Witaj
Gość

Wątek: Najlepszy dagger na Frey'i ?  (Przeczytany 20430 razy)

  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 30, 2010, 10:40:02 am »
Zmień sobie w myślach  PW na AW  .... Ty jakis niedorozwinięty jestes czy tylko takiego udajesz?

Powiedz, cierpisz na skleroze? W poprzednim poście wyraźnie napisałeś PW:

Rece mi opadaja, idac twoim tokiem rozumowania w starszych kronikach c3,c4,il dex miał wpływ na siadanie blowa stad czeste bulidy -9str. TH ma 30 dexa bazowo wiec co za tym idzie mial jakies 36 w mj secie i dye+5dex. PW ma bazowo 35 dexa + set,dye miał 41 dex. Widzisz róznice? i jak owe 41 dexa mogło wplynac na jego land rate? kontra twoje 36? i powiedz mi w jaki sposob miał miec lepszy land rate? poprzyj to jakimiś sensownymi argumentami.

Więc nie wysuwaj mi i tanich zagrywek o niedorozwinięciu, bo widocznie sam cierpisz na jakąś chorobę i już nie wiesz o czym pisałeś.

AW ma 34 dex nadal wiecej niz TH. Czekam na argumenty.                 

Tak, sęk w tym, że bazowo ma więcej i jest to postać, która podlega dyskusji, bo nie posiada on pasywa Crt.Chance, jednak niegdyś te szanse podnosił mu self Mortal Strike. Gdziekolwiek się nie grało ludzie zachwalali moc jego blowów, jednak narzekali na mniejszą częstotliwość ich wchodzenia. Pisałem już, że to są moje obserwacje z poprzednich kronik ale i nie tylko moje, bo masa ludzi może powiedzieć to samo.

Jest to temat o Frey'i a od jakiegoś czasu rozmawia się o starych kronikach. Pierw trzeba zaznaczyć jaką masz obecnie na myśli?
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 10:42:57 am wysłana przez Fat4lity »


Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:00:49 am »
Jest to temat o Frey'i a od jakiegoś czasu rozmawia się o starych kronikach. Pierw trzeba zaznaczyć jaką masz obecnie na myśli?

Tą na której nie grałeś i podobno nie masz zamiaru grać.  :elf_3_2:
Sam zacząłeś prawić o jakiś kronikach od IL do HB, bo o nowszych nie masz pojęcia so?


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:04:48 am »
Jest to temat o Frey'i a od jakiegoś czasu rozmawia się o starych kronikach. Pierw trzeba zaznaczyć jaką masz obecnie na myśli?

Tą na której nie grałeś i podobno nie masz zamiaru grać.  :elf_3_2:
Sam zacząłeś prawić o jakiś kronikach od IL do HB, bo o nowszych nie masz pojęcia so?

Tak i nie będę grał :) Jednak koledzy nadal grają więc mam info z pierwszej ręki.
Co do zmian jakie wprowadza Gracia i Freya nie mam komentarza, ale jeśli ktoś tu próbuje jechać na daggerów w stylu, że przed Gracią byli ciency no to przepraszam, ale nie ma racji. Jeszcze jakieś pytania? :)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:17:24 am »
    Człowieku czy to jest PW czy AW nadal maja wiekszy land rate niz TH. Do tego sęk w tym ze to co wypisujesz z posta na post coraz bardziej pogrąża Cie w twojej głupocie. Crt chance podnosi i podnosił tylko i wyłacznie czestotliwosc regularów tak zwanych krytyków i wszyscy u aw narzekali ale na krytyki z regularów bo jego crit rate jest najniższy  z wszystkich daggerów. Ale miedzy crit rate a blow land rate jest spora roznica. Do tego na koniec piszesz o tym ze nie gadamy o freya a sam od samego poczatku wypisujesz jakies brednie o starych kronikach i interludach. Kazda twoja teoria od samego poczatku jest totalna porazka schowaj głowe w piasek i sie zamknij bo zaczynasz mi raziela przypominac z tymi swoimi durnymi teoriami poczytaj troche patch notes ze starych kronik i opis skilli to moze nie bedziesz takich bredni wypisywał.


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:27:37 am »
Człowieku czy to jest PW czy AW nadal maja wiekszy land rate niz TH. Do tego sęk w tym ze to co wypisujesz z posta na post coraz bardziej pogrąża Cie w twojej głupocie. Crt chance podnosi i podnosił tylko i wyłacznie czestotliwosc regularów tak zwanych krytyków i wszyscy u aw narzekali ale na krytyki z regularów bo jego crit rate jest najniższy  z wszystkich daggerów. Ale miedzy crit rate a blow land rate jest spora roznica. Do tego na koniec piszesz o tym ze nie gadamy o freya a sam od samego poczatku wypisujesz jakies brednie o starych kronikach i interludach. Kazda twoja teoria od samego poczatku jest totalna porazka schowaj głowe w piasek i sie zamknij bo zaczynasz mi raziela przypominac z tymi swoimi durnymi teoriami poczytaj troche patch notes ze starych kronik i opis skilli to moze nie bedziesz takich bredni wypisywał.

Dobrze, nie będę się z Tobą spierał, bo obaj dotyczymy innych epok. Wspomniałem o tych starszych, bo gadałeś o nich od rzeczy.
A na drugi raz jeśli chcesz komuś coś udowodnić, to może napisz to sensowniej bez obrażania tej osoby, bo to jednak źle świadczy o Tobie.

A tak już na marginesie - ładny poradnik o PW napisałeś :)


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:34:16 am »
najlepszy dagger na freyi to mamba edge crt dmg <.<


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 30, 2010, 11:39:01 am »
czasem wystarczy troche poczytac zanim sie cos napisze. Dla twojej wiadomosci na Epi tez gralem od powstania do samego końca i to właśnie GH na Roxy PW wiec znam nieco mechanike, co działało a co nie. Na RU gram od 1,5 roku i uwierz mi ze mam porównanie. Co do poradnika PW jest juz nieaktualny. Z wyzwiska przepraszam ale podniosłeś mi nieco ciśnienie.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 30, 2010, 12:22:42 pm »
Cytuj
To chyba na jakimś hr grałeś...
Zauważ, że zawsze na tamtych kronikach robiono głównie TH. Jak myślisz czemu nie AW czy PW? Bo PW robił kiepskie dmg a AW rzadziej trafiał. Proste!

[interlude]
Tylko i wyłącznie przez mirage, switch i trick. Dodge i counter attack były niczym. Jeśli myślisz, że brano TH przez land rate lub dmg, to znaczy że nigdy nie wiedziałeś jakie są jego zalety i tego nie wykorzystywałeś, albo wykorzystywałeś i nawet nie myślałeś, że to dlatego jest taki dobry. Bronią TH były detargety, nie dość że mogłeś siedzieć komuś na plecach prawie ciągle, to mogłeś innych detargetować.
[/interlude]

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 30, 2010, 12:40:45 pm »
[interlude]
Tylko i wyłącznie przez mirage, switch i trick. Dodge i counter attack były niczym. Jeśli myślisz, że brano TH przez land rate lub dmg, to znaczy że nigdy nie wiedziałeś jakie są jego zalety i tego nie wykorzystywałeś, albo wykorzystywałeś i nawet nie myślałeś, że to dlatego jest taki dobry. Bronią TH były detargety, nie dość że mogłeś siedzieć komuś na plecach prawie ciągle, to mogłeś innych detargetować.
[/interlude]

W temacie niżej ('ADV na olimpiadzie') pisałem o Mirage ;)

lol a od czego masz (...)Mirage(...)

I owszem, to było cudo. Jak jest teraz? Nie wiem i nie będę się wypowiadał, zostawiam to specom, którzy grają na nowszych kronikach :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 12:43:32 pm wysłana przez Fat4lity »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 30, 2010, 12:59:38 pm »
Człowieku czy to jest PW czy AW nadal maja wiekszy land rate niz TH. Do tego sęk w tym ze to co wypisujesz z posta na post coraz bardziej pogrąża Cie w twojej głupocie. Crt chance podnosi i podnosił tylko i wyłacznie czestotliwosc regularów tak zwanych krytyków i wszyscy u aw narzekali ale na krytyki z regularów bo jego crit rate jest najniższy  z wszystkich daggerów. Ale miedzy crit rate a blow land rate jest spora roznica. Do tego na koniec piszesz o tym ze nie gadamy o freya a sam od samego poczatku wypisujesz jakies brednie o starych kronikach i interludach. Kazda twoja teoria od samego poczatku jest totalna porazka schowaj głowe w piasek i sie zamknij bo zaczynasz mi raziela przypominac z tymi swoimi durnymi teoriami poczytaj troche patch notes ze starych kronik i opis skilli to moze nie bedziesz takich bredni wypisywał.

Dobrze, nie będę się z Tobą spierał, bo obaj dotyczymy innych epok. Wspomniałem o tych starszych, bo gadałeś o nich od rzeczy.
A na drugi raz jeśli chcesz komuś coś udowodnić, to może napisz to sensowniej bez obrażania tej osoby, bo to jednak źle świadczy o Tobie.

A tak już na marginesie - ładny poradnik o PW napisałeś :)
ale to forum dotyczy najnowszej kroniki.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:41:42 pm »
Czasy interlude juz sie dawno skonczyly i dajmy juz im isc na emeryture, co najwyżej zapiszmy sobie je w pamieci bo jednk jest co pamietac :)
Oks koniec offtopu, wrocmy do tematu

Jak dla mnie w obecnej kronice: PW(83+)>AW>TH, na lvl powiedzmy 80 wyglada to tak PW=AW>TH
Dlaczego PW po 83 jest najlepszy?- Otrzymuje wind riding, ktory jest lepszy od ghost walking(dzieki unikowi na skille fizyczne)
Dlaczego TH jak dla mnie najgorszy?-Brak FD(30% dmg w plecy to duza roznica). Mirage da sie zaspamowac next target lub trzymac na danej osobie "myszke". Ma najmniejsza szanse na wejscie blowa(oczywiscie zwiekszono ich land rate ale czasem sie zdarza ze nie trafi). Ma najgorszy skill na 83. Binding blow u AW i PW jest lepszy niz critical blow u TH. Gdyby nie jego bardzo duza ilosc hp i cp jak na dagera byl by naprawde slaby. Jednak dzieki 4 detargeta(mirage,trick,switch i pvp armor) jest zdzialac duzo, ale jednak cos mu tam brakuje i wypada jak dla mnie w gorszym swietle niz AW i PW :) To tylko moje spostrzezenia i nie bierzcie ich za bardzo do serca jezeli kogos urazilem. Nie chce sie z nikim przekomarzac :D
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 31, 2010, 09:49:33 am »
Czasy interlude juz sie dawno skonczyly i dajmy juz im isc na emeryture, co najwyżej zapiszmy sobie je w pamieci bo jednk jest co pamietac :)
Oks koniec offtopu, wrocmy do tematu


Po Interlude l2 się skończyło. A tak na serio to nie ma czegoś takiego jak najlepszy dagger czy  tank. Najlepszy jest ten najbardziej przekoksany i ten którego operator ma największego skilla

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 31, 2010, 11:57:28 am »
Czasy interlude juz sie dawno skonczyly i dajmy juz im isc na emeryture, co najwyżej zapiszmy sobie je w pamieci bo jednk jest co pamietac :)
Oks koniec offtopu, wrocmy do tematu

Jak dla mnie w obecnej kronice: PW(83+)>AW>TH, na lvl powiedzmy 80 wyglada to tak PW=AW>TH
Dlaczego PW po 83 jest najlepszy?- Otrzymuje wind riding, ktory jest lepszy od ghost walking(dzieki unikowi na skille fizyczne)
Dlaczego TH jak dla mnie najgorszy?-Brak FD(30% dmg w plecy to duza roznica). Mirage da sie zaspamowac next target lub trzymac na danej osobie "myszke". Ma najmniejsza szanse na wejscie blowa(oczywiscie zwiekszono ich land rate ale czasem sie zdarza ze nie trafi). Ma najgorszy skill na 83. Binding blow u AW i PW jest lepszy niz critical blow u TH. Gdyby nie jego bardzo duza ilosc hp i cp jak na dagera byl by naprawde slaby. Jednak dzieki 4 detargeta(mirage,trick,switch i pvp armor) jest zdzialac duzo, ale jednak cos mu tam brakuje i wypada jak dla mnie w gorszym swietle niz AW i PW :) To tylko moje spostrzezenia i nie bierzcie ich za bardzo do serca jezeli kogos urazilem. Nie chce sie z nikim przekomarzac :D

nie do konca AW ma dosc duza przewage w postaci couter evasion i jego stuna. AW jest bardzo ciezki na 83 nie wiem czy nie lepszy od PW patrzac z perspektywy dagger vs dagger.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 31, 2010, 06:35:24 pm »
Czasy interlude juz sie dawno skonczyly i dajmy juz im isc na emeryture, co najwyżej zapiszmy sobie je w pamieci bo jednk jest co pamietac :)
Oks koniec offtopu, wrocmy do tematu


Po Interlude l2 się skończyło. A tak na serio to nie ma czegoś takiego jak najlepszy dagger czy  tank. Najlepszy jest ten najbardziej przekoksany i ten którego operator ma największego skilla
Dagger moze tak ale od freyi 1 tank sie troche wywala do przodu przed reszte.