Witaj
Gość

Wątek: [Movie] S.H.O.C.KWAVE  (Przeczytany 10142 razy)

  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:08:44 am »
taki sobie fraps,nic specjalnego...na początku to jeden wielki LAG. Dobra walka Deliosa reszta średnia


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:19:03 am »
taki sobie fraps,nic specjalnego...na początku to jeden wielki LAG. Dobra walka Deliosa reszta średnia
aha fajnie  :flame:
na początku to jeden wielki LAG. Dobra walka Deliosa reszta średnia
oh rly ?  hahaha
============================
Old member of
S H [ O ] C K TEAM


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:45:00 am »
W pierwszej akcji to fakt lag bardzo rzuca się w oczy i bardzo przeszkadza, ogólnie lagi to norma na ru ale na tej akcji jest jakiś wyjątkowy, na pozostałych jak widać jest ok.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:03:24 am »
taki sobie fraps,nic specjalnego...na początku to jeden wielki LAG. Dobra walka Deliosa reszta średnia

ty jestes sredni

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:28:26 am »
Co za h** odpiął ten imba temat?  :x  :afro:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:49:07 am »
taki sobie fraps,nic specjalnego...

Mógłbys rozwinać swoją myśl co ci sie nie spodobało, (montaż,muzyka,synchronizacja,intro,efekty czy samo PvP) bo za bardzo nie wiem do czego odnosi się twoja wypowiedź. Krytykować też trzeba umieć  :P
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:22:15 pm »
taki sobie fraps,nic specjalnego...

Mógłbys rozwinać swoją myśl co ci sie nie spodobało, (montaż,muzyka,synchronizacja,intro,efekty czy samo PvP) bo za bardzo nie wiem do czego odnosi się twoja wypowiedź. Krytykować też trzeba umieć  :P

jest slaby dlatego ze... jest slaby! to chyba juz wszystkie argumenty
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:31:59 pm »
 :_delf_2: :_delf_2: :_delf_2: /emoquit
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 12:49:04 pm wysłana przez WildSkubi »
============================
Old member of
S H [ O ] C K TEAM


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:47:02 pm »
taki sobie fraps,nic specjalnego...

Mógłbys rozwinać swoją myśl co ci sie nie spodobało, (montaż,muzyka,synchronizacja,intro,efekty czy samo PvP) bo za bardzo nie wiem do czego odnosi się twoja wypowiedź. Krytykować też trzeba umieć  :P

takich ludzi sie nie pyta co im nie tak tylko ignoruje, bo znając życie jest takim inteligentem że odpowie Ci jak ten na filmie
-> http://www.youtube.com/watch?v=aszVD73SgvU&feature=player_embedded
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:51:51 pm »
hahha dobre dobre i po takiej wypowiedzi wszystko staje sie jasne   :D
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:57:30 pm »
Obejrzałem (póki co raz). Przyzwoicie, fajnei się oglądąło (tylko jak zwykle muzyka mi nie podchodzi, ale to gusta i guściki). Skubi, czemu agro nie w macrze, lol? : )


No i panowie, skoro taki poziom ładny jak na filmik, to  zapraszamy na 9 vs 9. Wreszcie chcemy od was dostać i też być na kolejnym frapsie : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:56:09 pm »
Baaaaaaaaaardzo mi się podobał, dziwią mnie jednak te lagi, to codzienność? Widać jak ten pw na początku b. ładnie łapał targety, przeszedł na plecy ale reakcja po kliknięciu skilla do momentu aż uderzy była kilku sekundowa. Ja bym nie wytrzymał. :D
No lagi straszne czasem, np w gc są takie do lagi  że mimo dobrego składu przegrywa się pvp z jakimiś gorszymi klasami 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 10:32:47 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:10:51 pm »
Nie wiem jak to u was, ale u mnie naprawdę, nawet jak są małe lagi, to Battle Ping rozwiązuje problem w 90%. W zasadzie nie narzekam. Najczęściej kłopot pojawia się, gdy brat zaczyna korzystać z neta... >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:50:17 pm »
Wybacz Alarion ale raczej Waszego limitowego pt nie umieścilibysmy na frapsie bo potem byś pisał żę "krócej gramy" "jesteśmy mniej wyfarmieni" (bzdura) ew inne usprawiedliwienie które stosujesz już przed pvp nie mówiąc o tym co by było po


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 06, 2011, 11:04:05 pm »
Co ty Defro bredzisz ; p

W moim miemaniu daleko nam do waszego PT, ale jest prosta zasada: Tylko z mocniejszymi się czegoś nauczysz. Dlatego myślisz, że po co chcę to PvP? Żeby potem na każdym kroku się usprawidliwiać gdy przegramy? Nie, chcę zobaczyć jak dużo nam brakuje do waszego party i wyciągnąć jakieś wnioski.

Powiem więcej, sam bym tego frapsa umieścił gdybyśmy przegrali, a przynajmniej 5 x dobrze przeanalizował. Także skończ pan takie głodne kawałki pisać, bo to nie na miejscu. Pregrywać trzeba umieć, a najlepiej przy okazji czegoś się nauczyć po przegranej : )

Dawajcie full skład i trenujemy (może być kilka rund z i bez CC jeżeli chcecie cisnąć pod kątem ew. turnieju).
Tylko jak znam życie, gdy powiedzmy za tydzień u was będzie full, to u nas coś się stanie xD Np. Obecnie Fossil od tygodnia męczy się z takimi lagami, że wystraczy wpaść na VT i go posłuchać, jak potrafi jedno jego zdanie przerwać 6 x i powiedzieć z kilkunasto sekundowym opóźnieniem, ale liczę, że w końcu to ogarnie ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 06, 2011, 11:10:26 pm »
Alarion na Wasze pt dobry by byl nasz stary sklad, na razie w SHOCK teamie zaszly zmiany i osobiscie uwarzam ze potrzebuja troche czasu na dogranie wszystkiego... moge sie mylic
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 11:36:20 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 06, 2011, 11:26:31 pm »
Być może, dlatego tym bardziej jestem ciekaw tego PvP. Nie zmienia faktu, że chłopaki grają naprawdę dobrze (co widać po frapsie, poza kilkoma pierdołami nie ma się za bardzo do czego przyczepić w przeciwieństwie do niektórych filmików) i bez wątpienia dla nas byłaby to dobra lekcja PvP.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:18:36 am »
a ja jednak mysle ze Defro mial racje w tym co pisze  hahaha + 5 stronnicowy opis
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 07, 2011, 07:45:25 am »
na razie jak widze mamy problem zeby sie zebrac na normalne prime time w normalnym skladzie, podziekowania dla niektórych kolegów z const...

    Alarion mozesz byc pewien ze jak tylko bedzie okazja dostaniesz pm.


Wracając do lagów, mi sie trafiają takie ustrojstwa jak na frapsie widac czasem nawet na bp, nie jest to zawsze ale czasem potrafi nie jedna akcje zepsuć.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 07, 2011, 07:50:43 am »
Filmik fajny :)
Alarion nie ma co nakręcać na forum jakiś spięć, sam wiesz że nie mamy składu bo mieć 9 osób live a mieć 9 osób tak żeby każdy był na swojej postaci to dwie różne rzeczy, nie wiem po co na forum o tym pisać.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 07, 2011, 07:56:51 am »
ale byloby co czytac, jakby doszlo do 9v9 ambery z deframi;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:02:36 am »
byłaby drama w chałupie:) nie robić juz offtopu topic jest o frapsie.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:11:18 am »
byłaby drama w chałupie:) nie robić juz offtopu topic jest o frapsie.
no my tez rozmawiamy o frpasie , amber vs wy :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 07, 2011, 06:47:45 pm »
ambery vs s.h.o.c.k bardzo chetnie obejrzalbym taka ustawke bo w sumie nie wiem ktore party mocniejsze :D a fraps bardzo ladny chociaz raczej walki w takich lagach nie powinny sie tam znalesc imo :P
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] S.H.O.C.KWAVE
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 07, 2011, 06:59:14 pm »
jakbys sie mialo takie podejscie to zaden fraps by nie powstal. tu to nie wszylo, tam znowu cos innego, tu lag byl. mniej marudzenia