Witaj
Gość

Wątek: Succession To The Legend - Soultaker  (Przeczytany 3853 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Succession To The Legend - Soultaker
« dnia: Lipiec 25, 2007, 01:13:53 pm »
Opisze tu questa na 3 profke dla necromanty, bo nigdzie nie mozna znalesc odpowiedniego opisu dla Necro.

A wiec cala przygode zaczynamy w HARDINS ACADEMY u NPC HARDIN.
Po wzieciu questa klikamy na mape, i dajemy TARGET LOC. Udajemy sie do NPC HIGH PRIESTA W GODDART on kaze nam isc na HOT SPRINGS, poszukac nastepnego NPC, po rozmowie udajemy sie do CHEFF JEREMY, do niego prowadzi sciezka w gore miedzy skalami.
NPC JEREMY da nam questa "The Finest Ingredients" trzeba bedzie zdobyc 150 itemow po 50 z  kazdego moba. W tym celu musimy zabijac: pajaki, wilki i kwiaty, polecam party i kazdy czlonek moze zabijac mobki a quest itemy beda leciec do tego co ma aktywnego questa.
Po zdobyciu wymaganej ilosci itemkow wracamy do NPC JEREMEGO, i po oddaniu mu zdobytych rzeczy dostaniemy CRYLOLITE, ktory musimy zaniesc do NPC z ktorym rozmawialismy wczesniej, on kaze nam isc porozmawiac z TABLET VISION, klikamy na mape i TARGET LOC. Po odnalezieniu i rozmowie z TABLET wracamy do High Priesta w GODDART.
On kaze nam odszukac nastepny TABLET VISION, w tym celu udajemy sie na VALLEY of SAINTS, tam obok TABLETU sa anioly ktore trzeba bedzie pozabijac, aby otrzymac z nich amulet, po zabiciu wszystkich aniolow i otrzymaniu amuletu rozmawiamy z TABLET VISION,  potem wracamy do GODDART do HIGH PRIESTA.
I znowu musimy odszukac TABLET VISION i zabic QUEST MONSTERA, sprawa wyglada skomplikowanie, poniewaz po drodze do TABLET napotkamy mobki z HP x5 ale w party powinnismy dac sobie rade raz dwa.
Po odnalezieniu TABLETU, rozmawiamy z nim i wtedy pojawia sie QUEST MONSTER, bardzo wazne jest aby osoba ktora robi questa zabila go sama, bez niczyjej pomocy, nawet leczyc tej osoby nie mozna po QUEST MONSTER po prostu zniknie. Wtedy znow klikamy na TABLET rozmawiamy i pojawia sie QUEST MONSTER. Monster tez ma HP x5 mi po walce z nim zostalo jakies 180HP.
Po uporaniu sie z MONSTEREM wracamy do GODDART do HIGH PRIESTA, on nam kaze zawrzec przymierze albo z VARKA lub KETRA, ja wybralem KETRE.
W tym celu idziemy do KETRY i gadamy z ORKIEM, (patrz mapa) o zawarciu przymierza, ten bedzie chcial nas sprawdzic i kaze zabic 100 mobkow na VARCE, (jakie mobki bedziesz mial w quescie napisane) tu przyda sie party 3-4 osobowe aby to szybko i gladko poszlo.
Gdy zdobedziesz 100 itemow wracasz do ORKA i zdobedziesz aliance lvl 1, a to jeszcze nie koniec, teraz ORK kaze nam ubic 200 mobkow slabszych i 100 mobkow silniejszych, tak wiec party i na VARKE.
Po wykonaniu zadania wracamy do ORKA i oddajemy mu itemki zdobywamy aliance lvl 2 ale nie bierzemy juz alliance lvl 3 tylko quest numer dwa.
Musimy wejsc do wioski ORKOW - KETRA i odszukac NPC (patrz mapa), on nam kaze wykrasc GREEN TOTTEM z centrum wioski przeciwnika.
Nalezy pamietac aby zakupic sobie THIEF KEY, jedna sztuka wystarczy jezeli dobrze wykonamy questa.
Skrzynka w ktorej znajduje sie GREEN TOTTEM bedzie zaznaczona na mapie, teraz bardzo wazna rzecz, podczas wyprawy po TOTTEM nie mozesz zostac zauwazony , ani tez walczyc z zolnierzami VARKI, pierwszy raz jak poszedlem przebieglem przez varke rozdajac na lewo i prawo SLEEP i po dotarciu do skrzynki okazalo sie ze jest pusta.
Za drugim razem zdobylem TOTEM. Jezeli w plecaku masz THIEF KEY to klikamy na skrzynie i gadamy z nia a ona sie otworzy,  i z plecaka zniknie klucz.
Po zdobyciu TOTTEMU wracamy do wioski KETRA i gadamy z NPC ktory nam zlecil zdobycie TOTTEMU.
Powinniesmy dostac kamien DIVINE WIDSOM.
Udajemy sie do nastepnego TABLET VISION (patrz mapa) po rozmowie wracamy do GODDART do HIGH PRIESTA.
Nastepnie musimy isc do SHRINE of the LOYAL, najszybciej teleport z GODDART u PRIEST of DAWN do IMPERIAL TOMB, teleport kosztuje 670 ancient adena, gdy juz sie tam znajdziemy bedziemy musieli zabic 700 mobow, beda to pajaki i zuki, mobki slabe na 2-3 hity, z kazdego mobka bedziesz dostawac quest itema pod warunkiem ze ty je dobijesz.
Mi uporanie sie z ta czescia questa zajelo jakies 3 godziny.
Po zabiciu 700 mobow musimy rozwalic 701, z niego wyskoczy QUEST MONSTER, ktorego z latwoscia rozwalamy, ale sami bez pomocy party, jak ktos nam zabije MONSTERA, to ubedzie nam z plecaka 20 quest itemow.
Potem teleport i udajemy sie do nastepnego TABLET VISION (patrz mapa), po rozmowie idziemy do FOREST OF THE DEAD (patrz mapa) w celu odszukania ostatniego TABLET VISION, po rozmowie z nim wyskoczy MONSTER i jakis NPC beda ze soba walczyc i znowu sam jak palec musisz walic w MONSTERA dopoki ten nie zrezygnuje i nie zniknie.
Wtedy to rozmawiasz z NPC, dostaniemy od niego amulet i  rozmawiamy z TABLET VISION.
Potem Teleport do HARDINS ACADEMY i krociotka rozmowa z NPC HARDIN oddajemy mu Amulet a on w zamian za to daje nam:

3 profesje w tym przypadku bedzie to SOULTAKER
25kk adeny
troszke expa
Books of Giant do enchantowania skili.


To tyle quest jest dlugi i poza walka na varce, niezbyt trudny ale czasmi troszke monotonny    :D

Zycze powodzenia w zdobywaniu 3 profesji.


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Succession To The Legend - Soultaker
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:19:04 pm »
każdy quest na 3 profe jest ten samo albo mi się zadaje.
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


Odp: Succession To The Legend - Soultaker
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:28:29 pm »
każdy quest na 3 profe jest ten samo albo mi się zadaje.

tylko z innymi NPC'ami a poza tym to prawie wszystko jest takie same ...


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Succession To The Legend - Soultaker
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:36:33 pm »
@up: ale i tak all pisze w quescie gdzie trzeba isć
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę