Witaj
Gość

Wątek: Blaszak, konsola..?  (Przeczytany 5532 razy)

  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2008, 03:38:00 pm »
Noom, Szeregowy David Armstrong, potem porucznik ahh... chyba z żadną grą tak sie nie utożsamiłem :D .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2008, 04:26:40 pm »
Tak swietnie rozbudowanej i taktyczniej gry jak OFP nie ma i chyba nie będzie jutro

Cytuj
1: All, stealth.
3: 6 o'clock, enemy, BMP, 100''
1: 3, attack BMP
3: Roger
...
3: BMP is history
<3

Aż mi sie łezka w oku zakręciła. Będe musiał poszukac mojego OFP Resistance i przejść całego enty raz <3.


Pamietam jak w to gralem <3
Ale i tak wole q3


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 05, 2008, 10:18:27 pm »
Ale nic nie ma takiej świetnej fabuły (jak na tamte czasy - chociaż nawet teraz jest świetna) jak mafia ;) Ten klimat utrzymany w jakiś tam latach :P Chyba 70, te samochody.... ehh to była gra ^^
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 11, 2008, 09:56:08 pm »
70?! rok 1989 :D .Wtedy Stany zjednoczone otoczyły Kubę, prawie doszło do wybuchu trzeciej wojny światowej, a ty to mylisz? xD
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 12, 2008, 09:39:55 am »
Ale nic nie ma takiej świetnej fabuły (jak na tamte czasy - chociaż nawet teraz jest świetna) jak mafia ;) Ten klimat utrzymany w jakiś tam latach :P Chyba 70, te samochody.... ehh to była gra ^^

 :o :o Zal  :bag:

70?! rok 1989 :D .Wtedy Stany zjednoczone otoczyły Kubę, prawie doszło do wybuchu trzeciej wojny światowej, a ty to mylisz? xD

 :o :o :o  :o  Matko spadłem z krzesła!!Albo chodzi o jakąś inną Mafię albo tobie Zovi porypało się z Gta:Vice City. Przecież akcja mafii to lata rozkwitu tej organizacji przestępczej a zarazem najgłupszego w dziejach zakazu -PROHIBICJI czyli lata 10-30- XX wieku. Początki tej organizacji sięgają jeszcze XIX wieku. Majątki zdobyte w tym czasie nie przetrwały powyżej 60 lat XX wieku. Twórcy gry naprawdę się napocili żeby oddać klimat tej epoki a wy ją mylicie z latami 70???!! To tak jakby twierdzić że Wołodyjowski walczył pod Grunwaldem! Historia to nie jest moja pasja, no może czasy Sengoku Jidai w Japonii choć też tak po łabkach ale już wiedza ogólna z podstawówki pozwala rozróżnić lata Tommy'ego Guna od lat F16

Przestańcie w końcu tak naginać w L2 i zajmijcie się trochę szkołą!!   :bangin:

[/offtop]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2008, 09:56:39 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 12, 2008, 03:05:08 pm »
To tak jakby twierdzić że Wołodyjowski walczył pod Grunwaldem!

A nie walczył? xD

Ja ostatnio kupiłem PS3, i jestem zadowolony, chociażby dla samego GTA 4 warto je kupić.
Czasem można przeczytać, że konsola się zawiesza-to jest nieprawda, bynajmniej w moim przypadku. Mam PS3 ok. miesiąca i ani razu się nie zwiesiła ^^

Co do internetu, spokojnie podłączyłem neostradę do PS3 :> spokojnie da się grać, nie mam problemów z lagami(łącze 2mb)

;o


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Blaszak, konsola..?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 13, 2008, 07:26:10 am »
Ale nic nie ma takiej świetnej fabuły (jak na tamte czasy - chociaż nawet teraz jest świetna) jak mafia ;) Ten klimat utrzymany w jakiś tam latach :P Chyba 70, te samochody.... ehh to była gra ^^

 :o :o Zal  :bag:

70?! rok 1989 :D .Wtedy Stany zjednoczone otoczyły Kubę, prawie doszło do wybuchu trzeciej wojny światowej, a ty to mylisz? xD

 :o :o :o  :o  Matko spadłem z krzesła!!Albo chodzi o jakąś inną Mafię albo tobie Zovi porypało się z Gta:Vice City. Przecież akcja mafii to lata rozkwitu tej organizacji przestępczej a zarazem najgłupszego w dziejach zakazu -PROHIBICJI czyli lata 10-30- XX wieku. Początki tej organizacji sięgają jeszcze XIX wieku. Majątki zdobyte w tym czasie nie przetrwały powyżej 60 lat XX wieku. Twórcy gry naprawdę się napocili żeby oddać klimat tej epoki a wy ją mylicie z latami 70???!! To tak jakby twierdzić że Wołodyjowski walczył pod Grunwaldem! Historia to nie jest moja pasja, no może czasy Sengoku Jidai w Japonii choć też tak po łabkach ale już wiedza ogólna z podstawówki pozwala rozróżnić lata Tommy'ego Guna od lat F16

Przestańcie w końcu tak naginać w L2 i zajmijcie się trochę szkołą!!   :bangin:

[/offtop]

phi...
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline