Witaj
Gość

Wątek: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated  (Przeczytany 10040 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 15, 2011, 12:26:25 am »
ten filmik to cos w stylu :

http://www.youtube.com/watch?v=7Z3uLhPZ2D4

i ze Delios ma emo zjazd i chce pokazac to lolkom z l2  :oops:

Cytat: LightsabeR;3245930
That's the most retarded thing I've seen in a long time.

"Losers always whine about their best".

What the shit does that even mean? Learn to write in fucking English or ask someone to help you, instead of writing this fuck cunt of a sentence.

"Love is complicated but friendship is magic".

The fuck has that got to do with L2 you fucking noncontributing zero? Go choke on a black cock you retarded piece of horse shit.


And it's "don't", not "dont". Yeah, I know, really fucking complicated for your below 25 IQ. Fucking cunt.


Also, didn't watch the movie, I'm sure it sucks cock. And no, I have no idea who you are.

ten komentarz mowi sam za siebie ...

Odpowiedzi również mówią same za siebie :3
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?p=3246244#post3246244
sry ale nie mam konta na tym zjebanym spamerskim forum ;(
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 15, 2011, 08:00:32 am »
Skończył mi się urlop na odludziu. Wróciłem z myślą, że pierwszą rzeczą jaką zrobię to będzie ściągnięcie jakiejś nowej muzyki (bo wszystko co mi się ostatnio podobało skatowałem niemiłosiernie w trasie :) ). A tu proszę, Delios uraczył mnie taką ciekawostką.
Jak dla mnie filmik jest świetny.
Dla kogoś kto oczekuje od filmu wspaniałych pvp akcji, mute on, stop klatki żeby poczytać logi - ten film się zdecydowanie nie nadaje.
Dla kogoś kto ma nieco większą wrażliwość muzyczną (oczywiście jeszcze ukierunkowaną na gatunek użyty w filmie) - film rewelacja.
Ciemny pokój, duży ekran, muza maksymalnie głośno i niech nikt nie waży mi się w tym momencie odzywać :)
Liczy się tylko ruch i dźwięk.
Bardzo lubię takie filmiki, choć chyba bardziej pasują do amv (http://www.youtube.com/watch?v=Nvb2GBKVe6s) niż do gier imo.

Cytuj
sry ale nie mam konta na tym -_-' spamerskim forum ;(

generalnie gościu, którego post tu przytoczono, ośmieszył sam siebie czepiając się angielszczyzny cytatu z filmu :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2011, 08:02:39 am wysłana przez orlok »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 15, 2011, 08:25:18 am »
thx Orlok

Chyba powinienem spróbować pobawić się trochę w amv zamiast game videos, może (po wielu próbach Q.Q) coś by z tego wyszło interesującego.

Aktualnie chciałem też popracować trochę nad filmikami z FPSów boooooo...




Ale nie mogę pokonać przeszkody jaką jest zbyt duży spadek fps podczas nagrywania który w tym gatunku uniemożliwia komfortową grę.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 15, 2011, 10:12:03 am »
Mi ten filmik wygląda jak klip do muzyki  :shock: Pamiętam, że całą masę takich filmików robili fani dragon balla i efekt był identyczny. Ten efekt zwężonego ekranu jest wnerwiający. Jak to oglądałem na czymś innym niż niż 20 calowy monitor to widziałem tylko te chamskie paski i animacje skillów i ssów na środku XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 19, 2011, 06:43:11 pm »
co za debilny pomysł żeby 70/80 % obrazu zrobić jako czarny ekran, do tego zbyt duża ilość efektów.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.