Witaj
Gość

Wątek: Pytanie o mysz a4tech  (Przeczytany 1457 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Pytanie o mysz a4tech
« dnia: Kwiecień 02, 2008, 06:21:43 pm »
Kupiłem sobie mysz A4techa
"A4-TECH XL-750BF"

mam pytanie do kogos kto ma podobną.
Da się jakos ustawić przyciski programowalne ? np zebym na którymś z buttonow mial F12 ?

mysz wyglada tak
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Pytanie o mysz a4tech
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2008, 06:43:33 pm »
tak mozna(przynajmniej w starszych modelach sie dalo) F-y wszystkie, tak jak wszystkie klawisze poza literami, cyframi i znakami interpunkcyjnymi, tak to wszystko mozna +wiele roznych typowych akcji windowsa jak kopiuj wklej, zamknij aplikacje i wiele wiele innych (pomoc windows, szukaj .......mnostwo)

mam sporo starszy model myszki a4 tech (ma juz z 3 lata) ale jestem bardzo zadowolony do tej pory, w zasadzie mozna skonfigurowac dowolnie kazdy klawisz

jak potrzebujesz pelnej listy programowalnych klawiszy/kombinacji klawiszy to moge potem screeny wrzucic bo teraz 4s wzywa

p.s. ile to ma przyciskow? ja mam 8 :D

sory poprawka, dowolnie moge skonfigurowac marne 4 przyciski (lewy na stale jest lewym :D) : konfiguruje ppm, 2 przyciski pod kciukiem i w kolku, ten taki dziwny na srodku wywoluje jakby male okienko wkolo kursora myszy gdzie mozna skonfigurowac u mnie 8 dodatkowych  akcji glownie z pakietu mS office i troche innych

http://img217.imageshack.us/img217/523/myszmv0.jpg
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2008, 06:59:50 pm wysłana przez DIO »


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Pytanie o mysz a4tech
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:07:05 pm »
prosilbym o numer gg dogadamy sie pomozesz mi to ustawic :D ??
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Pytanie o mysz a4tech
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2008, 09:19:37 pm »
Mysz laserowa X-750B FIRE
Mysz X-750B FIRE to produkt najwyższej jakości, posiadający przełącznik rozdzielczości od 600, 800, 1200, 1600, 2000 aż do 2500 DPI, który umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie czułości myszy bez potrzeby instalowania dodatkowego sterownika.
Przycisk 3Xfire jest niezastąpiony w grach komputerowych, gdyż umożliwia za jednym kliknięciem 3-krotny strzał. Również w biurze wszędzie gdzie wymagane są 2 kiknięcia, przcisk 3Xfire umożliwia wykonanie tej samej operacji zaledwie jednym kliknięciem (owieranie plików, aplikacji). Dodatkowy przycisk "Firepower Button" umożliwia wielokrotny strzał za zaledwie jednym kliknięciem myszki.
Ekstremalnie czuła i precyzyjna technologia laserowa zapewnia wzorową dokładność i niezawodność.


mhm czyzby nie wiedzieli ze z palcemw  nosie mozna w windowsie skonfigurowac zeby zamiast podwojego klikniecia bylo 1? XD