Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger [DA]  (Przeczytany 312666 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 13, 2006, 10:58:49 am »
Nie chce cie matrwic ale strona L2 ma tak duzo napieprzone ze chce mi sie plakac.Przyklad? Ot ze za czasow C4 bylo napisane ze lustr odbija debuffy a teraz napisali ze ma szanse.Nie opieraj sie na stronie tylko na grze z officiala.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 24, 2006, 09:08:38 pm »
Mam takie pytanie co do DA Chcialbym byc dobrym tankiem to do jakich umiejętnosci dodawac .


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Dark Avanger
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 24, 2006, 09:48:12 pm »
Przejrzyj sobie ten temat dokładnie...

Dodam, że DA nie jest dobrym tankiem. Pod względem tankowania ustępuje znacznie TK.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 24, 2006, 11:02:45 pm »
Cytuj
Dodam, że DA nie jest dobrym tankiem


Bez urazy ale...to stare dzieje.Jako jedynie nie potrafi blokowac na 360 stopni.Ale jak nie bierzesz wiecej niz 2 na kalte to jest b.dobry ale na wiecej bierz TK/SK/Pal a najlepiej to TK/SK.

Podstawa to magic resist,shield mastery,shield fortres,aura of hate,aggresion,heavy armor mastery,iron will i majesty.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 25, 2006, 04:24:34 pm »
A dodawac w Drain Energy,Shield Stun,Ultimate Defence,Sword Blunt Mastery ??  :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 25, 2006, 04:43:35 pm »
UD bierz ... na tym można wyciągnąć 4000+ p defa ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 25, 2006, 05:55:08 pm »
A pozostale ??nie brac w ogóle ??


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 25, 2006, 06:46:21 pm »
NIe akzdy sie przyda ale jezeli idziesz w PvP to pierw te bierz co podalem.O UD nie pisalem bo dostajesz w ciagu zycia tylko 2 levele wiec sobie darowalem. co do Shield Stunt to tez zapomnialem :P a pantery nie uwzglednialem bo to zalezy.Jak masz w party caly czas DD to nie trac aden na pantere bo i tak wszystko szybko padnie.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 25, 2006, 07:43:16 pm »
A w agression dodwac ??  bo wydaje mi sie ten skill bezuzyteczny ??  :P


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 25, 2006, 07:46:25 pm »
Cytat: gaju
A w agression dodwac ??  bo wydaje mi sie ten skill bezuzyteczny ??  :P

Masz racje- wydaje Ci sie.
za to mi sie wydaje ze nie powinienes grac tankiem skoro Ci sie tak wydaje.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Dark Avanger
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 25, 2006, 08:49:51 pm »
Jesli chodzi o samo agression, to rzeczywiscie jest chyba bezuzyteczne :P Hate aura się przydaje.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 25, 2006, 09:05:40 pm »
Cytat: Zychu
Jesli chodzi o samo agression, to rzeczywiscie jest chyba bezuzyteczne :P Hate aura się przydaje.


Jak masz zamiar pisac takie rzeczy to odepnij klawiature od kompa- tak bedzie lepiej dla ciebie(wkoncu to napiszesz!) i dla innych (nie beda czytac kupy)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Dark Avanger
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 25, 2006, 09:20:57 pm »
Tank bardzo zadko tankuje pojedyncze moby. Nie bedzie sciągał każdego po kolei przecież :o Wpada w gromade i bierze aure. Jeszcze ani razu się nie spotkałem, żeby tank używał zwykłego agression. Zawsze wpadał w gromade i hate aura. Jak moby wyskoczą do biszkopta to zazwyczaj też więcej niż jeden to agression odpada.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 25, 2006, 09:28:36 pm »
A co jesli kogos atakuje 1 mob a mie 268726487 ?

Raidbosa kiedys biles?

Na pvp kiedys byles?

Widziales roznice w range i koszcie many Hate i Hate aura?

Widziales reuse?

Widziales kiedys l2??


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Dark Avanger
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 25, 2006, 09:35:02 pm »
Raidbossa biłem, a że mają niemal zawsze obstawę, to hate przyda się bardziej. Na pvp byłem, i dopiero w C5 agression działa na graczy. Nie sprawdzałem, ale na wielu wrogów aura jest ekonomiczniejsza. Nie widziałem reuse, ale mob raczej nie zdąży się przerzucić(właściwie to nigdy nie jest 1 mob) zanim aura nie załaduje się ponownie, tak widziałem L2, nie wiem czy ty widziałeś kiedyś party exp za C1, C2, C3, C4...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 25, 2006, 09:35:50 pm »
Agression jest lepsze i ważniejsze od hate aura, zwykle jak widzisz że ktoś ma końcówke hp to agression i mob bije ciebie (niejednemu już tak tyłek uratowałem). Ponadto agression ma większy power, czyli jest większa szansa że naciągniesz na siebie moba.
Reuse przynajmnie jw c4 jest prawie takie same dla hate aura i dla agression, nie wiem jak w c5 ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Dark Avanger
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 25, 2006, 09:37:58 pm »
No dobra niech wam już będzie, ale nigdy nie widziałem, żeby tank używał agressiona, bo jest takie duże zamieszanie, że tylko hate wchodzi w rachube, bo nie ma czasu na zbieranie celów.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 25, 2006, 09:46:13 pm »
wiesz, gram SK (czyli tankiem) baaaardzo długo i wiem że agression używa się częściej (chyba że naprawde robimy za train pullera albo włączamy UD - wtedy zbieramy jak najwiecej mobów na klate właście hate aura ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 26, 2006, 01:28:08 pm »
Cytuj
Tank bardzo zadko tankuje pojedyncze moby


Ja zawsze robie tak ze mnie leje ZAWSZE jeden mob.Jednego wale z aggresion drugiego z hexa.W ten sposob na jednym mam full aggro a na drugim half i mi rosnie.

Cytuj
Ponadto agression ma większy power


Eee nie?

Aura of Hate to tylko AoE Aggresion.Roznica w power jest zerowa.

I tak 90% ludzi mysli ze grajac tankiem to sie tylko wali hatem i tyle :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 26, 2006, 02:26:54 pm »
Cytuj
I tak 90% ludzi mysli ze grajac tankiem to sie tylko wali hatem i tyle


i tu masz racje ryltar ;p. Jak widzę takiego SK który hexa nie pusci w party to mnie krew zalewa. Ostatnio mieliśmy akcje, że ja byłem secound tankiem. Pierwszy tank rąbnął hate aura czy jak to sie nazywa u DA ;p i cała sala na nas. Koleś już wcześniej skończył sobie UD, to musiałem oczywiście UD i hate aura (miałęm o 10 lvl mniej niż te moby :D). Gdyby mnie nie było w tym party to te ruskie cioty by poumierały ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 21, 2006, 09:06:19 pm »
Chyba mało osób gra da bo widze , że jakos sie o nim nie rospisujecie. Gram da od niedawna na dragonie dopiero jakies poltora tygodnia mam 56 lvl i na razie gra mi się super. Nie stać mnie na b grade daltego na razie chodze w composite i z war axe. Ale zbieram hajs a ostatnio poszczęsciolo mi się bo droply mi bw gloves:P także może troszke kasy przybędzie. Chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami , umiejętnościami w grze dark avangerem , ponieważ ciągle się szkole i chcę udoskonalać swoje umiejętności. Tak więc proszę o wypowiedzi nie koniecznie kogoś kto gra da ale np doświadczenia z pvp z nim mpvp czy cs. Z góry dziękuje :) pozdro
nick: Mentor , only Dark Avanger ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 21, 2006, 09:37:45 pm »
Cytuj
Chyba mało osób gra da bo widze , że jakos sie o nim nie rospisujecie.

Ten temat mial kiedys wieleee stron ale 3/4 to byl offtop :P

Cytuj
gra da ale np doświadczenia z pvp

Co do PvP na 1 vs 1 to glowna bron twoja to stunt a dd pantera.Chociaz ja jako SK najbardziej boje sie Reflect Damage niz tam tej pantery(4 drainy i pada) lub stunta(ktory z Chronicle na CHronicle nerfuja) bo ja jako SK zadaje duzy dmg i duzy dostaje spowrotem.Glownie to Stuntuj a jak typ jest na stuncie to wal drainem,od pantery odciagaj hatem przeciwnika.Jezeli ucieka wal shackle i dobijaj z Judgment.

Na mass to podobnie ale staraj sie stuntowac magow/kaplanow lub inne postacie z malym CON.

Na CS daruj sobie pantere chyba ze ci nie szkoda krysztalow bo ona szybko pada.

Armor to na massowe dla kazdego tanka to chyba NM kladzie wszystko(chociaz zalezy od gustu).70% resist na sleep/root i dodatkowe 5% od RD da fajny bonus.I jeszcze jedna sprawa miej zawsze ze soba luk.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 21, 2006, 10:10:16 pm »
No dzięki za cenne informacje a mógłbyś wyjaśnić trochę bardziej po co mi łuk :> ?? A i jeszcze jakbykto miał to proszę o jakieś filmiki z da. :)
nick: Mentor , only Dark Avanger ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 21, 2006, 10:20:01 pm »
Da powinienes mieć stop bicia panterą jeśli wróg zaczyna ją bić, wicskasz i pantera chowa się za ciebie (widziałem to na jednym filmiku). Po co łuk ? Po to zebys na UD bił tym łukiem bo duzo czarow nie masz;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 21, 2006, 10:49:15 pm »
No fakt nie pomyślałem o tym , ale na razie wstrzymam się z jego zakupem bo i tak kasy mało pomyśle o tym później. Do suba jeszcze bardzo daleko ale jak juz wcześniej mówilem gram na dn czyli suby się łączą , i tak sobie rozmyślam jaki sub byłby fajny dla da , widziałem sporo da/th ale moim zdaniem to średni pomysł bo th z tarczą ....hm moim zdaniem brzmi to co najmniej dziwnie:P , co sądzicie o subie na warlocka : fajne cubici , miecz/blunt i tarcza całkiem niezły pomysł a do tego kotek zamiast panterki jest mocniejszy.
nick: Mentor , only Dark Avanger ;)