Witaj
Gość

Wątek: Pogaduszki o robocie.  (Przeczytany 3423 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Pogaduszki o robocie.
« dnia: Sierpień 14, 2012, 08:19:26 pm »
na pewno jestes swietnym pracownikiem biurowym i znasz sie na swojej robocie, a wszystkie wazne dokumenty sa ladnie spakowane w koszulki/teczki i podbite pieczatka.
no nie teraz padlem , przynajmniej nie trzepie workow po cemencie przy betoniarce tak jak ty  :?
retired


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:38:49 pm »
na pewno jestes swietnym pracownikiem biurowym i znasz sie na swojej robocie, a wszystkie wazne dokumenty sa ladnie spakowane w koszulki/teczki i podbite pieczatka.
no nie teraz padlem , przynajmniej nie trzepie workow po cemencie przy betoniarce tak jak ty  :?
on ma firmę więc co najwyżej jak mu "złe czasy przyjdą" to pod hipotekę będzie musiał kredyt wziąć to dopiero się pochwali pracą... a od cementu to ma ludzi  :P


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:43:04 pm »
teraz to nie nazywa sie chłop przy betoniarce tylko: operator recznego przenośnika materiałów sypkich ze specjalizacją operatora mechanicznego mieszalnika materiałów sypkich oraz półpłynnych


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:43:44 pm »
mam 29 lat, wlasna firme wykonczeniowa i moge sobie pozwolic zeby po dobrej imprezie odpoczac caly dzien w domu. i tak, mam dysleksje czy jakies innego chorobsko, wiec robie bledy i musze sie zawsze poprawiac, ale nie bede przeciez tego robil na forum gry komputerowej dyskutujac z pryszczatymi i grubymi nastolatkami jak tazman czy kamil, prawda? przykro mi, ze tak bardzo chcecie sobie cos udowodnic i sie dowartosciowac, ale ja mam 185 cm i waze 92 kg, nikt z was nie obrazil by mnie na ulicy, wiec dlaczego niby mozecie to robic przez internet?
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:53:38 pm »
Już pomijając to czy ten koleś ma firmę wykończeniową czy nie.
Śmiejecie się, a taka osoba posiadająca firmę (nie mówię o tym z forum) wyciąga więcej kasy niż nie jeden wykształciuch, lekarz i tak dalej.

Już pomijając to, że wielu "studencików" idzie na studia z takim kierunkiem, że można sobie pózniej ten papierek o tyłek wytrzeć niż znajdzie pracę na tym stanowisku, a tym bardziej za satysfakcjonującą miesięczną wypłatę.


Wykończeniówka to nie jest wcale zły biznes, to nie Wall Street tylko Polska ludzie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 08:59:49 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:56:57 pm »
Już pomijając to czy ten koleś ma firmę wykończeniową czy nie.
Śmiejecie się, a taki koleś posiadający firmę (nie mówię o tym z forum) wyciąga więcej kasy niż nie jeden wykształciuch, lekarz i tak dalej.

Już pomijając to, że wielu "studencików" idzie na studia z takim kierunkiem, że można sobie pózniej ten papierek o tyłek wytrzeć niż znajdzie pracę na tym stanowisku, a tym bardziej za satysfakcjonującą miesięczną wypłatę.
juz dawno byłem za tym aby wiecej ludzi wysłac do kopania rowów, przynajmniej powodzi by nie było

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:59:14 pm »
Już pomijając to czy ten koleś ma firmę wykończeniową czy nie.
Śmiejecie się, a taki koleś posiadający firmę (nie mówię o tym z forum) wyciąga więcej kasy niż nie jeden wykształciuch, lekarz i tak dalej.

Już pomijając to, że wielu "studencików" idzie na studia z takim kierunkiem, że można sobie pózniej ten papierek o tyłek wytrzeć niż znajdzie pracę na tym stanowisku, a tym bardziej za satysfakcjonującą miesięczną wypłatę.
true story walic studia, otwieram servis RTV i kasuje nawet do tysiaka za 1 dzien
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:00:18 pm »
Już pomijając to czy ten koleś ma firmę wykończeniową czy nie.
Śmiejecie się, a taki koleś posiadający firmę (nie mówię o tym z forum) wyciąga więcej kasy niż nie jeden wykształciuch, lekarz i tak dalej.

Już pomijając to, że wielu "studencików" idzie na studia z takim kierunkiem, że można sobie pózniej ten papierek o tyłek wytrzeć niż znajdzie pracę na tym stanowisku, a tym bardziej za satysfakcjonującą miesięczną wypłatę.
juz dawno byłem za tym aby wiecej ludzi wysłac do kopania rowów, przynajmniej powodzi by nie było
znajomy po roku prowadzenia firmy brukarskiej, dorobił sie juz potrzebnych maszyn, zatrudnia 4+1 osob i miesięcznie mowi ze w sezonie ma pięcio cyfrową wypłatę


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:03:11 pm »
juz dawno byłem za tym aby wiecej ludzi wysłac do kopania rowów, przynajmniej powodzi by nie było

I co ma kopanie rowów do firmy wykończeniowej? Kopanie rowów to raczej w jakiejś firmie zajmującej się budową infrastruktury drogowej (kostka brukowa, asfalt i tak dalej).

Współczuje Twojej kobiecie, pewnie nawet do wkręcania żarówki będziesz wzywać elektryka w takim razie :D

true story walic studia, otwieram servis RTV i kasuje nawet do tysiaka za 1 dzien
Z tego co widziałem smykałę do tego masz, więc czemu nie?
Na świecie jest wiele osób, które lepiej się znają w danej dziedzinie niż te same osoby posiadające jakiś papierek, smutne ale prawdziwe.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:07:44 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:13:48 pm »
Pierdel, Serdel, Burdel.

Btw. jak można pisać by ktoś się ujawnił (lol) a samemu nie chcieć powiedzieć kim się jest?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:16:38 pm »
Skonczone technikum elektroniczne mi wystarczy wiec jak najbardziej mozna biznes rozkrecić a jest to niezwykle dochodowe, bo samo rozkręcenie urządzenia to 50zl ;p nawet teraz naprawiajac sprzet audio w domu zdarza sie skasowac tysiac w miesiąc.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:18:35 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:23:33 pm »
Śmiać to się można z politowaniem na osoby, które poszły studiować wybierając kierunek po którym nie ma pracy, chyba że znajomości się trafią, a druga osoba przez te kilka lat ma odłożone kilkadziesiąt tysięcy robiąc np w takiej wykończeniówce przez ten czas, plus ma zdobyte doświadczenie i może pózniej sam rozkręcić jakąś firmę, co na pewno nie jest łatwe ale jednak.

Stosunki międzynarodowe, Resocjalizacja, Zarządzanie, Administracja, Socjologia i tak dalej? Powodzenia  hahaha

Studia? Oczywiście ale takie, które nas interesują, ma się o tym wstępne pojęcie i są przydatne.

Kierunki techniczne
Statystycy czy finansiści, informatycy, Inżynierowie-specjaliści, w tym architekci czyli studia dające konkretne techniczne wykształcenie są jak najbardziej okej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:30:43 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:38:44 pm »
xrelapse nie gloryfikuj tej wykończeniówki/budowlanki  bo  z mojego doswiadczenia jak to wyglada u mnie w okolicy,
jest 325435 firm, w okresie zimowym ciezko o robore, chlopaki dostają 100-130 zł za 10-12h roboty, a i tak wszystko przewalają na alkohol i inne uzywki

chyba ze jestes takim szefem i masz pod sobą 5-10 brygad to ok albo cenionym fachowcem co bierze np. 60 zł za metr układania płytek 

https://forum.4game.com/showthread.php?t=11824

ciekawe, nawet koreańce mają dosc goda  :)
Powrót do starych klas to raczej nie ma sensu, chyba że by znowu party powiększyli do 9 osób. Akurat zmniejszenie party do 7 i zrobienie jednego enchantera to były najlepsze zmiany w tej kronice. Ja bym zagłosował za tymi skillami z 3 klas, gdyby to jakoś sensownie rozwiązali.
ja bym powrócił do 3 klasy ale połączył bd+sws w 1, tak jak to wyglądało na GoD przed przebudzeniem ze dodali rhytmy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:40:43 pm wysłana przez kamiil »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:43:24 pm »
To zależy od miasta :)
A to że przewalają wszystko na używki to tylko i wyłącznie ich wina, głupota pracować aby się napić i tak w kółko.

Dobra skończmy ten temat, w sumie to prywatna sprawa każdej osoby a to forum o grze więc tu każdy może zgrywać inżyniera, tak samo jak docinki z drugiej strony raczej nie powinny nikogo ruszać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:45:16 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:43:37 pm »

https://forum.4game.com/showthread.php?t=11824

ciekawe, nawet koreańce mają dosc goda  :)
Powrót do starych klas to raczej nie ma sensu, chyba że by znowu party powiększyli do 9 osób. Akurat zmniejszenie party do 7 i zrobienie jednego enchantera to były najlepsze zmiany w tej kronice. Ja bym zagłosował za tymi skillami z 3 klas, gdyby to jakoś sensownie rozwiązali.
ja bym powrócił do 3 klasy ale połączył bd+sws w 1
Nie wiem co oni tam wymyślą ale brakuje mi chociaż tej namiastki różnorodności.

Co do budowlanki i układania kostki, to tam się zatrudnia na stałe ze 2 osoby a reszta robi na czarno dniówki. Kuzyni tak dorabiają w te wakacje, kładą własnie kostke, to wszyscy kasa do łapy i tak można na firmie zarobić jak sie na zus nie płaci.


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Pogaduszki o robocie.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 14, 2012, 09:44:26 pm »
xrelapse nie gloryfikuj tej wykończeniówki/budowlanki  bo  z mojego doswiadczenia jak to wyglada u mnie w okolicy,
jest 325435 firm, w okresie zimowym ciezko o robore, chlopaki dostają 100-130 zł za 10-12h roboty, a i tak wszystko przewalają na alkohol i inne uzywki

chyba ze jestes takim szefem i masz pod sobą 5-10 brygad to ok albo cenionym fachowcem co bierze np. 60 zł za metr układania płytek 


są i tacy co bez 1 przekleństwa w zdaniu nie potrafi sie wysłowic i cały dzien w robocie gada o dupach i cyckach albo o tym ile to on nie wypił ze szfagrem
ale są i tacy co myślą co robic zeby zrobic a sie nie narobic
---
kazda firma budowlano-wykonczeniowa opiera sie na takiej samej strukturze
1. szef/własciciel
2. ewentualnie pracownik na stażu
3. murzyni nie zarejestrowani
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 09:46:35 pm wysłana przez asdf1movie »