Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016  (Przeczytany 30341 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 03, 2016, 07:50:33 am »
Tylko co gm'a obchodzi że kolega okradł kolega... jak dla mnie to niedorzeczne że gm wpierdala się w takie sprawy. Jeżeli chodzi o boty czy zhakowane itemy to spoko ale nie w moim przypadku. Straciłem pół dnia na to i owo żeby później mi gm wszedł na konto i zwrócił itemy komuś tam (???) Ten serw śmierdział mi od początku jakimś gównem. Pytanie brzmi jak można w jedno pt ubić baiuma na low rate po 5 dniach ? Zaistniała sytuacja mnie wkurzyła i nie zamierzam kontynuować gry tutaj. Powodzenia wszystkim maniakom :) 5!


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 03, 2016, 11:27:14 am »
Jeden Puaczek mniej.

Normalnie 1 pt moze ubic baiuma.   Mieli 3 deski na full buffie + aq to zabili w 1 pt


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 03, 2016, 12:54:21 pm »
Axac. Gdybym nigdy z tobą nie grał to może i bym wysilił się żeby ci odpowiedzieć ale jesteś frajerem******************************* idź układać klocki lego.






=edited=
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, mimo wszystko to forum to nie najlepsze miejsce na rozładowywanie frustracji.
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2016, 01:28:00 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 03, 2016, 05:12:44 pm »
Tylko co gm'a obchodzi że kolega okradł kolega... jak dla mnie to niedorzeczne że gm wpierdala się w takie sprawy. Jeżeli chodzi o boty czy zhakowane itemy to spoko ale nie w moim przypadku. Straciłem pół dnia na to i owo żeby później mi gm wszedł na konto i zwrócił itemy komuś tam (???) Ten serw śmierdział mi od początku jakimś gównem. Pytanie brzmi jak można w jedno pt ubić baiuma na low rate po 5 dniach ? Zaistniała sytuacja mnie wkurzyła i nie zamierzam kontynuować gry tutaj. Powodzenia wszystkim maniakom :) 5!

3/4 baiumów jakie widziałem to deski na full buffie, a ja sie przyglądałem..


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 03, 2016, 06:26:07 pm »
Nadal nie ogarniam jak bez a gratów (przynajmniej) ubili go w jednym pt. Jeszcze z noblessem bym zrozumiał ale tutaj... nie wiem może coś się zmieniło od czasów kiedy grałem w tę grę. W każdym bądź razie nie ma co roztrząsać tematu ani się sprzeczać. Powodzenia.


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 04, 2016, 01:34:31 am »
Nadal nie ogarniam jak bez a gratów (przynajmniej) ubili go w jednym pt. Jeszcze z noblessem bym zrozumiał ale tutaj... nie wiem może coś się zmieniło od czasów kiedy grałem w tę grę. W każdym bądź razie nie ma co roztrząsać tematu ani się sprzeczać. Powodzenia.

nie wiem skad ty mozesz wiedziec  ile party ubilo pierwszego baium, Skoro masz 7x lvl teraz?


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 04, 2016, 01:53:01 am »
Drobne sprostowanie, nie piątego dnia, tylko trzeciego, co przy tych ratach jest i tak późno. Gdyby nie ddos, padłby drugiego dnia.
I nie w 1 pt, a w 6. Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, Baium jest łatwiejszy do ubicia niż Golkonda. Jedno pt w zupełności wystarczy.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 04, 2016, 07:52:08 am »
nie oszukujcie się ludzie znają tą grę na wyrost...czasem ich zaskoczy ale to rzadko...jak oni sie zdeterminowali  ze leca na baiuma i skrupulatnie do tego dążyli ..gdzie reszta duzych klanów nie mogła się dogadać , a to tamto siamto mysleli jak ty nie ma szans, to jest nie mozliwe, przy czym oni wiedzieli co maja krok po kroku robic i step by step przygotowywali się, aż dokonali tego... determinacja, ogarnięcie grupki znajomych wygrała. Tak to jest możliwe zabicie baiuma na takim serwie w tak krótkim czasie potrzebny jest dobry plan i ogarniecie co kiedy kto robi this is it


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 04, 2016, 12:51:02 pm »
Drobne sprostowanie, nie piątego dnia, tylko trzeciego, co przy tych ratach jest i tak późno. Gdyby nie ddos, padłby drugiego dnia.
I nie w 1 pt, a w 6. Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, Baium jest łatwiejszy do ubicia niż Golkonda. Jedno pt w zupełności wystarczy.

W koncu ktos napisal dobrze bo juz oczy bola. GJ


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 06, 2016, 03:06:45 am »
nie oszukujcie się ludzie znają tą grę na wyrost...czasem ich zaskoczy ale to rzadko...jak oni sie zdeterminowali  ze leca na baiuma i skrupulatnie do tego dążyli ..gdzie reszta duzych klanów nie mogła się dogadać , a to tamto siamto mysleli jak ty nie ma szans, to jest nie mozliwe, przy czym oni wiedzieli co maja krok po kroku robic i step by step przygotowywali się, aż dokonali tego... determinacja, ogarnięcie grupki znajomych wygrała. Tak to jest możliwe zabicie baiuma na takim serwie w tak krótkim czasie potrzebny jest dobry plan i ogarniecie co kiedy kto robi this is it

redagowanie własnej wypowiedzi też jest możliwe albo pisanie od razu w sposób zrozumiały.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 09, 2016, 07:50:38 pm »
Na początku fakt, ddosy go prawie zjadły ale online pozostał, teraz zdarzają się bugi, zdarzają się dc i errory ale to nadal najlepszy serwer na jakim grałem od 10 lat, fajne okno epików, 3 sidy na serwerze no i nie widać botów (więc jak są to nieźle się ukrywają )

nie ma cyrylicy na czacie, są europejskie klany (full polskie ally które pewnie niebawem dołączy do walki ) więc jak ktoś lubi klimaty  interlude to serwer zdecydowanie dla niego :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2016, 11:16:51 pm wysłana przez Willson »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 09, 2016, 08:32:32 pm »
Smiem twierdzic ze go nawet l.ru nie zje, o midzie nie mowie bo tam to tylko idioci pujda :D


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 09, 2016, 11:24:16 pm »
tam to tylko idioci pujda :D
Normalnie bym to puścił mimochodem, ale nie wiem czemu, w tym konkretnym przypadku nie mogę się jakoś powstrzymać... rozumiem, że się wybierasz?


Wracając do tematu, imo server od strony administracyjnej jest beznadziejny. Head admin zasłużył sobie na bardzo negatywną notę, za czym najlepiej przemawia fakt zmiany nicku, po tym jak zniechęcił do siebie ludzi przed startem servera, rażąc swoją ignorancją, niekonsekwencją i rzucając fałszywymi obietnicami na lewo i prawo. Na szczęście od startu servera zmienił nieco swoje podejście. Miejmy nadzieję, że potrafi wyciągnąć wnioski i uczyć się na własnych błędach.
Nie mniej jednak chłopaki z ekipy bnb dają radę. Od strony technicznej server, pomijając pierwszy tydzień, gdzie ddos uniemożliwiał czerpanie przyjemności z gry, jest stabilny. Restarty są zapowiadane z wyprzedzeniem, a bugi, o ile właściwie zgłoszone, są na bieżąco naprawiane. Szczerze natomiast wątpię w to, żeby mieli oficjalne pliki. Na zbyt dużo L2j-owego crapu się natknąłem, bugi i errory z którymi nigdy się nie spotkałem na żadnych plikach L2off. Na plus trzeba jednak zaliczyć, że wiedzą jak się z tymi plikami obchodzić, jakiekolwiek by nie były. Nie zaliczyli żadnych poważniejszych fuckupów, gamebraking bugów czy exploitów. Krótko mówiąc pliki nikogo nie faworyzują.
Co do sytuacji z botami, to przez pierwsze 2 tygodnie można było robić co dusza chciała, zakładając, że się miało wykupioną subskrypcję na program. Owszem, bany leciały, ale wystarczyło popłakać GMowi na pm i nawet najbardziej oczywisty bot był odbanowywany. W pewnym momencie jednak ich polityka się zmieniła i żarty się skończyły. Na chwilę obecną boty to rzadkość, chociaż przypuszczam, że ruskie nadal mają sposoby.
Najmocniejszą zaletą servera jest community, w dużej mierze nastawione na pvp. Na starcie można było naliczyć 5-6 sidów, które z czasem, jak można było przewidzieć, zaczęły się łączyć. Na chwile obecną po quicie Geno są 3 aktywne sidy, a także 2-3 czekające na odpowiedni moment, żeby się przyłączyć do zabawy.

Reasumując server nie jest imo jakimś hitem, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jak na dzisiejsze standardy jest solidny i warty polecenia.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 10, 2016, 09:32:08 am »
Na zbyt dużo L2j-owego crapu się natknąłem, bugi i errory z którymi nigdy się nie spotkałem na żadnych plikach L2off.

Możesz przybliżyć temat? Grałem tam na początku i IMO 100% retail pliki, może i nie najlepsze, ale retail.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 10, 2016, 10:23:48 am »
Po namyśle usunąłem treść posta, nie chce robić serverowi negatywnej reklamy. W końcu na nim gram.
Jak ktos jest zainteresowany, to mogę na to pytanie odpowiedzieć na PM.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2016, 11:21:20 am wysłana przez Murtag »


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 10, 2016, 03:35:59 pm »
Serv dobry bez botow, nie wiem czemu mowisz ze ide na ten crap Mid wolal bym wcale w l2 nie grac jak mial bym tam isc. Problem jest ze chyba RU sie bierze za hakowanie serva bo jutro start maja a BnB to dobra konkurecja.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 11, 2016, 02:09:13 pm »
Po namyśle usunąłem treść posta, nie chce robić serverowi negatywnej reklamy. W końcu na nim gram.
Jak ktos jest zainteresowany, to mogę na to pytanie odpowiedzieć na PM.
Usunąłeś, ale mam te info na PW - dzięki, i mogę skomentować.

Wg bugów które mi opisał Murtag pliki mogą co prawda być retailowe, ale strasznie zabugowane, nie mam pojęcia skąd oni je wytrzasnęli.
Podstawowe sprawy, jak zony dla RB  nie były poustawiane, a raczej były nieumiejętnie poustawiane.
Dodatkowo AI dla RB były z czasów chyba c3.
Jak widać miał nosa a i ja i JohnTravolta a pewnie i wielu innych którzy zrezygnowali z gry po pierwszych trudnościach i ujawnionych bugach.
Pomimo pozytywnej historii BNB, odradzam jakąkolwiek grę na ich serwerach.
Nie ogarniają tematu.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 11, 2016, 07:32:31 pm »
ale fail, wipe po miesiącu :|


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 11, 2016, 07:44:33 pm »
https://l2forum.bnb.gr/threads/server-future-server-announcement.625/

FAIL max.
muszę przyznać, że nieczęsto jesteśmy świadkiem takiej komedii :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 11, 2016, 07:53:26 pm »
https://l2forum.bnb.gr/threads/server-future-server-announcement.625/

FAIL max.
muszę przyznać, że nieczęsto jesteśmy świadkiem takiej komedii :D

No nic. Nie ma chwilowo żadnej alternatywy na Interlude, więc i tak zostajemy, ale niesmak pozostanie.

Administracja 3/10 (szybko reagują, ale mają małą wiedzę)
Community 7/10
Kronika i rate 10/10

ale fail, wipe po miesiącu :|

Nie nazwałbym tego wipe'em - teroretycznie administracja powinna mieć jakiś wpływ na wipe'a.
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2BNB - IL x8 - START 07.10.2016
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 12, 2016, 09:30:53 am »
Nadchodzi nowa generacja serverow.Tydzien po pierwszym hero serv wybucha i koniec tematu.
Nie trzeba myslec quitowac/nie quitowac ile to zaoszczędzonego czasu