Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja o profkach i konfigach pt  (Przeczytany 8470 razy)

  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:04:37 pm »
Ty znasz tylko DA.. ja znam i SK (privy-3 lata) i DA (privy - 1 rok) i Pala (RU off - 1,5 roku) - to z tanków, na US off grałem ponad rok tyrkiem, na Dexie HE i tyrkiem po jakieś 5 miechów, na Lanczerze mam jeszcze jakieś 2 qrczaki low level
gra każdym z nich jest KOMPLETNIE inna i uważam, że palek jest najtrudniejszy
co robię w pvp:
1. 3*agro na healerów, rzadziej na dd
2. ciągłę pilnowanie swojego HP poprzez sacrifice na najbardziej potzrebującego HP (cały czas dąże do bycia na limicie pod młotek) + reuse FI + reuse AI (zwykle w 99% pvp jestem w stanie w pierwszych sekundach być na AI+FI)
3. tribunal + root + mass root + stun
4. ciągła asysta na main targetera kiedy mam reuse agro lockujących targety - PAL zadaje kosmiczny DPS na AI+FI, DA to przy nim warzywko^^
5. ściąganie debuffów ptakiem
6. SoF w odpowiednim momencie

w tym czasie naprawdę nie mam czasu sobie popatrzeć w monitor co robi reszta i ocenić kto failuje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 12:07:52 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:10:39 pm »
Ty znasz tylko DA.. ja znam i SK (privy-3 lata) i DA (privy - 1 rok) i Pala (RU off - 1,5 roku) - to z tanków, na US off grałem ponad rok tyrkiem, na Dexie HE i tyrkiem po jakieś 5 miechów, na Lanczerze mam jeszcze jakieś 2 qrczaki low level
gra każdym z nich jest KOMPLETNIE inna i uważam, że palek jest najtrudniejszy
co robię w pvp:
1. 3*agro na healerów, rzadziej na dd
2. ciągłę pilnowanie swojego HP poprzez sacrifice na najbardziej potzrebującego HP (cały czas dąże do bycia na limicie pod młotek) + reuse FI + reuse AI (zwykle w 99% pvp jestem w stanie w pierwszych sekundach być na AI+FI)
3. tribunal + root + mass root + stun
4. ciągła asysta na main targetera kiedy mam reuse agro lockujących targety - PAL zadaje kosmiczny DPS na AI+FI, DA to przy nim warzywko^^
5. ściąganie debuffów ptakiem
6. SoF w odpowiednim momencie

w tym czasie naprawdę nie mam czasu sobie popatrzeć w monitor co robi reszta i ocenić kto failuje
wytlumacz mi jeszcze raz pkt 4 do momentu pal zadaje kosmiczny dps
trzymasz na targetcie main targetera z przeciwnego pt?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:13:09 pm »
Ty znasz tylko DA.. ja znam i SK (privy-3 lata) i DA (privy - 1 rok) i Pala (RU off - 1,5 roku) - to z tanków, na US off grałem ponad rok tyrkiem, na Dexie HE i tyrkiem po jakieś 5 miechów, na Lanczerze mam jeszcze jakieś 2 qrczaki low level
gra każdym z nich jest KOMPLETNIE inna i uważam, że palek jest najtrudniejszy
co robię w pvp:
1. 3*agro na healerów, rzadziej na dd
2. ciągłę pilnowanie swojego HP poprzez sacrifice na najbardziej potzrebującego HP (cały czas dąże do bycia na limicie pod młotek) + reuse FI + reuse AI (zwykle w 99% pvp jestem w stanie w pierwszych sekundach być na AI+FI)
3. tribunal + root + mass root + stun
4. ciągła asysta na main targetera kiedy mam reuse agro lockujących targety - PAL zadaje kosmiczny DPS na AI+FI, DA to przy nim warzywko^^
5. ściąganie debuffów ptakiem
6. SoF w odpowiednim momencie

w tym czasie naprawdę nie mam czasu sobie popatrzeć w monitor co robi reszta i ocenić kto failuje


Z tym dps to na pvp w fogu jak latałeś z nami jeszcze to nie pamiętam żeby ten twój dps był tak bardzo kosmiczny :P skoro był porównywalny do bd aczkolwiek teraz może z innymi itemami to może ale tank ogólnie w l2 to nie postać do dps na open pvp :P.
Z tym że pal ma najwięcej do ogarniania z tanków akurat bym się zgodził i z resztą pktów też :P

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:16:16 pm »
imo to jest najgorszy setup ever....
na 3 dd by sie sprawdzil ale nie na 2+tank

Ten config ma tylko 1 istotny kłopot - Fear nuker party, mająe OE skilli ++20. Z całą resztą, myślę, że da radę.

Anyway, wiem, że 90% osób tego forum stwierdzi, że w takim setupie nie da rady wygrać PvP. Dlatego zapraszam na PvP, chętnie poćwiczymy i przekonamy się wspólnie co takei "warzywo party" waszym zdaniem potrafi ; p  A myślę, że nie ma czego się bać, bo sami twierdzicie, że nasze pt nie ma DPS-u obecnie, więc takie pt Acida, Defra, Dantego powinno nas rozmieść, right?

------------

Deep trafnie opsiał Stark co to znaczy dać z tanka WSZYSTKO. Większość osób potrafi wyciągnąć raptem jakąś częśc tego, dlatego mamy tanków dobrych i świetnych.

Stark, naprawdę nei dostałeś na full buffie z młotka na FI + AI + 2 x AQ + risk focus? Co jak co, ale to wyciąga większy DPS na full buffie niż DPS daggera, tyle, że jest cholernei sytuacyjny, i może być stosowany kilka sekund, gdyż re use agro musi być wykorzystywany.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:25:33 pm »
A czy ja napisalem ze tank tlyko uzywa AGRO? I ze DA ma wiekszy dmg niz paladyn? i ze kazdy tank ma te same  skile? A moze napisalem ze glownym zadaniem tanka jest tankowanie? Czyli branie na siebie dmg. Tak samo mozesz pisac o DA, agrujesz kogos, slamujesz, mass agroujesz, rootujesz, todujesz, mass todujesz, fearujesz, hamstringujesz, stunujesz,,judgmentujesz, dajesz pt ud, ama , deflect magic...masz pantere, masz cancela z pantery, masz boost morale
Nikt mi nie wmowi ze tank jest najciezsza postacia do ogarniecia...

a po drugie fear +30 zjada wszystko... zapros mage pt to zobaczysz czy ogarnia sie Twoj setup, a najlepiej zrob 9v9 na moscie w loa :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 12:32:43 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:31:33 pm »
@Ither
Ither, nasz skład teraz w waszym przekonaniu nie powinien mieć racji bytu, gdyż mamy:
Tank (waszym zdaniem useless profka)
Dagger
Tyrek
i 2 x EE, czyli w waszym przekonaniu jesteśmy teraz całkowicie bez DPS-u.

mimo to chętnie zapraszam na PvP z party, które ma pure DPS, czyli takei jak wasze lub Dantego. Myślę, że PvP będzie bardzo ciekawe i dosyć długie : )

         Po pierwsze sarkazm zachowaj dla siebie i nie cwaniaku po drugie nie pisz  "waszym zdaniem" bo mojego zdania na ten temat nie usłyszałeś. Moje pt nie ma pure DPS przynajmniej nie od momentu odkad nie ma w nim errora. Jeszcze pare tygodni temu nie byles taki skory do pvp bo wiedziałes ze skończyłoby sie to dla Ciebie tragicznie dosłownie... nie ma z kim grac wiec nie ma pvp nikt nie będzie sie specjalnie dla ciebie starał bo ty chcesz sobie cos udowodnic bedzie skład i ochote to powalczymy.



  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:35:42 pm »
@Delios to jest topic gdzie sie cos dzieje, a nie ten Twoj xD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:36:41 pm »
@Sarin
Przeczytaj mój post i post Ithera i policz ile zdań był dłuższy mój niż jego. 2-3 zdania. Wow, wall of text jakich mało, więc fail stary ^^

podziwiam twoja umiejetnosc czytania miedzy wierszami i znalezienia porownania dlugosci postow (twoich i ithera) w moim wczesniejszym poscie
mysle,ze polemika z alarionem nie ma sensu bo bedzie to wygladalo zawsze tak samo.


Cytat: Alarion
Jednak zostanę przy moim stwierdzeniu.







>>>> TU WSTAW WALL OF TEXT <<<<







wes pare glebszych oddechow i ogarnij sie


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:46:11 pm »
Z tym dps to na pvp w fogu jak latałeś z nami jeszcze to nie pamiętam żeby ten twój dps był tak bardzo kosmiczny :P
wtedy dobijałem do 80 z FB+focus+150holy... teraz mam młotek+300 i 85 = gra nabrała zupełnie innego wymiaru... hity po 4-10k w pvp wcześniej nie występowały :]

Stark zaprzeczasz sam sobie ;)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:48:14 pm »
w ktorym momencie?


4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:56:00 pm »
@Ither
Ither, nasz skład teraz w waszym przekonaniu nie powinien mieć racji bytu, gdyż mamy:
Tank (waszym zdaniem useless profka)
Dagger
Tyrek
i 2 x EE, czyli w waszym przekonaniu jesteśmy teraz całkowicie bez DPS-u.

mimo to chętnie zapraszam na PvP z party, które ma pure DPS, czyli takei jak wasze lub Dantego. Myślę, że PvP będzie bardzo ciekawe i dosyć długie : )

         Po pierwsze sarkazm zachowaj dla siebie i nie cwaniaku po drugie nie pisz  "waszym zdaniem" bo mojego zdania na ten temat nie usłyszałeś. Moje pt nie ma pure DPS przynajmniej nie od momentu odkad nie ma w nim errora. Jeszcze pare tygodni temu nie byles taki skory do pvp bo wiedziałes ze skończyłoby sie to dla Ciebie tragicznie dosłownie... nie ma z kim grac wiec nie ma pvp nikt nie będzie sie specjalnie dla ciebie starał bo ty chcesz sobie cos udowodnic bedzie skład i ochote to powalczymy.
ale tak to jest jak całe PT polega na dps'ie jednej postaci.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 21, 2011, 01:26:31 pm »
@Ither
Ither, nasz skład teraz w waszym przekonaniu nie powinien mieć racji bytu, gdyż mamy:
Tank (waszym zdaniem useless profka)
Dagger
Tyrek
i 2 x EE, czyli w waszym przekonaniu jesteśmy teraz całkowicie bez DPS-u.

mimo to chętnie zapraszam na PvP z party, które ma pure DPS, czyli takei jak wasze lub Dantego. Myślę, że PvP będzie bardzo ciekawe i dosyć długie : )

         Po pierwsze sarkazm zachowaj dla siebie i nie cwaniaku po drugie nie pisz  "waszym zdaniem" bo mojego zdania na ten temat nie usłyszałeś. Moje pt nie ma pure DPS przynajmniej nie od momentu odkad nie ma w nim errora. Jeszcze pare tygodni temu nie byles taki skory do pvp bo wiedziałes ze skończyłoby sie to dla Ciebie tragicznie dosłownie... nie ma z kim grac wiec nie ma pvp nikt nie będzie sie specjalnie dla ciebie starał bo ty chcesz sobie cos udowodnic bedzie skład i ochote to powalczymy.
ale tak to jest jak całe PT polega na dps'ie jednej postaci.
:shock: Iterowi chodzilo o to ze nie maja 9wiatki, a nie ze teraz nie maja szans bez errora

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 21, 2011, 01:32:31 pm »
Ither, sarkazmu tu za bardzo nei ma, bo nigdy do was nic nie miałem.

Chodzi tylko o to, że nei zaprzeczysz jakie jest ogólne stanowisko osób w twoim pt na temat klas technicznych i takowych setupów. Nawet jeżeli ty twierdzisz być może inaczej, to wiele osób z Defrem na czele u was wiesz co sądzi na temat takich konfigów.

I nie szukam PvP 9 vs 9 by co kolwiek udowodnić, bo jesteście najmocniejszym polskim constem obecnie od dłuższego czasu na Lancerze, chcę jedynie wypróbować mój config i zobaczyć jak sprawdza się z pure DPS-em.

I wasze party jest pure DPS-em, tylko, że z Errorem mieliście mocniejsze "1 wejście" zdecydowanie, bo wiesz jaki był poziom wyfarmienia errora, a jaki jest np. Mendy. W tej kronice Archerzy nie robią w ogólnym rozrachunku mniejszego DPS-u niż party zielonych, szczególnie gdy PvP trwa dłużej niż 2 minuty.

Nikt nei chce sobie zwiększyć żadnego e=penisa, po prostu zwykła ciekawość i chęc dobrego PvP na naprawdę dobrym poziomie. Czy po PvP z pt Lempa, widziałeś, by ktoś kogoś obrażał, wyśmiewał od nas itd.?

@Stark
Na moście, lub w innym miejscu w pobliżu mocnych mobów (czyli w zasadzie cały teren DV i LoA) powinniście wygrać z nami bez kłopotu. W innych miejscach (np. Colo) bardzo chętnie powalczę, myślę od poniedziałku, tym bardziej, że raczej do przyszłej środy mamy przerwę od klanowych eventów ; p

Co do 9-tki Ithera, o ile mi dobrze Skubi i Dalhard wczoraj mówili, to jeżeli jest Pokit i Dalhard (bo Pok pracuje w różnych godzinach) to ta 9-tka jest, ale może się źle coś zrozumiałem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 21, 2011, 01:36:12 pm »
Cytuj
@Stark
wierz mi, ale Alarion mimo, że nie grał tankiem (chyba) wie o tej postaci więcej niż 3/4 krzykaczy na forum, niby pro tanków. Zna skile i wie czego ma wymagac od tanka na pvp, a nie jest to łatwe do ogarnięcia.

Jak widać propaganda działa. Nie wiem czy grasz, może jesteś nawet z nim w pt, ale Alarion wszystko opisuje w literacki sposób z masą przymiotników i różnych określeń, które się wbijają ludziom do głowy itp. itd.  lol i to na ludzi działa, co nie znaczy że wszystko tak jest. Ja zaraz mogę Ci napisać taki wall of text np. o daggerze, że uwierzysz, że to najtrudniejsza postać, najlepsza na pvp, gank, oly itp. Ci krzykacze wcale nie są takimi lolami, Starka widziałem jak grał na DA na oly(pro), Itherusa możesz sobie frapsy zobaczyć etc.

Prawda jest taka, że każdy char ma do 5-6 skilli, które używa ciągle, ze 3-4 debuffy/skille, które używa od czasu do czasu, kilka skilli sytuacyjnych/survivalowych i jeszcze parę które mają zrobić trochę sztucznych ogni bardziej niż coś zdziałać. That's it. Postacie mają inne zadania, co nie znaczy, że do tanka potrzeba więcej ogaru niż np. u tyrka czy EE. Niektóre są bardziej widowiskowe inne mniej, ale wszystkie na podobnym poziomie. Wycisnąć 100% z postaci(np. dla tanka)...w jednym pvp to będzie max dps, w drugim trzymanie kogoś na perma agro.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 01:39:04 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 21, 2011, 01:41:10 pm »
Ither, sarkazmu tu za bardzo nei ma, bo nigdy do was nic nie miałem.

Chodzi tylko o to, że nei zaprzeczysz jakie jest ogólne stanowisko osób w twoim pt na temat klas technicznych i takowych setupów. Nawet jeżeli ty twierdzisz być może inaczej, to wiele osób z Defrem na czele u was wiesz co sądzi na temat takich konfigów.

I nie szukam PvP 9 vs 9 by co kolwiek udowodnić, bo jesteście najmocniejszym polskim constem obecnie od dłuższego czasu na Lancerze, chcę jedynie wypróbować mój config i zobaczyć jak sprawdza się z pure DPS-em.

I wasze party jest pure DPS-em, tylko, że z Errorem mieliście mocniejsze "1 wejście" zdecydowanie, bo wiesz jaki był poziom wyfarmienia errora, a jaki jest np. Mendy. W tej kronice Archerzy nie robią w ogólnym rozrachunku mniejszego DPS-u niż party zielonych, szczególnie gdy PvP trwa dłużej niż 2 minuty.

Nikt nei chce sobie zwiększyć żadnego e=penisa, po prostu zwykła ciekawość i chęc dobrego PvP na naprawdę dobrym poziomie. Czy po PvP z pt Lempa, widziałeś, by ktoś kogoś obrażał, wyśmiewał od nas itd.?

@Stark
Na moście, lub w innym miejscu w pobliżu mocnych mobów (czyli w zasadzie cały teren DV i LoA) powinniście wygrać z nami bez kłopotu. W innych miejscach (np. Colo) bardzo chętnie powalczę, myślę od poniedziałku, tym bardziej, że raczej do przyszłej środy mamy przerwę od klanowych eventów ; p

Co do 9-tki Ithera, o ile mi dobrze Skubi i Dalhard wczoraj mówili, to jeżeli jest Pokit i Dalhard (bo Pok pracuje w różnych godzinach) to ta 9-tka jest, ale może się źle coś zrozumiałem.
:shock: ja nie proponowalem Tobie 9v9, w szczegolnosci ze nie mamy jeszce pt ubranego oO xD

Ci krzykacze wcale nie są takimi lolami, Starka widziałem jak grał na DA na oly(pro), Itherusa możesz sobie frapsy zobaczyć etc.
Przestan! zawstydziles mnie :x  hahaha
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 01:44:51 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 21, 2011, 01:52:47 pm »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
:D
zaraz pojawi sie tutaj raziel i napisze wam cos o ogarnianiu BD
:D
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 21, 2011, 01:54:28 pm »
Nie do końca prawdą jest, że wszystkie profki mają tyle samo ważnych skilli do używania. Dla przykładu Deska gdy ma limity, albo tyrek, to jadą w zasadzie tylko auto atacki, po limitach tyrek jeszcze może popisać się kilkoma skillami, ale deska zaczyna ssać i jest już useless.

Teraz dochodzi jeszcze kwestia, jak traktujesz poszczególne skille. Dla przykładu znam mnóstwo bishów, którzy healują i cleansują nieźle (czyli 5 healów + cleanse + purify), ale czy to wszystko co może z seibie dać? Wystarczy popatrzeć na frapsy Jasina. U niego mass block ww/shield, mana burn, mana storm są w zasadzie na ciągłym re use. Niektórzy bishopowie w mele party biorą stigmę + jeszcze magical back fire.

Do tego doliczymy skille unikatowe, z długim re use:
Enli
Divine power
Mass clewanse
Miracle
Sublime
celka
turn to stone

przy których trzeba się popisać dobrym wyczuciem kiedy takowe użyć.

Dalej będziesz twierdził, że większość profek w L2 to 3-4 skille + drugie tyle drugorzędnych?

I wiem, że gra daggerem jest trudna, gdyż ustawianie się za plecy i assysta jest wymagające (gubienei targetu, akurat jest łatwe do rozwiązania). Poza tym nie jest wg mnei niczym złym, że któraś profka ma więcej skilli do użycia, bo gdy nawet ktoś ma więcej czasu na obserwację (np. WC, który musi fearować, palić MP i pilnować buffa) to właśnie powinien to robić i uzupełniać team play reszty grupy.

Z tankiem jest tak samo. Może poprzestać na 3-4 skilalch, albo możesz dać z siebie wszystko i używać (ale skutecznie i z dobrym wyczuciem) 9-10 skilli.


@Stark
W czym masz gorzej pt ubrane od naszego, szczególnei jak Insektor po roku farmy quitnął L2? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:00:29 pm »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
:D
zaraz pojawi sie tutaj raziel i napisze wam cos o ogarnianiu BD
:D
ema Mariusz!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:02:41 pm »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
:D
zaraz pojawi sie tutaj raziel i napisze wam cos o ogarnianiu BD
:D
ema Mariusz!
ema ;p wiedzialem ze nie moge byc nie wspomniany w tym temacie

Wystarczy, że znasz skille, masz jakieś podstawowe zgranie z ludźmi, w miarę dobry komputer, podzielną uwagę, refleks przynajmniej na normalnym poziomie i gwarantuję Ci, że każda postacią w L2 będziesz dobry zarówno w pvp i pve.
Ciezko sie nie zgodzic aczkolwiek kazdy bedzie sie upieral ze jego postac jest ciezka do opanowania ;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 02:08:05 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:19:59 pm »
Ither, sarkazmu tu za bardzo nei ma, bo nigdy do was nic nie miałem.

Chodzi tylko o to, że nei zaprzeczysz jakie jest ogólne stanowisko osób w twoim pt na temat klas technicznych i takowych setupów. Nawet jeżeli ty twierdzisz być może inaczej, to wiele osób z Defrem na czele u was wiesz co sądzi na temat takich konfigów.

I nie szukam PvP 9 vs 9 by co kolwiek udowodnić, bo jesteście najmocniejszym polskim constem obecnie od dłuższego czasu na Lancerze, chcę jedynie wypróbować mój config i zobaczyć jak sprawdza się z pure DPS-em.

I wasze party jest pure DPS-em, tylko, że z Errorem mieliście mocniejsze "1 wejście" zdecydowanie, bo wiesz jaki był poziom wyfarmienia errora, a jaki jest np. Mendy. W tej kronice Archerzy nie robią w ogólnym rozrachunku mniejszego DPS-u niż party zielonych, szczególnie gdy PvP trwa dłużej niż 2 minuty.

Nikt nei chce sobie zwiększyć żadnego e=penisa, po prostu zwykła ciekawość i chęc dobrego PvP na naprawdę dobrym poziomie. Czy po PvP z pt Lempa, widziałeś, by ktoś kogoś obrażał, wyśmiewał od nas itd.?

Co do 9-tki Ithera, o ile mi dobrze Skubi i Dalhard wczoraj mówili, to jeżeli jest Pokit i Dalhard (bo Pok pracuje w różnych godzinach) to ta 9-tka jest, ale może się źle coś zrozumiałem.

       Rozmowa była o tanku i o tym jak to strasznie nie musi ogarniac, ktos inny przedstawił swoja wizje  i tu ladnie podsumował cała rozmowe Apocalyptik Ty zacząłeś pajacować ze swoimi configami.... nie wiem co Ci Dallhard mówił ale dla mnie jest rożnica jesli ktos nie gra na swojej postaci.

 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:21:35 pm »



mam dwa pytania do ojca prowadzacego - Alarion wlasnie w battlestar galactica online kupilem sobie Maraudera i zastanawiam sie nad setupem czy inwestowac w lasery gornicze czy lepiej 2+2 z crl zeby miec czym stracac bezzalogowce a moze dolozyc wyrzutnie rakiet? no i drugie w jakiej kolejnosci rozwijac postac majac 8lvl - isc w mining czy w pvp? dzieki!
retired


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:32:03 pm »
Cytuj
a po drugie fear +30 zjada wszystko...


true. Niestety w grze nie ma balansu i dobre party nukerów może zniszczyć każdego. Problem w tym, że jeżeli zmienimy setup, żeby party radziło sobie jakoś z party nukerów, to zaczyna ono być marne vs klasyczny skład np archerów lub zielonych.
U nas mamy sporo sposobów na nuker party. Ale niestety wszystkie one są nienaturalne. To znaczy bazują na dodatkowych zasobach a nie standardowych umiejętnościach klas. Mozna tu wymieniać hero skille, zaken/ vail master transformacje etc. Czyli rzeczy, które nie dla każdego na pewnym etapie gry sa dostępne.
Alarion ciekawie kombinuje ze swoim party. My też zaczęliśmy robić konfigi z 3x healer, jednak preferujemy 2x cardi a nie 2x ee. Wiadomo, że bierze się i tak co się ma.
Widuję podobny skład w akcji. HK+2x dagger + 2x ee + cardi + bd + sws + dc.
Poskładanie 3 healerów z 3x agro, party ud i daggerami na zaken transformacjach w składzie jest bardzo trudne. Po chwili wszyscy są bez mp a HK sieje spustoszenie wśród buff. Dodatkowo to party chodzi częst wspólnie z drugim składem - nuker party z 1 anakimem.
No i trzeba coś na nich wystawić - kosmiczny mana burn, mocny dps z anakima, fear na wszystkie strony, debuffy od 2x necro.
HK lepiej się wpisuje w koncepcję takiego party - osłabić, zmęczyć, zdrainować i dopiero zabić. Ale pal też ma swoje atuty i rzeczywiście ma predyspozycje, żeby dorzucić coś do dps party (w sensie z własnych hitów). Widziałem pala z młotkiem w elegii - masakra. No ale takiego znam tylko 1 na 2 serverach :).

3x  healer to może być szybki i mocny mana burn. U nas to działa, bo mamy eventowe runy zwiększające reuse, większość supportu ma valakasy i często mamy buff konia (ludzie porobili boxy z +30 konikiem). Także reuse mana burna jest super i wypalanie zajmuje sekundy. 1 EE nie wyrabia z rechargem 4x DD, BD, SWS, DC przy takiej szybkości i będąc też głównym celem.
Nie wiem jak to wyjdzie w waszych realiach, ale jeżeli Alarion chce testować, to czekam na relację.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:34:17 pm »

Chodzi tylko o to, że nei zaprzeczysz jakie jest ogólne stanowisko osób w twoim pt na temat klas technicznych i takowych setupów. Nawet jeżeli ty twierdzisz być może inaczej, to wiele osób z Defrem na czele u was wiesz co sądzi na temat takich konfigów.


widze, ze lubisz wszystko uogolniac, kontrastowac i oceniac na zasadzie "0", "1" czy biale, czarne.
pomijajac wlasne, subiektywne opinie stwierdzenie, ze jakas "techniczna" klasa jest slabsza od nazwijmy to rasowe dd nie oznacza, ze ktos deprecjonuje jej wklad w sile pt. wyciaganie z tego dalszych wnioskow tak jak ty to robisz swiadczy o plytkosci twojego podejscia. tak samo postepujesz tutaj. stawiasz sprawe na ostrzu noza. "tank jest mega trudny do ogarniecia". pozostaje pytanie ktora klasa w l2 jest najtrudniejsza? odpowiedz sobie sam na to pytanie. milej zabawy


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:37:40 pm »
najtrudniejszy jest dorf - klasa tak trudna do ogarnięcia, że najlepsi gracze nie potrafią stworzyć dorfa wymiatacza :)


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:40:33 pm »
no. wl'a dobrego tez nie bylem godny widziec