? podpierdalali kanapeczki? 1k zlotych zarabiasz, niezle jak tam na ziomka ktory 'ma zycie'(tak przynajmniej sie nazywa)

k dam ci troche odpoczac smieciu.


SUP DOTA SCRUBZZZ, JAK TAM SIE CZUJECIE BEDAC CIAGLE SA LOLEM?

Okolo 200k ludzi JUZ TERAZ oglada(ledwo co sie zaczelo) a co dopiero na finale.. :o

Seriously byłeś aż takim dzieckiem ze zrobiłeś mi konto na jakiejś stronce ? HAHA , so low seriously :D , i jakbyś chciał tak bardzo wiedzieć to zarabiam dużo więcej na tyle dzieciaku że mam własne mieszkanie + samochód etc. a Ty ciągle jesteś prawiczkiem żyjącym na utrzymaniu rodziców so sad :( . Serio Rickert szkoda mi Ciebie , na każdym serwie na jakim grałeś gdzie ponoć WEST BEST , us mid , east trash masz takie samo elo, w real life też nic nie masz , jesteś jak taki wrzód na dupie aż mi szkoda twoich rodziców :) , jak wbijesz trochę elo lub podrośniesz to spróbuj mnie flamować bo na razie to mi się przykro robi gdy myśle o Tobie aż nie mam siły się więcej śmiać z Ciebie serio :D . Jak napiszesz coś sensownego w tym topicu to daj znać bo nawet nie chcę mi się już odpisywać na twoje posty , grow up kid .

Ps. Załóż mi więcej kont na lol stronkach używając tej fotki z facebooka , i dalej failuj z argumentami dotyczącymi mojego real life o którym nic nie wiesz , ja o twoim wiem trochę więcej bo twoi "przyjaciele" na co dzień się ze mną śmieją z Ciebie :(.
Odpisalbym na ten twoj flame ale postanowilem uzyc tego posta by tylko pokazac jak ty potrafisz klamac kiedy ktos powie prawde o tobie. :D



FOR SHO TRASHU.

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4611 dnia: Październik 04, 2012, 08:29:56 pm »
dem flamez
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4612 dnia: Październik 04, 2012, 08:31:53 pm »
Sure , Rickert , dunno ja bynajmniej nie zakładałem tego konta więc znając Ciebie zrobiłeś to wcześniej i teraz Ci się przypomniało :( , zresztą to już pewnie nie pierwszy raz , bo w końcu tylko Ty jesteś na tyle dziecinny na tym forum .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4613 dnia: Październik 04, 2012, 08:33:15 pm »
W sumie to z checia odpowiem na te twoje posty. Wiesz jaka jest roznica ty -_-' -_-' ktory opowiada ludziom z neta jak to rucha laski w l2, ja mam 1500 elo ale nie chodze i nie odpisuje ludziom na posty jakbym byl najlepszy na swiecie, jedyne kogo obrazalem to kogos kto mowil jaka ta gra jest be bo przegral na 900 elo albo ciebie bo jestes kompletnym zerem(Dyskusja o lamii sie nieliczy bo przeciez od tego jest forum). Na Eascie zagralem 4 rankedy 3 wygralem jeden przegralem i dalem sobie spokoj bo gralem bez champow/run, w sumie smiesznie sie robi kiedy stajesz sie mad jak ktos tylko pokaze twoja fota albo jakie to strony/historie opowiadasz. :D Jedyne co ty o mnie mowisz to "Jestes wrzudem z low elo i koledzy z l2 sie ze mnie smieja" i tak w kolko. :D

A teraz get mad smieciu i zyj ze swoim mottem, jebany frajerze.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4614 dnia: Październik 04, 2012, 08:38:01 pm »
Juz nawet nie wiem, ktory mowi prawde  :D.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4615 dnia: Październik 04, 2012, 08:41:33 pm »
Wiesz, felek sam sie przyznal do historii o ruchaniu lasek z l2 i pracowaniu w fabryce pepsi za 1k, teraz probuje wmowic ze ktos mu zrobil profil na stronie randkowej w 2011 roku, wez przestan... ten ziomek jest piegowatym zjebem ktory mial ciezko w szkole. :f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4616 dnia: Październik 04, 2012, 08:43:03 pm »
W sumie to z checia odpowiem na te twoje posty. Wiesz jaka jest roznica ty -_-' -_-' ktory opowiada ludziom z neta jak to rucha laski w l2, ja mam 1500 elo ale nie chodze i nie odpisuje ludziom na posty jakbym byl najlepszy na swiecie, jedyne kogo obrazalem to kogos kto mowil jaka ta gra jest be bo przegral na 900 elo albo ciebie bo jestes kompletnym zerem(Dyskusja o lamii sie nieliczy bo przeciez od tego jest forum). Na Eascie zagralem 4 rankedy 3 wygralem jeden przegralem i dalem sobie spokoj bo gralem bez champow/run, w sumie smiesznie sie robi kiedy stajesz sie mad jak ktos tylko pokaze twoja fota albo jakie to strony/historie opowiadasz. :D Jedyne co ty o mnie mowisz to "Jestes wrzudem z low elo i koledzy z l2 sie ze mnie smieja" i tak w kolko. :D

A teraz get mad smieciu i zyj ze swoim mottem, -_-' frajerze.

Lululululul , nigdzie nie pisałem że jestem najlepszy na świecie , na pewno gram lepiej od ciebie i twojego teamu, ciągle płakałeś o scrim przenieśliście się na east to zaczęły się excuse bo jedna osoba się nie przeniosła bo nie masz champów , run bla bla bla tylko że granie scrima z wami to dla mnie strata czasu bo jesteście po prostu słabi w grze teamowej, co przecież mi osoby od Ciebie z teamu napisał że "nie ten poziom". Oglądałem z noobkiem jak grałeś 2 rankedy jednego thrownełeś , w drugim grałeś ashe i nafeedowałeś bota po czym Cię, wycarrowali co nawet noobek sam napisał że to jest sad że to jest po prostu twój poziom skoro przegrywasz w farmie z ad który ma dc przez 5 minut . Na moje jakieś foty i te stronki mam wylane bo mnie to nie rusza :/ . Mówiąc wprost jeszcze nigdy nie byłem mad także mission failed idź zabierz tacie kartę kredytową żebyś mógł sobie rp kupić , i żebyś mógł się pochwalić kolegą w lolu że wydałeś 500 funtów na konto na us.

Ps. Tak byłem zaręczony przez 3 lata z laską którą poznałem w l2 to żadna tajemnica . I tak pracuje w pepsi jako logistyk i przykro mi ale 1000 zł to ja mam z samych dodatków dzieciaku :/ .

A jak tam u Ciebie , prawiczku który spędza 90% czasu przy kompie i go rodzice utrzymują , TY TO MASZ SO AWESOME LIFE BRO.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 08:46:51 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4617 dnia: Październik 04, 2012, 08:46:24 pm »
O -_-' MAC. ;DDDDDDDDDDDDD SKAD TY ZIOMEK BIERZESZ TE HISTORIE PODZIEL SIE PLZ.

Nie ale teraz sie serio pytam, bo wiesz, ciagle piszesz o sytuacjach o ktorych NIKT nie slyszal(no moze procz tego, ze rzeczywiscie na poczatku nie mialem szkoly w anglii i siedzialem grajac w gry wiekszosc czasu) A z drugiej strony twoja fabryka pepsi, 1200zl, podrywanie laski z l2 anki i innej dupy i opowiadanie o tym godzinami na ts ze wiekszosc z ts'a sie mutuje, zostaje tylko ricekrt i mu przez te pare h przytakowuje. :D Ostatnio zaczales gadac o real life, wiec wrzucilem imba fote z dupa, potem wrzucilem imba profil na portalu randkowym a ty ciagle mowisz o tym jakim jestem low lifem. Ziomek, jestes trashem w ta gre, trashem w zyciu + nawet w szkole huja zrobiles bo wyladowales w fabryce pepsi, LOU LAIF RAJT?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 08:52:18 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4618 dnia: Październik 04, 2012, 08:50:58 pm »
O -_-' MAC. ;DDDDDDDDDDDDD SKAD TY ZIOMEK BIERZESZ TE HISTORIE PODZIEL SIE PLZ.

Historie ?

a) Nigdzie nie napisałem że jestem najlepszy czy coś udowodnij :)
b) Płakałeś o scrim przez x stron , napisałem do sama "nie bo nie ten poziom bla bla" , może też nie prawda ?
c) Oglądałem twoje 2 rankedy nawet ci screena z jednego wrzuciłem , pierw grałeś tfem i flamowałeś irelie chodź oddałeś barona i przez to przegraliście gre,  2gi grałeś ashe na bocie dostałeś z 1400 elo sivir która miała więcej farmy od Ciebie nawet gdy miała 5 min dc , niestety twoja diana się nafeedowała i wygrała grę , też nie prawda ? Spytaj noobka to Ci przypomni jak na ts ragowałeś i jak mi to opowiadał :/ też nie prawda ?
d) Nie chwaliłeś się jak grałem na weście że wydałeś 500 funtów na konto na us a teraz musisz grać na weście ?
e) Nie jesteś prawiczkiem który nie wychodzi z domu ? To czemu jesteś cały czas na kompie prócz czasu kiedy niby jesteś w collegu czy gdzie tam sobie nie powiesz ?
f) Nie utrzymują cię rodzice , w sumie nie jesteś pełnoletni ale skończyłbyś chociaż jakąś szkołę ? Jakie masz wykształcenie ? Podstawowe czy gimnazjalne , chociaż to jeden huj bo i tak się pisze podstawowe w papierach :/

Gdzie są te historie pajacu ?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 08:53:30 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4619 dnia: Październik 04, 2012, 08:56:05 pm »
O -_-' MAC. ;DDDDDDDDDDDDD SKAD TY ZIOMEK BIERZESZ TE HISTORIE PODZIEL SIE PLZ.

Historie ?

a) Nigdzie nie napisałem że jestem najlepszy czy coś udowodnij :)
b) Płakałeś o scrim przez x stron , napisałem do sama "nie bo nie ten poziom bla bla" , może też nie prawda ?
c) Oglądałem twoje 2 rankedy nawet ci screena z jednego wrzuciłem , pierw grałeś tfem i flamowałeś irelie chodź oddałeś barona i przez to przegraliście gre,  2gi grałeś ashe na bocie dostałeś z 1400 elo sivir która miała więcej farmy od Ciebie nawet gdy miała 5 min dc , niestety twoja diana się nafeedowała i wygrała grę , też nie prawda ? Spytaj noobka to Ci przypomni jak na ts ragowałeś i jak mi to opowiadał :/ też nie prawda ?
d) Nie chwaliłeś się jak grałem na weście że wydałeś 500 funtów na konto na us a teraz musisz grać na weście ?

Gdzie są te historie pajacu ?
a) TY -_-' -_-', ZOBACZ W JAKI TY SPOSOB SIE WYPOWIADASZ NA TYM FORUM O LOLU I OGOLNIE NA FORACH O TYM JAK INNI/TY GRASZ.
b) Scrima chcialem anytime kiedy jeszcze bylem na Wescie, przenieslismy sie na easta nie mielsimy supportu a nasz top to wcale nie byl ktos z kim gralismy duzo, wrecz przeciwnie znamy sie sporo ale w lola gralismy malo, moje konto ograniczalo sie do 3 junglerow i 2 stron run, taaaak, z checia was rozjade nawet na takim koncie ale nie ma ludzi.
c) -_-' mnie -_-' czy ragowalem i czy przegralem gre lol, raguje na tsie 24/7 i kazdy kto mnnie zna o tym wie, l0l big deal.
d) Yup, podczas gdy wprowadzili mozliwosc sprawdzenia ile wydalo sie na gre to ta, mialem pompe ile kasy wydalem. :D Z drugiej strony nigdy to cvhyba nie bylo 500 funtow ani temat rozmow na ts'ie a na pewno juz nie powiedzialem o tym, ze wzialem karte kredytowa od ojca l0l. Jakim ty jestes plebem. :F
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 08:58:30 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4620 dnia: Październik 04, 2012, 08:58:26 pm »
meanwhile clg przepierdolilo gre


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4621 dnia: Październik 04, 2012, 08:58:42 pm »
meanwhile clg przepierdolilo gre
YO BEST NIDALEE U MAD? JAK MOGLES PWOIEDZEIEC FELKOWI ZE PRZEJEBALEM LINIE ASHA Z RANDOM SUPPORTEM?! IDZ MU POWIEDZ JAK CIE BRANDEM KEROWALEM FAST BO NEED WSPARCIA NAU((
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4622 dnia: Październik 04, 2012, 09:02:54 pm »
O -_-' MAC. ;DDDDDDDDDDDDD SKAD TY ZIOMEK BIERZESZ TE HISTORIE PODZIEL SIE PLZ.

Historie ?

a) Nigdzie nie napisałem że jestem najlepszy czy coś udowodnij :)
b) Płakałeś o scrim przez x stron , napisałem do sama "nie bo nie ten poziom bla bla" , może też nie prawda ?
c) Oglądałem twoje 2 rankedy nawet ci screena z jednego wrzuciłem , pierw grałeś tfem i flamowałeś irelie chodź oddałeś barona i przez to przegraliście gre,  2gi grałeś ashe na bocie dostałeś z 1400 elo sivir która miała więcej farmy od Ciebie nawet gdy miała 5 min dc , niestety twoja diana się nafeedowała i wygrała grę , też nie prawda ? Spytaj noobka to Ci przypomni jak na ts ragowałeś i jak mi to opowiadał :/ też nie prawda ?
d) Nie chwaliłeś się jak grałem na weście że wydałeś 500 funtów na konto na us a teraz musisz grać na weście ?

Gdzie są te historie pajacu ?
a) TY -_-' -_-', ZOBACZ W JAKI TY SPOSOB SIE WYPOWIADASZ NA TYM FORUM O LOLU I OGOLNIE NA FORACH O TYM JAK INNI/TY GRASZ.
b) Scrima chcialem anytime kiedy jeszcze bylem na Wescie, przenieslismy sie na easta nie mielsimy supportu a nasz top to wcale nie byl ktos z kim gralismy duzo, wrecz przeciwnie znamy sie sporo ale w lola gralismy malo, moje konto ograniczalo sie do 3 junglerow i 2 stron run, taaaak, z checia was rozjade nawet na takim koncie ale nie ma ludzi.
c) -_-' mnie -_-' czy ragowalem i czy przegralem gre lol, raguje na tsie 24/7 i kazdy kto mnnie zna o tym wie, l0l big deal.
d) Yup, podczas gdy wprowadzili mozliwosc sprawdzenia ile wydalo sie na gre to ta, mialem pompe ile kasy wydalem. :D Z drugiej strony nigdy to cvhyba nie bylo 500 funtow ani temat rozmow na ts'ie a na pewno juz nie powiedzialem o tym, ze wzialem karte kredytowa od ojca l0l. Jakim ty jestes plebem. :F

No pisze że jesteś trashem w sumie to tyle i w sumie to prawda . Co do sumy to pamiętam dokładnie ze mówiłeś ze to było 500 funtów , i przykro mi że nie pamiętasz tej rozmowy ale chodziło o to że my śmialiśmy z ciebie że pewnie ojcu kartę kredytową wziąłeś i teraz i tak nie możesz przenieść konta z us na west ... 5vs5 ? Nie to jesteś trash dla mnie i tyle , topic closed i płacz tu dalej sobie a ja się pośmieje .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4623 dnia: Październik 04, 2012, 09:05:02 pm »
niestety ojciec nie chce mi dac karty kredyowej bym przeniosl konto, mowi ze potem chodze i sie powsi chwale ile to kasy wydalem.. :(
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4624 dnia: Październik 04, 2012, 09:07:12 pm »
meanwhile clg przepierdolilo gre
YO BEST NIDALEE U MAD? JAK MOGLES PWOIEDZEIEC FELKOWI ZE -_-' LINIE ASHA Z RANDOM SUPPORTEM?! IDZ MU POWIEDZ JAK CIE BRANDEM KEROWALEM FAST BO NEED WSPARCIA NAU((
co?

ale tak na serio - panowie balansujecie na krawędzi dobrego smaku, a jej przekroczenie jest karalne. Czujcie się ostrzeżeni.