Witaj
Gość

Wątek: Warcryer - prezentacja  (Przeczytany 75182 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 02, 2008, 12:51:52 pm »
i chyba z aura sink jest tak samo...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 03, 2008, 11:17:40 am »
tylkoze aura sink ma jedna wade ...... i tak jest do dupy :D ile by przeciwnik mdefa nie mial to efekt aura sink WC na 74 lvl za "silny" uzna postac na 52 lvl :D, niektorzy na 1 skila wydaja wiecej many niz aura sink wysysa wiec po prostu jest dretwy strasznie


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 29, 2008, 04:33:50 pm »
witam

Niestety szukanie na forum nie dało rezultatu, a szukam informacji gdzie najlepiej dropić amulety dla WrC powyżej 40 kręgu, bo jak na razie wypadaja mi na ogoł dla Overlorda.
Gram w wersję interlude.

Z góry dziękuje za odpowiedź.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 29, 2008, 05:27:54 pm »
sprawdz sobie tu


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: -1

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 28, 2008, 04:27:09 pm »
Jeśli jesteś Doom Cryer'em i masz biżu epicką (Bajum, Valakas, Antharas, AQ, Zaken) Aura Skin, Venom, Freezing  wchodzi w każdego dosłownie.

Co do klas nie do pokonania to tylko  Grand Kva (tyrek) i Duelist (glad), chociaż jak walczysz z nimi w IC hvy i masz w AM skill z agumentacji Wild Magic lvl 10 to walniesz 3/4 krytyki magiczne i masz szanse =)

Ja bardziej problemy na olimpiadzie mam z EE/Bishem. Pala MP, usypiają (trance) później przemieniają się w nuka (skille CT2) i nie mamy ich jak zabić.  Na takie walki polecam na początek 2-3 drejny, a później sleepować do końca walki XD

Dye: +5 WIT -5 WIT  +4 CON -4 STR


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 28, 2008, 08:23:41 pm »
Ja bardziej problemy na olimpiadzie mam z EE/Bishem. Pala MP, usypiają (trance) później przemieniają się w nuka (skille CT2) i nie mamy ich jak zabić.  Na takie walki polecam na początek 2-3 drejny, a później sleepować do końca walki XD

Dye: +5 WIT -5 WIT  +4 CON -4 STR
party ud>all imo

ps ponoc mieli zmienic, ze party ud cardi nie dziala juz na castujacego, zmienili to?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 20, 2008, 11:04:32 pm »
Panowie mam problem ... Zapodalem mojemu dckowi dye +4wit-4men nastepnie +4con-4str no i potem chcialem dodac jeszcze +1wit-1men i .. rybka nie da sie ;/  gram na abbys x7... moze to byc wina serva czy poprostu nie da sie skombinowac +5-5 poprzez dodawanie symboli ?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 20, 2008, 11:09:07 pm »
Pewnie kupiłeś zwykłe +1/-1 dye zamiast Greater Dye of Wit :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 26, 2008, 11:50:56 pm »
Pytanie: Czemu np DC czy tallum jest bardziej preferowany niż Majestic? Zawsze o ten jeden drain więcej lub dłuzsze używanie soul cry w przypadklu gdy uprzemy się, że chcemy pomoc drużynie w uciukaniu kogoś, a zwiększenie cs to samo?


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 27, 2008, 12:27:48 am »
DC i Tallum poza +15% c.spd dodaja jeszcze 2 wit(wit = c.spd), ktorego nie dodaje MJ, a to bardzo sie przydaje jak chce sie miec perma CoV.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:26:30 pm »
Takie pytanie czy ktoś olał system i cova co 5 minut i zamiast farbek na +5 wit/-5men dał +5 MEN?  Do tego taki np lekki BW osiagajać w ten sposób 52 MEN? Celem mialo by byc stworzenie tanka przeciw magom. Wielka obrona magiczna, wielka ilosc many (i szybki regen MP) na draina, FF. Chociaz oczywiscie c.spd kuleje w tym momencie niesamowicie, a DC staje sie bufferem jakby osignał tylko 77 krag. Chociaz jak zauwazylem pvp w polu, a nie na takim CSie i tak trwaja mniej nic 5 minut, wiec jakby co magnus i cov bedzie ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 08, 2009, 02:00:05 pm »
Takie pytanie czy ktoś olał system i cova co 5 minut i zamiast farbek na +5 wit/-5men dał +5 MEN?  Do tego taki np lekki BW osiagajać w ten sposób 52 MEN? Celem mialo by byc stworzenie tanka przeciw magom. Wielka obrona magiczna, wielka ilosc many (i szybki regen MP) na draina, FF. Chociaz oczywiscie c.spd kuleje w tym momencie niesamowicie, a DC staje sie bufferem jakby osignał tylko 77 krag. Chociaz jak zauwazylem pvp w polu, a nie na takim CSie i tak trwaja mniej nic 5 minut, wiec jakby co magnus i cov bedzie ;)
Od graci final nie da sie i tak miec cova co 5 min :P BW śmierdzi i nie opłaca sie tego składać nawet na offie :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 08, 2009, 02:31:55 pm »
Takie pytanie czy ktoś olał system i cova co 5 minut i zamiast farbek na +5 wit/-5men dał +5 MEN?  Do tego taki np lekki BW osiagajać w ten sposób 52 MEN? Celem mialo by byc stworzenie tanka przeciw magom. Wielka obrona magiczna, wielka ilosc many (i szybki regen MP) na draina, FF. Chociaz oczywiscie c.spd kuleje w tym momencie niesamowicie, a DC staje sie bufferem jakby osignał tylko 77 krag. Chociaz jak zauwazylem pvp w polu, a nie na takim CSie i tak trwaja mniej nic 5 minut, wiec jakby co magnus i cov bedzie ;)
Od graci final nie da sie i tak miec cova co 5 min :P BW śmierdzi i nie opłaca sie tego składać nawet na offie :P

lol?

Cov jest perma od CTF


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:17:44 pm »
(...), a DC staje sie bufferem jakby osignał tylko 77 krag.(...)
zapomniałeś jeszcze o chant of gate, czy jak to tam się nazywa - IMO najprzydatniejszy skill DC :) Robię na subie WC-ta wyłącznie po ten skill :D
A z tym kręgiem, to rozumiem, że chodzi Ci o lvl lub poziom po naszemu a grasz na jakimś privie.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 08, 2009, 07:21:37 pm »
Tak, gram na privie na ktorym jest wczesniejsza wersja nic CTF i chodzi wlasnie o level postaci :P

Jak rozumiem, nikt z osob ktore postanowily mi odpisac nie robilo tak jak opisalem na poczatku postu. :] Ale dzieki za poinformowanie o tym jak to jest z CoVem w CTF. Tylko, ze to nie byla najwazniejsza tresc mojej wypowiedzi... ale nic to. ;)

pzdr


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 09, 2009, 06:36:10 pm »
zapomniałeś jeszcze o chant of gate, czy jak to tam się nazywa - IMO najprzydatniejszy skill DC :) Robię na subie WC-ta wyłącznie po ten skill :D
To nie łatwiej summonera 56 zrobić? :>

Jak rozumiem, nikt z osob ktore postanowily mi odpisac nie robilo tak jak opisalem na poczatku postu. :] Ale dzieki za poinformowanie o tym jak to jest z CoVem w CTF. Tylko, ze to nie byla najwazniejsza tresc mojej wypowiedzi... ale nic to. ;)
Więcej stracisz niż zyskasz na tym buildzie +MEN. Nie warto.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 15, 2010, 10:40:16 am »
great fury Creates chance of activating Great Fury on a party member if Burning Chop is in use.
wtf? ktos wie?
jezeli zasadzilismy komus burning chop'a to mozna rzucc buffka na party(1membera?) , jakis uber koxed buff to jest?


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 15, 2010, 10:50:44 am »
great fury Creates chance of activating Great Fury on a party member if Burning Chop is in use.
wtf? ktos wie?
jezeli zasadzilismy komus burning chop'a to mozna rzucc buffka na party(1membera?) , jakis uber koxed buff to jest?

Bijac burning chopem enemy/wilka jest szansa na odpalenie sie bufka na cale pt ktory daje 30 albo 50% atk speeda
new future.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 15, 2010, 10:52:36 am »
Ta dlatego wcki biegaja na pvp z wilkami zeby mieli blisko siebie cel do bicia BC i rzeby caly czas trzymac party na great fury (daje 30% aspd)


Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 15, 2010, 10:53:01 am »
na pewno 30% a nie 50?


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 15, 2010, 11:32:26 am »
50% na 7s dla calego pt.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 15, 2010, 12:19:57 pm »
Nono 50% to niezla miazga, myslalem ze 30...


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 18, 2010, 01:08:05 pm »
Witam
Gram WC (na razie tylko 50 lvl) i chciałem spytać się o kwestię dotyczącą sprzętu. Zauważyłem że ludzie biegają w robe i z laskami a przecież w ten sposób nie da się expić. Ja noszę heavy armor i blunt. Może prowadzę tę postać nie tak jak trzeba. O co chodzi? Jaki jest najwłaściwszy sprzęt?
W heavy armor przecież też mogę buffować a czarów offensywnych w zasadzie nie mam.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 18, 2010, 02:31:37 pm »
Osoby które biegaja w robe sa nastawione raczej bardziej na exp PARTY/ Buffną 1x na 20 minut i sobie siedzą reszte czasu =p Jeżeli expisz solo to Heavy armor+ blunt i wilk i możesz spokojnie koksac.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warcryer - prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 18, 2010, 02:37:53 pm »
Witam
Gram WC (na razie tylko 50 lvl) i chciałem spytać się o kwestię dotyczącą sprzętu. Zauważyłem że ludzie biegają w robe i z laskami a przecież w ten sposób nie da się expić. Ja noszę heavy armor i blunt. Może prowadzę tę postać nie tak jak trzeba. O co chodzi? Jaki jest najwłaściwszy sprzęt?
W heavy armor przecież też mogę buffować a czarów offensywnych w zasadzie nie mam.

Czesc, no wiec tak... inni wc biegają w robe i bronią magiczną ponieważ expia w party i ich rola ogranicza się do rzucania buffów i siedzenia na tyłku ew. czasem jakis heal lub biegają z wilkiem o czym za chwile.
Jezeli nie masz klanu i nie expisz w pt(co jest dziwne bo wc to najlepszy buffer dla party wojow) to bierz heavy armor i blunt z tarczą, odpalasz soul cry co zwiększa p.atak a mana rega Ci się podczas bicia, dodatkowo robisz q lub kupujesz wilka i biegasz z nim, na takim buffie wilk to naprawdę świetna sprawa, kupujesz tylko poty na hp lub samemu leczysz co jakis czas.
 
edit: pisałem w tym samym czasie co kolega powyżej tylko uzywam telefonu i trochę się to różni od normalnego użytkowania :)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 03:21:04 pm wysłana przez lukasz09091 »