Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016  (Przeczytany 13439 razy)

  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 13, 2016, 03:54:55 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5XUKMsGHbV8[/youtube]
first tw : www.lineage.ro


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 13, 2016, 04:59:34 pm »
nie dość że *** serwery to i na dodatek admini grają! ... *** życie l2 w dzisiejszych czasach...





« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2016, 05:09:31 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 14, 2016, 12:46:00 am »
nie dość że *** serwery to i na dodatek admini grają! ... *** życie l2 w dzisiejszych czasach...
Niby kto? daj dowód :D


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:34:42 am »
Staff dexa grywał już nawet na c3 , kto wie ten wie x)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 21, 2016, 09:18:47 pm »
Staff dexa grywał już nawet na c3 , kto wie ten wie x)

dokładnie ;)
Defi - NonSense Clan - Idziemy na l2.bnb.gr - start 15.01.2016 http://nsclan.pl


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 23, 2016, 03:09:25 pm »
Dear friends!

On the Nexus starts the week of BOOST! From 22.07 till 29.07 rate for xp/adena/drop/spoil will be increased.
Also, for all new players will be available HOT bonuses.


After creating a character, you will get::
  • Formal Wear 14 days
  • No grade set for you class
  • SoulShots/BSpiritShots NG/D/S gr
  • Vitality Maintainig Potion
  • Rune of Expiriance 5 hours
  • Rune of SP 5 hours
  • Watermelon Hat - will be available only during event time from 22 till 29 of July
If you're not with us, it's time to start playing at a stable l2off Nexus x25 server. It is also a great chance for the old players to make the new characters!



  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 26, 2016, 02:14:59 pm »
Takie same pierdoły wklejał tutanka w poprzednich watkach innych serwerów "dex" - na zgłaszane bugi na ich forum odpowiadał do spółki z catalinem, że to nie bugi a "features" , zwiałem, stamtąd, a potem okazało się że ludzie masowo zaczęli opuszczać serwer, gdy admini zaczęli sprzedawać na licytacjach sprzęt. Odradzam zdecydowanie tracenie czasu na jakimkolwiek wynalazku tej ekipy.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 26, 2016, 08:07:35 pm »
Takie same pierdoły wklejał tutanka w poprzednich watkach innych serwerów "dex" - na zgłaszane bugi na ich forum odpowiadał do spółki z catalinem, że to nie bugi a "features" , zwiałem, stamtąd, a potem okazało się że ludzie masowo zaczęli opuszczać serwer, gdy admini zaczęli sprzedawać na licytacjach sprzęt. Odradzam zdecydowanie tracenie czasu na jakimkolwiek wynalazku tej ekipy.

Możesz wypisać parę przykładowych bugów?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 27, 2016, 12:04:17 am »
plika mają offowe, więc pewnie przegryw przyszedł z javy i się dziwi, że coś nie działa tak samo jak na talesie :D


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 27, 2016, 10:37:07 am »
Takie same pierdoły wklejał tutanka w poprzednich watkach innych serwerów "dex" - na zgłaszane bugi na ich forum odpowiadał do spółki z catalinem, że to nie bugi a "features" , zwiałem, stamtąd, a potem okazało się że ludzie masowo zaczęli opuszczać serwer, gdy admini zaczęli sprzedawać na licytacjach sprzęt. Odradzam zdecydowanie tracenie czasu na jakimkolwiek wynalazku tej ekipy.

Możesz wypisać parę przykładowych bugów?
W sumie nie jest to istotne w obliczu sprzedaży itemów na aukcjach, z bagami da się żyć.
Gorzej, że nic nie wurkwia mnie tak jak rżnięcie głupa przez admina serwera.  W moim przypadku poszło o drop recek na rękawice majestica - serwer reklamował się jako drop 35x a miał ustawiony akurat na te recki 1x. Dwa dni siedziałem na WOA i spsem( i 2 innymi charami, bo w sumie przy tych ratach exp szedł szybko) na full bufach próbowałem wytropić to cholerstwo. Dropła jedna drugiego dnia, wykilowałem chyba grubo ponad 2 tys mobów. Porobiłem screeny z tego co miałem w invetory z dropów, zrobiłem analizę, że np. partsy broni dropią prawidłowo, ale recki już nie. Zaczęła się idiotyczna dyskusja z Catalinem, że drop recek nie jest potwierdzony z drop calculatora. Tyle, ze frajer pompka nigdy chyba nie grał na retailu, a ja i owszem, i wiem, jak powinna dropić ta recka. Dostarczałem kiedyś dane dla hireda (? nie pamiętam już nicku) dla istniejącej dawniej bazy dropu i spoila retaila, l2wh, miałem do tergo program podczepiony pod klienta.
I co prawda znów można by zacząć drugą idiotyczną dyskusję, że może miałem wyjątkowego pecha z tym dropem, gdybym sobie nie przypomniał, że ta akcja z Catalinem ma miejsce ... drugi raz.
Wiele lat temu, gdy jeszcze istniała pierwsza edycja lineage.ro poszedłem tam dla zabawy, serwer miał chyba raty 5x. Zatrzymałem się na spoilu w CT CL z Port - pomimo deklaracji rat spoila, nie pamiętam teraz, chyba 3x albo nawet i 5x spoil wychodził 1x. I tak samo odbyła się kretyńska dyskusja na forum z Catalinem, w wyniku której zabanował mi konto na forum a wątek skasował.
Przyzwyczajony jestem do bagów, nawet na retailu były, ale gdy admin rżnie głupa to źle wróży dla serwera. A te akurat bagi były łatwe do poprawienia.
Postawa adminów znalazła potwierdzenie w sprzedaż itemów a aukcjach. Sam już nie grałem, ale czytałem wątek na tamtejszym forum, serwer się wyludnił (piszę tutaj o serwerze IL 75x), gracze napisali dlaczego tak się dzieje, a Catalin głupio-mądy zaczął znów mędrkować, że to on utrzymuje serwer i wie wszystko najlepiej.
Na dzisiaj mam jedynie sprawdzoną jedną ekipę serwera, DAWN, niestety ze względu na raty 5x nie odważę się tam grać, nie mam już czasu na nolifienia a i widać niskie raty odstraszyły tam graczy i serwer ciągle nie może porządnie zaskoczyć z online.
Szkoda, ale złudzeń nie mam, ta gra powoli umiera, każdy z adminów próbuje jeszcze coś na tym zarobić to wpadają na coraz bardziej kretyńskie sposoby zarobku. O tyle śmieszne, że realnie dzierżawa serwerów nie jest współcześnie aż tak wysoka.
A ja chciałem sobie już lajtowo popykać na jakimś uczciwym HR. Trudno.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 27, 2016, 10:54:19 am »
Scena privów umarła już jakiś czas temu, obecnie to dno i kilometr mułu. Cykliczne serwery wystawiane przez kilku dużych graczy, którzy klepią kilka/naście edycji w ciągu roku pod różnymi nazwami. Zwykłe cashgraby.
Dex może ma i off pliki ale geodatę parę edycji temu miał z dupy(pewnie teraz mają tą samą). Do tego ich polityka "no custom", "off pliki nic nie zmieniamy" robi więcej problemów niż korzyści.

Nie wiem po co rzeźłeś na HR H5 majestica, gdzie każdy rushuje vesper/vorpal. Trochę nietrafiony serwer na jakieś sentymentalne crafty. Kolega chyba mówił o ich serwerze interlude...

A co do aukcji za TODy to oczywiste, że te itemy wystawiane są przez GMów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2016, 10:57:27 am wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Dex Nexus - H5 x25 - START 01.07.2016
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 28, 2016, 12:14:53 am »
Dobra, żeby nie było , że zabieram głos w sprawie serva na którym nawet nie grałem - zrobiłem konto i przetestowałem.
Mam 42 lvl i całe 374k adeny w inv, nie starczy nawet na waciki, zmiana profy 1kk, o drobnostkach typu armor i weapon nawet nie wspominam, dobijałem ten 42 z no-grade.  Szybko obskoczyłem główne miasta przelotowe, czyli Aden, Giran i Goddard - w Giran trochę sklepików, patrząc na ludków online w tych miastach jeśli tam gra online 300-500 to będzie cud. Sprawdzałem to w godzinach teoretycznie największego online, czyli późny wieczór, 22.00 - 23.30. Ciekawe, ze stoi bot jak na retailu i spamuje peemy ofertą adeny i ToD w ilościach raczej sugerujących handel przez adminów niż boterów.
Cały czas nie mogę wyjść z podziwu nad głupotą adminów tego servera - czy nie potrafią nawet normalnie ustawić rate serwera? Nie mogą powstrzymać chciwości i poczekać na jakikolwiek handel dopiero gdy zbierze się kilka tysięcy graczy? Przecież w praktyce to już im padło. Naprawdę, żal.
To już ten IL 75x wyglądał lepiej, przynajmniej w pierwszych tygodniach było sporo graczy, nie było też problemów z itemami i adeną.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.