Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger [SPS]  (Przeczytany 119265 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:33:16 pm »
...

Jesli grasz spsem to na subklase mozesz wziac wszystkie klasy oprocz:
Warsmith
Overlord
wszystkie klasy dark elfow
sorcerer

http://www.lineage2.com/Knowledge/subclasses_2.html

Wez taka klase jaka ci sie podoba....
Hindemith - SE - Full C5



  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 21, 2006, 02:57:16 am »
Taak tylko on gra na DragonNetwork, ew. pochodnym ;) W takim wypadku mozna brac tylko ze swojej rasy, i skille zostaja. Czyli SpS/EE, SpS/ES lub SpS/TK ze statsami mystic, nic innego nie przychodzi mi do glowy.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 21, 2006, 11:02:39 am »
Ja myslalem ze gra w lineage2 skoro tu napisal....
Hindemith - SE - Full C5



  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 21, 2006, 12:03:56 pm »
A jak myslisz ile osob na tym forum gra w "L2"? Raczej niewiele ;P Chociaz ostatnio coraz wiecej osob ma w podpisie nazwe oficjalnego serwera ;)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 04, 2006, 06:44:56 pm »
mam prozbe moze ktos mi powiedziec gdzie kupie ksiazki do spellsingera:
Hydro blast
surender of water
i mana regeneration:?:
jesli jest ktos tak zyczliwy to niech napisze naGG 5134207 naprawde bede wdzieczny zgory THX


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 04, 2006, 07:15:35 pm »
na każdym serwerze jest inaczej próbuj w ivory tower jeśli nie tam to w goddard a jeśli i tam nie ma to pozostaje już Ci tylko drop :)
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 06, 2006, 11:26:31 am »
Z Sorcem zazwyczaj się wygrywa, bo rzucasz szybciej sleepa niż on. Z expem jest troche gorzej, bo twoje czary są słabe i musisz ich więcej rzucić, przez co dość szybko kończy się mana. Zaletą są obszarówki - jesteś mile widzianych w tzw. "szarańczach" xD (pozdro dla Allseronu :D )


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 2

  • march or die
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:59:40 pm »
jaka bron nosic 1-20 lvl, rozdzke??
L2-Paradise  lvl 78 Spectral Dancer (rip)



  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 08, 2006, 03:18:56 pm »
Wszystko jedno czy ksiazka czy rozdzka byle by miala jak najwiecej M.Atk :)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 09, 2006, 11:36:37 am »
---------- 11:17 09.08.2006 ----------

cze mam pytanie co do spellsingera :co daje mi avadon robe set oprócz tych dodatków co pisze na zbroi? i co jest najlepsze by miec jak największy m atak?i juz ostatnie pytanko dlaczego jak zucam sleep na innego gracza to mu niewchodzi?

---------- 11:36 ----------

co to jest to dye i skąd mozna to wziąć?


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 11, 2006, 07:38:09 am »
Cytuj
jaka bron nosic 1-20 lvl, rozdzke??


Cytuj
Wszystko jedno czy ksiazka czy rozdzka byle by miala jak najwiecej M.Atk


No właśnie powiedzcie coś więcej. Bo ja na przyklad widzę wiele osób, które chodzą Spsem z mieczem i tarczą. Jak to w końcu jest ?


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 11, 2006, 08:23:42 am »
Oczywiscie ze mozesz chodzis z mieczem i tarcza byle miecz bylby mieczem dla magow.
Z d Grade: Ocullut, Mystic,Magic i chyba jakies wiecej warte 700-900k w sklepie mozna kupic w girian. P.Atk=43 M.Atk=45
Z c Grade: Homullukus i chyba Sword of Wisphering Death homu ma bodajze 101 m.atk a patka nie pamietam a o Sowdzie wiem ze mozna mu SA do Empowera wsadzic :).
Z b Grade: chyba tylko Valhala 111 matk
Z a Grade: chyba tylko Miracles matk nie znam
Ja osobiscie wole chodzic z magicznymi mieczami bo mnie od zawsze rozdzki wkurzaly a laski irytowaly a jesli chodzi o tarcze to najlepiej zeby miala duzy def chociaz i tak niezbyt czesto cie bedzie bronic ale i tak niezbyt czesto udaje ci sie ciosu "zEvanesiovac" wiec sobie mozesz zakupic Avadon shielda do Seta spoko w nim elfka wyglada MNIAM.
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 2

  • march or die
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 11, 2006, 03:17:18 pm »
mam problem, kompletnie nie wiem, jak zrobic zeby unicorn boxer odnowil mi mane. Klikam na recharge, ale nic sie nie dzieje ;/
L2-Paradise  lvl 78 Spectral Dancer (rip)



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 11, 2006, 03:40:55 pm »
Cytat: RoxyFox
Cytuj
jaka bron nosic 1-20 lvl, rozdzke??

No właśnie powiedzcie coś więcej. Bo ja na przyklad widzę wiele osób, które chodzą Spsem z mieczem i tarczą. Jak to w końcu jest ?


Z mieczy sa to najczesciej Homunkulus's Sword (C) oraz Sword of Valhalla(B) ze wzgledu na SA, a mianowicie acumen zwiekszajacy predkosc rzucania zaklec o 15%.

laurent sprobuj zaznaczyc siebie i uzyc skilla, jest jeszcze jedno wyjscie... na serwerze ktorym grasz to poprostu nie dziala(:


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 2

  • march or die
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 11, 2006, 03:50:40 pm »
Juz probowalem tak, wiec chyba to drugie (gram na Genesis) ;/. Szkoda, bo many strasznie szybko ubywa, a potiony sa drogie.

Gdzie najlepiej expowac po 50 lvlu? Jak do tej pory gralem przed wejsciem do Dragon Valley, ale moby sa tu troche zbyt agresywne, jak jednego walne, to od razu leca na mnie jego koledzy ;). Sa jakies inne dobre miejscowki na moj level?
L2-Paradise  lvl 78 Spectral Dancer (rip)



  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 11, 2006, 05:45:39 pm »
Cytuj
Juz probowalem tak, wiec chyba to drugie (gram na Genesis)

zapomnij lau na genezisie nie chodza skille summonow procz PS

Cytuj
Gdzie najlepiej expowac po 50 lvlu?

ja goraco polecam EV (enchanded valley) sam tam necrem expie teraz na 52 levcu a potem to juz cmentarzyk albo DV od portalu
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 11, 2006, 07:37:16 pm »
ev jest dobre ale dosyc trudne bo mobki tam maja 3x i chyba 4x hp


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 12, 2006, 09:45:50 am »
tak bled masz racje tam sa od 2x przez 3x do 4x ale nawet moze same drzewce jechac to i tak bedzie jako tako ale te wzmocnienia polepszaja exp i kase ktora leci tam lepiej niz w DV W DRODZE DO LOA i niz od CAVR BEASTOW I BLOODY QUEENOW i lata tam naprawde sporo ksiazek chyba wszystkie spsa i wiekszos pp i duuzo wiecej
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 17, 2006, 11:04:06 am »
mam pytanie moze ktos podac ktore robe a grade  jest najlepsze dla sps`a, chcialbym poznac wszystkie opcje w robe a grade jak sie ma caly set. :) a i nastawiam sie raczej na moby niz na pvp. :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 17, 2006, 11:07:06 am »
dark cristal set, i dołożyć jeszcze SOM +acumen ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:54:01 am »
Witam,

Chcial bym sie dowiedziec, ktory z klas ma najwieksze szanse z SPS'em. Chodzi mi o walke 1 vs 1, na self buffach i nie o walke sps vs sps.

Prosil bym o nie udzielanie odpowiedzi typu: temu ktorej wejdzie sleep/silence/stun, bo tyle to moge sam wywnioskowac.

Z gory dziekuje za udzielenie odpowiedzi.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 07, 2006, 04:47:45 pm »
Najwieksze? Necro... bo on ze wszystkimi ma najwieksze szanse... Wnioskuje, ze chodzi Ci o arene, a tam dziada calkiem ciezko rozwalic^,^ Lucznicy maja raczej niezaduze szanse, ogolnie necro i inni nukerzy.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:03:56 pm »
Ta, chodzi mi o arene. HE moze tez miec jako takie szanse. Gram SH i vs SPS mam 0 szans, czy to na full buffach, czy self buffach, cancel + sleep i po sprawie, nie zdaze nawet czaru rzucic. ; P Z innych nukerow to Sorc tez ma szanse jako takie.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:13:13 pm »
sorc może puscic sleep, decay i trzymac opponenta ile chce az sie zabije ... tak samo może robić SPS. I dlatego nie lubię SH, chociaż że to ustrojstwo ma SIlience które cholernie wkurza ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:22:53 pm »
Ja lubie SH, ale jesli w c5 maja go jeszcze znerfic, to chyba zaprzestane nim grac.

Edited: Co do silence.. SPS ma cancel, ktory wkurza tak samo albo nawet bardziej niz silence, bo wchodzi b czesto w przeciwienstwie do silence.