Witaj
Gość

Wątek: Problem z odpaleniem frey'i  (Przeczytany 1970 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Problem z odpaleniem frey'i
« dnia: Sierpień 13, 2010, 12:06:57 am »
Sprawa jest prosta, ściągnąłem klienta frey-i z gamemarshell akurat był link. No ściągnąłem, zainstalowałem i problem występuje przy odpalaniu L2, ciągle mi wyskakują zabezpieczenia od gameguarda. Z reguły code 610-620, gdy uporałem się z gameguardem, to problem występował, że nie mogłem na moje konto się zalogować, ciągle było wrong password chociaż jestem pewny iż wpisywałem dobre.

Jeśli może ktoś dać jakieś porady, które mi pomogą z chęcią posłucham.

//Soulern: Np.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2010, 01:39:32 am wysłana przez Soulern »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Problem z odpaleniem frey'i
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2010, 12:48:58 pm »
To jakiś konkretny server?
Spróbuj od 0, czyli czysty klient (ew checkfiles, bo freya to ostatnia kronika), i spachować na twój system, czy co tam masz.

U mnie na kompie nigdy czysty system z gameguarde nie chciał działać, miałem to samo co ty błędy 1024 albo 610, 620 etc. Na necie nie znalazłem sensownej odpowiedzi na to, bo nikt nie wiedział co to za błąd. Pomogło mi dopiero całkowite wywalenie gamaeguarda (zastąpienie jakiejś biblioteki dll)

gamemarshell to chodzi o to że system jest spachowany/rozkodowany?

Jeśli to l2j to może sprawdzać gameguarda bardziej niż officjal i będzie trzeba jakiegoś emulatora gameguarda zainstalować

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Problem z odpaleniem frey'i
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2010, 01:02:55 pm »
Czemu ja tego wczoraj nie zrobiłem?

Po zainstalowaniu, wystarczy wywalić cały system z instalki. Potem zrobić update i następnie check files.  hahaha I wszystko glance działa
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)