Witaj
Gość

Wątek: Aion - free to play  (Przeczytany 73603 razy)

  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpień 06, 2012, 01:56:26 am »
A gdzie swoje zapodziałeś? Jeszcze sobie do czasu wyjścia GW 2 zobaczę jak wygląda gra Templarem :D. Chociaż przygarnąłbym jakiegoś, który ma już 20 lvl i skończone kampanie do tego lvlu. Najgorszy okres gry jak dla Mnie.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpień 06, 2012, 12:54:11 pm »
Chyba gdzies je mam, ale robienie daily aren 1v1 Smem jest zbyt proste, bo albo karasz kogos jak psa, albo dostajesz wyfarmionego sina ktory cie 2 shotuje.



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpień 06, 2012, 02:40:57 pm »
Grając smem zjechać sina nawet dużo bardziej wyfarmionego jest banalnie prosto, o wiele trudniej poskładać bardziej wyfarmionego sorca.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpień 06, 2012, 06:43:32 pm »
Grając smem zjechać sina nawet dużo bardziej wyfarmionego jest banalnie prosto, o wiele trudniej poskładać bardziej wyfarmionego sorca.
Nom, dostajesz ambusha na ryj i to tyle z twojej kariery. Zabijesz go tylko raz na cala arene majac insta feara gotowego, z sorcem mozna probowac sigil of silence i nawrzucac milion debuffow na obnizenie cast speeda i inne duperele albo po prostu sigil > fear shriek > fear, na sinie tego nie zrobisz.



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpień 06, 2012, 08:57:50 pm »
To znaczy, że jesteś słaby. Na arenie sin jest useless, wiesz kiedy wlazł w hide, wiesz kiedy się buffuje i możesz sobie tarczę lub coś co z redukuje czas. A teraz seken widać twoją wprawę, ogarnięty sin nie zaczyna od Ambusha ;)
Ale zapomniałem ty wiesz lepiej
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 08:59:53 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #530 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:07:55 pm »
Jednak nie zagram Templarem :D. Ma ktoś ochotę pograć na NCsoftowym Aionie do czasu premiery GW2? Zrobiłem reinstall systemu (niepotrzebnie, mam taką anomalię, że instalacja sterownika dla nadajnika Logitech G700 przez system zawiesza Mi Windowsa, już sobie z nią poradziłem, ale myślałem, że system się sypie a nie myszka na bezprzewodowym trybie odwala takie harce, system zawiesza się też przy 'wchodzeniu do świata' w WoWie ) i mam puściutko, a do GameForge'a Mnie nie ciągnie no i pograłbym po stronie Elyosów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2012, 11:38:13 pm wysłana przez Nerisu »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #531 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:21:48 am »
To znaczy, że jesteś słaby. Na arenie sin jest useless, wiesz kiedy wlazł w hide, wiesz kiedy się buffuje i możesz sobie tarczę lub coś co z redukuje czas. A teraz seken widać twoją wprawę, ogarnięty sin nie zaczyna od Ambusha ;)
Ale zapomniałem ty wiesz lepiej
:D :D :D :D :D
Nie pamietasz jak sie klociles ze filmik to fake? W koncu poprosilem ludzi grajacych w aiona, zeby odpowiedzi za mnie i niestety ty sie myliles.

Co do tematu co to gdzie niby napisalem, ze sin zaczyna od ambusha Oo? Sam to sobie dopowiedziales.
Jezeli dla ciebie wyfarmiony sin na arenie jest useless to nie mam pytan ;/,



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #532 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:41:50 am »
To znaczy, że jesteś słaby. Na arenie sin jest useless, wiesz kiedy wlazł w hide, wiesz kiedy się buffuje i możesz sobie tarczę lub coś co z redukuje czas. A teraz seken widać twoją wprawę, ogarnięty sin nie zaczyna od Ambusha ;)
Ale zapomniałem ty wiesz lepiej
:D :D :D :D :D
Nie pamietasz jak sie klociles ze filmik to fake? W koncu poprosilem ludzi grajacych w aiona, zeby odpowiedzi za mnie i niestety ty sie myliles.

Co do tematu co to gdzie niby napisalem, ze sin zaczyna od ambusha Oo? Sam to sobie dopowiedziales.
Jezeli dla ciebie wyfarmiony sin na arenie jest useless to nie mam pytan ;/,

Tak wnioskuję z twojej wypowiedzi. Co do filmiku przyznałem Ci rację i co? Nie znaczy, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Wyfarmiony sin jest useless jeżeli gracz nim grający nie ogarnia postaci.... Widziałem wiele sinów i tak naprawdę sin bez itemów ale gracz ogarnięty zjedzie takiego wyfarmionego.... Przykro mi ale skill > itemy na sinie. Inne postacie to inna bajka.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #533 dnia: Sierpień 07, 2012, 01:21:23 am »
Cytuj
Wyfarmiony sin jest useless jeżeli gracz nim grający nie ogarnia postaci.... Widziałem wiele sinów i tak naprawdę sin bez itemów ale gracz ogarnięty zjedzie takiego wyfarmionego.... Przykro mi ale skill > itemy na sinie. Inne postacie to inna bajka.
Nom, szczegolnie jak jestes wyfarmiony i sciagasz sma/sorca na 2 skille, ale czekaj ty grales na lolbuggedprivach i wiesz lepiej.
Cytuj
Co do filmiku przyznałem Ci rację i co?
Moze to, ze za kazdym razem jak dyskutowalismy twierdziles, ze gram w aiona mniej wiec nie mam racji.

Cytuj
Tak wnioskuję z twojej wypowiedzi
Lol przeciez jasno napisalem, ze ja gram SMem, a ktos inny sinem, moze lepiej naucz sie czytac?

Cala twoja kariera w aionie opiera sie na privach, na 99% nie grales sinem na gameforge i nie wiesz jak wyglada prawdziwe pvp bez bugow.
Koniec z mojej strony, nie mam zamiaru po raz kolejny klocic sie z kims, kto nie rozumie co pisze.



  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpień 07, 2012, 01:49:17 am »
Coś trzeba zrobić poza ściągnięciem klienta z NCsoft launchera żeby pograć na amerykańskich serwerach?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpień 07, 2012, 01:34:30 pm »
Coś trzeba zrobić poza ściągnięciem klienta z NCsoft launchera żeby pograć na amerykańskich serwerach?
Konto zalozyć na http://na.aiononline.com/ ale to pewnie wiesz :)
W razie gdyby Ci się gra crashowała zaraz po włączeniu (na log screenie) musisz zmienić w NC launcherze lokalizacje z Europe na NA.

Ja pogrywam od czasu do czasu na serwerze Tiamat Kahrun (mały rerol ^,^) w rasie białasów.

#edit o lol exp x2 z patcha 3.1 ;D
http://gameguide.na.aiononline.com/aion/Fast-Track+Server
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 01:17:12 pm wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpień 07, 2012, 05:24:23 pm »
LoL fajny motyw ;D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #537 dnia: Sierpień 07, 2012, 10:13:03 pm »
fajne jest to, że transferuje ci postać na cross server i spotykasz ludzi z innych serwerów :)


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpień 30, 2012, 08:50:01 pm »
Na którym serverze gra najwięcej ludzi, nie chodzi mi w dużej mierze o Polaków
nope


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #539 dnia: Wrzesień 27, 2012, 03:20:07 pm »
pewnie na tych pierwszych :^^  a polakow i chyba najwiecej na Nexusie


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #540 dnia: Styczeń 24, 2013, 10:52:03 pm »
Gra ktoś jeszcze? Czytałem, że Gameforge jakieś grube cyrki odwala ostatnimi czasy. Dostałem maila, że coś nowego jest ale jak tak poczytałem forum to aż się odechciewa ściągać, jeżeli takie rzeczy dzieją się naprawdę.

Próbował ktoś grać na amerykańskich serwerach? Pewnie bez jakiegoś cudownego łącza nie ma co nawet ściągać?