Witaj
Gość

Wątek: OL Or WC na Freya??  (Przeczytany 3443 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

OL Or WC na Freya??
« dnia: Czerwiec 26, 2011, 05:40:03 pm »
Witam,
Nie wiem ktorego wybrac, OL czy WC. Chce grac napewno wqykozystujac mace/dagger i bede gral na serwerze high rate z NPC bufferem. Poprostu nie wiem ktory bardziej nadaje sie na zabawe w pvp.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2011, 06:27:01 pm »
OL

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2011, 09:32:35 pm »
teorerycznie OL jest do PvP tym bardziej na high rate, ale na takim serwerze ja swoim WC robiłem takie rzeczy, że OL nie wiedzieli co się dzieje i dlaczego cały czas przegrywają - a było ich na tamtym serwerze wielu.
Przez bite 2 miesiące żadna klasa nie mogła mi dać rady bo została wyssana zanim dobiegła, OLe momentalnie znikli i pojawili się w ich miejsce WCki dalej próbujące się ze mną. Niestety dużo nie wskórali a mój czat był dziennie zalewany pytaniami o build, którego nigdy nikomu nie zdradziłem i nie zamierzam.
Jak na razie wciąż działa bardzo dobrze, powiedziałbym, że z nowym sprzętem na H5 nawet lepiej. Serwer nie był zbugowany bo stosuje ten build na różnych serwerach z takim samym skutkiem.
Wiedza o L2 oraz co najważniejsze o postaci, którą gramy to podstawa sukcesu a nie granie tą "która jest najlepsza".

PS. z Tyrantem też potrafiłem cuda ale kronika blokująca używanie innych broni wszystko popsuła :(


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2011, 12:16:03 pm »
teorerycznie OL jest do PvP tym bardziej na high rate, ale na takim serwerze ja swoim WC robiłem takie rzeczy, że OL nie wiedzieli co się dzieje i dlaczego cały czas przegrywają - a było ich na tamtym serwerze wielu.
Przez bite 2 miesiące żadna klasa nie mogła mi dać rady bo została wyssana zanim dobiegła, OLe momentalnie znikli i pojawili się w ich miejsce WCki dalej próbujące się ze mną. Niestety dużo nie wskórali a mój czat był dziennie zalewany pytaniami o build, którego nigdy nikomu nie zdradziłem i nie zamierzam.
Jak na razie wciąż działa bardzo dobrze, powiedziałbym, że z nowym sprzętem na H5 nawet lepiej. Serwer nie był zbugowany bo stosuje ten build na różnych serwerach z takim samym skutkiem.
Wiedza o L2 oraz co najważniejsze o postaci, którą gramy to podstawa sukcesu a nie granie tą "która jest najlepsza".

PS. z Tyrantem też potrafiłem cuda ale kronika blokująca używanie innych broni wszystko popsuła :(

Nie ma czegoś takiego jak super build bo sposób grania i rozwoju jest jeden, są tylko bardziej wyfarmieni i lepiej grający.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2011, 09:26:25 am »
oj nie do końca, dye w połączeniu ze statami danych armorów można uznać za build postaci bo potrafią dość sporo zmienić...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2012, 05:34:24 pm »
Potrafia zmienic, ale nie na tyle zeby stac sie takim rzeznikiem jak opisuje kolega podajacy sie za cudotworce :)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2012, 05:45:13 pm »
na privach wszystko jest mozliwe :)
retired


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: OL Or WC na Freya??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2012, 09:17:18 pm »
teorerycznie OL jest do PvP tym bardziej na high rate, ale na takim serwerze ja swoim WC robiłem takie rzeczy, że OL nie wiedzieli co się dzieje i dlaczego cały czas przegrywają - a było ich na tamtym serwerze wielu.
Przez bite 2 miesiące żadna klasa nie mogła mi dać rady bo została wyssana zanim dobiegła, OLe momentalnie znikli i pojawili się w ich miejsce WCki dalej próbujące się ze mną. Niestety dużo nie wskórali a mój czat był dziennie zalewany pytaniami o build, którego nigdy nikomu nie zdradziłem i nie zamierzam.
Jak na razie wciąż działa bardzo dobrze, powiedziałbym, że z nowym sprzętem na H5 nawet lepiej. Serwer nie był zbugowany bo stosuje ten build na różnych serwerach z takim samym skutkiem.
Wiedza o L2 oraz co najważniejsze o postaci, którą gramy to podstawa sukcesu a nie granie tą "która jest najlepsza".

PS. z Tyrantem też potrafiłem cuda ale kronika blokująca używanie innych broni wszystko popsuła :(

To podaj panie ten pro build :) Naprawdę, skoro najlepsi gracze dzielą się swoją wiedzą ty też powinieneś.





PS. Ten tyrant to byl tyranto-lucznik albo z 2h/daggerem tak :> ?
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.